New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem senki nem gondolkodik “bazi nagy” nevekben, mert mindenki látja mennyi helyünk van a plafon alatt és hány fontos FA-t kell megtartani.

Elhiszem, hogy te csak úgy megmondod, hogy xy jó lesz, legyen igazad. Ettől még szerintem az erőforrásainkat leginkább a védelembe kell felhasználni. Esetleg az Ofalon talan lehetne mit foltozni, nem tudom a két OT-val mi lesz, de a skill pozik szerintem nagyjából rendben lesz, főle ha marad Jones fejlődése ezen az íven.
ZERO_L
Én azt gondolom, hogy jó lesz McGrone, aztán ha nem lesz jó, akkor majd lesz más a rosteren/kezdőben, akiről most fogalmunk sincs, hogy nálunk köt ki. Emiatt nem aggódom egyáltalán.

Még a fontos FA-k miatt sem aggódom. Mert pl Collins esete is azt mutatta, amiben én jelenleg hiszek. Vagyis első évében pályát se nagyon lát, második évében kezdő. Ezért gondolom, hogy Perkinsnek sem járhatatlan ez az út, sőt nagyobb rá az esély, mint nem. Az hogy idén nem került aktív keretbe, az semmit nem jelent a jövőre nézve.

A Tackle poszt kérdéses Brown lejárója miatt, én nem bánnám, ha oda húznánk játékost az első vagy második körben. Bentley ha marad, akkor oda még egy veterán elégnek tűnik, mert Van Noynak is van szerződése és a Dugger, Phillips páros is hibrid. Jennings is odaférhet végre a rotációba. Ha draftolunk LB-t az ugyanúgy pihenni fog egy évet, ahogy Collins tette.

JC Jackson kulcskérdésnek tűnik, őt nehéz lenne pótolni piacról olcsóbban ebben a minőségben. Ha viszont marad, akkor Mills és JoJo mellé elég egy veterán ismét. Akit draftolunk a posztra, az CB4-5 lesz, pályára nem sokat fog kerülni, ha nincs sérülése. Ettől persze hozzunk jó cornert, aztán majd 23-ban kezdeni is fog.

DMC utódlást kell megoldani, és szerintem ez a D rendben van.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
Nem túl wishful thinking ez?

McGrone már egyetemen is sérülékeny volt, nem csoda hol ment ki. Perkins aktív keretbe nem tud bekerülni. Bledsoe szintén sérült vagy nem elég jó, hogy aktív legyen. Wade dettó, mióta ide cseréltük alig játszott snapet, fejből nem tenném 20nál többre.

Nulla rálátásunk van ezen játékosok fejlődésére, jelenlegi állapotára.

Ezzel szemben az egekig szopkodott (valahol jogosan is), az imént említett játékosoknál százszor tehetségesebb Uche és Winovich párosból baromira nem sikerült kihozni az állatot. Még úgy sem, hogy végre jött Judon személyében egy személyes passrush. A srácokból rotációs, ST playerek lettek, nem több.

Nem akarom elhinni hogy te komolyan elégedett vagy a korábban említett nevekkel. Igen, van hogy sikerül neve nincs embereket felépíteni kezdő szintre és Flowers esetében azt is láttuk, hogy egy redshirt év után akár azonnal robbanthat is valki, de azért nem ez a megszokott.

Akiket felsoroltál, azok max ilyen “hátha bejön” játékosok, nem pedig biztosítékok. Szerintem, hatalmas ostobaság lenne ezekre alapozni, ugyan úgy erősíteni kell a védelembe, talan DL-re kevésbé de LB sorban és secbe pár kérdőjelet ki kéne egyenesíteni.
ZERO_L
Nalam nem kell bazi nagy neveknek erkezni. Tartsuk meg JCJ-t, hozzuk vissza Bentleyt es jojjon 1-1 veteran kezdokaliber mellejuk. Akiket irtam azok meg adjak a melyseget es a szituacios lehetosegeket.

Uche-t hasznaljuk jol. Perkins meg jo lesz, ahogy McGrone is.
topin
Szerintem senki nem gondolkodik “bazi nagy” nevekben, mert mindenki látja mennyi helyünk van a plafon alatt és hány fontos FA-t kell megtartani.

Elhiszem, hogy te csak úgy megmondod, hogy xy jó lesz, legyen igazad. Ettől még szerintem az erőforrásainkat leginkább a védelembe kell felhasználni. Esetleg az Ofalon talan lehetne mit foltozni, nem tudom a két OT-val mi lesz, de a skill pozik szerintem nagyjából rendben lesz, főle ha marad Jones fejlődése ezen az íven.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
Nem túl wishful thinking ez?


ZERO_L
Nagyon finoman fogalmazol.
Én azt mondtam volna, hogy bilibe lóg az a kéz.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
Nem túl wishful thinking ez?

McGrone már egyetemen is sérülékeny volt, nem csoda hol ment ki. Perkins aktív keretbe nem tud bekerülni. Bledsoe szintén sérült vagy nem elég jó, hogy aktív legyen. Wade dettó, mióta ide cseréltük alig játszott snapet, fejből nem tenném 20nál többre.

Nulla rálátásunk van ezen játékosok fejlődésére, jelenlegi állapotára.

Ezzel szemben az egekig szopkodott (valahol jogosan is), az imént említett játékosoknál százszor tehetségesebb Uche és Winovich párosból baromira nem sikerült kihozni az állatot. Még úgy sem, hogy végre jött Judon személyében egy személyes passrush. A srácokból rotációs, ST playerek lettek, nem több.

Nem akarom elhinni hogy te komolyan elégedett vagy a korábban említett nevekkel. Igen, van hogy sikerül neve nincs embereket felépíteni kezdő szintre és Flowers esetében azt is láttuk, hogy egy redshirt év után akár azonnal robbanthat is valki, de azért nem ez a megszokott.

Akiket felsoroltál, azok max ilyen “hátha bejön” játékosok, nem pedig biztosítékok. Szerintem, hatalmas ostobaság lenne ezekre alapozni, ugyan úgy erősíteni kell a védelembe, talan DL-re kevésbé de LB sorban és secbe pár kérdőjelet ki kéne egyenesíteni.
ZERO_L
Nalam nem kell bazi nagy neveknek erkezni. Tartsuk meg JCJ-t, hozzuk vissza Bentleyt es jojjon 1-1 veteran kezdokaliber mellejuk. Akiket irtam azok meg adjak a melyseget es a szituacios lehetosegeket.

Uche-t hasznaljuk jol. Perkins meg jo lesz, ahogy McGrone is.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
Nem túl wishful thinking ez?

McGrone már egyetemen is sérülékeny volt, nem csoda hol ment ki. Perkins aktív keretbe nem tud bekerülni. Bledsoe szintén sérült vagy nem elég jó, hogy aktív legyen. Wade dettó, mióta ide cseréltük alig játszott snapet, fejből nem tenném 20nál többre.

Nulla rálátásunk van ezen játékosok fejlődésére, jelenlegi állapotára.

Ezzel szemben az egekig szopkodott (valahol jogosan is), az imént említett játékosoknál százszor tehetségesebb Uche és Winovich párosból baromira nem sikerült kihozni az állatot. Még úgy sem, hogy végre jött Judon személyében egy személyes passrush. A srácokból rotációs, ST playerek lettek, nem több.

Nem akarom elhinni hogy te komolyan elégedett vagy a korábban említett nevekkel. Igen, van hogy sikerül neve nincs embereket felépíteni kezdő szintre és Flowers esetében azt is láttuk, hogy egy redshirt év után akár azonnal robbanthat is valki, de azért nem ez a megszokott.

Akiket felsoroltál, azok max ilyen “hátha bejön” játékosok, nem pedig biztosítékok. Szerintem, hatalmas ostobaság lenne ezekre alapozni, ugyan úgy erősíteni kell a védelembe, talan DL-re kevésbé de LB sorban és secbe pár kérdőjelet ki kéne egyenesíteni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hogy érted ezt a 10M-es DM-et?
Jackson szezon végén UFA lesz, neki adni kellene egy szerződést, viszont a Capünk jövőre csak 26M úgy, hogy nem szerződtünk újra senkivel, nem vágtunk ki senkit, draftoltak pénze nincs benne, stb.
Szóval itt valakinek/valakiknek a szerződését át kell strukturálni, különben nem nagyon lesz mozgás nálunk a holtszezonban.
Solymi
"hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe."

Erre írtam, hogy akit tavaly hoztunk, azokat nem tudjuk kirakni, mert olyan dealt kaptak, hogy sokba kerülne. Nincs ilyen hogy idehoztuk nagy pénzért, kirakjuk, benyeljük és még hozunk mást nagy pénzért.

Akiket tavaly kitömtünk, azok mind itt maradnak. És nincs is ezzel semmi baj.

topin
Nem kell kirakni, csak esetleg módosítani a szerződését, már amennyiben lehet.
Pl. ott van Judon, őt tuti nem akarjuk elengedni. Alapfizuja jövőre 11M, abból mondjuk 4-5M-t átalakítasz aláírási pénzzé és át tudod teljesen vagy részlegesen rakni a következő évre/évekre, hacsak nem teszel még hozzá void éveket.

Vagy Henry, alapfizu 9M, aláírási 5M, átkonvertálsz 3-4M-et és áttolod.
Jonnu, Shaq Mason ugyanez.


Szóval szerintem alsó hangon 10 milliót össze lehet hozni, már így is elég brutál a szerződésük, viszont 23-ra pofásan néz ki.
Ebből a 4 játékosból 3-at simán megtartanék még hosszabb távon is és jók, tehát Judon, Henry, Mason fizetéséhez bátran hozzányúlnék. Jonnu kérdéses számomra, a csapat ezt jobban tudja, de ott is lehetne variálni.

Plusz ha beleveszem, hogy az elkövetkezendő években átlag 10M-el nő sapka, akkor bátrabban lehet mókolni, mert úgymond kiegyenlíti azt a terhet amit áttoltam.

De ott van Mills, Wise is, több játékos, akiket hívhatsz core játékosoknak és hozzá lehet nyúlni a szerződésükhöz.

Főleg, hogy jövőre lejár csomó játékos szerződése és azért jó lenne tudni, hogy mit kezdesz HT-val, DMC-vel, Karras-szal, Slatterel, Bolden, Bentley, White, Meyers, stb....
Solymi
Hát Ő HT, DMC, Slater, White, Bentley mehetnek nyugdìjba. Ők már megkeresték azt a pénzt amivel el lesznek de már öregek és már akadályok semmint megoldások. Ìhy már lehet pénzt csinálni, Jc kapja meg a nagy zsugát aztán többit majd megoldják
ParadSEC
Bentley még fiatal, a többit adom, de arra akartam rámutatni, hogyha ők elmennek, akkor kellene a pótlás és nem látom a csapatban azokat az embereket akik be tudnának ugrani.
Vagy nekimegyünk a jelenlegiekkel + a draftoltak, mert akkor jövőre lehet nagy sírás lesz, hogy nincs talent aztán a csapat mindhárom részében folyamatos betlizések mennek majd.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Hogy érted ezt a 10M-es DM-et?
Jackson szezon végén UFA lesz, neki adni kellene egy szerződést, viszont a Capünk jövőre csak 26M úgy, hogy nem szerződtünk újra senkivel, nem vágtunk ki senkit, draftoltak pénze nincs benne, stb.
Szóval itt valakinek/valakiknek a szerződését át kell strukturálni, különben nem nagyon lesz mozgás nálunk a holtszezonban.
Solymi
"hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe."

Erre írtam, hogy akit tavaly hoztunk, azokat nem tudjuk kirakni, mert olyan dealt kaptak, hogy sokba kerülne. Nincs ilyen hogy idehoztuk nagy pénzért, kirakjuk, benyeljük és még hozunk mást nagy pénzért.

Akiket tavaly kitömtünk, azok mind itt maradnak. És nincs is ezzel semmi baj.

topin
Nem kell kirakni, csak esetleg módosítani a szerződését, már amennyiben lehet.
Pl. ott van Judon, őt tuti nem akarjuk elengedni. Alapfizuja jövőre 11M, abból mondjuk 4-5M-t átalakítasz aláírási pénzzé és át tudod teljesen vagy részlegesen rakni a következő évre/évekre, hacsak nem teszel még hozzá void éveket.

Vagy Henry, alapfizu 9M, aláírási 5M, átkonvertálsz 3-4M-et és áttolod.
Jonnu, Shaq Mason ugyanez.


Szóval szerintem alsó hangon 10 milliót össze lehet hozni, már így is elég brutál a szerződésük, viszont 23-ra pofásan néz ki.
Ebből a 4 játékosból 3-at simán megtartanék még hosszabb távon is és jók, tehát Judon, Henry, Mason fizetéséhez bátran hozzányúlnék. Jonnu kérdéses számomra, a csapat ezt jobban tudja, de ott is lehetne variálni.

Plusz ha beleveszem, hogy az elkövetkezendő években átlag 10M-el nő sapka, akkor bátrabban lehet mókolni, mert úgymond kiegyenlíti azt a terhet amit áttoltam.

De ott van Mills, Wise is, több játékos, akiket hívhatsz core játékosoknak és hozzá lehet nyúlni a szerződésükhöz.

Főleg, hogy jövőre lejár csomó játékos szerződése és azért jó lenne tudni, hogy mit kezdesz HT-val, DMC-vel, Karras-szal, Slatterel, Bolden, Bentley, White, Meyers, stb....
Solymi
Hát Ő HT, DMC, Slater, White, Bentley mehetnek nyugdìjba. Ők már megkeresték azt a pénzt amivel el lesznek de már öregek és már akadályok semmint megoldások. Ìhy már lehet pénzt csinálni, Jc kapja meg a nagy zsugát aztán többit majd megoldják

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Maradjon is ezen a fejlődési íven és akkor nem lesz para. Remeljük nem ez a plafon vagy aközeli teljesítmény.

Az biztató, hogy a tegnapi jàtékáról beszélt, nem keres kifogásokat, megmondja ha szar. Ha valóban így gondolja és nem megtanult szöveget mondja, akkor az nagyon előre mutató.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hogy érted ezt a 10M-es DM-et?
Jackson szezon végén UFA lesz, neki adni kellene egy szerződést, viszont a Capünk jövőre csak 26M úgy, hogy nem szerződtünk újra senkivel, nem vágtunk ki senkit, draftoltak pénze nincs benne, stb.
Szóval itt valakinek/valakiknek a szerződését át kell strukturálni, különben nem nagyon lesz mozgás nálunk a holtszezonban.
Solymi
"hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe."

Erre írtam, hogy akit tavaly hoztunk, azokat nem tudjuk kirakni, mert olyan dealt kaptak, hogy sokba kerülne. Nincs ilyen hogy idehoztuk nagy pénzért, kirakjuk, benyeljük és még hozunk mást nagy pénzért.

Akiket tavaly kitömtünk, azok mind itt maradnak. És nincs is ezzel semmi baj.

topin
Nem kell kirakni, csak esetleg módosítani a szerződését, már amennyiben lehet.
Pl. ott van Judon, őt tuti nem akarjuk elengedni. Alapfizuja jövőre 11M, abból mondjuk 4-5M-t átalakítasz aláírási pénzzé és át tudod teljesen vagy részlegesen rakni a következő évre/évekre, hacsak nem teszel még hozzá void éveket.

Vagy Henry, alapfizu 9M, aláírási 5M, átkonvertálsz 3-4M-et és áttolod.
Jonnu, Shaq Mason ugyanez.


Szóval szerintem alsó hangon 10 milliót össze lehet hozni, már így is elég brutál a szerződésük, viszont 23-ra pofásan néz ki.
Ebből a 4 játékosból 3-at simán megtartanék még hosszabb távon is és jók, tehát Judon, Henry, Mason fizetéséhez bátran hozzányúlnék. Jonnu kérdéses számomra, a csapat ezt jobban tudja, de ott is lehetne variálni.

Plusz ha beleveszem, hogy az elkövetkezendő években átlag 10M-el nő sapka, akkor bátrabban lehet mókolni, mert úgymond kiegyenlíti azt a terhet amit áttoltam.

De ott van Mills, Wise is, több játékos, akiket hívhatsz core játékosoknak és hozzá lehet nyúlni a szerződésükhöz.

Főleg, hogy jövőre lejár csomó játékos szerződése és azért jó lenne tudni, hogy mit kezdesz HT-val, DMC-vel, Karras-szal, Slatterel, Bolden, Bentley, White, Meyers, stb....
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Florest azonnal hoznám vissza. Bármennyi pénzért!!!!

Hülye halak.


😢


ZERO_L
A szándékot adom,de kétlem hogy Flores visszajönne DC-nek. Szerintem egyértelműen HC jobban gondolkodik és kapkodni is fognak érte.
kolok1972
Kraft bácsinak vastagan fog a ceruzája...

(nyílván wishful thinking)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Hogy érted ezt a 10M-es DM-et?
Jackson szezon végén UFA lesz, neki adni kellene egy szerződést, viszont a Capünk jövőre csak 26M úgy, hogy nem szerződtünk újra senkivel, nem vágtunk ki senkit, draftoltak pénze nincs benne, stb.
Szóval itt valakinek/valakiknek a szerződését át kell strukturálni, különben nem nagyon lesz mozgás nálunk a holtszezonban.
Solymi
"hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe."

Erre írtam, hogy akit tavaly hoztunk, azokat nem tudjuk kirakni, mert olyan dealt kaptak, hogy sokba kerülne. Nincs ilyen hogy idehoztuk nagy pénzért, kirakjuk, benyeljük és még hozunk mást nagy pénzért.

Akiket tavaly kitömtünk, azok mind itt maradnak. És nincs is ezzel semmi baj.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Kifejezetten örülök hogy a Delfinek kirúgták Brian Flores-t, túl sok borsot tört ő az orrunk alá. Azt nem értem miért csinálták 😀

Szerkesztette: Nomac
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Jó lenne ezt így látni Solymi, de te Cam Newton játékában is láttad a fényt.
zinedine5
egy szakadékba zuhanó égő kocsi is megvilágítja az éjszakát
briareos
Meglátjuk, hogy a PO meccsen mekkora lesz az a kabát, mást nem tudunk tenni, abból talán okosabbak leszünk és reméljük, hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe.

Nem sok helyünk van a cap alatt, szóval komoly átstruktúrálásra lesz szükség úgy, hogy azért J.C. Jacksont meg kellene tartani.
Solymi
Ezt nem tudom hogy gondolod. Mert 10 milliós DM esetén hogy hoznánk bárkit minőségben hasonló kategóriából?

Teljesen életidegen amit írsz..
topin
Hogy érted ezt a 10M-es DM-et?
Jackson szezon végén UFA lesz, neki adni kellene egy szerződést, viszont a Capünk jövőre csak 26M úgy, hogy nem szerződtünk újra senkivel, nem vágtunk ki senkit, draftoltak pénze nincs benne, stb.
Szóval itt valakinek/valakiknek a szerződését át kell strukturálni, különben nem nagyon lesz mozgás nálunk a holtszezonban.
több mint 2 éve
jr79 New England Patriots 75
Florest azonnal hoznám vissza. Bármennyi pénzért!!!!

Hülye halak.


😢


ZERO_L
Edzőt buktattunk! 😀

Nagyon jó lenne, ha visszajönne!
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Florest azonnal hoznám vissza. Bármennyi pénzért!!!!

Hülye halak.


😢


ZERO_L
A szándékot adom,de kétlem hogy Flores visszajönne DC-nek. Szerintem egyértelműen HC jobban gondolkodik és kapkodni is fognak érte.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Florest azonnal hoznám vissza. Bármennyi pénzért!!!!

Hülye halak.


😢


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Jó lenne ezt így látni Solymi, de te Cam Newton játékában is láttad a fényt.
zinedine5
egy szakadékba zuhanó égő kocsi is megvilágítja az éjszakát
briareos
Meglátjuk, hogy a PO meccsen mekkora lesz az a kabát, mást nem tudunk tenni, abból talán okosabbak leszünk és reméljük, hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe.

Nem sok helyünk van a cap alatt, szóval komoly átstruktúrálásra lesz szükség úgy, hogy azért J.C. Jacksont meg kellene tartani.
Solymi
Ezt nem tudom hogy gondolod. Mert 10 milliós DM esetén hogy hoznánk bárkit minőségben hasonló kategóriából?

Teljesen életidegen amit írsz..
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Bye után 4 meccsből 1-3.

A három csapatból egy jutott PO-ba.

A három vereség 27, 33, 33 kapott pont.

A három meccs első negyedeinek összesített eredménye 0-35.

Azt hiszem ez mindent elmond a felkészültségről és az edzői munkáról.

Két érdekesség:

Jonnu Smith 1 futás (!) 5 yard 12,5 millióért.

DAngelo Ross örökös PS játékos előbb kerül pályára mint a harmadéves, második körös JoJuan.
zinedine5
Én is azon hezitáltam reggel, hogy a PO várakozás feletti eredmény ebben az évben. De a bye week utáni teljesítmény nagy csalódás és ahhoz képest, amit a FA-n költött a csapat + hogy a draft a szokásoshoz képest mennyivel jobban sikerült (Jones, Barmore Stevenson), gyenge a performance. Különösen a védelemé, ahol nem lehet arra hivatkozni, hogy rookie vezényli a zenekart.

Szerencse, hogy a Jags nem ellenünk kapta el a fonalat.
Burkus
Elfáradt az egység, kipukadt a lufi. Sok az újonc, sok volt a Covid lista közötti mozgás, sok volt aki kiülte az előző szezont. És benne van, hogy az erőnléti felkészítés se olyan jó mint régen, hisz ott is volt változás.

Plusz az igazolt emberek egy része lehet nem tudott beépülni, mert vagy nem tudják a playbookot vagy nem tudják azt amit kérnek tőlük és még Jones is lehet lassú.
Solymi
Nincs ilyesmi, ez belemagyarázás.

Egyszerűen nem működik a 4 man rush, nyomás nélkül pedig ez a soft zóna halálra van ítélve a rövidebb játékok által. Erre jött rá a Bills a Saints elleni meccsen, akkor is utaltam rá, hogy elkezdtek "laposabban" játszani.

Nekünk erre nincs emberünk, és a jelek szerint rendszerünk sem, ami az egyéni hiányt elfedné.

Ezért esik szét a sec, mert ehhez a zónához kell a nyomás. Márpedig ez bye óta érdemben nincs. Amikor meg elővesszük addigra már 2-3 birtoklás hátrányba kerülünk, ami komfortzónán kivül van az offensenek.

Mi futással akarjuk kontrollálni a meccset és hosszabb, gyorsabb, kockázatosabb passzjátékra kényszeríteni az ellenfelet.

Na most ez hátrányban nem működik. Se elöl, se a hajlik de nem törikkel hátul.

Ezért nem szabad az ST-nek meg az offensenek a védelmet hátba szúrnia TD-vel, mert a teljes szisztéma veszik oda.

Ha hibátlanul játszunk bárkit megverhetünk, ha meg odadjuk a 4-5 yardokat első downokra és ezt el is fogadja az ellenfél és nem akar többet, akkor 7-8 perces driveot tolnak és nem kell puntolniuk. Ez pedig a mi receptünk lenne. Ezzel tudunk,tudtunk nyomást tenni az ellenfelekre.

Így hogy az első támadások után 0-14 az eredmény kivétel nélkül a hároms vereséggel záruló meccsen, nincs miről beszélni. Saját magunkat raktuk komfortzónán kivülre.

Ha Jones eladja a labdát 1-5, ha nem akkor 9-2 a mérlegünk. Hátrányban vagyunk, akkor nem kell a mélyebb passzjátékhoz nyúlni az ellenfélnek, nem ér oda a nyomás és a rendszer alapból engedi ezt a lassú haladást nekik. Hiszen arra épül hogy vezetünk pörögjön az óra, kockáztatniuk kelljen. Viszont 2 birtoklás előnyben ez tökéletes nekik és kb garantálja a mezőnygólt. Miközben mi egyre jobban ki vagyunk téve a passzjátéknak, ami Jones újonc évében még kicsit nagy kabát. Láttuk mennyire elveszik néha még a jobb védelmek ellen. Ez van. Nem kell parázni. Nem kell idióta hibákat csinálni.

El kell kapni az ajándék inteket, nem kell picksixet dobni indokolatlanul, nem kell szarul felállni a puntnál, nem kell blokkolni hagyni a puntot, esetleg az ST is hozzátehetne valamit végre és akkor egyből úgy nézünk majd ki, mint egy PO csapat.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Jó lenne ezt így látni Solymi, de te Cam Newton játékában is láttad a fényt.
zinedine5
egy szakadékba zuhanó égő kocsi is megvilágítja az éjszakát
briareos
Hehe, jogos 😊

Newtonnál azért megadtam a bizalmat, mert azért tényleg beletette a melót, meg voltak villanásai és látszott, hogyan lehetne használni. Valszeg sose tudjuk meg, hogy mire jutott volna idén ő vagy a csapat, ha tudjuk használni a futásait.

Így meg kaptunk egy MJ10-et, aki a szezon első felében kifejezetten biztató volt, aztán elindultak felfele és aztán megtorpantak, mintha elfogyott volna a szufla meg a tudomány, az ellenfelek kiismertek minket és ezen már nem tudtunk változtatni.

Én sem vagyok elégedett a mutatott játékkal, rohadtul nem, mert a szezon ezen szakaszában azért már valami konzisztenciának lennie kellene, de nincs. Futójátékunk akadozik a sérülések miatt, TE játék csak mutatóban, pálya nyújtása Agholor hiányában nuku, N'Keal elkapóként nem igazán van jelen...mondhatni csőd az egész.

De ugye azt se látjuk, hogy MJ10-re milyen védelmi hívások várnak, mert azért ezeket lereagálni nem egyszerű, főleg a BUF és a MIA tud minket szívatni rendesen, tegnap meg is tették.
Aztán meg ott van a többi amit leírtam, nem ismétlem újra.

A delfinek ellen is látszódott, hogy hiba nélkül ez a meccs szoros, ki-ki meccs, így meg ennyi hibával ez bukó.
Az a 4&1 is elsőnek beugratásra ment volna, aztán meg időkéréssel stop, csak épp bíró bácsik ma nagyon szigorúak voltak és bedobták a zászlót.

Meglátjuk, hogy a PO meccsen mekkora lesz az a kabát, mást nem tudunk tenni, abból talán okosabbak leszünk és reméljük, hogy az offseason ugyanolyan erős lesz mint amilyen volt, mert itt pár embernél vagy nagyobb ugrás kell vagy meg kell válni tőlük, mert mégsem illenek ebbe a rendszerbe.

Nem sok helyünk van a cap alatt, szóval komoly átstruktúrálásra lesz szükség úgy, hogy azért J.C. Jacksont meg kellene tartani.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Nem szeretném túlreagálni ezt a meccset,de erre a teljesítményre azért nem nagyon lehetünk büszkék. Ami a nagyobb baj,hogy abban sem vagyok biztos,hogy ha ez élet-halál meccs,akkor másképp alakul. És ne feledjük,ez a ‘Phins most söpört minket …

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Jó lenne ezt így látni Solymi, de te Cam Newton játékában is láttad a fényt.
zinedine5
egy szakadékba zuhanó égő kocsi is megvilágítja az éjszakát

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Jó lenne ezt így látni Solymi, de te Cam Newton játékában is láttad a fényt.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Bye után 4 meccsből 1-3.

A három csapatból egy jutott PO-ba.

A három vereség 27, 33, 33 kapott pont.

A három meccs első negyedeinek összesített eredménye 0-35.

Azt hiszem ez mindent elmond a felkészültségről és az edzői munkáról.

Két érdekesség:

Jonnu Smith 1 futás (!) 5 yard 12,5 millióért.

DAngelo Ross örökös PS játékos előbb kerül pályára mint a harmadéves, második körös JoJuan.
zinedine5
Én is azon hezitáltam reggel, hogy a PO várakozás feletti eredmény ebben az évben. De a bye week utáni teljesítmény nagy csalódás és ahhoz képest, amit a FA-n költött a csapat + hogy a draft a szokásoshoz képest mennyivel jobban sikerült (Jones, Barmore Stevenson), gyenge a performance. Különösen a védelemé, ahol nem lehet arra hivatkozni, hogy rookie vezényli a zenekart.

Szerencse, hogy a Jags nem ellenünk kapta el a fonalat.
Burkus
Elfáradt az egység, kipukadt a lufi. Sok az újonc, sok volt a Covid lista közötti mozgás, sok volt aki kiülte az előző szezont. És benne van, hogy az erőnléti felkészítés se olyan jó mint régen, hisz ott is volt változás.

Plusz az igazolt emberek egy része lehet nem tudott beépülni, mert vagy nem tudják a playbookot vagy nem tudják azt amit kérnek tőlük és még Jones is lehet lassú.

Összességében jó ez a szezon, tudom, hogy sok hibával játszottunk, fontos meccseken, de ez ilyen, ha a csapat még nem állt össze. Ha ezeket kiküszöbölik, akkor ez egy konstans PO-résztvevő csapat, addig nem.

Jön a Bills ellen, idegenben egy PO meccs, így legalább megtudják, hogy mire kell a jövőben készülni és számítani.

Plusz, ha azt nézzük, sem a Coltsnak, sem a Chargersnek nem lett volna olyan túl nehéz dolga, ellenben bukták a PO-t.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
DAngelo Ross örökös PS játékos előbb kerül pályára mint a harmadéves, második körös JoJuan.
zinedine5
+ az aktuális 2. körös DB bust-unk valszeg kórházba küldte Barmore-t… ☹️😕

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.