New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
1 év 9 milla McC visszatért..
ParadSEC
Szuper. Remélem Dontat is visszahozzák mondjuk egy év 10 millió körül és akkor felkötöm magamat.
zinedine5
😂 Én is ìgy vagyok vele

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
1 év 9 milla McC visszatért..
ParadSEC
Szuper. Remélem Dontat is visszahozzák mondjuk egy év 10 millió körül és akkor felkötöm magamat.
zinedine5
DMC-ra jobban rá vagyunk szorulva.
HT teljesítményét könnyebb pótolni, állítólag jó mély az OLB class.


Meyers meg kapott egy második körös tendert. Ez is jó mert WR class is mély, második körben is tudunk még választani pótlást ha valaki nagyon ki akarna velünk baszni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
1 év 9 milla McC visszatért..
ParadSEC
Szuper. Remélem Dontat is visszahozzák mondjuk egy év 10 millió körül és akkor felkötöm magamat.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
1 év 9 milla McC visszatért..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brady visszatér a Tampába. Kezd Favre-szerű lenni a történet.

"These past two months I have realized my place is still on the field and not in the stands. That time will come. But it’s not now.
I love my teammates, and I love my supportive family. Without them, none of this is possible.
I’m coming back for my 23rd season in Tampa. We have unfinished buisness.
LFG"
Burkus
MU-Spurs után úgy gondolta, hogyha Harry Maguire egy profi sportoló, akkor meg ő mért is vonult vissza

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Brady visszatér a Tampába. Kezd Favre-szerű lenni a történet.

"These past two months I have realized my place is still on the field and not in the stands. That time will come. But it’s not now.
I love my teammates, and I love my supportive family. Without them, none of this is possible.
I’m coming back for my 23rd season in Tampa. We have unfinished buisness.
LFG"
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Jöhet a másik holland?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
HT FA, ő már szerintem felkészült 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van Noy out.
zinedine5
Épp akartam írni,hogy úgy látom különösebben nem mozgatott meg senkit a hír,úgy tűnik.
kolok1972
Felkészül HT.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Van Noy out.
zinedine5
Épp akartam írni,hogy úgy látom különösebben nem mozgatott meg senkit a hír,úgy tűnik.
kolok1972
Háború megy a szomszédban, az vonja el a figyelmem.

Szerettem Van Noyt, de az látszott, hogy nem tudja már azt hozni mint korábban.
Meg most helyet kell csinálni, aztán meglátjuk mi lesz, remélhetőleg lesz vagy már megvan a pótlása.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Van Noy out.
zinedine5
Épp akartam írni,hogy úgy látom különösebben nem mozgatott meg senkit a hír,úgy tűnik.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Van Noy out.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Az öreg elviszi a 3.körben és ST szupersztárt nevel belőle




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nyugi. Meki már emeli a súlyokat.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1499811607660183552


Szuper.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 836 — Patriot
Kaptam mástól...

 www.youtube.com/watch?v=86Llq_z1eSI
NB2
Köszi, jöhet a többi is 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Kaptam mástól...

 www.youtube.com/watch?v=86Llq_z1eSI
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Aztán ne lepődjön meg senki ha JC Tag-et kap, Gilmore meg visszajön 1-2 évre azért a pénzért amit ajánlott neki BB és nem fogadott el akkor... 😛
Castleai01
Nagyon gyenge a CB-s FA piac, draftról sem lehet impact játékost szerezni még akkor sem ha overall top5ös tehetséget húzol, szóval szerintem mind2 játékosnak (kérdés nélkül a két legjobb CB az FA paicon) bőven meglesz a kérője és lesznek csapatok akik boldogan túlfizetik majd őket.

Lehet akkor én vagyok egyedül a véleményemmel, hogy személy szerint inkább tartom a rendszernek köszönhetőnek JC jó játékát, mint a tehetségének. Én nem látom benne azt az évi 20-18 milliós játékost.

Persze, értem hogy rookie QB-val meg a jelenlegi CB felhozatallal ez nem lenne akkora áldozat, sőt kicsit rá is vagyunk kényszerűlve. De abszolút nem lennék meglepődve ha kiengednénk a piacra és bezsebelnénk érte a 3. körös komp picket.
Viszont akkor valami ütős tervet ki kell dolgoznia az öregnek mert a cb állomány annyira gyenge, hogy Jonahtan Jones(részben érthető) majd Mills kiesésével kártyavárként omlik össze...

Tag lenne a kézenfekvő, csak azt meg azért utálom mert ha 3. héten végleges IRre tesszük a játékost akkor a semmiért fizetünk neki 15+ milliót.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Aztán ne lepődjön meg senki ha JC Tag-et kap, Gilmore meg visszajön 1-2 évre azért a pénzért amit ajánlott neki BB és nem fogadott el akkor... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Topin de komolyan mi a baj? Eszel rendesen? Már egy jót se lehet "vitázni" mert olyan lekezelő vagy mint a csuda! Na de mindegy is csak a te meglátásod és igazságod lehet a valós. Jelenleg elég talent hiányos a csapat és ha az is elmegy aki húzta a sec szekerét akkor még könnyebb lesz a D! A Ty Law történet sántít mert akkor volt a csapatban nem kevés talent akivel el lehetett fedni a hiányát, jelenleg ez a helyzet nem áll fenn a csapatnál, de hát úúúgyis búúútaaaa vagyok mert eltér a véleményünk....😀
ParadSEC
Mit nem értesz azon, hogy idő előtt megy a vergődés emiatt? Nem ezt a csapatot követed évek óta? Mi az ami meglepő az eddigiekhez képest? Ja, hogy semmi..értem. Akkor végül is miről szeretnél beszélni, mert nem értelek. Hónapokkal ezelőtt mindenki egyetértett abban, hogy JCJ-t jó lenne megtartani. Erről mit lehetne még beszélni?

persze nekiállhattok BB egy fasz, minden szar, kiesünk szokásos siránkozásnak, csak nem igazán látom hova vezet ez, amikor 1-2 héttel a történések előtt sírtok. Mert eddig minden papírforma. Szóval nem vágom a problémát.

Ha elmegy JCJ akkor mi lesz? Sírtok 1 évet, vagy kettőt-hármat? Hajrá...

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...
ParadSEC
És ha elmegy, akkor mi van? Kiestünk vagy világvége? Elment már Ty Law is innen, ez van. ha nem fizetjük meg, akkor nem fizetjük meg. Akkor az lesz az a döntés, amit jónak vélnek.

Szeretném, hogy megfizessék? Igen! Hisztizek, vergődök, hogy minden szar, ha nem ezt teszik? Nem! Azért nem, mert ez a csapat filozófiáját tekintve bőven benne van. Nem azért, mert az öreg hülye, vagy nem ért hozzá. De ilyenkor még nem nagyon szokta senki osztogatni se a taget, sem a hosszabbítást ezekkel az arcokkal. Szóval emiatt hisztizni elég furcsa.
topin
Topin de komolyan mi a baj? Eszel rendesen? Már egy jót se lehet "vitázni" mert olyan lekezelő vagy mint a csuda! Na de mindegy is csak a te meglátásod és igazságod lehet a valós. Jelenleg elég talent hiányos a csapat és ha az is elmegy aki húzta a sec szekerét akkor még könnyebb lesz a D! A Ty Law történet sántít mert akkor volt a csapatban nem kevés talent akivel el lehetett fedni a hiányát, jelenleg ez a helyzet nem áll fenn a csapatnál, de hát úúúgyis búúútaaaa vagyok mert eltér a véleményünk....😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...
ParadSEC
És ha elmegy, akkor mi van? Kiestünk vagy világvége? Elment már Ty Law is innen, ez van. ha nem fizetjük meg, akkor nem fizetjük meg. Akkor az lesz az a döntés, amit jónak vélnek.

Szeretném, hogy megfizessék? Igen! Hisztizek, vergődök, hogy minden szar, ha nem ezt teszik? Nem! Azért nem, mert ez a csapat filozófiáját tekintve bőven benne van. Nem azért, mert az öreg hülye, vagy nem ért hozzá. De ilyenkor még nem nagyon szokta senki osztogatni se a taget, sem a hosszabbítást ezekkel az arcokkal. Szóval emiatt hisztizni elég furcsa.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...
ParadSEC
No meg azért többi csapatnál sem hiszem, hogy nagyon repkednek a hosszabbítások (főleg nagyobb UFAknál), taget meg sztem senki sem kapott, vagy lemaradtam róla. 😀
Beki
Ez errefelé nem sok embert hat meg, mert itt minden szar és csak kótyavetyélünk, nem értenek hozzá, nem tudják mit csinálnak 😊
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...
ParadSEC
De épp ez az, hogy év közben küldtek neki ajánlatot, csak nem fogadták el.