NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Source tells FOXSports.com that the Falcons have agreed to trade OL Quinn Ojinnaka to the Patriots. Compensation undisclosed.

Wow. Na majd pont ő lesz a megoldás... 😛

több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐Joco
sajnos erre szinte tutira nem fog sor kerülni, Nick kiesésével egyébként elvileg Logan tárgyalási pozíciója javult... én továbbra is azt mondom h 8. héttől lesz edzésben és a 10. meccstől pedig a pályán...
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor üdv itt is 😊
remélhetőleg a „bowl.hu-s időszakban” is hasonlóan eredményes lesz kedvelt klubunk, mint korábban 😊

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Üdvözlök Mindenkit a megújult Pats topicban is!
Éljen az újdonság varázsa előre a legtöbb hsz-ért ha már azt a szép kerek számot sikerült elérni 😀

Az idei szezonban szerintem ezzel a megfiatalított védelemmel, kényszerből átalakított támadó és védőfallal, ezzel a kemény menetrenddel nem hiszem, hogy bárki is SB esélyesként emlegetne minket. De azért a PO-ba jutást a divízió megnyerését azért mindenképp célként kell kitűzni!

Mindenképp pozitív, ahogy a csapat játszott az első 2 pre meccsen. Nagyon fontos lenne égető szükséglet a Mankins "ügy" mert ez a holdout mindkét fél számára egyértelmű csalódás
Conolly megfelelően tudta pótolni egyenlőre, de mire lesz képes éles szituációban - nehéz kérdés ráadásul Neal is borzasztó sérülékeny
Mindenképp kell egy biztos Oline mert csak azután lehet a tervekről, célokról beszélni

Remélem Cunningham felépül a titokzatos sérüléséből és látjuk mire képes mert egyenlőre kérdéses számomra ki a legalkalmasabb a másik kezdő OLB posztra TBC mellett. Burgess háát..inkább ne

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐Joco
Egyre kevésbé bízom benne, hogy sikerül megállapodni. Eléggé égető a need ahhoz, hogy már régen egy összeborulást kellene látnunk Kraft és Mankins között ha tényleg meg akarnánk adni neki a nagy zsét... Ha meg nem, akkor mehet a nézelődés...

Én nagy BB fan vagyok, de ha Mankinst is eltradeli, akkor azért már kicsit durve, hogy a legjobb embereinket future draft pickekre cserélgeti... Ezzel el lehet érni, hogy pozitív szezonok jöjjenek sorra- ameddig van egy TB-nk (vagy Hoyerünk, nekem nagyon tetszik a srác játéka) - de igazi SB esélyesként nem vágunk neki a szezonnal. Ki tudja melyik a jobb, egy hullámgörbe, vagy a stabil egyenes...

több mint 14 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐

több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊

több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Üdv az ú fórumon. 😀
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát elindult...Azért szép volt az a több mint 25000 hozzászólás... Meg kell szokni majd az új helyet... Deakkoriscsakapecc... 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-