New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉
Castleai01
Szóval ha szar lesz MJ ezzel fogod mentegetni 😀. Én úgy gondolom ha igazán van benne spiritusz akkor most kijön, az hogy teljesítménykiesés az benne van de akkor sem mindegy hogy miatta vagy a többiek miatt
ParadSEC
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?
Castleai01
Milyen érdekes hogy mennyi múlik a megfogalmazáson… A Top 20 + az tkp bottom 10 nem? 😊😊
kolok1972
Egy 32 csapatos ligában nálam nem feltétlen (Top 21), de valószínűleg az én matekommal van baj... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azért sztem ezek közül jövőre nem egy embert meg kellene tudnia előznie.
Solymi
Miben? És miért lenne ez fontos / elvárandó?

(Azért kérdezem, mert ahány ranking, annyi szempont szerint készült, és mindnél akadnak olyan "furcsaságok", hogy Taysom Hill pl. átlagos irányító, vagy Tannehill top5 és hasonlók. Azaz egy bizonyos szempontból mérnek, ami akár érdekes is lehet. Csak szerintem ti nem erre gondoltok. Te sem.)
peterk2005
De, gondolok.
Ha egy adott oldal ugyanúgy értékeli az irányítókat és ha azt gondoljuk, hogy MJ-ben több van, mint amit eddig mutatott, akkor szerintem elképzelhető vagy gondolható, hogy ezeken a listákon összességében feljebb fog vagy legalábbis feljebb léphet.

Pl. olvasásban és döntéshozatalban jobb lehet mint Tannehill vagy Hurts és Carrt is átlépheti.

Ez nem elvárás, hanem csak annak a gondolata, hogyha fejlődik, akkor ezeken a listákon ezeket az irányítókat megelőzi, adva valamiféle képet a tudásáról.
Amit amúgy is látunk a képernyőn, dehát az NFL a statisztikákról is szól.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért sztem ezek közül jövőre nem egy embert meg kellene tudnia előznie.
Solymi
Miben? És miért lenne ez fontos / elvárandó?

(Azért kérdezem, mert ahány ranking, annyi szempont szerint készült, és mindnél akadnak olyan "furcsaságok", hogy Taysom Hill pl. átlagos irányító, vagy Tannehill top5 és hasonlók. Azaz egy bizonyos szempontból mérnek, ami akár érdekes is lehet. Csak szerintem ti nem erre gondoltok. Te sem.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?
Castleai01
Nekem a 10 környéke. Ha komolyan gondoljuk, hogy ő a franchise QB, akkor bent kellenne lennie a felső harmadban, az elit mögött.
zinedine5
10-15. hely környéke ahol lennie kellene, legrosszabb esetben is, de ezt most hozta.
Kérdés, hogy a 2. évére mennyire ismerik ki, mennyire tud fejlődni és tudja-e emelni ezt a szintet, de amúgy szerintem igen.
A Top 10-be szerintem bemegy jövőre.

NFL: 17. (előtte: 16. Matt Ryan, 15. Hurts, 14. Lamar, 13. Cousins, 12. Wilson, 11. Tannehill, 10. Carr, 9. Prescott
PFF: 14. (13. Tannehill, 12. JG, 11. Hurts)
ESPN: 14. (13. Cousins, 12. Carr, 10. Tannehill)

Azért sztem ezek közül jövőre nem egy embert meg kellene tudnia előznie.

 www.pff.com/news/nfl-final-2021-quarterback-rankings
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yzuymcyhltmecyion5c3
NFL QB Index: Ranking all 32 teams' primary starting quarterbacks at the end of the 2021 regular season
With the 2021 regular season in the books, Gregg Rosenthal ranks the primary starting quarterbacks from all 32 teams. So ... who claims the No. 1 spot: Tom Brady or Aaron Rodgers?

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1222%2Fr954136_1296x729_16-9.jpg
Tannenbaum's final QB rankings: Who is in line to be a 2022 starter?
Mike Tannenbaum gives NFL QB ratings and details what he saw on the field under center this week. Plus, which teams need an upgrade at the position?
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?
Castleai01
Nekem a 10 környéke. Ha komolyan gondoljuk, hogy ő a franchise QB, akkor bent kellenne lennie a felső harmadban, az elit mögött.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉
Castleai01
Szóval ha szar lesz MJ ezzel fogod mentegetni 😀. Én úgy gondolom ha igazán van benne spiritusz akkor most kijön, az hogy teljesítménykiesés az benne van de akkor sem mindegy hogy miatta vagy a többiek miatt
ParadSEC
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?
Castleai01
Milyen érdekes hogy mennyi múlik a megfogalmazáson… A Top 20 + az tkp bottom 10 nem? 😊😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉
Castleai01
Szóval ha szar lesz MJ ezzel fogod mentegetni 😀. Én úgy gondolom ha igazán van benne spiritusz akkor most kijön, az hogy teljesítménykiesés az benne van de akkor sem mindegy hogy miatta vagy a többiek miatt
ParadSEC
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉
Castleai01
Szóval ha szar lesz MJ ezzel fogod mentegetni 😀. Én úgy gondolom ha igazán van benne spiritusz akkor most kijön, az hogy teljesítménykiesés az benne van de akkor sem mindegy hogy miatta vagy a többiek miatt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azt sem tesz jót az ilyen helyzetekben, hogy ezek a stábtagoknak, segédedzőknek fingjuk nincs kivel kell majd együtt dolgozni, miközben mondjuk Adam Gase-rol pletykálnak.

Talán ki kellett volna már nevezni valakit OC-nek, hogy lehessen látni a jövőt.
zinedine5
Valszeg megy egyeztetés a háttérben, de lehet az is benne van, hogy BB kivárja, hogy mikor zárulnak le a mozgások. Gondolom tud róla, hogy mennek el emberek és utána, amikor tisztán kialakultak a viszonyok, lehet elkezdeni dolgozni.

Nem optimális szituáció, de még mindig jobb mint kapkodni.

Patspulpiton már felmerültek nevek mint lehetséges O edzők, belülről/kívülről, meg OC aspiránsok is, cím nélkül.

Meglátjuk mi lesz, de az tény, hogy ez így nem lesz egyszerű szezon, mert eltűnik egy nagy adag tudás és a összeszokottság.

Jönnek majd megint a konzervatív play hívások 😛
Solymi
Már ne haragudj, de ez mekkora baromság már?

Bemegyek a boltba, ahol tömeg van, megvárom míg elkapkodják a minőségi termékeket és majd választok a resztliből?

Nekünk ám egy hónapja véget ért a szezon. És két hete tudjuk (BB lehet régebb óta), hogy nincs OC. Nem baj, majd beül az egyik fia és hívja a játékokat.
zinedine5
Jogos, félreérthetően fogalmaztam.
Úgy értettem, hogy a csapaton belüli mozgások mikor zárulnak le és akkor lesz végleges döntés, hogy ki merre hova. És ezt úgy értem, hogy mikor válik biztossá, hogy ki megy el, valszeg ez már korábban vagy épp mostanában lett lezsírozva a felek között, az alapján, hogy JMD mit látott az ottaniak közül, hogy kit akar megtartani és ki az aki eminnen kellett neki. De az is lehet, hogy ez már jóval korábban eldőlt és az alapján kezdett el BB dolgozni.

Lehet ez se pontos megfogalmazás, de ahogy látszik, megy az egyeztetés a háttérben, pl. Joe Judge itt van, mint OC asszisztens, az a kérdés, hogy miért lesz felelős illetve a csapatban meglévő emberekből elő lesz-e léptetve valaki vagy lesz a mostani tanácsadók közül valaki behozva, csapatrészből átmozgatva és esetleg kívülről lesz-e hozva OC vagy nem lesz kinevezve senki se jelenleg.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Azt sem tesz jót az ilyen helyzetekben, hogy ezek a stábtagoknak, segédedzőknek fingjuk nincs kivel kell majd együtt dolgozni, miközben mondjuk Adam Gase-rol pletykálnak.

Talán ki kellett volna már nevezni valakit OC-nek, hogy lehessen látni a jövőt.
zinedine5
Valszeg megy egyeztetés a háttérben, de lehet az is benne van, hogy BB kivárja, hogy mikor zárulnak le a mozgások. Gondolom tud róla, hogy mennek el emberek és utána, amikor tisztán kialakultak a viszonyok, lehet elkezdeni dolgozni.

Nem optimális szituáció, de még mindig jobb mint kapkodni.

Patspulpiton már felmerültek nevek mint lehetséges O edzők, belülről/kívülről, meg OC aspiránsok is, cím nélkül.

Meglátjuk mi lesz, de az tény, hogy ez így nem lesz egyszerű szezon, mert eltűnik egy nagy adag tudás és a összeszokottság.

Jönnek majd megint a konzervatív play hívások 😛
Solymi
Már ne haragudj, de ez mekkora baromság már?

Bemegyek a boltba, ahol tömeg van, megvárom míg elkapkodják a minőségi termékeket és majd választok a resztliből?

Nekünk ám egy hónapja véget ért a szezon. És két hete tudjuk (BB lehet régebb óta), hogy nincs OC. Nem baj, majd beül az egyik fia és hívja a játékokat.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Azt sem tesz jót az ilyen helyzetekben, hogy ezek a stábtagoknak, segédedzőknek fingjuk nincs kivel kell majd együtt dolgozni, miközben mondjuk Adam Gase-rol pletykálnak.

Talán ki kellett volna már nevezni valakit OC-nek, hogy lehessen látni a jövőt.
zinedine5
Valszeg megy egyeztetés a háttérben, de lehet az is benne van, hogy BB kivárja, hogy mikor zárulnak le a mozgások. Gondolom tud róla, hogy mennek el emberek és utána, amikor tisztán kialakultak a viszonyok, lehet elkezdeni dolgozni.

Nem optimális szituáció, de még mindig jobb mint kapkodni.

Patspulpiton már felmerültek nevek mint lehetséges O edzők, belülről/kívülről, meg OC aspiránsok is, cím nélkül.

Meglátjuk mi lesz, de az tény, hogy ez így nem lesz egyszerű szezon, mert eltűnik egy nagy adag tudás és a összeszokottság.

Jönnek majd megint a konzervatív play hívások 😛
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Azt sem tesz jót az ilyen helyzetekben, hogy ezek a stábtagoknak, segédedzőknek fingjuk nincs kivel kell majd együtt dolgozni, miközben mondjuk Adam Gase-rol pletykálnak.

Talán ki kellett volna már nevezni valakit OC-nek, hogy lehessen látni a jövőt.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.

ZERO_L
Gyönyörű, nem is tudom mit mondjak erre.
Ilyenkor mindig érdekel, minden rosszindulat nélkül, hogy mi a motiváció egyes esetekben.
Maga az új pozíció, környezet, nagyobb piac, más vezetőség és szervezeti struktúra, más csapatépítési filozófia közül melyik lehet az egyes embernek a motiváló tényező.

Azért így a Raidersben elég komoly offseason munka lesz majd, hogy a GM, HC és OC emberek ugyanazon a hullámhosszon vannak.
Solymi
Nincs BB terror
elefanni
Ha lenne, akkor nem lehet, hogy már nem dolgoznának itt? Vagy egyáltalán ide se jönnének?
több mint 2 éve
elefanni 3
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Gyönyörű, nem is tudom mit mondjak erre.
Ilyenkor mindig érdekel, minden rosszindulat nélkül, hogy mi a motiváció egyes esetekben.
Maga az új pozíció, környezet, nagyobb piac, más vezetőség és szervezeti struktúra, más csapatépítési filozófia közül melyik lehet az egyes embernek a motiváló tényező.

Azért így a Raidersben elég komoly offseason munka lesz majd, hogy a GM, HC és OC emberek ugyanazon a hullámhosszon vannak.
Solymi
Nincs BB terror
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Gyönyörű, nem is tudom mit mondjak erre.
Ilyenkor mindig érdekel, minden rosszindulat nélkül, hogy mi a motiváció egyes esetekben.
Maga az új pozíció, környezet, nagyobb piac, más vezetőség és szervezeti struktúra, más csapatépítési filozófia közül melyik lehet az egyes embernek a motiváló tényező.

Azért így a Raidersben elég komoly offseason munka lesz majd, hogy a GM, HC és OC emberek ugyanazon a hullámhosszon vannak.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ez csak a trailer.

 www.youtube.com/watch?v=Uehs_Uzo4Cs
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
BigSey végre a helyére került




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Judge hazatért! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BigMac Griddyje odabaszott 😀😀😀
Sosem gondoltam volna hogy kedvelni fogom a pats QB-ját

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
You know what date is it...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 090
Én már unom ezt a szart, nem lehetne a csevegőben kibeszélni??

On:

Egy kis cap management:

ZERO_L
Ebből öt akár rendben is lehet, de Agholortól félek kicsit. Az ő eddigi teljesítménye és elvárásai lehet nem találkoznak.
zinedine5
Agholor hiába nem mutat sokat, attól még snap számokban fent van és elvisz egy-egy védőt illetve többször duplázták is, szóval ebből a szempontból jó.
Ha meg el akarnánk küldeni, akkor kérdés, hogy ki legyen helyette, én nem ismerem annyira a piacot.
Draftban most meg már nem biztos, hogy bíznék így, hogy Ziegler lelépett, de mondjuk ez a draft megint lehet egy értékmérő, hogy akkor most ő draftolt "jobban" vagy tényleg volt változás a rendszerben.



pénteki konteom: bb szándékosan küldött üzenetet a black briannek, hogy betartson a giantsnek
gedam
Nem hinném, hogy BB szándékosan betartana a Giantsnek, annál jobban kedveli azt a szervezetet


Flores most már azt állítja h BB a Giants rasszista döntésének része volt, és ez része a problémának, amit meg kell oldani:

“I think there are back channel conversations and back channel meetings that are had that oftentimes influence decisions. I think [the Giants hiring process] is a clear example of that. Bill Belichick is a clear example of that. His resume speaks to that. It was clear to me that decision was made with his influence. That’s part of the problem. That needs to change. There needs to be a fair and equal opportunity to interview and showcase your abilities to lead and earn one of those positions.”

 sports.yahoo.com/the-more-brian-flores-speaks-the-deeper-he-draws-bill-belichick-into-his-class-action-suit-against-the-nfl-050850932.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAM3C5EK4RvE8tvCJW1BDqNTZEK92fgh1kM-576TaSsTPq9j3lM8HoS44P5LT_XXxtqeRn6Vju-oe8rsuZorx2XDnQd49_6P4r_CN3uGs_quOffFsbzl5-S9Yyok3_6RR4LOAJ90bXlpKxu031ZUKBdeAUAJIefVvTRwpquuVNgNa

Gondolom ez is teljesen megalapozott, hiszen Flores szerint ez egy kristálytiszta példa.
Tehát még egyszer, kristálytiszta h BB annyira rasszista h még a Giantsnél sem tűri meg h fekete edző HC székbe kerüljön.
Általános Doktor
BB ezt írta Floresnek:
“Sorry – I f—ed this up. I double checked & I misread the text. I think they are naming Daboll. I’m sorry about that. BB”

Nem néztem teljesen utána a pontos nyelvtani szabályoknak, de nekem az a kifejezés, hogy "they are naming Daboll" azt jelenti, hogy a Bills és a Giants Dabollt értette a Brian név alatt és nem Florest.

Vagy ez a nyelvtani szabály vonatkozik arra, amikor a kontakt listában (vagy bmilyen listában) lévő személyre utalsz?
Solymi
Én nem erre csatlakoztam, hanem arra h Flores tegnap már azt mondta h BB tevékeny része volt a giantses döntésnek.
Általános Doktor
Értettem én.
Én meg erre hoztam fel ezt az üzenetet, mert számomra nem egyértelmű, hogy BB most Dabollnak akart írni vagy Floresnek, mert nekem inkább az utóbbi, tehát az én értelmezésem szerint egyáltalán nem akart Floresnek keresztbe tenni.
De mondom, lehet, hogy én értelmeztem félre a mondatot meg a nyelvtant.

..
Solymi
Az angol ezen egy mondatabol csak floresnek irhatta a ketto kozul. A nyelvtan egyszeru de erdekesebb. Mivel ok maskeppen nezik a mult-jelen-jovo idot mint mi igy nekunk sok furcsasag van benne. (Pl. a magyarban a "lett" szocska hasonloan furcsa. ) Egyszeruen viszont itt ez pont a nyeltantol fuggoen lehet jelen ami eppen tortenik, de lehet jovo ido is ( eros valoszinuseggel, dontesbeli elhatarozassal ettol ez nem vegleges feltetlenul ). Magyarul akar az eppen most irjak ala a szerzodest, a jo esellyel o lesz az edzo, eldolt de meg nincs alairva. A lenyege ugyanaz vegeredmeny szempontjabol. Viszont amikor elnezest ker is inkabb arra ertendo hogy nem kapja meg az allast es nem a felreertes miatt. Mindkettot jelentheti de picit efele huz, egy magyar Bocsanat helyett ahol biztos jonne a folytatas "hogy...
no
De pont ezért kérdezem, mert mindenhol arra hivatkoznak, hogy BB alapból Dabollnak akart írni, nekem meg az jön le, hogy ő Floresnek.
Solymi
En nem latom az egesz szoveget es csak amit te beirtal abbol valaszoltam. De berakod akar maganban akkor leirom a velemenyemet este.
Az angol lusta nyelv es aranylag kevesbol akarnak sokat kifejezni. A szotart hagyd otthon, es a helyes nyelvtant is. Tudomanyos-ismeretterjeszto es ahol szukseges vagy ciki lenne ott termeszetesen nem talalsz hibat benne.