New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy mi? Rossz idoben egy futas orientalt csapat egy jo passz vedekezes ellen, az ujonc QB elso idegenbeli playoff meccsen?

Futni fogunk..azt tudunk. Aztan, ha az megy, akkor majd passzolunk. Ha elhagyjuk a futast, akkor bazi nagy hatranyban leszunk es baszhatjuk..
topin
Már csak azért is a futásra kell(ene) fókuszálni (értve ezt úgy, ahogy írod, azaz nem elhagyni a passzt, hanem a futással nyitni meg a passzjáték előtt az ajtót és nem fordítva), mert a Patriotsnak akkor vannak jó esélyei, ha a meccsen 10-11 drive-nál nem vezet többet a két csapat. Minél több dive fér bele a meccsbe, az annál inkább a Billsnek kedvez. Kevés drive-ot meg az óra kontrollálásával lehet kikényszeríteni (azaz futással).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Agholor és Bourne/Wilkerson a pálya két szélén, Meyers/N'Keal a slotban, Henry a TE pozícióban és egy RB felállásnak működnie kellene, mert nem tudnak mindenkire embert állítani.
Így meg Henry és az RB fel tudja venni az esetleges blitzet, ha meg tömi a boxot a Bills, akkor meg lehet futni is.
Solymi
Az megvan, hogy Henry-t mennyit használtuk blokkolásra ebben az évben?
Meg ha gyorsan odaér a nyomás, akkor hiába van vertikális fenyegetés, azt soha nem fogja megdobni Jones?

Biztosan lesz 11 personnel, akkor is ha nem ég a ház. De alapból mi full backet is használunk a játékok harmadában. Használjuk Jonnu-t is, elsősorban blokkolásra. És a harmadik WR a futásoknál többnyire Harry, a blokkolása miatt.

Ha tömi a boxot a Bills, akkor 11 personnel mellett mi nem tudunk futni hatékonyan. Főleg, ha Harry nincs is a pályán ebben a felállásban. Az biztos, hogy nyújtani kell a pályát, mert majdnem 2 yarddal kísérletenként és 15%-os passzpontossággal jobb Jones ha Agholor a pályán van. Ezeket meg is kell dobni ez sem kérdés, mert a Bills a számokon belül el fog venni mindent, ahogy tette legutóbb is. De abban a pillanatban, ahogy erre reagál a Buffalo, nekünk futni kell és nem 30-t dobatni Jones-szal. Mindnél kevesebbszer támad a Bills, annál jobb helyzetben leszünk. Pontpárbajt nem fogunk nyerni. Pláne nem nyomás nélkül, ezzel a CB sorral, ami ma lesz.
topin
Henry kb. a snapjeinek felét blokkolással tölti, már ha jól olvasom a statokat.
 www.rotowire.com/football/player.php?id=10735


Én értem amit mondasz, tudom, hogy mire számítsak a meccsen, viszont bennem van egy kis wishful thinking is, hogy esetleg most előveszünk pár trükkös playt vagy nem a futás-futás passzt toljuk, hanem megpróbálunk korán a számokon kívül mismatcheket kialakítani, ami kedvezhet a WR/TE keresztbefutásoknak a pálya közepén vagy a jet-sweepeknek, esetleg szimpla futásnak TE oldal fele vagy akár úgy is, hogy elmozog a fal és átfut a OL ember a másik oldalra, hiába nincs fent FB.

És attól függetlenül, hogy N' Keal nem a legjobb elkapásokban, de a számokon kívül lehet használni, külső vállas dobásokra, de akár csak blokkolásra is és így mögötte el tud menni a futó, akár 11 personel felállásnál is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Agholor és Bourne/Wilkerson a pálya két szélén, Meyers/N'Keal a slotban, Henry a TE pozícióban és egy RB felállásnak működnie kellene, mert nem tudnak mindenkire embert állítani.
Így meg Henry és az RB fel tudja venni az esetleges blitzet, ha meg tömi a boxot a Bills, akkor meg lehet futni is.
Solymi
Az megvan, hogy Henry-t mennyit használtuk blokkolásra ebben az évben?
Meg ha gyorsan odaér a nyomás, akkor hiába van vertikális fenyegetés, azt soha nem fogja megdobni Jones?

Biztosan lesz 11 personnel, akkor is ha nem ég a ház. De alapból mi full backet is használunk a játékok harmadában. Használjuk Jonnu-t is, elsősorban blokkolásra. És a harmadik WR a futásoknál többnyire Harry, a blokkolása miatt.

Ha tömi a boxot a Bills, akkor 11 personnel mellett mi nem tudunk futni hatékonyan. Főleg, ha Harry nincs is a pályán ebben a felállásban. Az biztos, hogy nyújtani kell a pályát, mert majdnem 2 yarddal kísérletenként és 15%-os passzpontossággal jobb Jones ha Agholor a pályán van. Ezeket meg is kell dobni ez sem kérdés, mert a Bills a számokon belül el fog venni mindent, ahogy tette legutóbb is. De abban a pillanatban, ahogy erre reagál a Buffalo, nekünk futni kell és nem 30-t dobatni Jones-szal. Mindnél kevesebbszer támad a Bills, annál jobb helyzetben leszünk. Pontpárbajt nem fogunk nyerni. Pláne nem nyomás nélkül, ezzel a CB sorral, ami ma lesz.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Wynn nem jatszik holnap.
Agholor meg Wilkerson aktiv.

Nem biztos h rossz lesz igy az OL meg az is lehet h raallunk arra h szetdobaljuk oket.
Solymi
Hogy mi? Rossz idoben egy futas orientalt csapat egy jo passz vedekezes ellen, az ujonc QB elso idegenbeli playoff meccsen?

Futni fogunk..azt tudunk. Aztan, ha az megy, akkor majd passzolunk. Ha elhagyjuk a futast, akkor bazi nagy hatranyban leszunk es baszhatjuk..
topin
Nem is gondoltam ra h vegig dobalunk, de azert az eddigieknel jobban kellene, de legalabbis szet kellene huzni a palyat.
Agholor/Wilkerson erre alkalmas. Mellejuk meg Meyer es Bourne meg Henry.
Es akkor meg egy futot is be lehet rakni, mert mind a harom jo elkapasban is.

Csak futasbol nem fogunk megelni, a hideg ellenere se.
Solymi
Az biztosan nem fog működni hogy 11 personnelben nyomjuk végig. A futásunkat nem segítené. Márpedig anélkül én nem látom, hogy nyernénk.

Ezeket a szélsőségeket meg nem értem, hogy csak futásból? Ki írt ilyet?
Te azt írtad szétdobáljuk őket, ami kb kizárt. Mert nem is erre vagyunk berendezkedve, és az év talán legfontosabb meccsén, biztos nem lenne jó hirtelen átváltani ilyen hozzáállásra. Mivel ezerszer jobban futunk, mint passzolunk, így arra kell építeni. Ez nem azt jelenti, hogy csak futunk. De ha megy a futás, akkor menni fog a passzjáték is. Ha meg nem megy a futás, akkor vért fogunk izzadni passzjátékban is.

Passzoljunk, dobjunk a számokon kívülre, amit jó eséllyel felkínál majd a Bills, hiszen ott gyengébb Jones. Aki amúgy kapkod, siet, gyorsan szabadul a labdától, nem komfortosan dönt egyértelmű passz szitukban, ezáltal csomó lehetőséget ott hagy a pályán a mentesítő útvonalak választása miatt. Mindnél nagyobb lesz rajta a teher, annál valószínűbb, hogy érkezik majd a hiba tőle. És ez most itt már nem fog beleférni senkitől.

Akármennyire is jó lesz Jones, most még egy újonc, teljesen jól látható idei korlátokkal. Én csak akkor pakolnám rá a meccset a vállaira, ha nincs más opciónk. De ez nem azt jelenti, hogy nem passzolhat. Csak azt hogy ami erőn felüli azt nem erőltetném, amíg nem muszáj. Ahhoz viszont, hogy ő komfortos maradjon, ahhoz kell a futójáték.
topin
Nem is arra gondoltam, hogy végig, meg hogy többet rakjanak Jonesra, azért átlag 30 passzkísérlete van meccsenként, ez elég.

Persze, egyértelmű, hogy futásra fogunk építeni, de én most várok egy kis meglepetést, hogy JMD sémából megoldja, hogy ezek a felállások működjenek és esetleg többször is meg tudjuk lepni a Billst, így értettem a szétdobálást.

Agholor és Bourne/Wilkerson a pálya két szélén, Meyers/N'Keal a slotban, Henry a TE pozícióban és egy RB felállásnak működnie kellene, mert nem tudnak mindenkire embert állítani.
Így meg Henry és az RB fel tudja venni az esetleges blitzet, ha meg tömi a boxot a Bills, akkor meg lehet futni is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Wynn nem jatszik holnap.
Agholor meg Wilkerson aktiv.

Nem biztos h rossz lesz igy az OL meg az is lehet h raallunk arra h szetdobaljuk oket.
Solymi
Hogy mi? Rossz idoben egy futas orientalt csapat egy jo passz vedekezes ellen, az ujonc QB elso idegenbeli playoff meccsen?

Futni fogunk..azt tudunk. Aztan, ha az megy, akkor majd passzolunk. Ha elhagyjuk a futast, akkor bazi nagy hatranyban leszunk es baszhatjuk..
topin
Nem is gondoltam ra h vegig dobalunk, de azert az eddigieknel jobban kellene, de legalabbis szet kellene huzni a palyat.
Agholor/Wilkerson erre alkalmas. Mellejuk meg Meyer es Bourne meg Henry.
Es akkor meg egy futot is be lehet rakni, mert mind a harom jo elkapasban is.

Csak futasbol nem fogunk megelni, a hideg ellenere se.
Solymi
Az biztosan nem fog működni hogy 11 personnelben nyomjuk végig. A futásunkat nem segítené. Márpedig anélkül én nem látom, hogy nyernénk.

Ezeket a szélsőségeket meg nem értem, hogy csak futásból? Ki írt ilyet?
Te azt írtad szétdobáljuk őket, ami kb kizárt. Mert nem is erre vagyunk berendezkedve, és az év talán legfontosabb meccsén, biztos nem lenne jó hirtelen átváltani ilyen hozzáállásra. Mivel ezerszer jobban futunk, mint passzolunk, így arra kell építeni. Ez nem azt jelenti, hogy csak futunk. De ha megy a futás, akkor menni fog a passzjáték is. Ha meg nem megy a futás, akkor vért fogunk izzadni passzjátékban is.

Passzoljunk, dobjunk a számokon kívülre, amit jó eséllyel felkínál majd a Bills, hiszen ott gyengébb Jones. Aki amúgy kapkod, siet, gyorsan szabadul a labdától, nem komfortosan dönt egyértelmű passz szitukban, ezáltal csomó lehetőséget ott hagy a pályán a mentesítő útvonalak választása miatt. Mindnél nagyobb lesz rajta a teher, annál valószínűbb, hogy érkezik majd a hiba tőle. És ez most itt már nem fog beleférni senkitől.

Akármennyire is jó lesz Jones, most még egy újonc, teljesen jól látható idei korlátokkal. Én csak akkor pakolnám rá a meccset a vállaira, ha nincs más opciónk. De ez nem azt jelenti, hogy nem passzolhat. Csak azt hogy ami erőn felüli azt nem erőltetném, amíg nem muszáj. Ahhoz viszont, hogy ő komfortos maradjon, ahhoz kell a futójáték.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Wynn nem jatszik holnap.
Agholor meg Wilkerson aktiv.

Nem biztos h rossz lesz igy az OL meg az is lehet h raallunk arra h szetdobaljuk oket.
Solymi
Hogy mi? Rossz idoben egy futas orientalt csapat egy jo passz vedekezes ellen, az ujonc QB elso idegenbeli playoff meccsen?

Futni fogunk..azt tudunk. Aztan, ha az megy, akkor majd passzolunk. Ha elhagyjuk a futast, akkor bazi nagy hatranyban leszunk es baszhatjuk..
topin
Nem is gondoltam ra h vegig dobalunk, de azert az eddigieknel jobban kellene, de legalabbis szet kellene huzni a palyat.
Agholor/Wilkerson erre alkalmas. Mellejuk meg Meyer es Bourne meg Henry.
Es akkor meg egy futot is be lehet rakni, mert mind a harom jo elkapasban is.

Csak futasbol nem fogunk megelni, a hideg ellenere se.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Wynn nem jatszik holnap.
Agholor meg Wilkerson aktiv.

Nem biztos h rossz lesz igy az OL meg az is lehet h raallunk arra h szetdobaljuk oket.
Solymi
Hogy mi? Rossz idoben egy futas orientalt csapat egy jo passz vedekezes ellen, az ujonc QB elso idegenbeli playoff meccsen?

Futni fogunk..azt tudunk. Aztan, ha az megy, akkor majd passzolunk. Ha elhagyjuk a futast, akkor bazi nagy hatranyban leszunk es baszhatjuk..
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Wynn nem jatszik holnap.
Agholor meg Wilkerson aktiv.

Nem biztos h rossz lesz igy az OL meg az is lehet h raallunk arra h szetdobaljuk oket.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
T.Diggs>JC




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.cbssports.com/nfl/news/three-reasons-patriots-will-upset-bills-on-super-wild-card-weekend-mac-jones-defense-lead-the-way/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
LOL




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Még a fontos FA-k miatt sem aggódom. Mert pl Collins esete is azt mutatta, amiben én jelenleg hiszek. Vagyis első évében pályát se nagyon lát, második évében kezdő. Ezért gondolom, hogy Perkinsnek sem járhatatlan ez az út, sőt nagyobb rá az esély, mint nem. Az hogy idén nem került aktív keretbe, az semmit nem jelent a jövőre nézve.
topin
Azért ezt a párhuzamot Collinsszal nem nagyon értem. Ő az első évében már komolyan snapeket játszott. Oké hogy kellett hozzá Mayo sérülése, de akkor sem azonnal ugrott be hanem a szezon utolsó negyedére és PO-ra lett fix kezdő.

Szóval Perkins esetében nem látom annyira egyértelműnek, hogy jövőre csak ugy a nulla snapes szezon után berobban ala Flowers... Ebben bízni kb olyan mintha azt mondanám, hogy Jones jövőre MVP lesz szóval az O#el nagyon nem kell törödni, elég ha szinten marad ez az állomány.

Én meg azt vallom, hogy egy játékos fejlődéséhez kellenek a snapek. Lehet a film roomban tanulni, van is rá pár példa, hogy semmiből robbanak be játékosok kvázi redshirt év után, de szerintem ez nagyon elenyésző százalék, így kár számolni vele.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Körbe ért a történet...



Emlékszem komoly értetlenkedés volt anno miért engedtük el a srácot, hát most újra itt van és bizonyíthat.
ZERO_L
Eltelt közben pár év, és már szinte kikerült a ligából. tavaly a 11.héten játszott utoljára. Tőle nem várnék sokat.

Image from Gyazo

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Körbe ért a történet...



Emlékszem komoly értetlenkedés volt anno miért engedtük el a srácot, hát most újra itt van és bizonyíthat.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Közvetítés alatt a végén elmondták, hogy az első eset, hogy a Pats Billbá alatt a wild card kőrben jut be a PO-ba
durva😊
NB2
Viszont nem az első one-and-done lesz.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Közvetítés alatt a végén elmondták, hogy az első eset, hogy a Pats Billbá alatt a wild card kőrben jut be a PO-ba
durva😊
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni


empty taxi
Ne legyen igazam, de szerintem nem javul ez a statisztika.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
zinedine5 csak arra akar utalni, hogy a kincstári optimizmusunk, miszerint a draftolt emberek majd remélhetőleg beválnak, nem igazán megnyugtató, figyelembe véve azt, hogy az elmúlt években ez mennyire sikerült. Továbbá az, hogy a meglévő hiányokat megoldjuk FA-ról és meg is vagyunk szintén csak ezt erősíti 😊

Értem én, hogy a csapat többet tud ezekről a játékosokról mint mi, de az, hogy itt olyanokban kell bízni, akikből eddig nem sokat láttunk, nem túl megnyugtató és érthető is az aggódás.

Főleg, hogy az első évében agyonajnározott Wino is eltűnt mint a fene és ST-ben kap csak szerepet, aztán az is lehet, hogy rejtegetik, csak kérdés, minek és miért.
Solymi
Wino helye már az év elején nem nagyon látszott ebben a rendszerben. Szóval nem tudom ez kinek meglepő?
Uche sokkal inkább az, és ott nem tudni, hogy máshogy használjuk, mint kellene vagy ennyi van benne?

Ugye a stáb elmondta, hogy kivétel nélkül mindenki man to man párti a védelemben, aztán mégis a Tampa ellen kitaláltuk ezt a zónát, amit azóta el sem engedünk semmi pénzért az első félidőkben. Most, hogy ez az emberanyag és Gilmore trade, JoJo IR következménye kényszerből, ami kihat a front7-re is nyilván, vagy eleve ezt terveztük, azt mi nem fogjuk megtudni, csak sejteni.

Kérdés, hogy egy agresszív sec mellett milyen feladatokat kapna Uche. Jövőre meglátjuk..
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Érthetetlen, hogy miért rúgnak ki évente 5-6 GM-et, meg edzőt, ha ez ilyen kurva egyszerű?
zinedine5
Ki mondta hogy egyszerű?

topin
Te.
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
zinedine5
Ez azt jelenti, hogy egyszerű? Oké..
topin
zinedine5 csak arra akar utalni, hogy a kincstári optimizmusunk, miszerint a draftolt emberek majd remélhetőleg beválnak, nem igazán megnyugtató, figyelembe véve azt, hogy az elmúlt években ez mennyire sikerült. Továbbá az, hogy a meglévő hiányokat megoldjuk FA-ról és meg is vagyunk szintén csak ezt erősíti 😊

Értem én, hogy a csapat többet tud ezekről a játékosokról mint mi, de az, hogy itt olyanokban kell bízni, akikből eddig nem sokat láttunk, nem túl megnyugtató és érthető is az aggódás.

Főleg, hogy az első évében agyonajnározott Wino is eltűnt mint a fene és ST-ben kap csak szerepet, aztán az is lehet, hogy rejtegetik, csak kérdés, minek és miért.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Érthetetlen, hogy miért rúgnak ki évente 5-6 GM-et, meg edzőt, ha ez ilyen kurva egyszerű?
zinedine5
Ki mondta hogy egyszerű?

topin
Te.
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
zinedine5
Ez azt jelenti, hogy egyszerű? Oké..
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Érthetetlen, hogy miért rúgnak ki évente 5-6 GM-et, meg edzőt, ha ez ilyen kurva egyszerű?
zinedine5
Ki mondta hogy egyszerű?

topin
Te.
LB sorba itt van mar McGrone.
Perkins nagyszeru OLB/edge jatekos lesz
Bledsoe a Safetyknel lesz potlas, Wade szinten hasznalhato lesz.

En nem latom hogy olyan nagy bajban lennenk.

White akar maradhat is egy evet,Bentley pedig alapnak tunik, hogy hosszabbit.
topin
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Érthetetlen, hogy miért rúgnak ki évente 5-6 GM-et, meg edzőt, ha ez ilyen kurva egyszerű?
zinedine5
Ki mondta hogy egyszerű?
Számomra az a furcsa, hogy van egy szisztéma/filozófia ami mentén ez a csapat épül 20 éve. És vannak szurkolók, akik még évtizedes követés után is mást várnak.

Persze néha jön más. Elvesztünk egy GOAT-ot, lesz rahedli pénzünk meg újonc fizuban lévő QB.
De alapvetően nem változnak a dolgok.
Ha Stevenson nem fut ilyen előszezont, akkor Michel is maradt volna. De mivel rugalmas a rendszer és ha valaki pótolható/pótolja a másikat, akkor átlépi a kereteket.

Ettől még se egyszerű nem lesz, se kiszámítható. De tendenciák azért láthatóak.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Érthetetlen, hogy miért rúgnak ki évente 5-6 GM-et, meg edzőt, ha ez ilyen kurva egyszerű?