New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
Solymi
Kritizaljak. De ha valakinek az oltatlansaga miatt bevesnek egy L-t, meg fizetnie kell a csapatnak minden kiesest a masik fele is, akkor nincs kerdes. Nem kotelezo az NFL-ben jatszani, dolgozni.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
topin
Azt tegyük hozzá, hogy Matt Judon és Joe Cardona is kritizálta az NFL és NFLPA ezen döntését, amit meg is lehet érteni, de amúgy aggasztó, mert nem kell feltétlenül oltástagadónak lenni ahhoz, hogy valaki ne akarja beoltatni magát.

Viszont azt is fel kellene fogniuk, hogy nem csak az NFL-ben, de az élet más területén is kötelező, hogy be legyél oltva, különben elesel rengeteg dologtól.

A COVID meg megváltoztatta a rövid és akár a hosszú távú szabályokat és most ehhez kell alkalmazkodni....a választás meg adott a játékosoknak és a személyzetnek is.


Höri Pats offseason értékelője.
iktriad
Megnéztem 2x is és azt kell mondjam, egyet kell értenem vele, nem igazán vagyunk most elit csapat inkább közép, amit az edzői stáb tud felfelé húzni még ezzel a játékosállománnyal is, ha minden klappol.

Nagyon valószínű, hogy sok futással fogunk operálni, hogy öljük az órát és minél kevesebb legyen a pontkülönbség, aztán meglátjuk, hogy az igazolt játékosok mennyire lesznek képesek megnyújtani a pályát.
A 2 TE-s felállások is izgalmasak lesznek, habár ez mégse a Gronk+Hörni duó (mondjuk őket nem láttam játszani), de Gronk akkor is elvitt 2 embert asszem.

A fene se tudja kiket akartunk valójában hozni, de ezzel az állománnyal kell neki menni. Kérdéses, hogy ki fog a slotban játszani és mennyire lesz kiemelt szerepkör a mostani playbookban.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
Solymi
Akinek kivul tagasabb, annak ott a helye..
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Moses Cambrera, eronleti edzo es Brian Hoyer se akarja beoltatni magat…
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Pats offseason értékelője.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Cole Popovich co-offensive line edző nem lesz ott 2021-ben a csapattal, mert nem veszi fel az oltást...🤷‍♂️

 www.instagram.com/p/CRrqQGRJu0r/?utm_medium=copy_link
bogec7
Meg mindig jobb mintha BB rugna ki sajat magat…

Jo kerdes h o most oltasellenes vagy csak nem akarja beadatni maganak, mert nehogy baja essen.

Bar, a lenyegen nem valtoztat
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Cole Popovich co-offensive line edző nem lesz ott 2021-ben a csapattal, mert nem veszi fel az oltást...🤷‍♂️

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/222407167_2966863096919263_6265345693568461598_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=102&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=6bTwRKpzqXUQ7kNvgG3975u&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AcKfK4BDr8z5LIZJI0e67--&oh=00_AYCcWnU19h1OWeha6jn1HJeWkTAfUhwYR_ThzKxaWRnZbA&oe=670A857A
Adam Schefter on Instagram: "And another - and probably not the last: Patriots’ co-offensive line coach Cole Popovich won’t be with the team in 2021 in a decision related to the COVID-19 vaccine and NFL guidelines, according to @mikereisspatriots."
45K likes, 2,886 comments - adamschefter on July 23, 2021: "And another - and probably not the last: Patriots’ co-offensive line coach Cole Popovich won’t be with the team in 2021 in a decision related to the COVID-19 vaccine and NFL guidelines, according to @mikereisspatriots.".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
tudom hogy vicces szurkanak irtad, de ez nem sarkos. Ez a velemenye max nem lesz igaza. Amit te irtal az megfoghatatlan, de ugy legalabb akar mindig lehet igazad. Ird le hogy McDaniels szerinted rossz es hogy miert es aki nem ert veled egyet az valaszol indokkal. Hogy fogod eldonteni hogy MJ Bust vagy sem. Ird le mi alapjan dontod el es maris lehet beszelni a kriteriumaidrol es kesz.no
Mi megfoghatatlan abban, amit írtam? Teljesen egyértelmű dolgot és feltételeket írtam. In fact, sokkal szofisztikáltabb feltételeim vannak, mint az, hogy "kurva jó lesz, SB-ket nyer". Azt pedig nem tudom leírni, hogy McDaniels rossz, mert jelenleg nem ezt gondolom. Elmenőben van a bizalmam a tudásában, de még nincs verdiktem. Nincs ezzel egyedül, hasonlóan gondolkodom pl. McVay-ről is, de ez offtopic, nem ide tartozik. McDaniels tartozik ide, és ő nálam prove it évet fut, ennyi. Ha Jönes-t (aki az egyik kedvencem volt az idei drafton) fel tudja építeni úgy, hogy az erősségeire építő, jó playbookot tesz alá, és az működik is, akkor megmarad a jobb támadó agyak között a listámon. Ha nem, akkor nem marad meg. Ha neked más a véleményed, welcome. Az enyém ez. Amit szívesen megvitatok (bár itt már nem, ezt is jóval túlabb toltuk már, mint kellett volna), de az nem szórakoztat, hogy miközben egy "kurva jó lesz, SB-ket nyer" az elmegy véleménynek, az enyém "értelmetlen", de azért kisarkítani, úgy értelmezni, ahogy én nem értettem, ahhoz nem vagy rest. Bocs a többi topic olvasótól, ennyi is túl sok volt ebből.

Mondjuk mint offensive mastermind sztem is JMD >>> Reich, de ez itt most mellékes. 😊
empty taxi
Majd ha lesz rá alkalom, kíváncsi lennék az indokaidra, de ne most, most tényleg mellékes. 😊
peterk2005
De ez megint olyan meh nekem. Ott van pl daboll, akit bottal üldöztek volna el a szurkolók mindenhonnan, aztán most meg 3 év alatt felépítette úgy josh allent, hogy hűha és a liga egyik legszórakoztatóbb és legeredményesebb fociját játszák. Gondolom 7 évvel ezelőtt nem volt a pozitív listádon, most meg ott van feltételezem. Gyakorlatilag ott tartunk, hogy aki fut pár jó szezont az mastermind, aki meg nem az nem. Végtére is egyszerű, érthető hozzáállás, de túl nagy truváj nincs benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
tudom hogy vicces szurkanak irtad, de ez nem sarkos. Ez a velemenye max nem lesz igaza. Amit te irtal az megfoghatatlan, de ugy legalabb akar mindig lehet igazad. Ird le hogy McDaniels szerinted rossz es hogy miert es aki nem ert veled egyet az valaszol indokkal. Hogy fogod eldonteni hogy MJ Bust vagy sem. Ird le mi alapjan dontod el es maris lehet beszelni a kriteriumaidrol es kesz.no
Mi megfoghatatlan abban, amit írtam? Teljesen egyértelmű dolgot és feltételeket írtam. In fact, sokkal szofisztikáltabb feltételeim vannak, mint az, hogy "kurva jó lesz, SB-ket nyer". Azt pedig nem tudom leírni, hogy McDaniels rossz, mert jelenleg nem ezt gondolom. Elmenőben van a bizalmam a tudásában, de még nincs verdiktem. Nincs ezzel egyedül, hasonlóan gondolkodom pl. McVay-ről is, de ez offtopic, nem ide tartozik. McDaniels tartozik ide, és ő nálam prove it évet fut, ennyi. Ha Jönes-t (aki az egyik kedvencem volt az idei drafton) fel tudja építeni úgy, hogy az erősségeire építő, jó playbookot tesz alá, és az működik is, akkor megmarad a jobb támadó agyak között a listámon. Ha nem, akkor nem marad meg. Ha neked más a véleményed, welcome. Az enyém ez. Amit szívesen megvitatok (bár itt már nem, ezt is jóval túlabb toltuk már, mint kellett volna), de az nem szórakoztat, hogy miközben egy "kurva jó lesz, SB-ket nyer" az elmegy véleménynek, az enyém "értelmetlen", de azért kisarkítani, úgy értelmezni, ahogy én nem értettem, ahhoz nem vagy rest. Bocs a többi topic olvasótól, ennyi is túl sok volt ebből.

Mondjuk mint offensive mastermind sztem is JMD >>> Reich, de ez itt most mellékes. 😊
empty taxi
Majd ha lesz rá alkalom, kíváncsi lennék az indokaidra, de ne most, most tényleg mellékes. 😊
peterk2005
Inkabb kitoroltem de olvasd vissza az elso es ezt a hsz-t. Neked ua a ket kijelentes sugallata?

A jo playbook es rairt jatekok temaban sosem fogok belemenni ( pedig orakat lehetne vitatkozni rola mert nem annyira megfoghato ) foleg ha a vegeredmeny nem altalanossagrol fog szolni hanem a velemenyedrol rola.
Wyatt peldajan a SB gyozelem egy konkret dolog ami leellenorizheto a palyafutasanak a vegen. Ha azt irja hogy ha nyer egy gyurut MJ-vel akkor Donci a valaha volt legkiralyabb szakember lesz akkor vitatkozni fogok vele. Ha odairja hogy az o szemeben akkor szive rajta.

De hagyjuk tenyleg.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
A jósnő a csapatot is megnevezte akivel/akikkel SB-ket nyer vagy az már feláras volt? 🥺
ZERO_L
A Patriotscal, mégis mi mással


Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
De kiderül, hogy system QB 😛
Wester
Az nem baj, én szeretem ezeket a system QB-kat, akik nem tudnak futkorászni, mint a kergemarhák, cserébe viszont pontosan passzolnak


Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
Megpróbálom túlélni, és bevonzani a jó kimenetelt^^
Még az angoloknál is majdnem bevált, pedig annál lúzerebb gárda tényleg nincs, innentől kezdve itt simán jönnek az SB-győzelmek, Bradynek is beszurkoltam

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
tudom hogy vicces szurkanak irtad, de ez nem sarkos. Ez a velemenye max nem lesz igaza. Amit te irtal az megfoghatatlan, de ugy legalabb akar mindig lehet igazad. Ird le hogy McDaniels szerinted rossz es hogy miert es aki nem ert veled egyet az valaszol indokkal. Hogy fogod eldonteni hogy MJ Bust vagy sem. Ird le mi alapjan dontod el es maris lehet beszelni a kriteriumaidrol es kesz.no
Mi megfoghatatlan abban, amit írtam? Teljesen egyértelmű dolgot és feltételeket írtam. In fact, sokkal szofisztikáltabb feltételeim vannak, mint az, hogy "kurva jó lesz, SB-ket nyer". Azt pedig nem tudom leírni, hogy McDaniels rossz, mert jelenleg nem ezt gondolom. Elmenőben van a bizalmam a tudásában, de még nincs verdiktem. Nincs ezzel egyedül, hasonlóan gondolkodom pl. McVay-ről is, de ez offtopic, nem ide tartozik. McDaniels tartozik ide, és ő nálam prove it évet fut, ennyi. Ha Jönes-t (aki az egyik kedvencem volt az idei drafton) fel tudja építeni úgy, hogy az erősségeire építő, jó playbookot tesz alá, és az működik is, akkor megmarad a jobb támadó agyak között a listámon. Ha nem, akkor nem marad meg. Ha neked más a véleményed, welcome. Az enyém ez. Amit szívesen megvitatok (bár itt már nem, ezt is jóval túlabb toltuk már, mint kellett volna), de az nem szórakoztat, hogy miközben egy "kurva jó lesz, SB-ket nyer" az elmegy véleménynek, az enyém "értelmetlen", de azért kisarkítani, úgy értelmezni, ahogy én nem értettem, ahhoz nem vagy rest. Bocs a többi topic olvasótól, ennyi is túl sok volt ebből.

Mondjuk mint offensive mastermind sztem is JMD >>> Reich, de ez itt most mellékes. 😊
empty taxi
Majd ha lesz rá alkalom, kíváncsi lennék az indokaidra, de ne most, most tényleg mellékes. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk mint offensive mastermind sztem is JMD >>> Reich, de ez itt most mellékes. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
tudom hogy vicces szurkanak irtad, de ez nem sarkos. Ez a velemenye max nem lesz igaza. Amit te irtal az megfoghatatlan, de ugy legalabb akar mindig lehet igazad. Ird le hogy McDaniels szerinted rossz es hogy miert es aki nem ert veled egyet az valaszol indokkal. Hogy fogod eldonteni hogy MJ Bust vagy sem. Ird le mi alapjan dontod el es maris lehet beszelni a kriteriumaidrol es kesz.

Persze eleve felreertettel mert en azt irtam hogy McDanielsnek nem adsz tul nagy eselyt. Ugye alaptetel kijelentve hogy jobban indul MJ mint TB es arra eleg kicsi a valoszinuseg hogy megkozelitse, de ez a 99.9%-ra igaz.
Amikor viszont feljon Reich mint QB whisperer es Wentz az lehet csak engem zavar de ez a parhuzam megint nem fair. 1 egy mar teljesitett 1/1 tehetseg ( akit raadasul ismer) veteran QB vagy egy rookie aki az 5.legjobbnak lett behivva. A whisperer meg eleg furcsa, mert PM ( o ugye az OC nelkul volt kiraly. Vagy az csak AG-re igaz? ) utana Rivers es 1/1 tehetseg jutott neki. Ahogy nem ok voltak az eredmenyek se jottek. Elment a hangja. Sarkosan.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊
peterk2005
Nem hiszem hogy megkapja, hiszen nincs vele semmi baj. Mindenki érti 😊 Ezen felül egy teljesen szubjektív szurkolói megnyilvánulásnak is tökéletes. Nincs benne logikai bukfenc 😊
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
De kiderül, hogy system QB 😛

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
Ne írj ilyeneket, mert meg fogod kapni, hogy túl sarkosan fogalmazol, pedig az NFL sokkal bonyolultabb és sokféle buktatója lehet. Sőt, te rosszabbul fogsz járni, mert még vagy-vagy sincs abban amit mondasz. Csak egy direkt végeredmény. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz
Wyatt
A jósnő a csapatot is megnevezte akivel/akikkel SB-ket nyer vagy az már feláras volt? 🥺



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy is felesleges a szószaporítás, mert Jones kurva jó lesz, SB-ket nyer, és nem fog kiderülni a válasz

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Nem fogok visszaolvasni hogy ez honnan jon, de ezek a sarkos kijelentesek teljesen ertelmetlen. Egyszeruen bukasra van itelve az egyik fel. A rendszer valtozik, a liga hozzaallasa is ahogy a liga is. Dick L. az egyik legnagyobb vedo zseni ettol a rendszere nem orokeletu. A masik jobb ha mindenki visszavonul ilyen elvarasok mellett, aki dolgozott a legnagyobb jatekosokkal, mert szinte lehetetlen elerni azokat a magassagokat. Nem is az a dolguk, hanem kihozni a legjobbat beloluk. Nalatok ALuck megbukott P.Manning-hez kepest ( pedig egy fantasztikus jatekos volt AL ), ahogy nalunk Stanley egy bena fasz Ogden-hez kepest.
Engem nem erdekel McDaniels de sok eselyt nem adsz neki, mikor az egyenlet egyik oldalan a valaha volt egyik legjobb jatekos van, mint lehet o volt jo. Erdekes hogy amikor Wentz-rol van szo nem lattam ilyen sarkos kijelenteseket.
no
Hogy mi? Milyen sarkos kijelentések? Mi az, hogy "az egyik fél bukásra van ítélve"? Miért? Már látod előre, hogy Jones bust lesz? Mert én csak erről az esetről beszéltem. Még egyszer: arról, ha bust lesz. Innentől a Brady szálat vegyük is ki, nem az az elvárásom, hogy az ő teljesítményét közelítse meg. Annyit írtam -- és ezt a véleményemet tartom is -, hogy ha Jones bust lesz, akkor azért valaki felelős lesz, és sok választási lehetőség nincs a személyekben. Vagy maga Jones lesz a hunyó, ha kiderül róla, hogy alkalmatlan (mondjuk fejben). Ha nem, akkor viszont McD nem olyan jó, mint amilyennek sokan (én is) évekig gondolták, gondoltuk. Brady csak ennyiben jött képbe, hogy vele - és a hasonszőrűekkel - könnyű jónak látszani. Manning 55 TD-s rekord szezonjában pl. Adam Gase volt az OC-ja. Aztán később kiderült róla, hogy mennyi is az annyi.

(Wentz itt offtopic, de csak most, csak neked 😊 : Went-el kapcsolatban _pontosan_ ugyanezt gondolom. Ha a Coltsban bebustol, akkor vagy Wentzről derül ki, hogy alkalmatlan már alkalmatlan, vagy Reichről derül ki, hogy mégse olyan jó qb whisperer, mint aminek gondoljuk / gondolják / gondolom. Ennyi.)
peterk2005
Ha leveszem a TB vonalat akkor jobb a helyzet. De akkor is sarkos, mert csak a ket vegletet latod. Meg lennek lepodve ha iden ez kiderulne, de Wentz eseteben is koztes dolgot varok. De ev vegen legalabb lehet eros kijelenteseket tenni.
Az 5. valasztott QB-rol beszelunk es TLawrence fele vagy ALuck fele lehet jogos/volt az elvaras, akar sarkosan is bar ott is tulzas szerintem.

De az sem egy nagy dolog hogy jo jatekos/ok mellett mindenki jobban nez ki. Nalam az a lenyeg ami itt kb megmondhatatlan lesz hogy kihozza belole a maxot, de erte azt sem latom hogy akar mindent megvaltoztatnanak es adott keretek kozott kell kihozni belole, ami akar nem feltetlenul a legoptimalisabb neki.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Manning 55 TD-s rekord szezonjában pl. Adam Gase volt az OC-ja. Aztán később kiderült róla, hogy mennyi is az annyi.

(Wentz itt offtopic, de csak most, csak neked 😊 : Went-el kapcsolatban _pontosan_ ugyanezt gondolom. Ha a Coltsban bebustol, akkor vagy Wentzről derül ki, hogy alkalmatlan már alkalmatlan, vagy Reichről derül ki, hogy mégse olyan jó qb whisperer, mint aminek gondoljuk / gondolják / gondolom. Ennyi.)
peterk2005
Mondjuk ezt a Gase-t akarta hozni a csapathoz Belichick. Szóval van amiben ő is megfelelő. De amúgy Cable neve is felmerülhet, akit senki nem értett miért nevezett ki Gruden. Ráadásul őt ugyanarra a posztra, nem egy specifikusra mint Gase lett volna nálunk. Aztán mégis ért hozzá ez derült ki.

Ezernyi buktatója van ezeknek a sikereknek, bukásoknak. Nem kizárólag az hogy valaki jó vagy rossz.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Nem fogok visszaolvasni hogy ez honnan jon, de ezek a sarkos kijelentesek teljesen ertelmetlen. Egyszeruen bukasra van itelve az egyik fel. A rendszer valtozik, a liga hozzaallasa is ahogy a liga is. Dick L. az egyik legnagyobb vedo zseni ettol a rendszere nem orokeletu. A masik jobb ha mindenki visszavonul ilyen elvarasok mellett, aki dolgozott a legnagyobb jatekosokkal, mert szinte lehetetlen elerni azokat a magassagokat. Nem is az a dolguk, hanem kihozni a legjobbat beloluk. Nalatok ALuck megbukott P.Manning-hez kepest ( pedig egy fantasztikus jatekos volt AL ), ahogy nalunk Stanley egy bena fasz Ogden-hez kepest.
Engem nem erdekel McDaniels de sok eselyt nem adsz neki, mikor az egyenlet egyik oldalan a valaha volt egyik legjobb jatekos van, mint lehet o volt jo. Erdekes hogy amikor Wentz-rol van szo nem lattam ilyen sarkos kijelenteseket.
no
Hogy mi? Milyen sarkos kijelentések? Mi az, hogy "az egyik fél bukásra van ítélve"? Miért? Már látod előre, hogy Jones bust lesz? Mert én csak erről az esetről beszéltem. Még egyszer: arról, ha bust lesz. Innentől a Brady szálat vegyük is ki, nem az az elvárásom, hogy az ő teljesítményét közelítse meg. Annyit írtam -- és ezt a véleményemet tartom is -, hogy ha Jones bust lesz, akkor azért valaki felelős lesz, és sok választási lehetőség nincs a személyekben. Vagy maga Jones lesz a hunyó, ha kiderül róla, hogy alkalmatlan (mondjuk fejben). Ha nem, akkor viszont McD nem olyan jó, mint amilyennek sokan (én is) évekig gondolták, gondoltuk. Brady csak ennyiben jött képbe, hogy vele - és a hasonszőrűekkel - könnyű jónak látszani. Manning 55 TD-s rekord szezonjában pl. Adam Gase volt az OC-ja. Aztán később kiderült róla, hogy mennyi is az annyi.

(Wentz itt offtopic, de csak most, csak neked 😊 : Went-el kapcsolatban _pontosan_ ugyanezt gondolom. Ha a Coltsban bebustol, akkor vagy Wentzről derül ki, hogy alkalmatlan már alkalmatlan, vagy Reichről derül ki, hogy mégse olyan jó qb whisperer, mint aminek gondoljuk / gondolják / gondolom. Ennyi.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Velhetoen akkor is Brady volt a jo es nem a rendszert futtato OC amikor serult volt vagy eltiltott, es mihasznak tuntek franchise QB-nak hianyaban 😉
topin
Melyik mihasznákra gondolsz, akik nálunk franchise QB-nak tűntek, és máshol nem tudták ezt a szintet hozni?
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Amúgy is felesleges összehasonlítás, Jones SB-ket fog itt nyerni, Fields 4 év múlva kezdő sem lesz a ligában 😕
Wyatt
?????

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Velhetoen akkor is Brady volt a jo es nem a rendszert futtato OC amikor serult volt vagy eltiltott, es mihasznak tuntek franchise QB-nak hianyaban 😉
topin
Meg azt se felejtsük el, hogy az NFL egyik legnagyobb védelmi guruja oktatta arra, hogy miként kell védelmeket olvasni, plusz amennyi védelmi sémát látott már...
Plusz könnyű úgy igazítgatni a playbookot meg játszani, hogy betéve tudod az egészet, még olyan playeket is, amiket már nem használtok egy jó ideje.

Egyrészt így az OC-nak is könnyebb a dolga, mert "elég" csak a játékosoknak megtanítani a playeket illetve tud olyan játékokat rajzolni ami a QB erősségeire és tudására épít, ezzel is segítve őt.

Aztán még abban se vagyok biztos, hogy a Pats nem Fieldsre várt, hogy legyen egy mobilisabb QB-juk akinek a statjai is jók voltak az egyetemen. Lehet McD ugrált volna örömében.
Viszont így, hogy a Bears két első kör+apróért cserélt fel, lehet nem akarták matchelni az ajánlatot.

Nem gondolom amúgy, hogy McD rossz OC lenne, hisz többször dícsérték még azon meccsei miatt is, ahol a szurkolók halálra fikázták, hogy már megint középre futtat...

Mostani kinézetre Jones hozni fog egy Garoppolo szintet, azzal a kitétellel, hogy megbízhatóbb lesz, ami bőven elég.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Nem fogok visszaolvasni hogy ez honnan jon, de ezek a sarkos kijelentesek teljesen ertelmetlen. Egyszeruen bukasra van itelve az egyik fel. A rendszer valtozik, a liga hozzaallasa is ahogy a liga is. Dick L. az egyik legnagyobb vedo zseni ettol a rendszere nem orokeletu. A masik jobb ha mindenki visszavonul ilyen elvarasok mellett, aki dolgozott a legnagyobb jatekosokkal, mert szinte lehetetlen elerni azokat a magassagokat. Nem is az a dolguk, hanem kihozni a legjobbat beloluk. Nalatok ALuck megbukott P.Manning-hez kepest ( pedig egy fantasztikus jatekos volt AL ), ahogy nalunk Stanley egy bena fasz Ogden-hez kepest.
Engem nem erdekel McDaniels de sok eselyt nem adsz neki, mikor az egyenlet egyik oldalan a valaha volt egyik legjobb jatekos van, mint lehet o volt jo. Erdekes hogy amikor Wentz-rol van szo nem lattam ilyen sarkos kijelenteseket.