New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 7 094
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Nem fogok visszaolvasni hogy ez honnan jon, de ezek a sarkos kijelentesek teljesen ertelmetlen. Egyszeruen bukasra van itelve az egyik fel. A rendszer valtozik, a liga hozzaallasa is ahogy a liga is. Dick L. az egyik legnagyobb vedo zseni ettol a rendszere nem orokeletu. A masik jobb ha mindenki visszavonul ilyen elvarasok mellett, aki dolgozott a legnagyobb jatekosokkal, mert szinte lehetetlen elerni azokat a magassagokat. Nem is az a dolguk, hanem kihozni a legjobbat beloluk. Nalatok ALuck megbukott P.Manning-hez kepest ( pedig egy fantasztikus jatekos volt AL ), ahogy nalunk Stanley egy bena fasz Ogden-hez kepest.
Engem nem erdekel McDaniels de sok eselyt nem adsz neki, mikor az egyenlet egyik oldalan a valaha volt egyik legjobb jatekos van, mint lehet o volt jo. Erdekes hogy amikor Wentz-rol van szo nem lattam ilyen sarkos kijelenteseket.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.
peterk2005
Velhetoen akkor is Brady volt a jo es nem a rendszert futtato OC amikor serult volt vagy eltiltott, es mihasznak tuntek franchise QB-nak hianyaban 😉
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.Solymi
Hát most ki fog derülni, hogy ki volt az igazi király illetve királycsináló. A draftolásuk időpontjában Mac Jones Tom Brady-nek a masszívan upgradelt verziója. Bradynek sokkal nagyobb utat kellett megtennie, hogy eljusson egyáltalán addig, hogy jó irányító legyen, mint amennyit Jones-nak kellene. Jones képességei, erősségei úgy passzolnak abba a rendszerbe amit sok éven át olyan sikeresen futtatott a Pats Bradyvel és McDaniels-el, hogy keresve is nehéz lenne jobbat találni. Ha a srác bust lesz, akkor vagy ő lesz (valószínűleg fejben, érettségben) NFL-re alkalmatlan, vagy nem McDaniels volt a jó sosem, hanem Brady.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hm👀
ZERO_L
Mar eleg regi tablazat, ki is lett vesezve valamelyik csapat topicjaba 😉
topin
Itt egy másik összehasonlítás:
 withthefirstpick.com/2021/02/24/nfl-draft-quarterbacks-fields-accuracy/

Amúgy én nem izgulok, meglátjuk h mit tudnak kihozni belőle.
Ha csak egy "szimpla" game-manager lesz, aki jól olvassa a védelmeket, már nyertünk.

De azért Camtől várok egy-két jó évet itt, remélem összejön neki 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy is felesleges összehasonlítás, Jones SB-ket fog itt nyerni, Fields 4 év múlva kezdő sem lesz a ligában 😕

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Hm👀


ZERO_L
Mar eleg regi tablazat, ki is lett vesezve valamelyik csapat topicjaba 😉
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Hm👀




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
goboston New England Patriots 221
Felhívnám a figyelmet a számokra a labdán!

Kollega
Az LII kimaradt, nem értem miért 😛 😉
dande
Nyugi, mi sem értjük. 😀
Egyszer talán kiderül BB miért verette meg akkor a saját csapatát. Ha csak Bradyn múlik, az a szám is a labdán lenne most 😜
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felhívnám a figyelmet a számokra a labdán!

Kollega
Az LII kimaradt, nem értem miért 😛 😉
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Felhívnám a figyelmet a számokra a labdán!

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Kapunk érte egy negyedik kört akkor marha jól jártunk?
Ennél kevesebbért nincs is értelme eladni.

Fosik, hogy ilyen erősítések mellett még kevesebb esélye lesz bizonyítani ezt megértem, de az értéke így rendesen bezuhant ha volt egyáltalán honnan.
ZERO_L
Vagy ez egy jó lépés volt az ügynökétől, hogy csökkentse az esetleges csereértékét, így több lehetőséget adva maguknak vagy a kiszemelt csapat számára.

Én amúgy nem sűrűn láttam még ilyen posztot ügynöktől, vagy le vagyok maradva?
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Kapunk érte egy negyedik kört akkor marha jól jártunk?
Ennél kevesebbért nincs is értelme eladni.

Fosik, hogy ilyen erősítések mellett még kevesebb esélye lesz bizonyítani ezt megértem, de az értéke így rendesen bezuhant ha volt egyáltalán honnan.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ideje is lenne már, raferne a szurkolokra 😁

 www.boston.com/sports/new-england-patriots/2021/07/03/mac-jones-patriots-quarterback-mike-reiss-49ers/

több mint 3 éve
federer67 57
Sziasztok, a THPFC szervezésében egy komolyabb dynasty fantasy ligát tervezünk elindítani a myfantasyleague oldalon. A 24 fős liga elindítasához két résztvevőre lenne még szükségünk. Akit érdekel az jelezze nekem. Köszönöm.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Amúgy nem értem Gilmore-t... Kapott egy 13 m$/éves szerződést 5 évre (65 m$), ami átlagát tekintve még mindig 13. legjobban fizetett CB szerződés, plusz ha a garantált pénzét (40m$), akkor még mindig a 6. legjobb CB szerződés az övé.... Szerződése első éveiben nagy pénzt (TOP CB) kapott és most a szerződés vége felé meg elégedetlenkedik, hogy a mostani pénze már nem TOP CB fizu... FunHun
Ha te a munkahelyeden top pénzt keresel, és top teljesítményt raksz le, majd eltelik 4-5 év, és azt a pénzt már közép teljesítménnyel is meg lehet kapni, miközben te még mindig top teljesítményt nyújtasz, te mit csinálnál? Legyintenél, hogy oké, kerestem már eleget, ennyit is elég lesz? Kétlem. 😊

Egyébként szerintem nem lesz itt semmi extra. Pár héten belül kap majd egy hasonló kis fizu emelést, mint tavaly kapott és kész. És ezt szerintem mindkettő tudja is, és el is fogadja (mindkettő = BB és Gilmore is). Most egyszerűen csak azért nem edz, mert nem akar rizikózni. És több ideje van rehabolni is. BB-t se zavarja a dolog szerintem.
peterk2005
Akkor ne kössön 5 éves szerződést!!!
5 éves szerződés, főleg ennyi garantálttal nagyon jó a játékosnak --- mintha kötött volna egy biztosítást --- ezt megkapja bármi történik is.

Választani kell, vagy fix a kamtozású kölcsönt veszel fel 5 évre és vállalod, hogy pl. a 4-5. évben többet fizetsz mint az éppen aktuális kamatszint... Vagy rizikózól és az aktuális kamatszintet fizeted az 5 év alatt folyamatosan, így akár jobba nis kijöhetsz 5 év alatt, de sokkal szarabbul is összességében.
Ha a biztos, fix kamatozást választottad 5 évre előre rögzítve a feltételeket (ahogy Gilmore is tette), a nagyobb kockázattal, rövidebb szerződes futamidővel szemben, akkor ne reklamálj, ha a 4-5 évben piaci alapon jobb feltételt is kaphatnál.
FunHun
Na ez olyan Sobri stìlusú válasz😂😂😂😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor ne kössön 5 éves szerződést!!!
5 éves szerződés, főleg ennyi garantálttal nagyon jó a játékosnak --- mintha kötött volna egy biztosítást --- ezt megkapja bármi történik is.FunHun
Azért kötött öt éves szerződést, mert az 5 éves szerződést mindenki 3 éves szerződésként kezeli (maximum). A klubok is, az ügynökök is. Az NFL munkaerőpiacot nem csak a papír szabályozza, hanem a szokások, hallgatólagos feltételezések, satöbbi. A klubok ezt tudva szerződtetik le a játékost, a játékos ezt tudva szerződik le a klubbal. Egyik belekalkulálja, hogy a játékos mennyi idős, meddig lehet jó, hogy a játékjogát megkapja arra az időre, hogy a játékos nem mondhat fel idő előtt ésatöbbi. A játékos meg belekalkulálja, hogy 2 év után lehet, hogy mennie kell akkor is, ha jól játszik, mert új edző jött, új GM jött, más játékosra kellett a pénz. Sőt esetleg egyik percről a másikra eltradelik valahova egy ligautolsó csapatba.

És belekalkulálja azt is, hogy ha a szerződés a tipikusnál jobban sül el, és kitölti az utolsó 1-2 évet is, akkor majd holdoutol, és fizetésemelést kér. És kap is, ha a cap megengedi. Mert a klub is tudja ezt. Szerintem BB és Kraft is tudja, ezért is "védték be". Tudják, hogy "jár" a srácnak az az emelés, bele is fér, meg is fognak állapodni. Ahogy tavaly is. Meg ahogy Gronk vagy Edelman vagy Welker is megkapta. Addig meg tudomásul veszik, hogy a játékos nem rizikózik hogy netán rásérüljön a tavalyi sérülésre egy olyan előszezon edzésen, ahol ő már úgyis csak azért lenne ott, hogy ott legyen, mert amúgy újat már ő sem tanul és a csapat se tud meg róla.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 444
Amúgy nem értem Gilmore-t... Kapott egy 13 m$/éves szerződést 5 évre (65 m$), ami átlagát tekintve még mindig 13. legjobban fizetett CB szerződés, plusz ha a garantált pénzét (40m$), akkor még mindig a 6. legjobb CB szerződés az övé.... Szerződése első éveiben nagy pénzt (TOP CB) kapott és most a szerződés vége felé meg elégedetlenkedik, hogy a mostani pénze már nem TOP CB fizu... FunHun
Ha te a munkahelyeden top pénzt keresel, és top teljesítményt raksz le, majd eltelik 4-5 év, és azt a pénzt már közép teljesítménnyel is meg lehet kapni, miközben te még mindig top teljesítményt nyújtasz, te mit csinálnál? Legyintenél, hogy oké, kerestem már eleget, ennyit is elég lesz? Kétlem. 😊

Egyébként szerintem nem lesz itt semmi extra. Pár héten belül kap majd egy hasonló kis fizu emelést, mint tavaly kapott és kész. És ezt szerintem mindkettő tudja is, és el is fogadja (mindkettő = BB és Gilmore is). Most egyszerűen csak azért nem edz, mert nem akar rizikózni. És több ideje van rehabolni is. BB-t se zavarja a dolog szerintem.
peterk2005
Akkor ne kössön 5 éves szerződést!!!
5 éves szerződés, főleg ennyi garantálttal nagyon jó a játékosnak --- mintha kötött volna egy biztosítást --- ezt megkapja bármi történik is.

Választani kell, vagy fix a kamtozású kölcsönt veszel fel 5 évre és vállalod, hogy pl. a 4-5. évben többet fizetsz mint az éppen aktuális kamatszint... Vagy rizikózól és az aktuális kamatszintet fizeted az 5 év alatt folyamatosan, így akár jobba nis kijöhetsz 5 év alatt, de sokkal szarabbul is összességében.
Ha a biztos, fix kamatozást választottad 5 évre előre rögzítve a feltételeket (ahogy Gilmore is tette), a nagyobb kockázattal, rövidebb szerződes futamidővel szemben, akkor ne reklamálj, ha a 4-5 évben piaci alapon jobb feltételt is kaphatnál.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenkinek van igazsága. Mondjuk Gilmore bőven az akkori reális értékén felül írt alá szerződést, amit egy fél szezonon át khm teljesítménnyel honorált. Hogy közben felnőtt a béréhez? Nagy szerencse. Hogy közben felnőttek a fizetések is, hát kérem, ez évek óta ilyen folyamat, mindenki képben van vele.

Miért írsz alá 5 évre, amikor tudod, hogy 2-3 éven belül nem lesz kiemelkedő a pénzed, mert annyit nő a cap? Miért nem csinálod azt, mit Suh, hogy ha annyira biztos vagy a képességeidben, akkor mindig magadra fogadsz. Köt egyéves szerződéseket, és összességében sokkal többet keresel, mint amikor egy 5 éves szerződésnél 2-3 év múlva kivágnak a nagyobb pénzek előtt. Amit itt mondjuk még előre meg is kaptál.

Nyilván én sem verdesem örömömben a térdemet, amikor a legújabb külsős is jobb feltételeket kap már új belépőként a céghez, mint én, aki 1x éve vagyok ott, aztán én még csak nem is határozott időre írtam alá, mint ők. Mondjuk ilyet meg ők nem írnak alá, persze én cserébe mehettem bárhová, szóval ezt megint ne hasonlítsuk össze.

Illetve az én személyes megjegyzésem mindig ezekben a témákban, mégha demagógnak is tűnhet, hogy igen, igaz, kaphatna többet is a teljesítményéhez képest, és ha van miből, kapja is meg, megérdemli, blabla. De valahogyan borzasztóan nehezemre esik sajnálni valakit, aki egy évben többet keres dollárban, mint itt x ember összesen forintban. Szegény pici milliárdosok 😕

Ettől még alapvetően ezt tudják csak csinálni a játékosok, ha szeretnének valami pluszt, mert a csapat meg gond nélkül kivág, aztán abban nincs semmi gond. Kapjon egy kis emelést, ő is boldog lesz, nekünk sem lesz megterhelő, aztán menjünk tovább szépen

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy nem értem Gilmore-t... Kapott egy 13 m$/éves szerződést 5 évre (65 m$), ami átlagát tekintve még mindig 13. legjobban fizetett CB szerződés, plusz ha a garantált pénzét (40m$), akkor még mindig a 6. legjobb CB szerződés az övé.... Szerződése első éveiben nagy pénzt (TOP CB) kapott és most a szerződés vége felé meg elégedetlenkedik, hogy a mostani pénze már nem TOP CB fizu... FunHun
Ha te a munkahelyeden top pénzt keresel, és top teljesítményt raksz le, majd eltelik 4-5 év, és azt a pénzt már közép teljesítménnyel is meg lehet kapni, miközben te még mindig top teljesítményt nyújtasz, te mit csinálnál? Legyintenél, hogy oké, kerestem már eleget, ennyit is elég lesz? Kétlem. 😊

Egyébként szerintem nem lesz itt semmi extra. Pár héten belül kap majd egy hasonló kis fizu emelést, mint tavaly kapott és kész. És ezt szerintem mindkettő tudja is, és el is fogadja (mindkettő = BB és Gilmore is). Most egyszerűen csak azért nem edz, mert nem akar rizikózni. És több ideje van rehabolni is. BB-t se zavarja a dolog szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az biztos is, ugyanitt ezen logika mentén jelzem, hogy felesleges Shermanre várni 😀

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Tök egyértelmű volt. Elmondom az idei move-jaim. Elhoztam Edelmant, Gilmore-t és Trent Brown helyett Cannont.

Bocsi, srácok
Wyatt
Jó érzékkel vagy megáldva 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök egyértelmű volt. Elmondom az idei move-jaim. Elhoztam Edelmant, Gilmore-t és Trent Brown helyett Cannont.

Bocsi, srácok

több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 444
A köv. hetekre megadja az alaphangot Gilmore kérdés. Az öreg alá tol egy szerződést vagy trade lesz belőle. Mennyi lehet az ellenértéke most Gilnek?
ParadSEC
Jó kérdés, így sérülés után.
Egy 2. körös picket megér, főleg h szerződést is kellene neki adni.
Ha BB fejében már megvan h ki fogja a csapatban helyettesíteni, akkor sztem eltradeli.

Én egyébként adnék neki egy 3-4 éves szerződést, figyelembe véve, hogy azért a cap nőni fog, meg bele pakolnék pár LTBE és NLTBE ösztönzőt is, habár valszeg a garantáltra jobban rápörögne Gilmore.

De valszeg BB inkább a statisztikára és analitikára fog hagyatkozni és nem fog neki hosszútávú szerződést adni, max 1-2 évest, esetleg eltradeli camp után.
Solymi
És szerintetek ki lehet a Next Man Belichicknél? Mert J.C. Jackson tavaly azért megégett csúnyán, amikor 1. CB volt.
Burkus
Eddig úgy néz ki, hogy ő lesz...hacsak nem szerződteti le Shermant, who knows...
Solymi
Pont rá gondoltam én is 😊
Nekem kifejezetten tetszene!

Amúgy nem értem Gilmore-t... Kapott egy 13 m$/éves szerződést 5 évre (65 m$), ami átlagát tekintve még mindig 13. legjobban fizetett CB szerződés, plusz ha a garantált pénzét (40m$), akkor még mindig a 6. legjobb CB szerződés az övé....
Szerződése első éveiben nagy pénzt (TOP CB) kapott és most a szerződés vége felé meg elégedetlenkedik, hogy a mostani pénze már nem TOP CB fizu...
Az agyam eldobom és nem fogok meglepődni, ha hamar Detroitba vagy valami hasonló jó helyre kell költöznie...
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A köv. hetekre megadja az alaphangot Gilmore kérdés. Az öreg alá tol egy szerződést vagy trade lesz belőle. Mennyi lehet az ellenértéke most Gilnek?
ParadSEC
Jó kérdés, így sérülés után.
Egy 2. körös picket megér, főleg h szerződést is kellene neki adni.
Ha BB fejében már megvan h ki fogja a csapatban helyettesíteni, akkor sztem eltradeli.

Én egyébként adnék neki egy 3-4 éves szerződést, figyelembe véve, hogy azért a cap nőni fog, meg bele pakolnék pár LTBE és NLTBE ösztönzőt is, habár valszeg a garantáltra jobban rápörögne Gilmore.

De valszeg BB inkább a statisztikára és analitikára fog hagyatkozni és nem fog neki hosszútávú szerződést adni, max 1-2 évest, esetleg eltradeli camp után.
Solymi
És szerintetek ki lehet a Next Man Belichicknél? Mert J.C. Jackson tavaly azért megégett csúnyán, amikor 1. CB volt.
Burkus
Eddig úgy néz ki, hogy ő lesz...hacsak nem szerződteti le Shermant, who knows...