New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Kérdés mit tekintünk dinasztiának?
Folyamatos AFC döntőzést meg SB döntőzést vagy SB nyerést?
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Visszaolvasva sokmindent az alábbiakat jöttem rá:
1 topinnak mindig igaza van
2 bármit mondasz az első pont lép életbe és hülye vagy....
ThundersNFL
Én azért ezzel nem értek egyet.
Nem mondom, hogy mindig igaza van, de az jogos felvetés a részéről, hogy nem tudunk mindig top játékosokat tartani a csapatban és nem mindig mi vagyunk azok akikhez olcsón jönnek a játékosok.
Elmúlt az az idő, amikor megvolt a Patriots és TB varázs, most már több csapat is komoly építkezésekbe kezdett és nem csak 1-1 SB runra telik tőlük.
Solymi
Tudod rengetegszer nem értek veled egyet és rengetegszer ütköztettük is a véleményünket. És emlékeim szerint olyan is volt, hogy elnézést kellett kérnem, mert erősebb kifejezést használtam mint illene.
És nyilván rengeteg ember nem ért egyet velem és én sem értek egyet rengeteg emberrel. De a stílus, az a nem mindegy. Hogy milyen hangnemben és milyen magas lóról beszél másokkal az ember.

A mostani offseasonnal kapcsolatban meg persze, hogy vannak fejvakarós dolgok, de várjuk ki mi lesz a vége.
Tavalyi igazolások nagyrészt bejöttek, Agholor teljesítménye még kérdéses, mert ahogy korábban én is felvetettem, azért többnyire amit kellett hozzátett, de ha MJ nem dob felé, akkor nem tudja villogtatni a tehetségét.
Jonnu lehet besült és ez fájó a szerződésének fényében, de azért azt se várjuk el, hogy minden igazolás ülni fog, még ha jó is lenne.

Az O-fal elég lyukas most, de várjuk ki az offseason végét meg a draftot és majd utána értékeljük az idei tevékenységet. Azért az elmúlt években az O-falba tudtunk jó embereket igazolni vagy draftolni, ráadásul Scar mester is scoutol nekünk, attól függetlenül, hogy már nincs itt.
Abban is biztos vagyok, hogy Ernie Adams is részt vesz valamilyen mértékben a csapat építésében.

Summa summarum, én megértem azt, hogyha valamire rámondjátok, hogy ez milyen WTF move, meg agyam eldobom, de azt mondani, hogy mindenki meghülyült a csapatnál csöppet vicces, figyelembe véve, hogy az elmúlt 20-21 évben is volt nem egy hasonló húzás.
Solymi
Azt szeretném kérdezni, hogy mikor van az amikor lehet erről beszélni? Az FA után, a draft után, a kerethirdetés után, vagy a szezon után? Szóval mikor lehet kritizál egy döntést? Mikor írhattok arról, hogy mondjuk a Mason által megspórolt pénzen idehoztuk Mitchellt, Montgommeryt és hosszabbítottunk mondjuk Slaterrel?
Mert emlékeim szerint amikor másfél hónapja "picsogtam", hogy nincs OC, akkor az volt a reakciód, hogy "Valszeg megy egyeztetés a háttérben, de lehet az is benne van, hogy BB kivárja, hogy mikor zárulnak le a mozgások. Gondolom tud róla, hogy mennek el emberek és utána, amikor tisztán kialakultak a viszonyok, lehet elkezdeni dolgozni."
Akkor most lezárultak az edzői mozgások vagy még tartanak? Szóval az edzői stáb "lyukasságát" most már lehet kritizálni?



Persze, utóbbi pár évben voltak WTF és besült draftok, de ezek fel lettek ismerve a vezetőség által és javítottak a módszeren. Azért a tavalyi elég jól sikerült, nem?
Solymi
De. A kérdés és ez maximum a mostani draft után (de valószínűleg inkább három-négy év múlva) derül ki, hogy melyik a rendszerszerű és melyik a véletlen?
Egyelőre ez egy jó draft, a sok szar után.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni
ParadSEC
Ne panaszkodj, mert jön a lecseszés. 😊 Nagyon jó ez így, erős hajrával wildcat hely elérhető lehet egy éppen pozitív szezonnal, néhány blowout zakóval és egy szokásos one-and-done PO részvétellel, ahol annyi esélyünk lesz mint Szálasinak a főtárgyaláson. Persze, ehhez kell a szokásos átütő draft. Nem értesz hozzá, másik látják a fényes jövőt. Csak pozitívan 😀

Eddig ez a free agency csak akkor szólt hangosan rólunk, amikor elment valaki. De ez a tudatos csapatépítés.
Burkus
Ez a free agency kvázi borítékolható volt, hogy a szervezeti kultúra megtartásáról fog szólni. Nem én találtam ki, nálam okosabbak is leírták ezt előre. Gondolom akiket meglep, azok pusztán a saját fejük alapján tájékozódnak. Nem csoda hogy a valóság szembejön akkor meglepetés van..
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Visszaolvasva sokmindent az alábbiakat jöttem rá:
1 topinnak mindig igaza van
2 bármit mondasz az első pont lép életbe és hülye vagy....
ThundersNFL
10 ezer haszontalan hsz után még egy már mit sem számít.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Szeretném ha felmutatnád azt a franchise-t ahol ezt megtették eddig, hogy egy dinasztiáét továbbvittek 4-5 évnyi uralkodás után és nem jött visszaesés!? Plusz még a GOAT is távozott, máshol meg a franchise QB marad aztán mégis visszaesés jön 3-5 évente.

Azért nem fogsz tudni példát mondani, mert dinasztiát is rohadt nehéz építeni, szerencse is kell hozzá egyik másik kanyarban, amikor ennyire kicsin múlik a siker és a bukás lehetősége. És nem véletlenül nincs ahol 3-5 év múlva nem hasalna el a dinasztia és nem viszi tovább senki..

Szóval olyat vártál el ami eddig SOHA nem sikerült az NFL-ben. De azért morogjunk emiatt igazad van..
topin
49ers annak idején
briareos
Fizetési sapka bevezetése után gondoltam.
topin
Ez a visszavágás szűkítő kizárásával azért frappáns, - hogy udvarias legyek -, mert a salary cap bevezetése óta csak a Pats esetében lehet dinasztiáról beszélni. Nehéz úgy másik példát hozni, ha nincs.

Ha nem kizárólag a SB részvételeket nézem, Colts nem esett vissza Manning után Luck draftjával, míg nem sérült meg, a Green Bay is ott maradt az élvonalban a Favre - Rodgers váltás után. Hogy kettőt mondjak.
Burkus
Ha nem esett volna le, azért nincs, mert kb lehetetlen. De nem baj. Dinasztia nem azt jelenti, hogy elbóklászol a playoffba és ott mész egy kört vagy sem. Ezt mi is fogjuk tudni hozni. Ez volt tavaly is, meg idén is ez lesz. Ezért nem értem a minden szar megjegyzéseket.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Murphy18 New England Patriots 15
Aki képben van cap management ügyileg, el tudná magyarázni nekem, higy miként lehetséges az, hogy a GOAT távozása után egy rookie QB szerződéssel, hogy a viharban állhatunk ilyen szarul cap space tekintetében? Úgy, hogy Judon kivételével gyakorlatilag egy kifejezetten elit játékosunk sincs a posztján? Nem kötekedek, őszintén érdekel.
Boston
Tulajdonképpen a tavalyi költekezés üt vissza most.
Judon: tavaly 6,3millió idén 16,5m
Henry 6,8m --> 15m
Agholor 6,9m --> 14,8m (ehhez azert utolag is gratula)
Jonnu 5,6m --> 13,6m
Godchaux 4m -->10,2m
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Aki képben van cap management ügyileg, el tudná magyarázni nekem, higy miként lehetséges az, hogy a GOAT távozása után egy rookie QB szerződéssel, hogy a viharban állhatunk ilyen szarul cap space tekintetében? Úgy, hogy Judon kivételével gyakorlatilag egy kifejezetten elit játékosunk sincs a posztján? Nem kötekedek, őszintén érdekel.

Do your job
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Visszaolvasva sokmindent az alábbiakat jöttem rá:
1 topinnak mindig igaza van
2 bármit mondasz az első pont lép életbe és hülye vagy....
ThundersNFL
Én azért ezzel nem értek egyet.
Nem mondom, hogy mindig igaza van, de az jogos felvetés a részéről, hogy nem tudunk mindig top játékosokat tartani a csapatban és nem mindig mi vagyunk azok akikhez olcsón jönnek a játékosok.
Elmúlt az az idő, amikor megvolt a Patriots és TB varázs, most már több csapat is komoly építkezésekbe kezdett és nem csak 1-1 SB runra telik tőlük.

A mostani offseasonnal kapcsolatban meg persze, hogy vannak fejvakarós dolgok, de várjuk ki mi lesz a vége.
Tavalyi igazolások nagyrészt bejöttek, Agholor teljesítménye még kérdéses, mert ahogy korábban én is felvetettem, azért többnyire amit kellett hozzátett, de ha MJ nem dob felé, akkor nem tudja villogtatni a tehetségét.
Jonnu lehet besült és ez fájó a szerződésének fényében, de azért azt se várjuk el, hogy minden igazolás ülni fog, még ha jó is lenne.

Az O-fal elég lyukas most, de várjuk ki az offseason végét meg a draftot és majd utána értékeljük az idei tevékenységet. Azért az elmúlt években az O-falba tudtunk jó embereket igazolni vagy draftolni, ráadásul Scar mester is scoutol nekünk, attól függetlenül, hogy már nincs itt.
Abban is biztos vagyok, hogy Ernie Adams is részt vesz valamilyen mértékben a csapat építésében.

Summa summarum, én megértem azt, hogyha valamire rámondjátok, hogy ez milyen WTF move, meg agyam eldobom, de azt mondani, hogy mindenki meghülyült a csapatnál csöppet vicces, figyelembe véve, hogy az elmúlt 20-21 évben is volt nem egy hasonló húzás.

Persze, utóbbi pár évben voltak WTF és besült draftok, de ezek fel lettek ismerve a vezetőség által és javítottak a módszeren. Azért a tavalyi elég jól sikerült, nem?
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Visszaolvasva sokmindent az alábbiakat jöttem rá:
1 topinnak mindig igaza van
2 bármit mondasz az első pont lép életbe és hülye vagy....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Szeretném ha felmutatnád azt a franchise-t ahol ezt megtették eddig, hogy egy dinasztiáét továbbvittek 4-5 évnyi uralkodás után és nem jött visszaesés!? Plusz még a GOAT is távozott, máshol meg a franchise QB marad aztán mégis visszaesés jön 3-5 évente.

Azért nem fogsz tudni példát mondani, mert dinasztiát is rohadt nehéz építeni, szerencse is kell hozzá egyik másik kanyarban, amikor ennyire kicsin múlik a siker és a bukás lehetősége. És nem véletlenül nincs ahol 3-5 év múlva nem hasalna el a dinasztia és nem viszi tovább senki..

Szóval olyat vártál el ami eddig SOHA nem sikerült az NFL-ben. De azért morogjunk emiatt igazad van..
topin
49ers annak idején
briareos
Fizetési sapka bevezetése után gondoltam.
topin
Ez a visszavágás szűkítő kizárásával azért frappáns, - hogy udvarias legyek -, mert a salary cap bevezetése óta csak a Pats esetében lehet dinasztiáról beszélni. Nehéz úgy másik példát hozni, ha nincs.

Ha nem kizárólag a SB részvételeket nézem, Colts nem esett vissza Manning után Luck draftjával, míg nem sérült meg, a Green Bay is ott maradt az élvonalban a Favre - Rodgers váltás után. Hogy kettőt mondjak.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni
ParadSEC
Ne panaszkodj, mert jön a lecseszés. 😊 Nagyon jó ez így, erős hajrával wildcat hely elérhető lehet egy éppen pozitív szezonnal, néhány blowout zakóval és egy szokásos one-and-done PO részvétellel, ahol annyi esélyünk lesz mint Szálasinak a főtárgyaláson. Persze, ehhez kell a szokásos átütő draft. Nem értesz hozzá, másik látják a fényes jövőt. Csak pozitívan 😀

Eddig ez a free agency csak akkor szólt hangosan rólunk, amikor elment valaki. De ez a tudatos csapatépítés.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni
ParadSEC
Olyanok vagytok mint a két öreg a Muppet Showban..


topin
Te meg olyan mint egy teletubby.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni
ParadSEC
Olyanok vagytok mint a két öreg a Muppet Showban..



Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni
ParadSEC
Ajaj. Veszélyes vizekre evezel.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Ty Monti a fedélzeten. 2 év max 4 milla. Csak az a kérdés Őt mi a csillagos tekervényes f.sznak hoztuk? BB stábján igencsak látszik az elmenők hiánya. Ennyi szar és értelmetlen lépés még nem is láttam az öregtől. Vajon idén tankolunk pickre vagy nem tudom mi lehet a terv mert a jelenlegi kerettel jòk leszünk csopi 3. -nak. Kiba..ott jò draft kellene hogy ezt az FA bénázást tudják kiküszöbölni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Szeretném ha felmutatnád azt a franchise-t ahol ezt megtették eddig, hogy egy dinasztiáét továbbvittek 4-5 évnyi uralkodás után és nem jött visszaesés!? Plusz még a GOAT is távozott, máshol meg a franchise QB marad aztán mégis visszaesés jön 3-5 évente.

Azért nem fogsz tudni példát mondani, mert dinasztiát is rohadt nehéz építeni, szerencse is kell hozzá egyik másik kanyarban, amikor ennyire kicsin múlik a siker és a bukás lehetősége. És nem véletlenül nincs ahol 3-5 év múlva nem hasalna el a dinasztia és nem viszi tovább senki..

Szóval olyat vártál el ami eddig SOHA nem sikerült az NFL-ben. De azért morogjunk emiatt igazad van..
topin
49ers annak idején
briareos
Fizetési sapka bevezetése után gondoltam.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Szeretném ha felmutatnád azt a franchise-t ahol ezt megtették eddig, hogy egy dinasztiáét továbbvittek 4-5 évnyi uralkodás után és nem jött visszaesés!? Plusz még a GOAT is távozott, máshol meg a franchise QB marad aztán mégis visszaesés jön 3-5 évente.

Azért nem fogsz tudni példát mondani, mert dinasztiát is rohadt nehéz építeni, szerencse is kell hozzá egyik másik kanyarban, amikor ennyire kicsin múlik a siker és a bukás lehetősége. És nem véletlenül nincs ahol 3-5 év múlva nem hasalna el a dinasztia és nem viszi tovább senki..

Szóval olyat vártál el ami eddig SOHA nem sikerült az NFL-ben. De azért morogjunk emiatt igazad van..
topin
49ers annak idején

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
La'el Collins ha őt megszerzi az Öreg akkor megbocsátom neki hogy Masont eladta egy marék szotyiért
ParadSEC
Szerintem csak a te bocsánatodra vár 😊 És jól kiszúrsz vele ha nem teszed, vagy ha megharagudtál valamin amit nem értesz.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Szeretném ha felmutatnád azt a franchise-t ahol ezt megtették eddig, hogy egy dinasztiáét továbbvittek 4-5 évnyi uralkodás után és nem jött visszaesés!? Plusz még a GOAT is távozott, máshol meg a franchise QB marad aztán mégis visszaesés jön 3-5 évente.

Azért nem fogsz tudni példát mondani, mert dinasztiát is rohadt nehéz építeni, szerencse is kell hozzá egyik másik kanyarban, amikor ennyire kicsin múlik a siker és a bukás lehetősége. És nem véletlenül nincs ahol 3-5 év múlva nem hasalna el a dinasztia és nem viszi tovább senki..

Szóval olyat vártál el ami eddig SOHA nem sikerült az NFL-ben. De azért morogjunk emiatt igazad van..
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
2012: AFC döntő
2013: AFC döntő
2014: SB győzelem
2015: AFC döntő
azért meg merem kockáztatni, hogy ennél jobb teljesítmény semelyik másik NFL csapat nem tudott ekkor felmutatni

mindamellett azon ritka alkalmak egyike, amikor topinnal értek egyet
NB2
Én az utolsó 5-6 évről beszéltem. Az a 2016-tól kezdődő időszak. Azok a játékosok, akik a 2014-2018 közötti sikerekben meghatározóak voltak - Brady, DMC, Gronk, Edelman, HT. stb. - mind 2015 előtt draftolt játékosok. 2015-ből Mason, 2016-ból Thuney volt átlag feletti játékos, egyébként néma csend. FA-ként maradandót 2016-ból Hogan, 2017-ből Gilmore alkotott, Amendola 2013-ban érkezett.

A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
Burkus
Azért lássuk be, hogy 6-7 játékossal nem lehet bajnokságot nyerni. De még 14 blue chip játékossal sem, ha a fizetésük miatt nem jut másokra, akik ugyanúgy a pályára kerülnek és elmegy rajtuk a meccs a szezon egy pontján.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
2012: AFC döntő
2013: AFC döntő
2014: SB győzelem
2015: AFC döntő
azért meg merem kockáztatni, hogy ennél jobb teljesítmény semelyik másik NFL csapat nem tudott ekkor felmutatni

mindamellett azon ritka alkalmak egyike, amikor topinnal értek egyet
NB2
Én az utolsó 5-6 évről beszéltem. Az a 2016-tól kezdődő időszak. Azok a játékosok, akik a 2014-2018 közötti sikerekben meghatározóak voltak - Brady, DMC, Gronk, Edelman, HT. stb. - mind 2015 előtt draftolt játékosok. 2015-ből Mason, 2016-ból Thuney volt átlag feletti játékos, egyébként néma csend. FA-ként maradandót 2016-ból Hogan, 2017-ből Gilmore alkotott, Amendola 2013-ban érkezett.

A 2016. óta drafolt/FA-ként igazolt játékosoknak kellett volna továbbvinni a csapatot a 2018-as SB győzelem után. Hogy ezt milyen sikerrel tették, látszik az elmúlt három évből.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
La'el Collins ha őt megszerzi az Öreg akkor megbocsátom neki hogy Masont eladta egy marék szotyiért

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
2012: AFC döntő
2013: AFC döntő
2014: SB győzelem
2015: AFC döntő
azért meg merem kockáztatni, hogy ennél jobb teljesítmény semelyik másik NFL csapat nem tudott ekkor felmutatni

mindamellett azon ritka alkalmak egyike, amikor topinnal értek egyet
NB2
Ezt a felsorolást gyakorlatilag az elmúlt 20 év bármelyikére be tudod rakni. Kizárólag a végső siker szempontjából írtam ezt. Mert itt csak az számít 😊

És az hogy egy bazi erős és jól összerakott csapat éppen vereséget szenved a divisonal roundban és nem jut el a konf.döntőig, az nem jelenti, hogy rossz munkát végzett a stáb. Ebben a ligában az egy meccses rendszer miatt bármikor orra lehet bukni a legjobb csapatokkal is.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Former Texans’ CB Terrance Mitchell is signing a one-year, $3 million deal with the New England Patriots