New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...
ParadSEC
No meg azért többi csapatnál sem hiszem, hogy nagyon repkednek a hosszabbítások (főleg nagyobb UFAknál), taget meg sztem senki sem kapott, vagy lemaradtam róla. 😀
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
topin
Topin tedd szìvedre a kezed és te nem azt tapasztaltad meg az elmúlt években hogy akikkel BB év közben nem tárgyalt hogy azok maradtak? Aki számára fontos volt azokkal év közben megoldotta a dolgokat. JcJ esetében elég nagy a valòszinűsége hogy elmegy és ez jobban fog fájni mint az edzők távozása...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide
ParadSEC
Hogy kezeli? A többi csapatnál már röpködnek a hosszabbítások, tagek, bezzeg nálunk semmi nem történik. Ja nem.. Amúgy csak kíváncsiságból, mert én nagyon unom ezt a fanyalgást, de általában mikor kezdtünk el tárgyalni, hosszabbítani a játékosainkkal az elmúlt években? Február derekán, vagy a combine környékén? De a lényeg, hogy lehessen vergődni kicsit, mert minden szar..

És mielőtt kezeli a helyzetet, nem árt kicsit átszabni a capet. Ha Jackson maradni akar, és mi tudunk neki olyan szerződést adni, akkor meg fogja kapni az ajánlatot.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Imádom ahogy BB kezeli a JcJ helyzetét...ja nem ide

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talán ide tartozik, hogy a Patriots Press Pass szerint a védelem idény végi visszaesésében szerepe volt annak is, hogy Belichick leadta a védelmi feladatok jelentős részét (felkészülés, playhívás), és állítrólag (a PPP szerint) ez a játékosok körében negatív visszangot keltett. Többen úgy érezték, hogy olyan feladatokat kapnak amikre kevésbé alkalmasak, olyan feladatokat meg elvesznek tőlük, amikben jók. Persze ez csak pletyka, bár a PPP-sek között tobb olyan arc is van aki megbízható insidernek bizonyult az emúlt években.peterk2005
Simán lehet, hogy volt ilyen, csak akkor azt kellene tudni, hogy miért adta le a védelmi feladatok jelentős részét, mi volt az oka rá? És ha látta, hogy nem megy jól a dolog, akkor miért nem szólt közbe? Vagy nem volt ott a meetingeken, ahol végigveszik, hogy mit miért terveznek úgy ahogy? Mindegy, majd kiderül, hogy lesz-e valami változás vagy sem.
Solymi
Ennyire nem figyeltem oda. 😊 A yt dobta fel a többi NFL-es tartalom között és csak belehallgattam a clipbe egy 10-15 percre. Éppen erről volt szó, ezért említettem meg. A yt-n fent van, az idény vége utáni elemző műsorok egyikében van (az az adás volt vagy egy órás). Esetleg nézz bele. (Ha ott jársz, akkor akár a többibe is, mert több részben is elemezték a csapatot, biztos, hogy beszéltek erről.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
jr79 New England Patriots 75
És az nem lehet, hogy pont most nevelődik ki az új “szürkeállomány”?

Mikor elment Crennel meg Weis, akkor tudtuk ki az a McDaniels meg Patricia?
Róluk se tudtunk semmit a világon, csak azt hogy stábtagok.

Aztán később valamit csak le tudtak tenni az asztalra.

Florest én is sajnálom mert szerintem legit HC kaliberű edző, de simán el tudom képzelni, hogy az smsezős dolog miatt esély sem volt arra, hogy visszahozzuk.
ZERO_L
Azon után, hogy nyilvánosságra hozta BB üzenetét, erre szerintem semmi esély nem lehetett.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
És az nem lehet, hogy pont most nevelődik ki az új “szürkeállomány”?

Mikor elment Crennel meg Weis, akkor tudtuk ki az a McDaniels meg Patricia?
Róluk se tudtunk semmit a világon, csak azt hogy stábtagok.

Aztán később valamit csak le tudtak tenni az asztalra.

Florest én is sajnálom mert szerintem legit HC kaliberű edző, de simán el tudom képzelni, hogy az smsezős dolog miatt esély sem volt arra, hogy visszahozzuk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Így van. Én pl. egyik családtagomat vagy barátomat se tenném, ajánlanám olyan pozícióba amit ne tudna megcsinálni, mert egyrészt az neki se jó és nekem se. Viszont szívesen ajánlanám őket olyan munkákhoz amiket tudom, hogy elvégez. De ez a normális, így működik a legtöbb cégnél az ajánlási rendszer.Solymi
Akkor szokott gond lenni, amikor te meg vagy róla győződve, hogy a családtagod vagy barátod nagyon is jó. Vagy nagyon is jó lehet, csak egy kis idő/tapasztalat kell még neki. Nehéz objektíven nézni egy olyan emberre akivel törődsz.
peterk2005
Nehéz, de nem lehetetlen, egy jó szülő meg ismeri a gyerekei képességeit.
Azt nem tudom, hogy BB jó szülő-e, de az biztos, hogy futballt tolt a gyerekeinek eleget.

És akkor az nem elképzelhető, hogy a szakmai vonalon is félrement valami? Szerinted jó, az, hogy eddig úgy tűnik, hogy koordinátorok nélkül megyünk neki az évnek? És a leginkább koordinátornak nevezhető személy a stábban a fia, aki eddig semmi olyat nem mutatott ami alapján azt megérdemelné? Ennek az érvrenszernek, hogy "attól, hogy mi nem látjuk nem biztos, hogy nem történik semmi" következő eleme, hogy ha majd nem történik semmi, akkor "biztos így jó, mert ők vannak ott, ők látják".zinedine5
Talán ide tartozik, hogy a Patriots Press Pass szerint a védelem idény végi visszaesésében szerepe volt annak is, hogy Belichick leadta a védelmi feladatok jelentős részét (felkészülés, playhívás), és állítrólag (a PPP szerint) ez a játékosok körében negatív visszangot keltett. Többen úgy érezték, hogy olyan feladatokat kapnak amikre kevésbé alkalmasak, olyan feladatokat meg elvesznek tőlük, amikben jók. Persze ez csak pletyka, bár a PPP-sek között tobb olyan arc is van aki megbízható insidernek bizonyult az emúlt években.

Mindenesetre ettől még nem feltétlenül mennek most rossz irányba a dolgok. Az is lehet, hogy az öreg felismerte a problémát és most rakja rendbe. Persze az ellenkezője is. Szurkolóként úgyis csak vagy bízni tudtok, vagy aggódni. Mindenki kiválaszthatja a neki tetszőt. 😀
peterk2005
Simán lehet, hogy volt ilyen, csak akkor azt kellene tudni, hogy miért adta le a védelmi feladatok jelentős részét, mi volt az oka rá? És ha látta, hogy nem megy jól a dolog, akkor miért nem szólt közbe?
Vagy nem volt ott a meetingeken, ahol végigveszik, hogy mit miért terveznek úgy ahogy?

Mindegy, majd kiderül, hogy lesz-e valami változás vagy sem.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így van. Én pl. egyik családtagomat vagy barátomat se tenném, ajánlanám olyan pozícióba amit ne tudna megcsinálni, mert egyrészt az neki se jó és nekem se. Viszont szívesen ajánlanám őket olyan munkákhoz amiket tudom, hogy elvégez. De ez a normális, így működik a legtöbb cégnél az ajánlási rendszer.Solymi
Akkor szokott gond lenni, amikor te meg vagy róla győződve, hogy a családtagod vagy barátod nagyon is jó. Vagy nagyon is jó lehet, csak egy kis idő/tapasztalat kell még neki. Nehéz objektíven nézni egy olyan emberre akivel törődsz.

És akkor az nem elképzelhető, hogy a szakmai vonalon is félrement valami? Szerinted jó, az, hogy eddig úgy tűnik, hogy koordinátorok nélkül megyünk neki az évnek? És a leginkább koordinátornak nevezhető személy a stábban a fia, aki eddig semmi olyat nem mutatott ami alapján azt megérdemelné? Ennek az érvrenszernek, hogy "attól, hogy mi nem látjuk nem biztos, hogy nem történik semmi" következő eleme, hogy ha majd nem történik semmi, akkor "biztos így jó, mert ők vannak ott, ők látják".zinedine5
Talán ide tartozik, hogy a Patriots Press Pass szerint a védelem idény végi visszaesésében szerepe volt annak is, hogy Belichick leadta a védelmi feladatok jelentős részét (felkészülés, playhívás), és állítrólag (a PPP szerint) ez a játékosok körében negatív visszangot keltett. Többen úgy érezték, hogy olyan feladatokat kapnak amikre kevésbé alkalmasak, olyan feladatokat meg elvesznek tőlük, amikben jók. Persze ez csak pletyka, bár a PPP-sek között tobb olyan arc is van aki megbízható insidernek bizonyult az emúlt években.

Mindenesetre ettől még nem feltétlenül mennek most rossz irányba a dolgok. Az is lehet, hogy az öreg felismerte a problémát és most rakja rendbe. Persze az ellenkezője is. Szurkolóként úgyis csak vagy bízni tudtok, vagy aggódni. Mindenki kiválaszthatja a neki tetszőt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Amúgy meg kb. ugyanezzel a személyzettel fogunk nekifutni a következő évnek is.
Solymi
Elég nagy baj ez.

Egyébként ennyire nem fekete és fehér ez. Nem gondolom, hogy BB szándékosan rosszat akar. Milyen hülyeség ez? Miért gondolnám? Egyszerűen csak elfogyott körülötte a szürkeállomány. Azt kellene észrevennie, hogy egyedül ez nem megy, Pár éve "csak" a szakmai személyzetet vitték el folyamatosan, az utóbbi időben már mindenki mást is. Észre kellene venni, hogy kellene szakértelem az edzői stábba és az FO-ba is.

(Azt sem gondoltam, hogy BB szándékosan draftol rosszul, de azért a 17-20 közötti eredmények magukért beszélnek.)
zinedine5
Dehát pont ezt írom én is.
Látni, hogy mint változtattak a draft megközelítésén.
Hogy ez most kizárólag BB hiába vagy Caserio is benne van, az jó kérdés, de az általad kiemelt időszak is mutatja, hogy valami félrement, illetve az akkori egyetemei scout vezető is lelépett.
Aztán lehet, hogy csak addigra érett be a folyamat.

Meg azért jött ide személyzet, attól függetlenül, hogy egy-két évig úgymond "tanácsadói" pozícióban vannak/voltak.

Krafték se lennének elégedettek, hogyha nem követné le a csapat a változásokat.
És abban is biztos vagyok, hogy figyeli azt, hogyan változnak a tendenciák az NFL-ben és ezek mind terítékre kerülnek a megbeszéléseken.

Az, hogy mi nem látunk semmit, nem jelenti azt, hogy nem történik semmi se. És az is benne lehet, hogy nem sokan akarnak NE-be jönni.
Solymi
És akkor az nem elképzelhető, hogy a szakmai vonalon is félrement valami?

Szerinted jó, az, hogy eddig úgy tűnik, hogy koordinátorok nélkül megyünk neki az évnek? És a leginkább koordinátornak nevezhető személy a stábban a fia, aki eddig semmi olyat nem mutatott ami alapján azt megérdemelné?

Ennek az érvrenszernek, hogy "attól, hogy mi nem látjuk nem biztos, hogy nem történik semmi" következő eleme, hogy ha majd nem történik semmi, akkor "biztos így jó, mert ők vannak ott, ők látják".

Nem mondom, hogy nem fog történni semmi, de aggasztó, hogy három héttel az FA kezdete elött nincs se kinevezett koordinátor, se QB edző, ujonc WR, OL edző, lehet RB coach is visszavonul, a D stáb meg szerintem kevés.
zinedine5
Nem tudom, hogy szakmai vonalon félrement-e valami.
Lehet, hogy igen, lehet hogy nem.
Azzal nem tudsz számolni, hogy elmegy mind a GM-ed, mind az OC-d, ráadásul viszik a fél O stábodat is.
Ennek pótlására senkinek sincs elég embere.

Patspulpiton és máshol is felvetettek neveket az ottani szerepekre, lehet ott is az lesz, mint DEF oldalon volt, hogy nem lesz kinevezve OC. Nem véletlenül rebesgetik azt, hogy Patricia is odakerül, lehet, mint playcaller.

Így meg előállhat az a helyzet, hogy BB jobban belefolyik a DEF oldali előkészületekbe.
De az is lehet, hogy menet közben jön majd OC is meg DC is, ki tudja.

Hidd el, nem csak téged frusztrál ez helyzet, hanem másokat is:

 www.nbcsports.com/boston/patriots/do-patriots-need-more-clearly-defined-roles-coaching-staff

Én se vagyok elégedett a szezonnal, de én mit tudok csinálni?

Amúgy meg itt van pár stat, hogy mennyire volt rossz úgy overall a védelem, meg mi az amin javítani kellene:
 www.lineups.com/nfl-team-rankings/defense
 www.covers.com/sport/football/nfl/statistics/team-defense/2021-2022
 www.nbcsports.com/boston/patriots/2022-nfl-power-rankings-where-each-team-stands-after-rams-super-bowl-lvi-win
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Amúgy meg kb. ugyanezzel a személyzettel fogunk nekifutni a következő évnek is.
Solymi
Elég nagy baj ez.

Egyébként ennyire nem fekete és fehér ez. Nem gondolom, hogy BB szándékosan rosszat akar. Milyen hülyeség ez? Miért gondolnám? Egyszerűen csak elfogyott körülötte a szürkeállomány. Azt kellene észrevennie, hogy egyedül ez nem megy, Pár éve "csak" a szakmai személyzetet vitték el folyamatosan, az utóbbi időben már mindenki mást is. Észre kellene venni, hogy kellene szakértelem az edzői stábba és az FO-ba is.

(Azt sem gondoltam, hogy BB szándékosan draftol rosszul, de azért a 17-20 közötti eredmények magukért beszélnek.)
zinedine5
Dehát pont ezt írom én is.
Látni, hogy mint változtattak a draft megközelítésén.
Hogy ez most kizárólag BB hiába vagy Caserio is benne van, az jó kérdés, de az általad kiemelt időszak is mutatja, hogy valami félrement, illetve az akkori egyetemei scout vezető is lelépett.
Aztán lehet, hogy csak addigra érett be a folyamat.

Meg azért jött ide személyzet, attól függetlenül, hogy egy-két évig úgymond "tanácsadói" pozícióban vannak/voltak.

Krafték se lennének elégedettek, hogyha nem követné le a csapat a változásokat.
És abban is biztos vagyok, hogy figyeli azt, hogyan változnak a tendenciák az NFL-ben és ezek mind terítékre kerülnek a megbeszéléseken.

Az, hogy mi nem látunk semmit, nem jelenti azt, hogy nem történik semmi se. És az is benne lehet, hogy nem sokan akarnak NE-be jönni.
Solymi
És akkor az nem elképzelhető, hogy a szakmai vonalon is félrement valami?

Szerinted jó, az, hogy eddig úgy tűnik, hogy koordinátorok nélkül megyünk neki az évnek? És a leginkább koordinátornak nevezhető személy a stábban a fia, aki eddig semmi olyat nem mutatott ami alapján azt megérdemelné?

Ennek az érvrenszernek, hogy "attól, hogy mi nem látjuk nem biztos, hogy nem történik semmi" következő eleme, hogy ha majd nem történik semmi, akkor "biztos így jó, mert ők vannak ott, ők látják".

Nem mondom, hogy nem fog történni semmi, de aggasztó, hogy három héttel az FA kezdete elött nincs se kinevezett koordinátor, se QB edző, ujonc WR, OL edző, lehet RB coach is visszavonul, a D stáb meg szerintem kevés.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Amúgy meg kb. ugyanezzel a személyzettel fogunk nekifutni a következő évnek is.
Solymi
Elég nagy baj ez.

Egyébként ennyire nem fekete és fehér ez. Nem gondolom, hogy BB szándékosan rosszat akar. Milyen hülyeség ez? Miért gondolnám? Egyszerűen csak elfogyott körülötte a szürkeállomány. Azt kellene észrevennie, hogy egyedül ez nem megy, Pár éve "csak" a szakmai személyzetet vitték el folyamatosan, az utóbbi időben már mindenki mást is. Észre kellene venni, hogy kellene szakértelem az edzői stábba és az FO-ba is.

(Azt sem gondoltam, hogy BB szándékosan draftol rosszul, de azért a 17-20 közötti eredmények magukért beszélnek.)
zinedine5
Dehát pont ezt írom én is.
Látni, hogy mint változtattak a draft megközelítésén.
Hogy ez most kizárólag BB hiába vagy Caserio is benne van, az jó kérdés, de az általad kiemelt időszak is mutatja, hogy valami félrement, illetve az akkori egyetemei scout vezető is lelépett.
Aztán lehet, hogy csak addigra érett be a folyamat.

Meg azért jött ide személyzet, attól függetlenül, hogy egy-két évig úgymond "tanácsadói" pozícióban vannak/voltak.

Krafték se lennének elégedettek, hogyha nem követné le a csapat a változásokat.
És abban is biztos vagyok, hogy figyeli azt, hogyan változnak a tendenciák az NFL-ben és ezek mind terítékre kerülnek a megbeszéléseken.

Az, hogy mi nem látunk semmit, nem jelenti azt, hogy nem történik semmi se. És az is benne lehet, hogy nem sokan akarnak NE-be jönni.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Amúgy meg kb. ugyanezzel a személyzettel fogunk nekifutni a következő évnek is.
Solymi
Elég nagy baj ez.

Egyébként ennyire nem fekete és fehér ez. Nem gondolom, hogy BB szándékosan rosszat akar. Milyen hülyeség ez? Miért gondolnám? Egyszerűen csak elfogyott körülötte a szürkeállomány. Azt kellene észrevennie, hogy egyedül ez nem megy, Pár éve "csak" a szakmai személyzetet vitték el folyamatosan, az utóbbi időben már mindenki mást is. Észre kellene venni, hogy kellene szakértelem az edzői stábba és az FO-ba is.

(Azt sem gondoltam, hogy BB szándékosan draftol rosszul, de azért a 17-20 közötti eredmények magukért beszélnek.)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ok, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is próbáltuk meg.
Amúgy Steve 10 éve van a csapattal, testvére Brian meg 6 éve (ő amúgy tiszta apja a képeken), Mayonak meg van 11 év tapasztalata mint játékos, csapatkapitány, stb.

Jelzem, Joe Judge is 10 év tapasztalattal rendelkezik.
Solymi
És?

David Culleynak 44, Urban Meyernek meg 35. Ez aztán fontos tényező, hogy mennyire válnak majd be.

A tavalyi védelem egy raklap szar volt komolyabb ellenfelek ellen.

Mayo eddig pontosan mit tett le az asztalra? Szimpatikus meg kurvára jó játékos volt, de ezen kívűl? Úgy láttad, hogy az off-ball LB-k annyira hasítottak tavaly? Ki fejlődött? Bentley, HT, Uche? Bár nem az ő játékosai, de Vinovich, Perkins mekkora fejlődést ért el a staff keze alatt?

Szarok én rá kinek kije és mióta van a szakmában. A teljesitmény a fontos. És az bizony kevés.

Továbbá felejtsük már el ezt a BB idetelepíti a családját szöveget...van a csapatnak tulajdonosa, ha látná, hogy kóklerek, akkor nem hagyná jóvá, hogy itt legyenek.

BB-t magasztaljuk, mert gyerekkorától kezdve futballközegben él, de a gyerekei meg kóklerek, mintha nem focival kelnének-feküdnének.

Ettől függetlenül persze, lehet, hogy nem ők a legjobb megoldás, de ne gondoljuk azt se, hogy pont BB nem tenne oda valaki mást, ha nem látná, hogy kell. Mint ahogy volt ide hozva DC is, csak aztán elküldték és utána jött ez a felállás.

Csak azért, mert a mi tevékenységünkről kevés hír kerül ki, ne gondoljuk már azt, hogy nem is történik semmi se.
Solymi
Lehet, de kivülről kurvára úgy tűnik.

De felesleges neked mondanom, mert annyira máshonnnan közelítjük meg ezt az egészet, hogy úgysem foglak meggyőzni.
zinedine5
Cullyet főedzőnek vitték, Stevet meg nem-
Meyernek meg nem az NFL-ben edzősködött.

Valóban nem kell engem győzködnöd.
De amúgy te honnan közelíted meg ezt az egészet?

Én csak azt nem értem, hogy te valóban azt gondolod, hogy itt BB a gyerekeit tolja be, mert ő BB, Kraft meg már oda se figyel semmire se, biztos Jonathan a kókler, hogy nem futtatja ezt az üzletet megfelelően.

Meg BB pont most dobta be a törülközőt és aszondja, szarik ő bele, jó ez így ahogy van, valahogy elkaristolunk.
Mintha nem ő lenne az, aki ha azt látja, hogy valami csak egy kicsit is hozzátesz a csapathoz, akkor hagyja ott heverni.

Amúgy meg lehet, hogy az eredmény nem jó, de erről a játékosok is mondanak pár szót, persze, az edzőket ők se dobják a busz alá:
 www.patspulpit.com/2022/2/10/22926939/matthew-judon-execution-patriots-late-season-collapse-bills-nfl-playoffs

Amúgy meg kb. ugyanezzel a személyzettel fogunk nekifutni a következő évnek is.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Ok, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is próbáltuk meg.
Amúgy Steve 10 éve van a csapattal, testvére Brian meg 6 éve (ő amúgy tiszta apja a képeken), Mayonak meg van 11 év tapasztalata mint játékos, csapatkapitány, stb.

Jelzem, Joe Judge is 10 év tapasztalattal rendelkezik.
Solymi
És?

David Culleynak 44, Urban Meyernek meg 35. Ez aztán fontos tényező, hogy mennyire válnak majd be.

A tavalyi védelem egy raklap szar volt komolyabb ellenfelek ellen.

Mayo eddig pontosan mit tett le az asztalra? Szimpatikus meg kurvára jó játékos volt, de ezen kívűl? Úgy láttad, hogy az off-ball LB-k annyira hasítottak tavaly? Ki fejlődött? Bentley, HT, Uche? Bár nem az ő játékosai, de Vinovich, Perkins mekkora fejlődést ért el a staff keze alatt?

Szarok én rá kinek kije és mióta van a szakmában. A teljesitmény a fontos. És az bizony kevés.

Továbbá felejtsük már el ezt a BB idetelepíti a családját szöveget...van a csapatnak tulajdonosa, ha látná, hogy kóklerek, akkor nem hagyná jóvá, hogy itt legyenek.

BB-t magasztaljuk, mert gyerekkorától kezdve futballközegben él, de a gyerekei meg kóklerek, mintha nem focival kelnének-feküdnének.

Ettől függetlenül persze, lehet, hogy nem ők a legjobb megoldás, de ne gondoljuk azt se, hogy pont BB nem tenne oda valaki mást, ha nem látná, hogy kell. Mint ahogy volt ide hozva DC is, csak aztán elküldték és utána jött ez a felállás.

Csak azért, mert a mi tevékenységünkről kevés hír kerül ki, ne gondoljuk már azt, hogy nem is történik semmi se.
Solymi
Lehet, de kivülről kurvára úgy tűnik.

De felesleges neked mondanom, mert annyira máshonnnan közelítjük meg ezt az egészet, hogy úgysem foglak meggyőzni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
zinedine5
És mi a hír amit kommentelsz? 😊
Solymi
Flores -> Steelers
zinedine5
Ok, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is próbáltuk meg.
Amúgy Steve 10 éve van a csapattal, testvére Brian meg 6 éve (ő amúgy tiszta apja a képeken), Mayonak meg van 11 év tapasztalata mint játékos, csapatkapitány, stb.

Jelzem, Joe Judge is 10 év tapasztalattal rendelkezik.

Továbbá felejtsük már el ezt a BB idetelepíti a családját szöveget...van a csapatnak tulajdonosa, ha látná, hogy kóklerek, akkor nem hagyná jóvá, hogy itt legyenek.

BB-t magasztaljuk, mert gyerekkorától kezdve futballközegben él, de a gyerekei meg kóklerek, mintha nem focival kelnének-feküdnének.

Ettől függetlenül persze, lehet, hogy nem ők a legjobb megoldás, de ne gondoljuk azt se, hogy pont BB nem tenne oda valaki mást, ha nem látná, hogy kell. Mint ahogy volt ide hozva DC is, csak aztán elküldték és utána jött ez a felállás.

Csak azért, mert a mi tevékenységünkről kevés hír kerül ki, ne gondoljuk már azt, hogy nem is történik semmi se.
Solymi
Ezzel azt feltételezed,hogy BB csapat iránti elkötelezettsége erősebb,mint a családja felé. Én ebben nem vagyok biztos ,de az eddigi tapasztalataim azt mutatják,nem szerencsés a két dolgot keverni. Az ember a legritkább esetben látja objektíven a helyzetet,vagy alul vagy túlkompenzál. De nagyjából tökmindegy hogy mi ezt itt hogy látjuk…
kolok1972
Így van. Én pl. egyik családtagomat vagy barátomat se tenném, ajánlanám olyan pozícióba amit ne tudna megcsinálni, mert egyrészt az neki se jó és nekem se.
Viszont szívesen ajánlanám őket olyan munkákhoz amiket tudom, hogy elvégez.
De ez a normális, így működik a legtöbb cégnél az ajánlási rendszer.

És ha megnézed, nagyjából így működik az NFL is...beajánlásokkal, baráti és családi kapcsolatok révén.
Nem gondolom, hogy sok olyan edző van hosszútávon olyan pozícióban ahova nem való, hacsak nem kókler a vezetőség vagy a tulajdonos. Gondolom ez szerinted se áll a Patriotsra.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
zinedine5
És mi a hír amit kommentelsz? 😊
Solymi
Flores -> Steelers
zinedine5
Ok, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is próbáltuk meg.
Amúgy Steve 10 éve van a csapattal, testvére Brian meg 6 éve (ő amúgy tiszta apja a képeken), Mayonak meg van 11 év tapasztalata mint játékos, csapatkapitány, stb.

Jelzem, Joe Judge is 10 év tapasztalattal rendelkezik.

Továbbá felejtsük már el ezt a BB idetelepíti a családját szöveget...van a csapatnak tulajdonosa, ha látná, hogy kóklerek, akkor nem hagyná jóvá, hogy itt legyenek.

BB-t magasztaljuk, mert gyerekkorától kezdve futballközegben él, de a gyerekei meg kóklerek, mintha nem focival kelnének-feküdnének.

Ettől függetlenül persze, lehet, hogy nem ők a legjobb megoldás, de ne gondoljuk azt se, hogy pont BB nem tenne oda valaki mást, ha nem látná, hogy kell. Mint ahogy volt ide hozva DC is, csak aztán elküldték és utána jött ez a felállás.

Csak azért, mert a mi tevékenységünkről kevés hír kerül ki, ne gondoljuk már azt, hogy nem is történik semmi se.
Solymi
Ezzel azt feltételezed,hogy BB csapat iránti elkötelezettsége erősebb,mint a családja felé. Én ebben nem vagyok biztos ,de az eddigi tapasztalataim azt mutatják,nem szerencsés a két dolgot keverni. Az ember a legritkább esetben látja objektíven a helyzetet,vagy alul vagy túlkompenzál. De nagyjából tökmindegy hogy mi ezt itt hogy látjuk…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Lehet nem lesz olyan egyszerű Jones második éve.



ZERO_L
Majd kiderül akkor hogy milyen fábòl faragták a srácot.
ParadSEC
Vagy mázsás tököt növeszt vagy puncija lesz ...
ThundersNFL
Aha, mert ha ti dolgozni kezdtek egy új helyen és egy év után lecserélik a tapasztalt munkatársakat/vezetőket teljesen újakra akkor mindenféle teljesítménycsökkenés a ti hibátok lesz... 😛
Megnézném a hápogást meg a mentegetőzést amit ti levágnátok hasonló esetben... 😉
Castleai01
Szóval ha szar lesz MJ ezzel fogod mentegetni 😀. Én úgy gondolom ha igazán van benne spiritusz akkor most kijön, az hogy teljesítménykiesés az benne van de akkor sem mindegy hogy miatta vagy a többiek miatt
ParadSEC
Sok függ attól ki mit ért "szar" alatt... 😉
Mi az elvárás itt egy másodéves QB-tól, gyenge WR állománnyal, jó futókkal és új OC-al?
Top 5-10 QB statok? Top 10-20? vagy Top 20+?
Castleai01
Milyen érdekes hogy mennyi múlik a megfogalmazáson… A Top 20 + az tkp bottom 10 nem? 😊😊
kolok1972
Egy 32 csapatos ligában nálam nem feltétlen (Top 21), de valószínűleg az én matekommal van baj... 😉
Castleai01
Megfogtad a lényeget,de ezért írtam,hogy tulajdonképpen. Nevermind..

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
zinedine5
És mi a hír amit kommentelsz? 😊
Solymi
Flores -> Steelers
zinedine5
Ok, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is próbáltuk meg.
Amúgy Steve 10 éve van a csapattal, testvére Brian meg 6 éve (ő amúgy tiszta apja a képeken), Mayonak meg van 11 év tapasztalata mint játékos, csapatkapitány, stb.

Jelzem, Joe Judge is 10 év tapasztalattal rendelkezik.

Továbbá felejtsük már el ezt a BB idetelepíti a családját szöveget...van a csapatnak tulajdonosa, ha látná, hogy kóklerek, akkor nem hagyná jóvá, hogy itt legyenek.

BB-t magasztaljuk, mert gyerekkorától kezdve futballközegben él, de a gyerekei meg kóklerek, mintha nem focival kelnének-feküdnének.

Ettől függetlenül persze, lehet, hogy nem ők a legjobb megoldás, de ne gondoljuk azt se, hogy pont BB nem tenne oda valaki mást, ha nem látná, hogy kell. Mint ahogy volt ide hozva DC is, csak aztán elküldték és utána jött ez a felállás.

Csak azért, mert a mi tevékenységünkről kevés hír kerül ki, ne gondoljuk már azt, hogy nem is történik semmi se.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
zinedine5
És mi a hír amit kommentelsz? 😊
Solymi
Flores -> Steelers
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
zinedine5
És mi a hír amit kommentelsz? 😊
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 364 — Ajmo Vatreni
Édes f....ok.
Keressünk még olyan volt segédedzőt, aki elbukott máshol és azt hozzuk vissza.
Véletlenül se azt aki teljesítményt tett le az asztalra másutt.
Majd a kisfiú eligazgatja a D-t.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
 arena4.network4.hu/press/dokumentumfilm-sorozat-keszul-a-new-england-i-dinasztiarol
"A filmesek csapata külön engedélyt kapott a klubtól, ráadásul együtt dolgoznak a tulajdonos Robert Kraft cégével, így az előző szezonban szinte végig az együttes mellett voltak."



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Hagyjuk már ezeket a fantazmagóriákat. Ha Jones fejlődik de semmilyen advanced statban ez nem jelenik meg, akkor kurva gyorsan el kell küldeni itt mindenkit, akinek bármi köze is volt hozzá.
Ez ilyen egyszerű, kész.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért sztem ezek közül jövőre nem egy embert meg kellene tudnia előznie.
Solymi
Miben? És miért lenne ez fontos / elvárandó?

(Azért kérdezem, mert ahány ranking, annyi szempont szerint készült, és mindnél akadnak olyan "furcsaságok", hogy Taysom Hill pl. átlagos irányító, vagy Tannehill top5 és hasonlók. Azaz egy bizonyos szempontból mérnek, ami akár érdekes is lehet. Csak szerintem ti nem erre gondoltok. Te sem.)
peterk2005
De, gondolok.
Ha egy adott oldal ugyanúgy értékeli az irányítókat és ha azt gondoljuk, hogy MJ-ben több van, mint amit eddig mutatott, akkor szerintem elképzelhető vagy gondolható, hogy ezeken a listákon összességében feljebb fog vagy legalábbis feljebb léphet.

Pl. olvasásban és döntéshozatalban jobb lehet mint Tannehill vagy Hurts és Carrt is átlépheti.

Ez nem elvárás, hanem csak annak a gondolata, hogyha fejlődik, akkor ezeken a listákon ezeket az irányítókat megelőzi, adva valamiféle képet a tudásáról.
Amit amúgy is látunk a képernyőn, dehát az NFL a statisztikákról is szól.
Solymi
Szerinted 2021-ben Mac Jones, vagy Trevor Lawrence volt a jobb irányító?
Nem azt kérdezem, hogy kinek a statisztikái voltak jobbak, sőt még csak nem is azt, hogy melyikük játszott az idény során jobban. Hanem azt, hogy mint játékos, jelenleg melyik a jobb kettejük közül? Azaz, ha betennéd őket pontosan ugyanabba a rendszerbe, ugyanazokkal a társakkal és edzőkkel, akkor melyik lenne a jobb?

Ezzel arra akartam utalni, hogy előfordulhat az is, hogy Jones statisztikái (és ezzel azokon a listákon elfoglalt helye is) jövőre nem érik el az ideit sem (mert mondjuk az új OC/séma/akármi kevesebb supportot ad neki, szoknia kel, stb.), mégis mint irányító, egyénileg jobb lesz, mert tapasztalatban, technikában, fejben fejlődött idénhez képest.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)