New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Bentley visszajött. 2 év 9 milla.
Boston
Az baráti.
Olszewski meg el a Steelersbe.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Solymi
35. G SHAQ MASON, NEW ENGLAND PATRIOTS
2021 Snaps: 971 | 2021 PFF Grade: 88.3
New England pieced its offensive line back together this season, and the unit began to really dominate once again, with Shaq Mason playing some of his best football at right guard. Mason has been a run-blocking monster since his college days in a triple-option offense at Georgia Tech. He recorded an 87.2 run-blocking grade this season and allowed 16 pressures across 589 pass-blocking snaps despite blocking for a rookie passer.

Egyrészt teljesen röhejes, hogy egy nekem (többünknek) nem tetsző döntést magyarázzak el, mikor általában a ti optimista oldalatokról kb. az In Bill we trust a fő érv, meg, hogy várjuk ki.

Másrészt meg, ha el kell magyarázni, hogy Mason ötödik körre cserélése miért rossz döntés, akkor nem én vagyok aki fordítva ül a lovon.

Ha már valakinek itt magyarázkodni kellene (de nem kell), inkább nektek kellene elmagyarázni, hogy ez miért volt jó döntés és nem csak a majd lesz valami és várjuk ki-nek kellene lenni az érvnek és semmiképpen sem "picsogásnak" hívni a nemtetszést.
zinedine5
De miért lenne röhejes elmagyarázni azt, hogy mit csinálsz, ha megtartod Masont?
Solymi
Mert egy top 100-as, blue chip játékos megtartását nem kell indokolni. Mit írjak? Azért kellett volna megtartani, mert jó?
Még Agholor kivágása is értelmezhetőbb lenne számomra. Vagy ha már írtad pl. Jones valamiféle szerződéshosszabítása.
zinedine5
Oké, ez érthető.
Viszont ha ez neked eszedbe jut, akkor nem lehet, hogy nekik is?
Sztem első körben minden olyan opciót végigvesznek, ami segíthet abban, hogy ne kelljen senki olyat elküldeni, aki értékes.
Én legalábbis így csinálnám. Meg ahogy láttuk az elmúlt években többször, rengeteg átstrukturálás történt, azért, hogy normálisan lehessen cap space-t csinálni.

Most viszont hiába van itt BB, nincs TB, nincs konstans PO esély, SB-run esély, nem tudsz mivel hatni a játékosokra, akik meg egyre többször magas garantáltat akarnak.

Ráadásul egy csapatépítés nem egy évbe telik, és miután elment TB, üres volt a kassza. Tavaly költöttünk ezerrel mert tudtunk és hoztunk a WR, TE posztokra embereket. Nem mindig azt akit elsőnek ki lett nézve, hanem azt akit és amennyiért meg tudtunk szerezni.

Továbbá hiába van itt MJ, nem fogunk egy all-int nyomni, felhúzni egy csapatot, hogy legyen egy 3-5 éves PO run, hanem megpróbálunk konstansan építkezni és egy olyan csapatot összetenni újra, amit fent lehet tartani és folyamatosan hozza az elvárt szintet, viszont ehhez kellenek a megfelelő emberek.

És be kell látni, hogy most már nem mi vagyunk a szexy csapat, hanem csak egy középszerű.
Jelenleg az AFC-ben a Chiefs, Bills, Bengals a jó csapat és hozzájuk csatlakozott a Browns, Chargers, Jags, Raiders, Broncos is.

És igen, jogos, hogy akkor az egyik legfontosabb dolog, hogy megvédd az újonc QB-d, erre te elcseréled az egyik legjobb játékosodat egy marék szotyiért...WTF...

De erre csak annyit lehet mondani, hogy biztos (remélhetőleg) jó okuk volt, hogy ezt a döntést hozták meg vagy az is lehet, hogy ezt ítélték több rosszból a legkevésbé rossznak.

Aztán lehet azt mondani, hogy DMC szerződése (9M) sok, viszont nem tudjuk a részleteket.
Lehet tele van ösztönzővel meg N/LTBE tartalommal.

Szóval én csak annyit tudok mondani eddigi NFL-es tapasztalatomból merítve, hogy a sikeres/sikeresebb csapatok többnyire okkal válnak meg kulcs játékosoktól és képesek arra, hogy ezt a veszteséget FA-ról vagy draftról kompenzálják, még ha nem is teljes mértékben.

Itt van amúgy a lista, hogy kiket lehetett volna cutolni/tradelni/átstrukturálni.
Lehet, hogy végigmentek majdnem minden opción, lehet, hogy nem.



Kit vágtál volna ki, akin lehet spórolni? Kit tartottál volna még meg?
Pedzegették szakírók is, hogy Mason lehet az egyik áldozata az FA időszaknak Pats oldalról.
Többen felvetették azt is, hogy súlyt szedett fel, belassult, nyelt pár büntetést, stb.
Az is lehet, hogy a színfalak mögött fizuemelést kért, mert látta, hogy pl. Thuney mennyit kapott vagy hivatkozott a teljesítményére.

Én nem tudom, hogy mik állhatnak a kivágás mögött.
Megnéztem, nem sok olyan játékos van akinek a kivágásával lehetett volna hasonló összeget spórolni idén meg jövőre is: Jonathan Jones, DMC, Guy.
DMC-t megtartottuk, a többiekhez meg nem nyúltunk. Kisebb pénzűekből lehetett volna többet elküldeni, csak akkor meg azokat kell pótolni. Draftra meg várhatóan félre kell tenni 8M-et, ha az adott helyeken húzunk.

Szóval lehet, hogy jó játékos és nem volt baj vele, hanem csak annyi történt, hogy pénzügyileg őt kellett elküldeni.

És még az is benne van, hogy nem ez a vége, hanem lesz még más trade vagy cut is, ha nagyon hozni akarunk valakit.

Sőt, meglehet, hogy nem hozunk senkit, hanem a szezonnak a jelenlegi állománnyal és a draftolt játékosokkal futunk neki, hacsak nem lesz még pár mozgás vagy szerződésmódosítás.

Amúgy meg nem én hívtam picsogásnak a nemtetszést.

De érted, szerinted én nem hívnám fel BB-t, hogy te ember, hát noooormális vagy, micsinász? Elgurult a gyógyszer vagy mi?
Nekem is érthetetlen jelenleg a döntés, de csak abban bízhatok, hogy van racionális oka, nem hülyültek meg hirtelen és megvan a terv, hogy mit akarnak, meg a különböző szcenáriók, hogyha nem jönnének be.

Ahogy azért olvastad, dolgoztak JC megtartásán, csak épp a nagyobb garantált nyert.
Bepróbálkoztak Robinsonnál is, meg biztos bepróbálkoznak másnál is, meg a fene tudja, hogy kiről maradtunk le.

Én a magam részéről megvárom, hogy mi sül ki az egészből és aztán majd esetleg mondhatom azt, hogy értem mi miért történt vagy hogy látom mit akartak, csak nem jött be, de akár azt is, hogy ez jól el lett baszva.
De addig max tolok egy WTF-et...
Solymi
Hát ez az. Én-mi is nyomtunk egy WTF-et és erre jön a kioktatás. (Tudom, hogy nem te mondtad a "picsogást")

El tudom fogadni, ha nem is értek egyet, azzal, hogy pl. te azt mondod, hogy lehet, meglátjuk, stb. Azonban, ha én vagy mi ezt nem így látjuk, akkor nehogy már egy másik szurkoló (nem a GM vagy a HC) elküdjön a picsába, hogy rinyálok. Nekem a WTF az első reakcióm, nektek meg a reménykedés, hogy ez egy terv része. Én is azt remélem, csak amíg nem látom, addig ennek az én olvasatomban nincs jó oldala. Én nem tudom azt mondani, hogy pedzegetik ezt meg azt. És ha jön egy kivülről érthetetlen döntés akkor jön a WTF. Ha ez valakinek nem teszik (nem neked) és nem képes normális módon ezt közölni (nem Te), akkor ugorjon, nem fogok megsértődni, ha nem kommentel.
Én mondok Neked. Nem illet a szervezeti kultúrába.
Boston
Ez valid érv lehet, csak fura, hogy eddig beleillet. De nyilván ezen is lehet vitatkozni, érvelni. Értelmesen, sértegetés nélkül.
zinedine5
Azért a WTF, meg aközött amit néha kommenteltek vannak eltérések (pl.: felkötöm magam, ha visszahozzuk HT-t, stb.).
Persze lehet, hogy nálad ez sima WTF kategóriájú komment és kb. egyenlő azzal, hogy kijelented, hogy rossz kedvem van, mert esik az eső, de mert nem ismerlek, nekem ez máshogy jön le. 😉

Meg értem azt is, hogy te felháborodsz, de amúgy ahogy Wyatt is írta, tényleg ez van minden évben, meg a bukott meccseknél, hogy úgymond úgy kommentáljátok az egészet, mintha egy Lions, Jags, Bears vagy Browns lenne a csapatunk...a Jetset nem is említve, miközben az elmúlt 20 év legdominánsabb csapatáról beszélünk, ahol azért az időt meg a körülményeket figyelembe véve elég sok változás történik egyszerre és ezt mindet nem lehet egyszerre lereagálni és megoldani.

Nem is tudom mi lett volna akkor, hogyha nem húzzuk ki MJ-t, hanem tradelünk Gerappáért vagy Wentzért.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.
FunHun
Pont ezt akartam én is felhozni.
Persze, szar dolog, hogy az elmúlt 20 évben csak a Pats-nek sikerült úgymond dinasztiát kiépítenie, de a lehetőség adott volt másnak is.

Mind a Seahawksnál, Broncosnál, Eaglesnél ( 😀 ), Chiefsnél felvetették a nyertes SB-k után, hogy akkor itt lehet a következő dinasztia, aztán nem lett.
A Chiefs ha az elkövetkezendő 2-3 SB-t megnyeri a core emberekkel, akkor arra mondható lesz, hogy igen, ez egy dinasztia.
Ha a Rams vagy a Tampa behúz még két SB-t, akkor rájuk is mondható lesz.

A dinasztia nem csak annyit jelent, hogy domináns vagy, hanem hogy nyersz is.
Solymi
És ha most nyer kettőt a KC, akkor mi történik? Az a folyamat még íródik.

6 év alatt mondjuk 4 SB, 3 nyertes és mellé 2 vesztes konf döntő elég a dinasztizáláshoz?
Willie Parker
Persze, akkor dinasztiát alkotnak, de addig amíg ez nem következik be még kevés az AFC döntők lobogtatása.

Most rugózhatsz ezen mennyire igazsagtalan (mert az), de ezt ne rajtunk verd le.
Ez a kinti terminologia.

Lehetne a 05-10-es Steelerst is bevenni a dinasztiák kategóriájába mert hoztak egy 2-1-es SB szériát, ami nagyon szép és kiemelkedő teljesítmény, de kutya nem beszél erről ilyen konteksztusban (se kint se itthon).

Sajnos ez van, max 5 (6?)éven belül kell nyerned hármat és akkor vállsz dinasztiává, ez tetszik vagy sem így lesz még egy darabig.
(nyilván van az még hogy 10+ éven át szarrádominálod a ligát és akkor nem kell gyors 3 gyűrű, de salarycappel, FA piaccal, azért ezt már szinte lehetetlen megoldani)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Komolyan szomorú hogy nem tudtok két biten túl létezni/gondolkodni.

Vagy a mindent azonnal túl kell reagálni vagy van a kint úgy is jobban tudják mantra, képtelenek vagytok árnyalni a két végletet.

Talán segítene ha mindkét fél visszafogottabban fogalmazná meg a gondolatait.


Most én is inkább azt vallom hogy várjuk ki a végét, főleg az OL-lel, ezt a részleget sosem hanyagolta el a csapat (nézz körbe a ligában) kb top priority volt mindig is és Meki sem robbant be mint Messiás, akinek “nem kell” fal majd megoldja egyedül, mert baromira nem. Szóval egy viszonylag még limitált, tapsztalatlan QB-t nem fognak megszopatni BB-ék.

És ha már itt vagyok bedobok én is egy követ: CB felhozatalra vki ránézet? Ott mi lesz a megoldás?

Az utóbbi 1x évben egy valamit megtanulhattunk, hogy legit vagy min borderline CB1 nélkül lófaszra sem fogunk menni. Elnézve az AFC fegyverkezést ide vagy elit sec kell vagy elit O#, messze vagyunk jeleneg bármelyiktől is.
JJ talán jó lesz CB2nek bár azért sok snapet nem hiszem hogy játszott ebben a szerepkörben. Millst hagyjuk mint CB1, tölteléknek elmegy, de nagyon nincs kire támaszkodni. Talán mélység lesz aztán vki csak felnő a szintre/ kifog egy erős idényt.
FA-n már csak lutrik vannak, draftról meg azonnali impactet kb lehetetlen hozni.


OL miatt nem aggódom, nincs az az isten hogy elhanyagolják, de a passzvédekézés, na arra nagyon kiváncsi vagyok a PO förtelmet hogyan akarják helyretenni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Bentley visszajött. 2 év 9 milla.

Do your job
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszus én viszont tényleg csak azt nem értem, hogy ez így tényleg működik így egyesek életében?

Mármint nem bántás meg semmi. De nem voltam négy hónapig, benézek ide három nap egymás után, és konkrétan az élettől is elmegy a kedvem, nemhogy az NFL-től meg a Patriotstól.

Tényleg jó az, hogy egyszerűen mindig bármi van, az instant kurva szar és mindenben a szart keressük? Én egyszerűen nem tudom, hogyan lehet így élni, konkrétan semmi kedvem nem lenne semmihez, ha mindig így állnék mindenhez. És most nyilván nem arról beszélek, hogy van valami, amire az ember hirtelen reagál, hogy ez faszság, mert nem tetszik neki, hanem, hogy tényleg mindig megállás nélkül ez van mindennél, legyen draft, legyen FA-igazolás/nemigazolás, meccs, bármi. Egyszerűen három nap után én megint eljutottam arra a pontra, hogy Pats-topicot nem nézek, mert egyszerűen semmit nem ad nekem hozzá a napomhoz, cserébe elbaszná a kedvemet, ha minden nap olvasnám.

Tényleg peace, love meg minden, és jó szórakozást kívánok mindenkinek az FA további részére, a draftra meg az idényhez is

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem zárjátok le azzal hogy BB kiègett. Peace 🥳😉😁😜
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Én mondok Neked. Nem illet a szervezeti kultúrába.
Boston
Ez valid érv lehet, csak fura, hogy eddig beleillet. De nyilván ezen is lehet vitatkozni, érvelni. Értelmesen, sértegetés nélkül.
zinedine5
De ki mondott olyat, hogy Mason nem illett bele? Én biztosan nem.. De mondjuk a Muppet Showba tök mindegy..
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Solymi
35. G SHAQ MASON, NEW ENGLAND PATRIOTS
2021 Snaps: 971 | 2021 PFF Grade: 88.3
New England pieced its offensive line back together this season, and the unit began to really dominate once again, with Shaq Mason playing some of his best football at right guard. Mason has been a run-blocking monster since his college days in a triple-option offense at Georgia Tech. He recorded an 87.2 run-blocking grade this season and allowed 16 pressures across 589 pass-blocking snaps despite blocking for a rookie passer.

Egyrészt teljesen röhejes, hogy egy nekem (többünknek) nem tetsző döntést magyarázzak el, mikor általában a ti optimista oldalatokról kb. az In Bill we trust a fő érv, meg, hogy várjuk ki.

Másrészt meg, ha el kell magyarázni, hogy Mason ötödik körre cserélése miért rossz döntés, akkor nem én vagyok aki fordítva ül a lovon.

Ha már valakinek itt magyarázkodni kellene (de nem kell), inkább nektek kellene elmagyarázni, hogy ez miért volt jó döntés és nem csak a majd lesz valami és várjuk ki-nek kellene lenni az érvnek és semmiképpen sem "picsogásnak" hívni a nemtetszést.
zinedine5
De miért lenne röhejes elmagyarázni azt, hogy mit csinálsz, ha megtartod Masont?
Solymi
Mert egy top 100-as, blue chip játékos megtartását nem kell indokolni. Mit írjak? Azért kellett volna megtartani, mert jó?
Még Agholor kivágása is értelmezhetőbb lenne számomra. Vagy ha már írtad pl. Jones valamiféle szerződéshosszabítása.
Kit vágtál volna ki, akin lehet spórolni? Kit tartottál volna még meg?
Pedzegették szakírók is, hogy Mason lehet az egyik áldozata az FA időszaknak Pats oldalról.
Többen felvetették azt is, hogy súlyt szedett fel, belassult, nyelt pár büntetést, stb.
Az is lehet, hogy a színfalak mögött fizuemelést kért, mert látta, hogy pl. Thuney mennyit kapott vagy hivatkozott a teljesítményére.

Én nem tudom, hogy mik állhatnak a kivágás mögött.
Megnéztem, nem sok olyan játékos van akinek a kivágásával lehetett volna hasonló összeget spórolni idén meg jövőre is: Jonathan Jones, DMC, Guy.
DMC-t megtartottuk, a többiekhez meg nem nyúltunk. Kisebb pénzűekből lehetett volna többet elküldeni, csak akkor meg azokat kell pótolni. Draftra meg várhatóan félre kell tenni 8M-et, ha az adott helyeken húzunk.

Szóval lehet, hogy jó játékos és nem volt baj vele, hanem csak annyi történt, hogy pénzügyileg őt kellett elküldeni.

És még az is benne van, hogy nem ez a vége, hanem lesz még más trade vagy cut is, ha nagyon hozni akarunk valakit.

Sőt, meglehet, hogy nem hozunk senkit, hanem a szezonnak a jelenlegi állománnyal és a draftolt játékosokkal futunk neki, hacsak nem lesz még pár mozgás vagy szerződésmódosítás.

Amúgy meg nem én hívtam picsogásnak a nemtetszést.

De érted, szerinted én nem hívnám fel BB-t, hogy te ember, hát noooormális vagy, micsinász? Elgurult a gyógyszer vagy mi?
Nekem is érthetetlen jelenleg a döntés, de csak abban bízhatok, hogy van racionális oka, nem hülyültek meg hirtelen és megvan a terv, hogy mit akarnak, meg a különböző szcenáriók, hogyha nem jönnének be.

Ahogy azért olvastad, dolgoztak JC megtartásán, csak épp a nagyobb garantált nyert.
Bepróbálkoztak Robinsonnál is, meg biztos bepróbálkoznak másnál is, meg a fene tudja, hogy kiről maradtunk le.

Én a magam részéről megvárom, hogy mi sül ki az egészből és aztán majd esetleg mondhatom azt, hogy értem mi miért történt vagy hogy látom mit akartak, csak nem jött be, de akár azt is, hogy ez jól el lett baszva.
De addig max tolok egy WTF-et...
Solymi
Hát ez az. Én-mi is nyomtunk egy WTF-et és erre jön a kioktatás. (Tudom, hogy nem te mondtad a "picsogást")

El tudom fogadni, ha nem is értek egyet, azzal, hogy pl. te azt mondod, hogy lehet, meglátjuk, stb. Azonban, ha én vagy mi ezt nem így látjuk, akkor nehogy már egy másik szurkoló (nem a GM vagy a HC) elküdjön a picsába, hogy rinyálok. Nekem a WTF az első reakcióm, nektek meg a reménykedés, hogy ez egy terv része. Én is azt remélem, csak amíg nem látom, addig ennek az én olvasatomban nincs jó oldala. Én nem tudom azt mondani, hogy pedzegetik ezt meg azt. És ha jön egy kivülről érthetetlen döntés akkor jön a WTF. Ha ez valakinek nem teszik (nem neked) és nem képes normális módon ezt közölni (nem Te), akkor ugorjon, nem fogok megsértődni, ha nem kommentel.
Én mondok Neked. Nem illet a szervezeti kultúrába.
Boston
Ez valid érv lehet, csak fura, hogy eddig beleillet. De nyilván ezen is lehet vitatkozni, érvelni. Értelmesen, sértegetés nélkül.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Solymi
35. G SHAQ MASON, NEW ENGLAND PATRIOTS
2021 Snaps: 971 | 2021 PFF Grade: 88.3
New England pieced its offensive line back together this season, and the unit began to really dominate once again, with Shaq Mason playing some of his best football at right guard. Mason has been a run-blocking monster since his college days in a triple-option offense at Georgia Tech. He recorded an 87.2 run-blocking grade this season and allowed 16 pressures across 589 pass-blocking snaps despite blocking for a rookie passer.

Egyrészt teljesen röhejes, hogy egy nekem (többünknek) nem tetsző döntést magyarázzak el, mikor általában a ti optimista oldalatokról kb. az In Bill we trust a fő érv, meg, hogy várjuk ki.

Másrészt meg, ha el kell magyarázni, hogy Mason ötödik körre cserélése miért rossz döntés, akkor nem én vagyok aki fordítva ül a lovon.

Ha már valakinek itt magyarázkodni kellene (de nem kell), inkább nektek kellene elmagyarázni, hogy ez miért volt jó döntés és nem csak a majd lesz valami és várjuk ki-nek kellene lenni az érvnek és semmiképpen sem "picsogásnak" hívni a nemtetszést.
zinedine5
De miért lenne röhejes elmagyarázni azt, hogy mit csinálsz, ha megtartod Masont?
Kit vágtál volna ki, akin lehet spórolni? Kit tartottál volna még meg?
Pedzegették szakírók is, hogy Mason lehet az egyik áldozata az FA időszaknak Pats oldalról.
Többen felvetették azt is, hogy súlyt szedett fel, belassult, nyelt pár büntetést, stb.
Az is lehet, hogy a színfalak mögött fizuemelést kért, mert látta, hogy pl. Thuney mennyit kapott vagy hivatkozott a teljesítményére.

Én nem tudom, hogy mik állhatnak a kivágás mögött.
Megnéztem, nem sok olyan játékos van akinek a kivágásával lehetett volna hasonló összeget spórolni idén meg jövőre is: Jonathan Jones, DMC, Guy.
DMC-t megtartottuk, a többiekhez meg nem nyúltunk. Kisebb pénzűekből lehetett volna többet elküldeni, csak akkor meg azokat kell pótolni. Draftra meg várhatóan félre kell tenni 8M-et, ha az adott helyeken húzunk.

Szóval lehet, hogy jó játékos és nem volt baj vele, hanem csak annyi történt, hogy pénzügyileg őt kellett elküldeni.

És még az is benne van, hogy nem ez a vége, hanem lesz még más trade vagy cut is, ha nagyon hozni akarunk valakit.

Sőt, meglehet, hogy nem hozunk senkit, hanem a szezonnak a jelenlegi állománnyal és a draftolt játékosokkal futunk neki, hacsak nem lesz még pár mozgás vagy szerződésmódosítás.

Amúgy meg nem én hívtam picsogásnak a nemtetszést.

De érted, szerinted én nem hívnám fel BB-t, hogy te ember, hát noooormális vagy, micsinász? Elgurult a gyógyszer vagy mi?
Nekem is érthetetlen jelenleg a döntés, de csak abban bízhatok, hogy van racionális oka, nem hülyültek meg hirtelen és megvan a terv, hogy mit akarnak, meg a különböző szcenáriók, hogyha nem jönnének be.

Ahogy azért olvastad, dolgoztak JC megtartásán, csak épp a nagyobb garantált nyert.
Bepróbálkoztak Robinsonnál is, meg biztos bepróbálkoznak másnál is, meg a fene tudja, hogy kiről maradtunk le.

Én a magam részéről megvárom, hogy mi sül ki az egészből és aztán majd esetleg mondhatom azt, hogy értem mi miért történt vagy hogy látom mit akartak, csak nem jött be, de akár azt is, hogy ez jól el lett baszva.
De addig max tolok egy WTF-et...
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Solymi
35. G SHAQ MASON, NEW ENGLAND PATRIOTS
2021 Snaps: 971 | 2021 PFF Grade: 88.3
New England pieced its offensive line back together this season, and the unit began to really dominate once again, with Shaq Mason playing some of his best football at right guard. Mason has been a run-blocking monster since his college days in a triple-option offense at Georgia Tech. He recorded an 87.2 run-blocking grade this season and allowed 16 pressures across 589 pass-blocking snaps despite blocking for a rookie passer.

Egyrészt teljesen röhejes, hogy egy nekem (többünknek) nem tetsző döntést magyarázzak el, mikor általában a ti optimista oldalatokról kb. az In Bill we trust a fő érv, meg, hogy várjuk ki.

Másrészt meg, ha el kell magyarázni, hogy Mason ötödik körre cserélése miért rossz döntés, akkor nem én vagyok aki fordítva ül a lovon.

Ha már valakinek itt magyarázkodni kellene (de nem kell), inkább nektek kellene elmagyarázni, hogy ez miért volt jó döntés és nem csak a majd lesz valami és várjuk ki-nek kellene lenni az érvnek és semmiképpen sem "picsogásnak" hívni a nemtetszést.
zinedine5
Én mondok Neked. Nem illet a szervezeti kultúrába.

Do your job
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Solymi
35. G SHAQ MASON, NEW ENGLAND PATRIOTS
2021 Snaps: 971 | 2021 PFF Grade: 88.3
New England pieced its offensive line back together this season, and the unit began to really dominate once again, with Shaq Mason playing some of his best football at right guard. Mason has been a run-blocking monster since his college days in a triple-option offense at Georgia Tech. He recorded an 87.2 run-blocking grade this season and allowed 16 pressures across 589 pass-blocking snaps despite blocking for a rookie passer.

Egyrészt teljesen röhejes, hogy egy nekem (többünknek) nem tetsző döntést magyarázzak el, mikor általában a ti optimista oldalatokról kb. az In Bill we trust a fő érv, meg, hogy várjuk ki.

Másrészt meg, ha el kell magyarázni, hogy Mason ötödik körre cserélése miért rossz döntés, akkor nem én vagyok aki fordítva ül a lovon.

Ha már valakinek itt magyarázkodni kellene (de nem kell), inkább nektek kellene elmagyarázni, hogy ez miért volt jó döntés és nem csak a majd lesz valami és várjuk ki-nek kellene lenni az érvnek és semmiképpen sem "picsogásnak" hívni a nemtetszést.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.
FunHun
Pont ezt akartam én is felhozni.
Persze, szar dolog, hogy az elmúlt 20 évben csak a Pats-nek sikerült úgymond dinasztiát kiépítenie, de a lehetőség adott volt másnak is.

Mind a Seahawksnál, Broncosnál, Eaglesnél ( 😀 ), Chiefsnél felvetették a nyertes SB-k után, hogy akkor itt lehet a következő dinasztia, aztán nem lett.
A Chiefs ha az elkövetkezendő 2-3 SB-t megnyeri a core emberekkel, akkor arra mondható lesz, hogy igen, ez egy dinasztia.
Ha a Rams vagy a Tampa behúz még két SB-t, akkor rájuk is mondható lesz.

A dinasztia nem csak annyit jelent, hogy domináns vagy, hanem hogy nyersz is.
Solymi
És ha most nyer kettőt a KC, akkor mi történik? Az a folyamat még íródik.

6 év alatt mondjuk 4 SB, 3 nyertes és mellé 2 vesztes konf döntő elég a dinasztizáláshoz?
Willie Parker
Ahogy én látom, a többség úgy definiálja a dinasztiát, hogy a core emberek (edzők, játékosok) adott rövidebb időtáv alatt (4-6 év?) nyernek 3 SB-t.
Lehet, hogy simán benne van az, hogy ezt nagyban befolyásolták a salary cap érában a Patriots sikerei vagy épp az első 3 win, mert sem a Steelersre (4 év alatt 2 SB win), sem a Giants-re (5 év alatt 2 SB win) nem mondták azt, hogy ez egy dinasztia.

Ha a Chiefs, most összehoz még két nyertes SB-t, szerintem rájuk lehet mondani, hogy dinasztia.
Ha meg nem nyernek, akkor meg nem.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Visszaolvasva sokmindent az alábbiakat jöttem rá:
1 topinnak mindig igaza van
2 bármit mondasz az első pont lép életbe és hülye vagy....
ThundersNFL
Én azért ezzel nem értek egyet.
Nem mondom, hogy mindig igaza van, de az jogos felvetés a részéről, hogy nem tudunk mindig top játékosokat tartani a csapatban és nem mindig mi vagyunk azok akikhez olcsón jönnek a játékosok.
Elmúlt az az idő, amikor megvolt a Patriots és TB varázs, most már több csapat is komoly építkezésekbe kezdett és nem csak 1-1 SB runra telik tőlük.
Solymi
Tudod rengetegszer nem értek veled egyet és rengetegszer ütköztettük is a véleményünket. És emlékeim szerint olyan is volt, hogy elnézést kellett kérnem, mert erősebb kifejezést használtam mint illene.
És nyilván rengeteg ember nem ért egyet velem és én sem értek egyet rengeteg emberrel. De a stílus, az a nem mindegy. Hogy milyen hangnemben és milyen magas lóról beszél másokkal az ember.
zinedine5
Ez tény.
Viszont külön kellene választani, hogy mit mond és ahogyan mondja.
Az utóbbival sokszor én se értek egyet és ezt jeleztem is, de az is érthető valamennyire, hogy fárasztó az ha 10-20 év után is ugyanolyan a hozzáállás mintha mezei NFL szurkolók lennénk.
Persze ez se igazolja ezt a stílust, mert ez nem saját fórum, hanem közös.
De reményeim szerint egyszer közös nevezőre juttok azzal kapcsolatban, hogy hogyan kommunikáltok egymással 😉
A mostani offseasonnal kapcsolatban meg persze, hogy vannak fejvakarós dolgok, de várjuk ki mi lesz a vége.
Tavalyi igazolások nagyrészt bejöttek, Agholor teljesítménye még kérdéses, mert ahogy korábban én is felvetettem, azért többnyire amit kellett hozzátett, de ha MJ nem dob felé, akkor nem tudja villogtatni a tehetségét.
Jonnu lehet besült és ez fájó a szerződésének fényében, de azért azt se várjuk el, hogy minden igazolás ülni fog, még ha jó is lenne.

Az O-fal elég lyukas most, de várjuk ki az offseason végét meg a draftot és majd utána értékeljük az idei tevékenységet. Azért az elmúlt években az O-falba tudtunk jó embereket igazolni vagy draftolni, ráadásul Scar mester is scoutol nekünk, attól függetlenül, hogy már nincs itt.
Abban is biztos vagyok, hogy Ernie Adams is részt vesz valamilyen mértékben a csapat építésében.

Summa summarum, én megértem azt, hogyha valamire rámondjátok, hogy ez milyen WTF move, meg agyam eldobom, de azt mondani, hogy mindenki meghülyült a csapatnál csöppet vicces, figyelembe véve, hogy az elmúlt 20-21 évben is volt nem egy hasonló húzás.
Solymi
Azt szeretném kérdezni, hogy mikor van az amikor lehet erről beszélni? Az FA után, a draft után, a kerethirdetés után, vagy a szezon után? Szóval mikor lehet kritizál egy döntést? Mikor írhattok arról, hogy mondjuk a Mason által megspórolt pénzen idehoztuk Mitchellt, Montgommeryt és hosszabbítottunk mondjuk Slaterrel?
Mert emlékeim szerint amikor másfél hónapja "picsogtam", hogy nincs OC, akkor az volt a reakciód, hogy "Valszeg megy egyeztetés a háttérben, de lehet az is benne van, hogy BB kivárja, hogy mikor zárulnak le a mozgások. Gondolom tud róla, hogy mennek el emberek és utána, amikor tisztán kialakultak a viszonyok, lehet elkezdeni dolgozni."
Akkor most lezárultak az edzői mozgások vagy még tartanak? Szóval az edzői stáb "lyukasságát" most már lehet kritizálni?
zinedine5
Lehet róla folyamatosan beszélni, lehet mondani, hogy tetszik vagy nem tetszik a döntés, de ilyenkor azért érdemes lenne mögé rakni valami ellenvéleményt, hogy te mit csináltál volna másképpen, még ha elméleti szinten is.

Teszem azt elment Mason, ez rossz, mert jó játékos volt, bár pedzegették, hogy megvan a kivágás lehetősége spórolás miatt és nem volt már annyira gyors mint korábban.
Tehát ki lett vágva, viszont ezen az értéken megoldottál 3 másik posztot, de legalábbis feltöltötted a keretet.
A pénzügyi részleteket még várjuk meg, mert az is alakít a dolgon.

Az edzői karral kapcsolatban én se vagyok nyugodt, de azért bízom abban, BB csapatépítési tapasztalatát figyelembe véve, hogy a lehető legjobbat akarja a csapatnak és a lehetőségei képest a legjobbat fogja kihozni a dolog. Benne van, hogy besül, de azért a szezon kezdetéig, feléig én még nem ekézném ezeket a döntéseket.
Kritizálni lehet, de én meg úgy vagyok vele, hogy ezeknél a dolgoknál mi csak abból vonhatunk le következtetéseket amit látunk, mert a háttérdolgokról valszeg a büdös életben nem fogunk tudni.
Az is lehet, hogy próbáltak másokat meggyőzni, hogy jöjjenek ide, de lehet, hogy majd jön is valaki, az is lehet, hogy nem.
Van még idő az OTA-ig, addig is lehet edzőt kinevezni.

Persze, utóbbi pár évben voltak WTF és besült draftok, de ezek fel lettek ismerve a vezetőség által és javítottak a módszeren. Azért a tavalyi elég jól sikerült, nem?
Solymi
De. A kérdés és ez maximum a mostani draft után (de valószínűleg inkább három-négy év múlva) derül ki, hogy melyik a rendszerszerű és melyik a véletlen?
Egyelőre ez egy jó draft, a sok szar után.
zinedine5
A draft az mindig lutri, kivéve ha Ozzie Newsome vagy...
Viccet félretéve, van amihez értünk, van amihez nem és még így se jön össze minden.
Szerintem a tavalyi az sikeresnek mondható, de ha kiveszed MJ-t, aki kb. az ölünkbe pottyant, akkor is lehet azt mondani, hogy jó draft, feltételezve hogy MJ értékén jött volna egy-két másik játékos.

Továbbá az, hogy változtattak a módszeren, az pozitív irányba viheti el a dolgokat, de azt is látni kell, hogy most megint új ember került a kvázi GM poziba, szóval az idei draft is érdekes lesz.

El lett ismerve, hogy 2-3 draft év nem hozott annyi bluechip vagy használható játékost mint általában, úgyhogy ez azért bizakodásra ad okot, mert javítva lettek a hibák. Számomra ez sokat jelent, mert látszik, hogy nem fejjel megyünk a falnak.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.
FunHun
Biza. A dinasztiahoz nyerni is kell.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.
FunHun
Pont ezt akartam én is felhozni.
Persze, szar dolog, hogy az elmúlt 20 évben csak a Pats-nek sikerült úgymond dinasztiát kiépítenie, de a lehetőség adott volt másnak is.

Mind a Seahawksnál, Broncosnál, Eaglesnél ( 😀 ), Chiefsnél felvetették a nyertes SB-k után, hogy akkor itt lehet a következő dinasztia, aztán nem lett.
A Chiefs ha az elkövetkezendő 2-3 SB-t megnyeri a core emberekkel, akkor arra mondható lesz, hogy igen, ez egy dinasztia.
Ha a Rams vagy a Tampa behúz még két SB-t, akkor rájuk is mondható lesz.

A dinasztia nem csak annyit jelent, hogy domináns vagy, hanem hogy nyersz is.
Solymi
És ha most nyer kettőt a KC, akkor mi történik? Az a folyamat még íródik.

6 év alatt mondjuk 4 SB, 3 nyertes és mellé 2 vesztes konf döntő elég a dinasztizáláshoz?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.
FunHun
Pont ezt akartam én is felhozni.
Persze, szar dolog, hogy az elmúlt 20 évben csak a Pats-nek sikerült úgymond dinasztiát kiépítenie, de a lehetőség adott volt másnak is.

Mind a Seahawksnál, Broncosnál, Eaglesnél ( 😀 ), Chiefsnél felvetették a nyertes SB-k után, hogy akkor itt lehet a következő dinasztia, aztán nem lett.
A Chiefs ha az elkövetkezendő 2-3 SB-t megnyeri a core emberekkel, akkor arra mondható lesz, hogy igen, ez egy dinasztia.
Ha a Rams vagy a Tampa behúz még két SB-t, akkor rájuk is mondható lesz.

A dinasztia nem csak annyit jelent, hogy domináns vagy, hanem hogy nyersz is.
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Vajon akkor a dinasztia Bills volt ...???
Hiszen négy egymást követő évben Super Bowlt játszottak (15., 16., 17., 18. Super Bowl), ám mind a négyet elvesztették | (Ennél a Chiefs eredményessége vajon jobb a dinasztiává válás útján?) |

Nyilván a liga egyik legmeghatározóbb csapata voltak, de szerintem senki nem beszél róluk dinasztiaként, ahhoz minimum 1-szer, de inkább 2-szer nyerniük kellett volna.

Szerkesztette: FunHun
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Felőlem aztán ücsöröghetsz ennek a topiknak a trónján, mint az egyetlen igaz dinasztia egyetlen igazi szurkolója, de ezzel a felvetéseddel nem leszünk előbbre.

Senki soha nem vitatta, hogy BB a valaha volt legjobb edző, a valaha volt legjobb stábbal és a valaha volt - top2 - irányítóval.

Más csapatnak ilyen kiindulópontja nem volt, vagy a Kansas City most éppen a másolás fázisában van. Ha neked nem elég az eredményük, az legyen a te szívügyed, nekem ők már dinasztia.
Willie Parker
Valamit nagyon benézel a kérdésben.

Engem nem érdekel hogy te mit tartasz dinasztiának, én ugyanis arról írtam, hogy mi a dinasztia. Ezt meg a győztesek kapják meg mint jelző. Nem én találtam ki, hanem tény. Játszhat valaki 5 bajnoki döntőt zsinórban, nem fogják megkapni a dinasztia jelzőt a vereségek után. Nem fogják őket ünnepelni ebből a szempontból, mert vesztettek.

Ettől még óriási eredmény. Én is annak tartom ha valaki ennyire hosszútávon sikeres. A Chiefs is minden elismerést megérdemel és le a kalappal előttük, de nem beszél róluk senki a dinasztia elnevezéssel, mert "csak" egyet nyertek.

A lehetőség mindenkinek adott volt, mégsem sikerült, mert egyszerűen kb lehetetlen. Ha ezt a Ravens, vagy a Steelers tette volna meg, akkor is ugyanez a helyzet, ez teljesen független BB-től, meg a Patstől. Szóval nem értem min kötözködsz.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Annak nevezik őket? A Patsnél is (csak) két dinasztiáról beszélnek, hiába voltak AFC döntők meg bukott SB-k közben.

Szóval én azt értettem annak, amire kimondják a végső sikerek miatt. Ebből a szempontból a Chiefs akármennyire is nagyszerű csapat, nem lesz NFL dinasztia az elmúlt évek miatt. Ettől még a liga legmeghatározóbb csapata voltak ebben a 4 évben. De ebben az összevetésben ez kevés a jelzőhöz.
topin
Ja, hát ha ennyire leszűkíted, akkor a Patriotson kívül mondj légy szíves egy másik csapatot, ahol volt esély rá egyáltalán.

A Niners a caplimit hiánya miatt kiesik, a Packers kevés, gondolom mi, mint második legtöbbet nyerő csapat nem jövünk szóba a két SB-vel és négy AFC döntővel, ergo nincs mivel összehasonlítani, vagyis a felvetésed értelmetlen.
Willie Parker
Miért lenne értelmetlen? Minden csapatnak volt lehetősége a cap space után dinasztiát létrehoznia abban az értelemben amiben ott kint annak nevezik. Mivel konkrétan senki más nem volt erre képes, hiszen ez ellen van kialakítva az egész rendszer, így nem értem miért lenne értelmetlen.

Ez nem összehasonlítás, ez tény.

És arra jegyeztem ezt meg, hogy valaki ezt várja el, mikor konkrétan ez kb a lehetetlen.

Kötözködés meg nem nagyon érdekel.
topin
Felőlem aztán ücsöröghetsz ennek a topiknak a trónján, mint az egyetlen igaz dinasztia egyetlen igazi szurkolója, de ezzel a felvetéseddel nem leszünk előbbre.

Senki soha nem vitatta, hogy BB a valaha volt legjobb edző, a valaha volt legjobb stábbal és a valaha volt - top2 - irányítóval.

Más csapatnak ilyen kiindulópontja nem volt, vagy a Kansas City most éppen a másolás fázisában van. Ha neked nem elég az eredményük, az legyen a te szívügyed, nekem ők már dinasztia.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Annak nevezik őket? A Patsnél is (csak) két dinasztiáról beszélnek, hiába voltak AFC döntők meg bukott SB-k közben.

Szóval én azt értettem annak, amire kimondják a végső sikerek miatt. Ebből a szempontból a Chiefs akármennyire is nagyszerű csapat, nem lesz NFL dinasztia az elmúlt évek miatt. Ettől még a liga legmeghatározóbb csapata voltak ebben a 4 évben. De ebben az összevetésben ez kevés a jelzőhöz.
topin
Ja, hát ha ennyire leszűkíted, akkor a Patriotson kívül mondj légy szíves egy másik csapatot, ahol volt esély rá egyáltalán.

A Niners a caplimit hiánya miatt kiesik, a Packers kevés, gondolom mi, mint második legtöbbet nyerő csapat nem jövünk szóba a két SB-vel és négy AFC döntővel, ergo nincs mivel összehasonlítani, vagyis a felvetésed értelmetlen.
Willie Parker
Miért lenne értelmetlen? Minden csapatnak volt lehetősége a cap bevezetése után dinasztiát létrehoznia abban az értelemben amiben ott kint annak nevezik. Mivel konkrétan senki más nem volt erre képes, hiszen ez ellen van kialakítva az egész rendszer, így nem értem miért lenne értelmetlen.

Ez nem összehasonlítás, ez tény.

És arra jegyeztem ezt meg, hogy valaki ezt várja el, mikor konkrétan ez kb a lehetetlen.

Kötözködés meg nem nagyon érdekel.

Szerkesztette: topin
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Annak nevezik őket? A Patsnél is (csak) két dinasztiáról beszélnek, hiába voltak AFC döntők meg bukott SB-k közben.

Szóval én azt értettem annak, amire kimondják a végső sikerek miatt. Ebből a szempontból a Chiefs akármennyire is nagyszerű csapat, nem lesz NFL dinasztia az elmúlt évek miatt. Ettől még a liga legmeghatározóbb csapata voltak ebben a 4 évben. De ebben az összevetésben ez kevés a jelzőhöz.
topin
Ja, hát ha ennyire leszűkíted, akkor a Patriotson kívül mondj légy szíves egy másik csapatot, ahol volt esély rá egyáltalán.

A Niners a caplimit hiánya miatt kiesik, a Packers kevés, gondolom mi, mint második legtöbbet nyerő csapat nem jövünk szóba a két SB-vel és négy AFC döntővel, ergo nincs mivel összehasonlítani, vagyis a felvetésed értelmetlen.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Kérdés mit tekintünk dinasztiának?
Folyamatos AFC döntőzést meg SB döntőzést vagy SB nyerést?
Solymi
Azért zsinórban négy AFC döntőt - 4 évből - azért már csak lehet dinasztiaként aposztrofálni.
Willie Parker
Annak nevezik a szurkolók aminek akarják. De a dinasztia jelzőt a győztesek kapják és nem vesztesek. Igazságos? Nem. Ez van.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Annak nevezik őket? A Patsnél is (csak) két dinasztiáról beszélnek, hiába voltak AFC döntők meg bukott SB-k közben.

Szóval én azt értettem annak, amire kimondják a végső sikerek miatt. Ebből a szempontból a Chiefs akármennyire is nagyszerű csapat, nem lesz NFL dinasztia az elmúlt évek miatt. Ettől még a liga legmeghatározóbb csapata voltak ebben a 4 évben. De ebben az összevetésben ez kevés a jelzőhöz.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
A Chiefs mennyire dinasztia 2 AFC döntövel és 2 SB-vel. Mert ott azért Mahomes rekordszerződése ellenére elég jól kimaxolják a keretet és a cap-et is.
Willie Parker
Kérdés mit tekintünk dinasztiának?
Folyamatos AFC döntőzést meg SB döntőzést vagy SB nyerést?
Solymi
Azért zsinórban négy AFC döntőt - 4 évből - azért már csak lehet dinasztiaként aposztrofálni.