New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Következő év megválassza Jonest...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
...
FunHun
Talán pont azért nem érted a kritikát, mert a jellemzésedből az látszik, hogy nem ugyan azt a szezont néztük végig.

Nekem ne mond, hogy Jones idei játékáról kapásból megmondod, a srác fr QB matéria. Nem top 32 QB a ligában, hanem min top15(de annak is inkább a 10hez közeli). Ha ezt most meg tudod mondani, akkor nem értem miért nem kint keresed halálra magad scoutként...

De még ha Herbert szintű újonc szezont tett volna le, azt mondom, merjünk álmodni, de basszameg a srácot NEM MERTÉK PASSZOLTATNI egy kiélezett csoport rangadón. Mikor, hol láttál már ilyet egy fr. QB matériától, úgy ever?
ZERO_L
Tényleg nem ugyanazt a szezont néztük...
Méghogy nem merték passzoltatni? 521 passzkísérlete volt az újonc szezonjában 76,6%-os pontossággal és átlag 7,3 yard sikerességgel. Ennél jobb számokat az újonc szezonjában Herberten kívül csak RW hozott mostanában.
Olyan Herbert féle újonc szezont elvárni amilyet Te elvársz, az azért sokkal tapasztaltabb scoutra vall, mint amilyen én legszebb álmaimban is mernék lenni.
Eddig olyat mint Herbert senki sem hozott még. Sem TB, sem AR, sem RW, sem Josh Allen, sem Joe Burrow.
Szóval bocsi, de szerintem nyugodtan lehetünk bizakodhatóak, hogy megvan a franchise QB-nk.

Vagy, ha arra a csoportrangadóra gondolsz, ahol 3 passzkísérlettel nyertünk, akkor félreértettelek. Ott és akkor tényleg nem merték passzoltatni!

Szerkesztette: FunHun
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
...
FunHun
Talán pont azért nem érted a kritikát, mert a jellemzésedből az látszik, hogy nem ugyan azt a szezont néztük végig.

Nekem ne mond, hogy Jones idei játékáról kapásból megmondod, a srác fr QB matéria. Nem top 32 QB a ligában, hanem min top15(de annak is inkább a 10hez közeli). Ha ezt most meg tudod mondani, akkor nem értem miért nem kint keresed halálra magad scoutként...

De még ha Herbert szintű újonc szezont tett volna le, azt mondom, merjünk álmodni, de basszameg a srácot NEM MERTÉK PASSZOLTATNI egy kiélezett csoport rangadón. Mikor, hol láttál már ilyet egy fr. QB matériától, úgy ever?

És ettől függetlenül még simán lehet a srác top10 QB a ligában, de jelenleg SEMMILYEN KÉZZELFOGHATÓ bizonyítékunk nincs rá, hogy egy átlag gamemanagernél több lesz hosszútávon. A te megállapításod egyszerű vágyálom, én meg ezekből kb 10 évesen már kinőttem, bocsi.

Jonest beteszed a Jagsbe és kb yardot nem termelnek. Azért ne tévesszen meg senkit a rendszerfittsége. Persze mutatott szép dolgokat (pl Cowboys meccs nagyon tetszett tőle), de egész idényt összevetve kevés volt, hogy meg tudjunk nyugodni az irányító kérdéssel kapcsolatban.
Van egy projektünk, akiben legalább van egy kis fantázia és nem első éves bust. Ennek lehet örülni, de azért ez messze van hátradőléstől. (BB-től azért elvárom, hogy ilyen fontos posztra, ekkora értéket költve ne egy totális fogyatékost hozzon)


De nem is ezzel van baj, hisz ezt tudtuk. Én is leírtam, többiek is, a támadóktól nem lehetett várni a csodát, újonc + nem top talent irányítóval nem sokkal több volt ebben, reálisan. Ha több is lett volna, max plusz egy PO kör volt ebben a szezonban semmi több.

Viszont a védelem elég csúfosan leszerepelt. Itt viszont szerintem nemigen van kifogás. Ebben az egységben elvileg túlteng a know-how, a játékosok is papíron meg lennének mégis a szezon hajrára összecsuklott az egység. Itt nem lehet fontos újonc játékosra fogni, akinek szokni kéne a közeget meg a ligát. Valami itt nagyon félre ment és csak reménykedni tudunk, hogy az edzők látják a hibát. Lehet csak annyi a megoldás, hogy drasztikusan fiatalítani kéne az egységet (bár a Wino-Uche fiatalítás mondjuk nem néz ki jól), de valami kell mert ez nagyon rosszul nézett ki.
Azért ha Mills kiesése az egyik ok, amiért historikusan leszopatnak, akkor tudod, hogy ott valamit elrontottál.

Szóval aggasztó jelek vannak, egy olyan területen ahol pont versenyelőnyünknek kéne lenni, mondjuk abból hogy noname játékosokat kinevelünk. Nyilván még nem olyan kritikus a helyzet, hogy ne lehessen megoldani, csak ehhez tudni kéne a problémát. Amit mi csak találgathatunk és szerintem pont ezt is tesszük...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Halihóóóóó,

De tényleg? Mire fel ez a nagy elégedetlenség? Nem is értem…
Mert kikaptunk a Billstől (kétszer is)? Méghozzá csúnyán.
Hát igen. Kikaptunk. Csúnyán.
De ez a Bills OFF nagyjából ezt csinálta volna bárkivel, aki szembejön velük. A playoffra ligaelitté hypeolt Chiefs védelemmel is pont ugyanazt csinálták. Akkor és úgy mentek végig, ahogy és amikor akartak azzal a különbséggel, hogy most Gabriel Davis játszotta el az ellenünk tündöklő Mckenzie szerepét. Ahogy nálunk is hiányos lett a SEC (JoJo, Mills, stb.) úgy a Chiefs védelem is szétesett Mattieu kiválása után.
Bills, a Chiefs jelenleg más szint. Mi playoff csapat vagyunk most. Nem hozzájuk kell hasonlítani a rebuild elején/közepén lévő, 2 éve GOAT-ot elvesztő Patriotsot. Most még nem (remélem egy-két éven belül már újra igen).
Nekünk most az kell, hogy prioritás legyen, hogy stabilan tudjuk megverni a nálunk gyengébb csapatokat, mert enélkül nincs továbblépés hiába születnek bravúrgyőzelmek bajnokesélyes csapatok ellen. Ezt ebben a szezonban már nagyrészt hoztuk. Lehet még javulni, de enélkül most sem lett volna pozitív szezon.
Szerintem a mostani helyzetünkben azt kell néznünk, értékelnünk, amit a hasonló helyzetben lévő csapatok értékelésénél is érdemes, hogy:
- Van-e csapatnak franchise QB-ja? – Szerintem megtaláltuk!!!
- Van-e csapatnak megfelelő edzője? – Nemiskérdéses
- Mennyi játékosnak van szerződése a következő, az azt követő szezonra? Mennyi a cap space-ünk, lehet-e növelni? – Szakértők szerint mindkettőben jól állunk ligaszinten.
- Vannak-e megfelelő szintű csapategységek jelenleg? – Igen (QB, Ofal, RB-k kifejezetten jók; ST az idei az előző évekhez képesti gyengébb teljesítménye ellenére is OK; TE-k, DE-k, DT-k esetében is nagyjából megvagyunk)
- Lehet-e egy-két posztra történő igazolással látványos javulást elérni? – Mindenképpen (kell LB, CB és WR).

Szóval én ezek alapján nem tudok, leginkább nem akarok elégedetlenkedni!

„In Bill we trust!” ------ In MJ we trust!!!
FunHun
Még topinnal is több dologban értek egyet.
zinedine5
Mondjuk azzal én se értek egyet, hogy PO csapat lennénk, de a többi vállalható.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Halihóóóóó,

De tényleg? Mire fel ez a nagy elégedetlenség? Nem is értem…
Mert kikaptunk a Billstől (kétszer is)? Méghozzá csúnyán.
Hát igen. Kikaptunk. Csúnyán.
De ez a Bills OFF nagyjából ezt csinálta volna bárkivel, aki szembejön velük. A playoffra ligaelitté hypeolt Chiefs védelemmel is pont ugyanazt csinálták. Akkor és úgy mentek végig, ahogy és amikor akartak azzal a különbséggel, hogy most Gabriel Davis játszotta el az ellenünk tündöklő Mckenzie szerepét. Ahogy nálunk is hiányos lett a SEC (JoJo, Mills, stb.) úgy a Chiefs védelem is szétesett Mattieu kiválása után.
Bills, a Chiefs jelenleg más szint. Mi playoff csapat vagyunk most. Nem hozzájuk kell hasonlítani a rebuild elején/közepén lévő, 2 éve GOAT-ot elvesztő Patriotsot. Most még nem (remélem egy-két éven belül már újra igen).
Nekünk most az kell, hogy prioritás legyen, hogy stabilan tudjuk megverni a nálunk gyengébb csapatokat, mert enélkül nincs továbblépés hiába születnek bravúrgyőzelmek bajnokesélyes csapatok ellen. Ezt ebben a szezonban már nagyrészt hoztuk. Lehet még javulni, de enélkül most sem lett volna pozitív szezon.
Szerintem a mostani helyzetünkben azt kell néznünk, értékelnünk, amit a hasonló helyzetben lévő csapatok értékelésénél is érdemes, hogy:
- Van-e csapatnak franchise QB-ja? – Szerintem megtaláltuk!!!
- Van-e csapatnak megfelelő edzője? – Nemiskérdéses
- Mennyi játékosnak van szerződése a következő, az azt követő szezonra? Mennyi a cap space-ünk, lehet-e növelni? – Szakértők szerint mindkettőben jól állunk ligaszinten.
- Vannak-e megfelelő szintű csapategységek jelenleg? – Igen (QB, Ofal, RB-k kifejezetten jók; ST az idei az előző évekhez képesti gyengébb teljesítménye ellenére is OK; TE-k, DE-k, DT-k esetében is nagyjából megvagyunk)
- Lehet-e egy-két posztra történő igazolással látványos javulást elérni? – Mindenképpen (kell LB, CB és WR).

Szóval én ezek alapján nem tudok, leginkább nem akarok elégedetlenkedni!

„In Bill we trust!” ------ In MJ we trust!!!
FunHun
Még topinnal is több dologban értek egyet.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Pats.hu-n írtak egy olyat, hogy állítólag év közben BB hívta a D playt, az év elején és az évad végén a Mayo/SB párosnak adta a karmesteri pálcát. Ha ez igaz, akkor azért sok mindent megmagyarázna az év végi romló teljesítményről.
NB2
HA így volt, miért adta volna vissza év végére? mert azt el tudom képzelni h év elején nem ő hívja látja h valami nem jó, átveszi, d összeáll, miért adná ki utána megint a kezéből?
briareos
Nekem is furcsa lenne 😊 De én azt mondtam: tanítási célzattal. BB sem született zseninek, ő is elkezdte valahol...
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Halihóóóóó,

De tényleg? Mire fel ez a nagy elégedetlenség? Nem is értem…
Mert kikaptunk a Billstől (kétszer is)? Méghozzá csúnyán.
Hát igen. Kikaptunk. Csúnyán.
De ez a Bills OFF nagyjából ezt csinálta volna bárkivel, aki szembejön velük. A playoffra ligaelitté hypeolt Chiefs védelemmel is pont ugyanazt csinálták. Akkor és úgy mentek végig, ahogy és amikor akartak azzal a különbséggel, hogy most Gabriel Davis játszotta el az ellenünk tündöklő Mckenzie szerepét. Ahogy nálunk is hiányos lett a SEC (JoJo, Mills, stb.) úgy a Chiefs védelem is szétesett Mattieu kiválása után.
Bills, a Chiefs jelenleg más szint. Mi playoff csapat vagyunk most. Nem hozzájuk kell hasonlítani a rebuild elején/közepén lévő, 2 éve GOAT-ot elvesztő Patriotsot. Most még nem (remélem egy-két éven belül már újra igen).
Nekünk most az kell, hogy prioritás legyen, hogy stabilan tudjuk megverni a nálunk gyengébb csapatokat, mert enélkül nincs továbblépés hiába születnek bravúrgyőzelmek bajnokesélyes csapatok ellen. Ezt ebben a szezonban már nagyrészt hoztuk. Lehet még javulni, de enélkül most sem lett volna pozitív szezon.
Szerintem a mostani helyzetünkben azt kell néznünk, értékelnünk, amit a hasonló helyzetben lévő csapatok értékelésénél is érdemes, hogy:
- Van-e csapatnak franchise QB-ja? – Szerintem megtaláltuk!!!
- Van-e csapatnak megfelelő edzője? – Nemiskérdéses
- Mennyi játékosnak van szerződése a következő, az azt követő szezonra? Mennyi a cap space-ünk, lehet-e növelni? – Szakértők szerint mindkettőben jól állunk ligaszinten.
- Vannak-e megfelelő szintű csapategységek jelenleg? – Igen (QB, Ofal, RB-k kifejezetten jók; ST az idei az előző évekhez képesti gyengébb teljesítménye ellenére is OK; TE-k, DE-k, DT-k esetében is nagyjából megvagyunk)
- Lehet-e egy-két posztra történő igazolással látványos javulást elérni? – Mindenképpen (kell LB, CB és WR).

Szóval én ezek alapján nem tudok, leginkább nem akarok elégedetlenkedni!

„In Bill we trust!” ------ In MJ we trust!!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Pats.hu-n írtak egy olyat, hogy állítólag év közben BB hívta a D playt, az év elején és az évad végén a Mayo/SB párosnak adta a karmesteri pálcát. Ha ez igaz, akkor azért sok mindent megmagyarázna az év végi romló teljesítményről.
NB2
HA így volt, miért adta volna vissza év végére? mert azt el tudom képzelni h év elején nem ő hívja látja h valami nem jó, átveszi, d összeáll, miért adná ki utána megint a kezéből?
briareos
Ez felmerült bennem is, nem igazán látom semmit értelmét.
Illetve ha valóban így volt, az se bizonyítja, hogy az év közbeni siker az ő sikere, a többi meg Mayo meg kis BB elcseszése.

Kb. mintha oda se figyelt volna, hogy mi megy ott vagy azt mondja, hogy én mosom kezeim, nem én vagyok a felelős az év végi leolvadásért 😀
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Pats.hu-n írtak egy olyat, hogy állítólag év közben BB hívta a D playt, az év elején és az évad végén a Mayo/SB párosnak adta a karmesteri pálcát. Ha ez igaz, akkor azért sok mindent megmagyarázna az év végi romló teljesítményről.
NB2
HA így volt, miért adta volna vissza év végére? mert azt el tudom képzelni h év elején nem ő hívja látja h valami nem jó, átveszi, d összeáll, miért adná ki utána megint a kezéből?

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Pats.hu-n írtak egy olyat, hogy állítólag év közben BB hívta a D playt, az év elején és az évad végén a Mayo/SB párosnak adta a karmesteri pálcát. Ha ez igaz, akkor azért sok mindent megmagyarázna az év végi romló teljesítményről.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Sztem topin arra utalt, hogy azért csak elvergődtünk a PO-ig, mégha a játékosállomány és az BYE utáni teljesítmény nem validálja azt, hogy ott is helytálljunk és azért ez mégiscsak eredmény valahol, sorsolás ide vagy oda, a verhetőnek titulált ellenfeleket egy-két kivétellel megvertük és játszottunk ki-ki meccset PO csapatokkal is, plusz a körülményeket kihasználva behúztunk eg-két skalpot is.
Solymi
Szerintem elsősorban a sorsolásnak köszönhetjük a PO-ot. Nem kell ezt túlmagyarázni, túlmisztifikálni. A pályán szépen be lettünk árazva...

Chargersen kívül nem volt komolyan vehető győzelmünk, hagyjuk már ezt a “bezzeg a többi 20 csapat” dumàt, ez már akkor is nevetséges volt mikor AFC döntős vereségeket akartak egyesek megmagyarázni.

Ha valaki a daltonos Bengalst akarja viszont látni itt, hát lelke rajta, szerintem amíg BB itt van nagyobb elvárással kellene a csapat felé irányulni.
ZERO_L
A nagyobb elvárás megvan, a jelenlegi szezon meg a korábbi rossz döntések eredménye, ezzel nem lehet mit csinálni. De én azt is nézem, hogy egy újonc irányítóval álltunk fel, a támadókból 4 teljesen új ember, így az O amit tudott megtett, még ha ez nem is elég, de dicséretes, viszont DEF oldalon látom a nagyobb problémát.

A PO-ra írtam, hogy nem nagyon foglalkozok vele, de X csapatot akkor is megelőztünk és a kötelezőket nagyjából hoztuk. Nem mondom, hogy elégedett vagyok, de a fentiek fényében és amit korábban leírtam, hogy van és lesz változás a draft folyamatban/ FO és coaching terén is, így bizakodó vagyok.

Főleg, hogy amint most olvastam és esett le, a 23-as cap space igen jelentősen meg fog növekedni az új TV-s szerződések miatt, szóval pár szerződés átmódosítással tudunk majd új igazolásokat is intézni farnehéz szerződésekkel.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Sztem topin arra utalt, hogy azért csak elvergődtünk a PO-ig, mégha a játékosállomány és az BYE utáni teljesítmény nem validálja azt, hogy ott is helytálljunk és azért ez mégiscsak eredmény valahol, sorsolás ide vagy oda, a verhetőnek titulált ellenfeleket egy-két kivétellel megvertük és játszottunk ki-ki meccset PO csapatokkal is, plusz a körülményeket kihasználva behúztunk eg-két skalpot is.
Solymi
Szerintem elsősorban a sorsolásnak köszönhetjük a PO-ot. Nem kell ezt túlmagyarázni, túlmisztifikálni. A pályán szépen be lettünk árazva...

Chargersen kívül nem volt komolyan vehető győzelmünk, hagyjuk már ezt a “bezzeg a többi 20 csapat” dumàt, ez már akkor is nevetséges volt mikor AFC döntős vereségeket akartak egyesek megmagyarázni.

Ha valaki a daltonos Bengalst akarja viszont látni itt, hát lelke rajta, szerintem amíg BB itt van nagyobb elvárással kellene a csapat felé irányulni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hát az a KC-BUF meccs volt a más liga. A mi O-nk ezekhez képest fasorban sincs.
(jó védelmek nélkül könnyű ez a játék 😊 )
NB2
Csak az összefoglalót néztem meg, parádés dobások voltak, de hogy mindig volt üresen lévő ember...
Bár, jobban belegondolva mikor mi játszottunk a Chiefs-szel AFC döntőt a vége ott is OT volt meg 31-37 ide, úgy, hogy 24 pontot a 4. negyedben pakolt fel a KC.
Aztán utána a Rams elleni SB, akik a KC-val játszottak egy 54-51-es meccset és az SB meg 3-13 lett ide.
Ott meg a védelmekről szólt minden.

Látszik, hogy ilyen pont gazdag és kiélezett meccseket akar a liga, ez a PO eddig, a WC meccseket (tényleg azok voltak 😀 ) leszámítva egy átlag nézőnek simán eladja az egészet.

Idén a Bengals is meccselt egy jót a KC-vel, szóval az AFC döntő lehet egy jó visszavágó.
49ers-Rams is komolynak igérkezik megint.

Azt kell mondjam, ez egy sikeres PO lesz az NFL számára.

Kíváncsi vagyok, hogy mi mennyire követjük le ezeket a változásokat.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Hát az a KC-BUF meccs volt a más liga. A mi O-nk ezekhez képest fasorban sincs.
(jó védelmek nélkül könnyű ez a játék 😊 )
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
A védelem valóban borzalmas volt a Bills elleni két meccsen, meg kb a bye után úgy általában. De azért ezek a végletek mosolyogtatóak, amik alapján mi vagyunk a liga alja, hiszen se playmaker, se D, de a coaching is szar meg a draft is, aztán valahogy playoffba jutottunk.

A többiek ezek szerint nem az NFL-ben indultak vagy a jó ég tudja hogy előztünk meg 20 csapatot.
topin
Nyilván nem kell végletekben gondolkodni, de azért a sorosolásra érdemes lenne rápillantani.

PO mellett verhetnénk a nyálunkat a liga 3. legjobb point differential mutatójára, de sajnos ennek sem lenne sok értelme két Jets és a Jags meccs fényében...

Amit lemüveltünk az utóbbi 1-1,5hónapban az mutatta meg a csapat igazi arcát. Nem kell lobogtatni a PO akreditációt mert baromira nem voltunk azon a szinten.

Lehet itt a sérültekre fogni sok mindent, akár rossz napot is kifoghattak a srácok (JC pl kurva szar volt), de ha ez nincs akkor ezt a Billst akkor sem verjük meg mert valami baromira hiányzik most védelmi oldalon. Lehet (segéd)edzői poszton van komoly gond (visszajön MattyP?) vagy iszonyat talent hiány van, vagy mind2.

De azt azért ne találjuk már ki hogy a PO legitimizálja ezt a BYE week utáni totális káoszt.
És baromira nem érdekel többi 20 franchise hogyan bassza el a szezonját meg az építkezését. Amíg BB itt van, addig ez nem lehet mérce, hogy dejo megelőztünk 20 csapatot mikor soha nem látott módon szétalázzák a védelmünket a POban.

Ha másra nem arra jó volt ez a PO meccs, hogy védelmi oldalon elkezdődjön a (generációs)változás.
ZERO_L
Sztem topin arra utalt, hogy azért csak elvergődtünk a PO-ig, mégha a játékosállomány és az BYE utáni teljesítmény nem validálja azt, hogy ott is helytálljunk és azért ez mégiscsak eredmény valahol, sorsolás ide vagy oda, a verhetőnek titulált ellenfeleket egy-két kivétellel megvertük és játszottunk ki-ki meccset PO csapatokkal is, plusz a körülményeket kihasználva behúztunk eg-két skalpot is.

Mondjuk azért helyén kell ezt a PO-ba kerültést is kezelni, hisz idén már bővített a mezőny, ergo lehet, hogy ezzel a teljesítménnyel tavaly be se jutottunk volna, sőt, valszeg nem, mert mi lettünk a 6. kiemeltek.

Az elmúlt évek draftja nem volt sikeres, ezt már kiveséztük, a coaching se a legtökéletesebb, egyrészt amiatt, mert sok edző elment, másrészt nem sikerült őket pótolni, valakit a beoltatlansága miatt küldtünk el, illetve tavaly vagy tavalyelőtt a DC lépett le magánéleti ügyek miatt és elment Ernie Adams is.
Patricia többnyire a szerződésekkel segített, de biztos volt ráhatása a DEF-re is, de ez sztem lényegtelen.
Valszeg azért vették elő ezt a receptet, mert megelőzhető a gyors kapitulálás, egy darabig ki is tartott és azért az valami, hogy a verhető ellenfeleket többnyire el is kaptuk.

Ha még a szezon elején behúzunk egy-két meccset, akkor most jobb kiemelésünk lett volna.
Poénból megnéztem, hogyha a szezon eleji Dolphins vagy Cowboys vagy Colts meccset húzzuk be, akkor ez lett volna a kifutás:

Pats-Bengals
Raiders-Bills
Steelers-Chiefs

Ha a fenti 3-ból kettőt, akkor meg első kiemeltek vagyunk és ott ez lett volna a felállás:
5 Bills - 4 Bengals
6 Raiders - 3 Chiefs
7 Steelers - 2 Titans

Ha itt a Bills, Chiefs, Titans megy tovább, akkor is a Billst kaptuk volna.
Ha a Steelers megy tovább, akkor meg velük játszottunk volna.

Persze, bármi megtörténhetett volna, hogyha a csapat kap egy kis szusznyi időt rendezni magát és aztán egy igazi ki-ki meccs a Steelers ellen és irány a Konf Döntő, juhéjjj...

Nemtom, benne lehetett volna, de nem ez történt.

Lezárva ezt a kis játékot, látjuk, hogy sok dolog nem oké és ez a csapat nem bír végigvinni egy szezont, mert öreg, fáradt és nem elég a talent.

Ezt biztos vagyok benne, hogy a vezetés is látja, és ezalatt nemcsak BB-t értem, hanem a főnökét Kraftot is, aki tudjuk, hogy odafigyel a csapatra és megvétóz döntéseket.
És igen, voltak elhibázott döntések és látjuk, hogy ezek szóvá lettek téve és lett változás.
Nem esem pánikba, hogy BB itt most erőlködve próbálja bizonyítani azt, hogy ő a legjobb edző Tom nélkül is, hanem egy csapatot épít, ez eltart egy ideig.

Én hiszem, hogy elég combos holtszezonunk lesz, mind draft, edzői kar és FO szintjén is.

Plusz van egy Jonesunk is, aki ezt a szezont nagyon eretten hozta le, ahhoz kepest h bedobtak a mely vizbe. A kovetkezo ev fontos lesz szamara, de hiszem azt h boven fog fejlodni es koszonhetoen a jelenlegi szabalyoknak, valszeg osszetorni se fogjak.
Megha nem is lesz egy elit QB (ki tudja), ha csak lemenedzseli a meccset hulye hibak nelkul, mar jok vagyunk, mert azt latjuk, ha kell, akkor bele tudja tenni a pluszt ( PO meccs pl.).

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
A védelem valóban borzalmas volt a Bills elleni két meccsen, meg kb a bye után úgy általában. De azért ezek a végletek mosolyogtatóak, amik alapján mi vagyunk a liga alja, hiszen se playmaker, se D, de a coaching is szar meg a draft is, aztán valahogy playoffba jutottunk.

A többiek ezek szerint nem az NFL-ben indultak vagy a jó ég tudja hogy előztünk meg 20 csapatot.
topin
Nyilván nem kell végletekben gondolkodni, de azért a sorosolásra érdemes lenne rápillantani.

PO mellett verhetnénk a nyálunkat a liga 3. legjobb point differential mutatójára, de sajnos ennek sem lenne sok értelme két Jets és a Jags meccs fényében...

Amit lemüveltünk az utóbbi 1-1,5hónapban az mutatta meg a csapat igazi arcát. Nem kell lobogtatni a PO akreditációt mert baromira nem voltunk azon a szinten.

Lehet itt a sérültekre fogni sok mindent, akár rossz napot is kifoghattak a srácok (JC pl kurva szar volt), de ha ez nincs akkor ezt a Billst akkor sem verjük meg mert valami baromira hiányzik most védelmi oldalon. Lehet (segéd)edzői poszton van komoly gond (visszajön MattyP?) vagy iszonyat talent hiány van, vagy mind2.

De azt azért ne találjuk már ki hogy a PO legitimizálja ezt a BYE week utáni totális káoszt.
És baromira nem érdekel többi 20 franchise hogyan bassza el a szezonját meg az építkezését. Amíg BB itt van, addig ez nem lehet mérce, hogy dejo megelőztünk 20 csapatot mikor soha nem látott módon szétalázzák a védelmünket a POban.

Ha másra nem arra jó volt ez a PO meccs, hogy védelmi oldalon elkezdődjön a (generációs)változás.
ZERO_L
Értő olvasás megelőzhet teljesen másra való reagálást..
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
A védelem valóban borzalmas volt a Bills elleni két meccsen, meg kb a bye után úgy általában. De azért ezek a végletek mosolyogtatóak, amik alapján mi vagyunk a liga alja, hiszen se playmaker, se D, de a coaching is szar meg a draft is, aztán valahogy playoffba jutottunk.

A többiek ezek szerint nem az NFL-ben indultak vagy a jó ég tudja hogy előztünk meg 20 csapatot.
topin
Nyilván nem kell végletekben gondolkodni, de azért a sorosolásra érdemes lenne rápillantani.

PO mellett verhetnénk a nyálunkat a liga 3. legjobb point differential mutatójára, de sajnos ennek sem lenne sok értelme két Jets és a Jags meccs fényében...

Amit lemüveltünk az utóbbi 1-1,5hónapban az mutatta meg a csapat igazi arcát. Nem kell lobogtatni a PO akreditációt mert baromira nem voltunk azon a szinten.

Lehet itt a sérültekre fogni sok mindent, akár rossz napot is kifoghattak a srácok (JC pl kurva szar volt), de ha ez nincs akkor ezt a Billst akkor sem verjük meg mert valami baromira hiányzik most védelmi oldalon. Lehet (segéd)edzői poszton van komoly gond (visszajön MattyP?) vagy iszonyat talent hiány van, vagy mind2.

De azt azért ne találjuk már ki hogy a PO legitimizálja ezt a BYE week utáni totális káoszt.
És baromira nem érdekel többi 20 franchise hogyan bassza el a szezonját meg az építkezését. Amíg BB itt van, addig ez nem lehet mérce, hogy dejo megelőztünk 20 csapatot mikor soha nem látott módon szétalázzák a védelmünket a POban.

Ha másra nem arra jó volt ez a PO meccs, hogy védelmi oldalon elkezdődjön a (generációs)változás.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Legközelebb mikor szóba kerül miért fizetünk annyit ST playereknek, csak be fogom másolni a tegnapi packers-49ers meccs összefoglalóját...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
A védelem valóban borzalmas volt a Bills elleni két meccsen, meg kb a bye után úgy általában. De azért ezek a végletek mosolyogtatóak, amik alapján mi vagyunk a liga alja, hiszen se playmaker, se D, de a coaching is szar meg a draft is, aztán valahogy playoffba jutottunk.

A többiek ezek szerint nem az NFL-ben indultak vagy a jó ég tudja hogy előztünk meg 20 csapatot.
topin
Nem szeretnék veled vitába keveredni, de én azt írtam, hogy a coaching most gyenge. És szerintem a bye után gyenge is volt.
A többit most is tartom, nincs a keretben (vagy legalább is kevesebb mint az átlag) komoly playmaker. Offenseben senki,D-ben talán JC, vagy Judon.
És látva, hogy egy Chase, Deebo vagy Brown mennyit tud hozzá tenni..., na nekünk ilyen játékosunk nincs.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
Azért remélem nem a Titans-Bengals meccs alapján írod, mert most görény vagyok, de a tegnapi meccsen pont azt mondtam, hogy hát basszus ezt a szintet talán mi is tudtuk volna hozni.
NB2
A két támadásért felelős koordinátor nagyon mélyen volt, ez nem.is kérdés. A coachingban valószínű, hogy tudtuk volna ezt, de nekünk nincsenek ilyen játékosaink.. Védelemben fasorban sincsenek az LB-ink, de a reveiver sorunk is sokkal gyengébb ezeknél.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
Azért remélem nem a Titans-Bengals meccs alapján írod, mert most görény vagyok, de a tegnapi meccsen pont azt mondtam, hogy hát basszus ezt a szintet talán mi is tudtuk volna hozni.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
A védelem valóban borzalmas volt a Bills elleni két meccsen, meg kb a bye után úgy általában. De azért ezek a végletek mosolyogtatóak, amik alapján mi vagyunk a liga alja, hiszen se playmaker, se D, de a coaching is szar meg a draft is, aztán valahogy playoffba jutottunk.

A többiek ezek szerint nem az NFL-ben indultak vagy a jó ég tudja hogy előztünk meg 20 csapatot.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
zinedine5
Ahogy mondja kend....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Azért látva a két tegnapi mérkőzést, azt gondolom, hogy addig amíg nincsenek az O-ban, D-ben playmakerek, addíg semmilyen esélyünk sincs. Akármilyen coaching van itt. (Most speciel az sem valami magas szint.)
Olyan támadó playmakerek játszanak, amiből nekünk egy fél sincs. A védelmek sebbessége pedig olyan mintha mi nem is ezt a sportot játszanánk.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Can't get over the fact that these WRs were drafted after N'keal Harry:
Deebo Samuel
A.J. Brown
DK Metcalf
Terry McLaurin
Mecole Hardman
Diontae Johnson
Hunter Renfrow
Darius Slayton

Azt hiszem BB inkább ne draftoljon Wr-t az elskő két körben
ThundersNFL
Harry nálam egyértelmű bust,pedig nála is évek óta megy a kifogás-generátor! Williams dettó,de ő legalább nem elsőkörös volt és sajnos a Wino boldom is valóra vált,sikeresen leküzdötte magát egy sima ST playerré. Talán a 21-es draft most jól néz ki,reméljük így is marad.
Szerk:2.-3 körök
2017 : Rivers ,García
2018 Dawson
2019 Williams,Harris,Cajuste ,Winovich
2020 Dugger ,Uche,Asiasi,Keene,Jennings
2021 Barmore,Perkins
Nem igényel kommentárt…
kolok1972
Azért az, hogy évek óta, az túlzás 😊
'19-ben lett draftolva, nem sokat játszott, Tommyboy se nagyon használta és mint sokszor, nála is érvényes volt a 2. éves teljesítményugrás.
'20-ban Newtonnal játszott, nem nagyon ment jól neki, 1. kör, rendben adjunk neki esélyt, de az látszódott, hogy igen nagyot kellene fejlődnie.
'21-ben, ami most volt, láttuk, hogy elkapásokban igen ritkán használták, inkább futásblokkolásban volt fent, de az ő méreteivel és 1. körével (ami inkább 2.) elég szégyen, gyakorlatilag visszacsúszott WR4-nek, a depthchart aljára.
Azt azért mindenki vagy legalábbis többnyire mindenki elismerte, hogy ez egy mellényúlás volt, az okokat most már tudjuk, hogy a draftolási folyamat nem volt rendben, remélhetőleg a jövőben ennek lesz WR fronton is látszatja.

Ami számomra kérdés, hogy jövőre képes lesz-e még fejlődni és hogy mit kezdünk vele.
Jelenleg ez a teljesítmény ezt a pénzt nem éri meg egyáltalán, csere értéke nincs ill. nem sok, újraszerződtetni nem tudom, hogy kellene-e az 5. éve után.

Én inkább leszerződtetném Berriost, hogy legyen egy slot elkapónk és ne Meyerst kelljen állandóan betenni.

Calvin Ridleyt pedzegetik még hozzánk, de szerintem sokba kerülne és utána új szerződést kellene neki adni, ráadásul mentális problémái vannak, ha azokat nem tudja megoldani, akkor meg nagyon rizikós.
Solymi
Hát,nálam a 3 év,az évek óta…😉Berriost amúgy mi draftoltuk,csak nem kellett
kolok1972
Jó, de érted, mert te az első éve után rámondtad, hogy bust, attól még mások lehetnek úgy vele, hogy a körülmények is közrejátszottak, persze ilyenkor nagyobb az esély is rá, hogy nem lesz belőle semmi, de azért egyből temetni... Szegény Josh Allen mit kapott volna itt 😉
Másrészt Mayfield meg Daniel Jones kb. ugyanez a kategória...

Egyébként tényleg nem értem ezt a Harry dolgot...azt tudtuk, hogy nem sebességből fogja megverni a CB-ket, hanem fizikumból, de egyszerűen ebből alig mutat valamit és nem értem miért...
Főleg mert voltak villanásai és úgy tűnt, hogy elkapja a fonalat, aztán megint eltűnt.
Az idei szerepeltetését se tudom hova tenni.

Berriost azt hiszem megpróbáltuk áttolni a waiveren, hátha nem kapják fel, mert kellett a rosterspot másnak, erre felvette a Jets. Pedig őbenne reménykedtem én is, hogy jó lesz arra a szerepkörre amire Welker meg Edelman.

Itt van egy kis összefoglaló róla ill. h mi lehet majd az értéke:

 jetsxfactor.com/2022/01/18/new-york-jets-afford-lose-braxton-berrios/


Gunner úgy nézett ki, hogy bejön, de idén se sokat mutatott magából, lehet, hogy megragad ST-only játékosnak.

Érdekes lesz az idei offseason, mert vagy a drafton kell jól teljesíteni vagy pénzért kell hozni egy slot WR-t.