New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Nem is tudom mi a rosszabb, ilyen balfasz módon kiesni,ahogy a Cowboys,vagy olyan deep throat módon ahogy mi?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A blokkoló WR, ahogy te használod Solymi nem létező dolog.

Vannak elkapók akik nem jó blokkolók, nem tudják segíteni a futást és vannak akik jó blokkolók.
Az, hogy egy elkapó nem tud elkapni, de jól blokkol az gyakorlatilag nulla, értékelhetetlen. Akkor lehet ott egy TE, egy futó, egy FB vagy bárki.
zinedine5
Jaja, tight endek között tesznek így különbséget. Egy TE-től elvárás, hogy jól blokkoljon és sokan jól is kapnak el. A legnagyobb kivétel Hörni volt, aki annyira nem blokkolt jól, hogy sokan inkább WR-nek tekintették.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
A blokkoló WR, ahogy te használod Solymi nem létező dolog.

Vannak elkapók akik nem jó blokkolók, nem tudják segíteni a futást és vannak akik jó blokkolók.
Az, hogy egy elkapó nem tud elkapni, de jól blokkol az gyakorlatilag nulla, értékelhetetlen. Akkor lehet ott egy TE, egy futó, egy FB vagy bárki.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Moss nem volt, de volt helyette Gronkowski, Hernandez, Welker, Edelman, Amendola, James White, stb.

peterk2005
Ezek kik voltak azelőtt hogy hozzánk kerültek? Returner, QB, wr4, az első évében pályára se kerülő RB

Miért ne lehetne ez Bourne, Meyers vagy Agholor a következő években?

Gronk meg nem nagyon szaladgál több...
topin
Mert már nem Brady a QB?
Wester
Nem azzal van a baj.
Bourne meg Meyers korrekt játékosok, még fejlődhetnek is, viszont hiányzik egy korrekt WR1.
Agholorral nem tudom mi lesz, meglátjuk. Itt inkább fájó az, hogy pénzt kellett költenünk, mert egy 1. kört eltoltunk N'Kealre, aki végül nem vált be. Blokkoló WR-nek jó, de az meg nem ér egy első kört.
Ráadásul nem megy a szeparáció.

Ettől függetlenül a probléma DEF-nél van, úgy látszik az teljesen elfogyott, függetlenül az erősítéseknek, a drafton oda kell vagy oda is kell húzni.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Még egy gondolat: az a közhely puffogtatas hogy a PO más kávéház sem húzható rá minden problémára.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 382 — Jó ötletnek tűnt!
Moss nem volt, de volt helyette Gronkowski, Hernandez, Welker, Edelman, Amendola, James White, stb.

peterk2005
Ezek kik voltak azelőtt hogy hozzánk kerültek? Returner, QB, wr4, az első évében pályára se kerülő RB

Miért ne lehetne ez Bourne, Meyers vagy Agholor a következő években?

Gronk meg nem nagyon szaladgál több...
topin
Mert már nem Brady a QB?

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Moss nem volt, de volt helyette Gronkowski, Hernandez, Welker, Edelman, Amendola, James White, stb.

peterk2005
Ezek kik voltak azelőtt hogy hozzánk kerültek? Returner, QB, wr4, az első évében pályára se kerülő RB

Miért ne lehetne ez Bourne, Meyers vagy Agholor a következő években?

Gronk meg nem nagyon szaladgál több...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez annyira cuki, ahogy mondod, hogy Jones sosem lesz Tombrédi. Ha feledném azokat a 12-14 évvel ezelőtti posztjaidat, ahol az volt a téma, hogy Tombrédi csak a Belichick-rendszer produktuma, amúgy egy átlagnál valamivel jobb game manager QB, bezzeg Peyton... 😉 Burkus
Kötözködni csak precízen. 😊 Nem azt írtam, hogy nem lesz Brady belőle, hanem azt, hogy valószínűleg nem lesz. És Brady 14 évvel ezelőtt (inkább 16-17 év az már) még valóban egy system QB volt. Manning meg nem. Teljesen más feladat és nehézségi szint az, ha az irányító a rendszer (tőle kérnek mindent) és az, ha beillesztik egy rendszerbe, és azt kell megcsinálnia, amit a rendszer kér. Lásd idén például Jones-t és Trevor Lawrence-t. Lawrence-nek sokkal többet kellett (volna) csinálnia mint Jonesnak, hogy a Jaguars offense hasonlóan eredményes legyen, mint a Pats.

Azért tegnap este eltöprengtem azon, hogy három éve decemberben olvad le a csapat teljesen - tavaly is 3:2-es november után jött decemberben 3 vereség zsinórban, csak a Jets elleni utolsó kötelező kozmetikázta a mérleget - és jött 2019-ben és most is egy teljesen kilátástalan PO meccs. (A Titans legalább nem vert ennyire agyon.) A "Hálaadás után kezdődik a foci" helyett a "Hálaadás után jön a leolvadás" az új jelszó. És ezt már nem lehet csak a kis Belichickre meg a többi edzőre kenni.Burkus
Nem feltétlenül edzői hiba vana háttérben. A tavalyi csapat elfogyott, elsősorban Newton állt fejre teljesen a végére. Idén és 2019-ben pedig a schedule volt az idény középső szakaszában baráti, és nehezedett be a végére. Kicsit egyenletesebb eloszlású schedule-nél jobb lehetett volna a december. Cserébe nem lett volna 7 meccses győzelmi széria sem persze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ne állítsuk már ezt be úgy mintha liga alja kiszolgáló személyzet lenne Jones körül... Oké, nincs nagy név az elkapók között, de mikor volt legit WR1-e a csapatnak, Moss óta nem volt ilyen. Eddig nem kellett első körös WR draft pick, hogy működjön a rendszer. (Most arról ne is beszéljünk, ha elhozunk még egy bust WRt első körben akkor mi lenne itt..)ZERO_L
Moss nem volt, de volt helyette Gronkowski, Hernandez, Welker, Edelman, Amendola, James White, stb.

És az előző irányítót Tom Bradynek hívták. Jones nem az, és valószínűleg soha nem is lesz az. Neki jobban kell a support. Annyira, hogy akár a fejlődését is visszafoghatja, ha nem kapja meg. Csak gondolj bele, hogy innen mi a következő lépés Jones számára? Miben tud fejlődni? Már most gyorsan dönt, már most pontos, már most elég jól minimalizálja a hibáit. Lényegében mindent képes megoldani, amit "struktúrában" ebben az offense-ben meg kell, meg lehet. ("struktúrában" : a felrajzolt játékokban megtalálni a matchup előnyös / üresre játszott játékost és pontosan odadobni neki a labdát). Még ebben is van tartalék, de nem túl sok. Amiben nagy tartalék van, az a "struktúrán kívüli" játékok. Azt majd a jövő megmutatja, hogy Jones mennyit képes ilyen szempontból fejlődni (ez nullától a nagyon sokat-ig akárhol lehet). Viszont abban lehet neki segíteni, hogy adunk neki egy olyan célpontot, akinek akkor is oda lehet vágni a labdát, ha a play nem ül, és mindenkit levédekeztek. Egy Edelman / Welker / Gronkowski. Utóbbihoz mondjuk szerencse is kell, de előbbieket azért lehetséges találni. Abban persze igazad van, hogy ehhez nem ártana nem bustokat húzni az elkapó sorba. 😊
peterk2005
Ez annyira cuki, ahogy mondod, hogy Jones sosem lesz Tombrédi. Ha feledném azokat a 12-14 évvel ezelőtti posztjaidat, ahol az volt a téma, hogy Tombrédi csak a Belichick-rendszer produktuma, amúgy egy átlagnál valamivel jobb game manager QB, bezzeg Peyton... 😉

Amúgy amit írtál, alapvetően egyetértek, kérdéses, hogy lesz-e sophomore slump. Szerintem Jones karerején is van mit fejleszteni. Nekem Jones első éve alapján fejben erősebbnek tűnik, mint az akkori Brady és igazi precision passer, iszonyú kicsi területekre tudja nagyon pontosan bedobni a labdát. Ha a mentalitása és a munkamorálja hasonló - és a hírek szerint hasonló - akkor rajta nem fog múlni a siker.

Azért tegnap este eltöprengtem azon, hogy három éve decemberben olvad le a csapat teljesen - tavaly is 3:2-es november után jött decemberben 3 vereség zsinórban, csak a Jets elleni utolsó kötelező kozmetikázta a mérleget - és jött 2019-ben és most is egy teljesen kilátástalan PO meccs. (A Titans legalább nem vert ennyire agyon.) A "Hálaadás után kezdődik a foci" helyett a "Hálaadás után jön a leolvadás" az új jelszó. És ezt már nem lehet csak a kis Belichickre meg a többi edzőre kenni.

Ki lehet kapni, de ilyen lélektelen játékkal és rossz gameplannel nem. Három éve minden decemberre és az azt követő időre a "kilátástalan játék" a legjobb kifejezés. És nem tudom, hogy ebből mi a megújulás.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szépen hangzik h van Meyers, Agholor, Bourne, de Jones a Bamán DeVonta Smith-szel, Jerry Jeudyval, John Metchievel volt igazán jó.
empty taxi
Igen egy liga szinten OP csapatban.
De most ez hogy jön ide? Nem azt a teljesítményt várja el senki NFL szinten, de egy game manager bármikor tud jól játszani ha köré rakod a sztárokat. Nekünk azt kellene kideríteni, hogy Jones tud-e ennél több lenni. Ez az állomány véleményem szerint pont elég, ha köv 2 évben szintet tud emelni ezen az O#en, akkor megéri vele hosszútávon számolni, ha nem akkor én személy szerint nem tartanék igényt egy Goff 2.0ra.

Herbertnek tavaly voltak olyan meccsei mikor Guytonokból kellett sztárt csinálnia, és megoldotta. Ez a különbség jó és közepes irányító között.

Persze ehhez az is kéne, hogy a gameplan úgy legyen kialakítva, hogy bevállalósabb legyen, ne babuzsgassuk az irányítót. (Többször)Be kell lökni a mélyvízbe Jonest jövőre, ha nem tud úszni akkor ez van. Ez a profi liga, itt nem fér bele hogy évekig simagosunk egy irányítot, hátha a negyedik-ötödik évében szintet tud lépni, mert ilyen nincs vagy once in a lifetime.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
Szépen hangzik h van Meyers, Agholor, Bourne, de Jones a Bamán DeVonta Smith-szel, Jerry Jeudyval, John Metchievel volt igazán jó.
empty taxi
Mucsaröcsöge State ellen a Traubi szóda bowlon. Ezért nem kell komolyan venni a CFB-t.

Csak nézd meg Jeudyt mit produkál Denverben.
Amadeus
Uristen mekkora öngól is ez Agholorral a felsorolásban. A Raiders-t se kell akkor komolyan venni, nézzük csak meg milyen számai voltak ott és most, hogy egy igazi csapatban beárazták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 721
Szépen hangzik h van Meyers, Agholor, Bourne, de Jones a Bamán DeVonta Smith-szel, Jerry Jeudyval, John Metchievel volt igazán jó.
empty taxi
Mucsaröcsöge State ellen a Traubi szóda bowlon. Ezért nem kell komolyan venni a CFB-t.

Csak nézd meg Jeudyt mit produkál Denverben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Visszanéztem most a Pats playoff meccseit, hogy milyen hasonló eredmények születtek:
2014 Konfdöntő vs Indy: 45-7 -> (Luck 3. éve)
2011 Divizíókör vs Broncos: 45-10 -> (2 évvel később SB-t játszottak a Seattle-vel)

Ezek azok amik számokban jelentős eltérést mutatnak, biztos volt még az elmúlt 20 évben olyan meccs, ahol már a félidőre eldőlt és az ellenfél meg csak a garbage time-ban szerzett pontokat.

Továbbá azt sem szabad elfelejteni, hogy ez a szezon plusz 1 meccsel futott, kíbővített PO-val.

Az Offense ha nem is hozta a maximumot, de tisztességgel helyt állt és legalább szereztek pontokat.
Az első félidei INT-et nem igazán varrnám Jones nyakába, az egy hihetetlen védekezés volt.
Plusz volt több dropolt labda (pl. Bolden, Jakob Johnson) is.
Nem tökéletes így ez a csapatrész, nem mindegyik igazolás vált be (nem is említve a korábbi draftokat, N'Keal ugye), itt a holtszezonban lehetnek/kellenek változások, látszik, hogy kikre lehet alapozni, viszont kell egy-két komolyabb játékos.

A DEF-nél meg úgy látszik, hogy csak a nevek voltak a pályán, a játékosok nem.
Én nem akasztanám se Mayot, se a kis Belichicket. Azért ne csináljunk már úgy, mintha BB csak a meccs napján szembesülne a gameplan-nel, hiszen minden az ő jóváhagyásával történik.

A BYE weeknek meg igenis volt szerepe szerintem, de nem tudjuk, hogy mi.
Benne van, hogy leeresztettek a játékosok, nincs megfelelő kondíció (erre utalt Andrews is a postgame interjúban), stb., nem tudták felpörgetni magukat.
Ezeket úgyse fogjuk megtudni, de az látszott, hogy a csapat utána már nem volt éles.
Egy olyan Indytől kikapni, aki kvázi ugyanazt a játékot tolta mint mi?

Plusz a Bills a 16. héten megmutatta, hogy mire képes, persze, akkor is bejött nekik minden (vagy valóban ezen a szinten vannak) és élesebbek, éhesebbek voltak mint mi, meg jobbak is.
Egyszerűen jobb emberekből állnak, nálunk a védelem meg nincs azon a szinten, hogy ezt elbírja.
És gondoljunk bele, hogyha Allen így dobálgatta a labdákat, akkor Burrow mit csinált volna vagy Mahomes?

Pozitívum még szerintem, hogy azért a verhető csapatokat azért többségével megvertük, a komolyabbakkal szoros meccset játszottunk, főleg a szezon elején (mi lett volna itt, ha azokat is behúzzuk?).

Meglátjuk, hogy jövőre hogy indulunk, van egy jó QB-nk, akiben van potenciál, erre lehet építeni.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kiváncsi vagyok kiderül-e, hogy mi történt a D#-ben. De az szurkolói szemmel is egyértelmű volt, hogy Barmore egy lábbal, Dugger meg egy kézzel játszik, nem beszélve Judon-ról, aki szintén (szerintem valami sérülés miatt) súlytalan már kb. 4-5 meccs óta.Sinisa
Szerintem rotáció. Judon jó játékos, de 900 snap az sok neki. Elfáradt. Kell mellé egy korrekt csere, aki leveszi a válláról a snapek 30%-át, és akkor decemberben / januárban is jó lesz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne állítsuk már ezt be úgy mintha liga alja kiszolgáló személyzet lenne Jones körül... Oké, nincs nagy név az elkapók között, de mikor volt legit WR1-e a csapatnak, Moss óta nem volt ilyen. Eddig nem kellett első körös WR draft pick, hogy működjön a rendszer. (Most arról ne is beszéljünk, ha elhozunk még egy bust WRt első körben akkor mi lenne itt..)ZERO_L
Moss nem volt, de volt helyette Gronkowski, Hernandez, Welker, Edelman, Amendola, James White, stb.

És az előző irányítót Tom Bradynek hívták. Jones nem az, és valószínűleg soha nem is lesz az. Neki jobban kell a support. Annyira, hogy akár a fejlődését is visszafoghatja, ha nem kapja meg. Csak gondolj bele, hogy innen mi a következő lépés Jones számára? Miben tud fejlődni? Már most gyorsan dönt, már most pontos, már most elég jól minimalizálja a hibáit. Lényegében mindent képes megoldani, amit "struktúrában" ebben az offense-ben meg kell, meg lehet. ("struktúrában" : a felrajzolt játékokban megtalálni a matchup előnyös / üresre játszott játékost és pontosan odadobni neki a labdát). Még ebben is van tartalék, de nem túl sok. Amiben nagy tartalék van, az a "struktúrán kívüli" játékok. Azt majd a jövő megmutatja, hogy Jones mennyit képes ilyen szempontból fejlődni (ez nullától a nagyon sokat-ig akárhol lehet). Viszont abban lehet neki segíteni, hogy adunk neki egy olyan célpontot, akinek akkor is oda lehet vágni a labdát, ha a play nem ül, és mindenkit levédekeztek. Egy Edelman / Welker / Gronkowski. Utóbbihoz mondjuk szerencse is kell, de előbbieket azért lehetséges találni. Abban persze igazad van, hogy ehhez nem ártana nem bustokat húzni az elkapó sorba. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Szépen hangzik h van Meyers, Agholor, Bourne, de Jones a Bamán DeVonta Smith-szel, Jerry Jeudyval, John Metchievel volt igazán jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Egy kicsit szorosabb meccsben reménykedtem....aztán mint a meleg ember a f@szát elvertek mint jég a határt....
Akkora fülest kaptunk,hogy szerintem a draftig elforgunk.....
PO meglepetésként éltem meg holott én egy 4-13 jósoltam a csapatnak....
Agholor, Henry, Jonnu egyik sem igazolta a valag pénzt amit kaptak
ThundersNFL
Nekem a 2010-es Ravens elleni szinten WC meccs ugrott be, egyből az első negyedben.
Aztán egy méretesebb zakó lett belőle.

Sajna Allen itt lesz még nekünk jópár évig.

Kiváncsi vagyok kiderül-e, hogy mi történt a D#-ben.
De az szurkolói szemmel is egyértelmű volt, hogy Barmore egy lábbal, Dugger meg egy kézzel játszik, nem beszélve Judon-ról, aki szintén (szerintem valami sérülés miatt) súlytalan már kb. 4-5 meccs óta.

HT pedig jöhetne Mayo helyére.
A sebesség hiánya megvolt korábban is, idén viszont elég sok lecsúszott/rontott szerelése van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csak könyörgöm ezt a hülyeséget hagyjuk, hogy “rosszkor jött a BYE” meg “elvesztettünk valamit a pihenő héten”.

Annyi történt, hogy byeig max 1 komolyan vehető győzelmünk volt, utána meg sorozatban jöttek a PO kaliberű ellenfelek.

Nem vagyunk PO kaliberű csapat, ahogy a Raiders és a Steelers sem az. A soroslás most ennek a három csapatnak kedvezett, de ha ezen csapatok helyett a Chargers vagy a Colts van bent azt sem nagyon lehetne vitatni...


Még mindig tartom, hogy a D#ben vannak a legnagyobb bajok és szinte mindent oda kell elkölteni. Bocs, de nem veszem be ezt a “majd a null kilóméteres Mcgrone, Perkins, Wade megoldja a védelmi problémákat”.
Nekem a passrush is kérdéses és ahogy látjuk a futással is komoly gondok vannak, ami már tavaly is gond volt, költöttünk rá nem keveset, de most sem jó. És még lehetne sorolni...

O#-ben nincs más választás bízni kell Jones fejlődésében, szerintem ha szinten tartjuk ezt az egységet annak elégnek kell lennie. Ha nem akkor az is visszajelzés Jonesról és legalább nem áltatjuk magunkat azzal hogy köré rakjuk a sztárokat, akik majd elhitetik, hogy fr QB közben meg nem. (Lsd Goff)
Hozzon ő ki ebből az egységből többet, csináljon “sztárt” az átlagból és akkor oda lehet adni neki a nagy pénzt ha nem akkor keressünk mást.
ZERO_L
Nem értek ezzel egyet, Brady sem tudott célpontok nélkül kinek passzolni. Meg kell adni Jonesnak az első körös WR-t vagy igazolni egy nagyon jó veteránt, lásd Bills Diggs.
A többi draft pick és pénz mehet a D-be, de söprögetni kell, mert ez nem elég.
Szisztematikusan építkezve nagyon szép dolgok kisülhetnek itt, Jones első évében Playoff szerintem ez szép eredmény.
KeyG
Ne állítsuk már ezt be úgy mintha liga alja kiszolgáló személyzet lenne Jones körül... Oké, nincs nagy név az elkapók között, de mikor volt legit WR1-e a csapatnak, Moss óta nem volt ilyen. Eddig nem kellett első körös WR draft pick, hogy működjön a rendszer.
(Most arról ne is beszéljünk, ha elhozunk még egy bust WRt első körben akkor mi lenne itt..)


A mélység viszont adott az egységben. Vertikális játékra itt van Agholor, Meyers személyében van egy potenciális go to guy, Bourne egy sok oldalú, sok szerepkörben bevethető WR, itt van egy liga top10-15 TE, párja szintén olyan TE, aki pár csapatban fix kezdő lenne. Használni kéne őket rendesen.

Szóval hagyjuk ezt, hogy ez az egység nem elég, itt már nem Byrd meg Harry a WR2-WR3, meg Izzoknak kéne játékot csinálni.
Több felelősséget kell Jonesra rakni jövőre. El kell engedni a futás orientált szemléletet, lássuk meg mire megy a srác. Meg volt a beszoktató év, fokozatosan kell egyre jobban bevonni őt is, mert kell a visszajelzés.
Ezen a poszton tud exponenciálisan nővekedni az O# minősége, és nem attól mert hozol egy WR1et, főleg nem akkor mikor a védelem kb bármelyik részébe kell a talent.


Ez tény, nem azt mondom, hogy a BYE week miatt lett ilyen a csapat, de annak is szerepe van benne, mert előtte ilyen hibákat, mint amik mostanában voltak nem nagyon követtünk el.
Solymi
Ez összefügg azzal hogy ki az ellenfél. Egy gyenge és akkor épp fogatlan csőrtelen Falcons nem fog olyan intenzitásra kényszeríteni, ahol 100%osan kell koncentrálni és nem engedheted meg magadnak, hogy pl egy potenciális INT-et ne fogj meg/ne büntess meg...
Egyedül a Chargers elleni meccs volt az amire azt lehetett mondani, igen megvertünk egy jónak nevezhető csapatot. A többi mind vagy alapból komolyan vehetetlen volt (Jets, Panthers, Falcons) vagy a körülmények nagyban hosszájárultak a sikerünkhöz(Titans, Browns, Bills).



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Egy kicsit szorosabb meccsben reménykedtem....aztán mint a meleg ember a f@szát elvertek mint jég a határt....
Akkora fülest kaptunk,hogy szerintem a draftig elforgunk.....
PO meglepetésként éltem meg holott én egy 4-13 jósoltam a csapatnak....
Agholor, Henry, Jonnu egyik sem igazolta a valag pénzt amit kaptak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Daboll ráhúzta BB-t a f..... és két órán keresztül pörgette.

...Szó szerint azt csinált a Bills O amit szeretett volna. Azért ha itt nem BB-nek hívnák az edzőt mindenki személycserét követelne kb. Lehet, hogy ide is elkélne egy valós D# coordinator lassan.
Tarsi
Attól félek hogy itt is az a baj-tobbek között- hogy Belichicknek hívják,csak nem Billnek...
kolok1972
Pár hete már jeleztem, hogy gyanúsan a nepotizmus csapdájába esünk.
Normális esetben a D playcaller most repülne.

Egyébként meg persze, hogy nincs talent. Beértek a szuper draftok. (Nem írom le még egyszer a véleményemet, meg a játékosokat.)

Remélem most BB, JMD elmennek egy hosszabb nyaralásra és végiggondolják a szerepüket ebben a mai meccsben, szezonzárásban.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 529 — nabege2@yahoo.com
Blama, hatalmas...
Mikor az első drive-ban Allen röhögve elfutott mindenki mellett, már akkor éreztem, hogy baj lesz.
Nem vagyunk hozzászokva ekkora leégéshez ettől a csapattól. Nyilván a PO-nak örülök, de csak azért volt értelme, hogy Jones megtudja milyen.
Bízzunk benne, hogy egy út elején vagyunk és adni kell a csapatnak pár évet, hogy újra a régi fényében ragyoghasson, de ez a mai botrányosan szar volt. Megnézve a sorsolást nyilván egy Chargers, Browns gyakorlatilag a mi győzelmünk milyen nem jutott PO-ba, de azon kívül Atlanta, Carolina, Jets, Jax, Houston sajnos nagyon gyenge csapatok voltak, ráadásul jókor játszottunk velük. Nagyon kíváncsi vagyok tényleg mi történt itt az év végére, mert ahogy írtam ez már a 3. év mikor a csapat masszívan leolvad és erre eddig nem volt példa.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az, hogy egy épülő O 17 pontot tud felrakni újonc irányítóval ennek a Billsnek PO meccsen, teljesen vállalható. Ami viszont nagyon meglepett, hogy a BB vezette D-ben az első pillanattól kezdve érződött, hogy ők itt ma csak statisztálni fognak. Esélytelenek voltak arra, hogy megállítsák a Billst. Nem tudom mikor láttam ekkora különbséget nem hogy PO meccsen de még egy alapszakasz meccsen is. Szó szerint azt csinált a Bills O amit szeretett volna. Azért ha itt nem BB-nek hívnák az edzőt mindenki személycserét követelne kb. Lehet, hogy ide is elkélne egy valós D# coordinator lassan.
Tarsi
Kérdésedre válaszolva, utoljára PO-meccsen ekkora pontkülönbség a 2017-es szezon NFC-döntőjén volt, akkor az Eagles 38-7-tel küldte haza a Vikingst.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Az, hogy egy épülő O 17 pontot tud felrakni újonc irányítóval ennek a Billsnek PO meccsen, teljesen vállalható. Ami viszont nagyon meglepett, hogy a BB vezette D-ben az első pillanattól kezdve érződött, hogy ők itt ma csak statisztálni fognak. Esélytelenek voltak arra, hogy megállítsák a Billst. Nem tudom mikor láttam ekkora különbséget nem hogy PO meccsen de még egy alapszakasz meccsen is. Szó szerint azt csinált a Bills O amit szeretett volna. Azért ha itt nem BB-nek hívnák az edzőt mindenki személycserét követelne kb. Lehet, hogy ide is elkélne egy valós D# coordinator lassan.
Tarsi
Attól félek hogy itt is az a baj-tobbek között- hogy Belichicknek hívják,csak nem Billnek...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Az, hogy egy épülő O 17 pontot tud felrakni újonc irányítóval ennek a Billsnek PO meccsen, teljesen vállalható. Ami viszont nagyon meglepett, hogy a BB vezette D-ben az első pillanattól kezdve érződött, hogy ők itt ma csak statisztálni fognak. Esélytelenek voltak arra, hogy megállítsák a Billst. Nem tudom mikor láttam ekkora különbséget nem hogy PO meccsen de még egy alapszakasz meccsen is. Szó szerint azt csinált a Bills O amit szeretett volna. Azért ha itt nem BB-nek hívnák az edzőt mindenki személycserét követelne kb. Lehet, hogy ide is elkélne egy valós D# coordinator lassan.
több mint 2 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Rájátszásban jutottunk ez pozitívum....viszont a szart is kiverték belőlünk, na azért ilyet ritkán látni BB mester alatt. Az biztos hogy a D-t nagyon meg kellene renoválni a következő szezonra, secondaryben kb Jackson, Dugger aki igazán jó, és hát a többiek meg inkább ne is menjenek a pálya közelébe, Williams hatalmas második körös bust stb...
Ebbe az LB sorba jövőre rakjunk már valami sebességet és dinamikát, mert egy nyugdíjas lefutja a Bentley,HT duót....sajnos igen el kell már engedni az öregeket.

Azért offensebe is kell változás szerintem (akár OC szinten is), mert ha ez így marad jövőre se csinálunk 20-25 pontoknál többet jobb csapatok ellen. Kell egy jó WR a csapatba FA/draft tök mindegy, Bourne nekem pozitív meglepetés volt egész szezonban. Meyers okés, de Jonu és Agholor inkább tűnik rossz FA húzásnak eddig (mellé túlfizetve). Nem tudom még egy holt szezon mit segít nekik, talán jobban megy a playbook vagy nemtom. Harryre is mindig ezt mondta az ember, hogy jövőre megtanulja,hát neki sem ment.
Meglátjuk egy biztos érdekes holt szezon elé nézünk, viszont nagyon kellenek a változások.