New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.
kolok1972
Szerintem meg eroltetni kell. Nem azert, mert jo, hanem minden egyes hettel Jones ratermettebb lesz, tobb tudassal rendelkezik, tanul, fejlodik. Teny, hogy a mely bizbe bedovba lepheti at a vizvalaszto vonalat, de en amondo vagyok, ha eloszor mentalisan nem keszitik fel, akkor nem szabad meg jatszatni. Foleg, hogy ot Bradyhez fogjak hasonlitani. Oke, Tom nem nagyon, csak kozepesen nagy csicska, de azert emiatt nemi nyomas lesz Joneson. Osszessegeben jobb otletnek tartom, hogyha itt meg Newton kezd hetekig, honapokig, hadd erlelodjon Mac&Cheese.
Stez
Azért az igen kínos, ha fejben lenne lemaradása Jonesnak, hisz pont azért lett 1/15 mert a “nem mérhető” jellemzői mennyire rendben vannak...

Én már csak azért is erőltetném, mert végre meg akarom nézni padlóról fel tud e állni. És nem, nem azt várom, hogy -25ről 1,5 negyed alatt nyerje meg a bajnoki döntőt, hanem mi csinál akkor ha van egy kimondottan szar meccse vagy rajta megy el a GWD, 2 pick után hogyan jön vissza a meccsbe stb.

(Én majd akkor hiszem el neki, ha ezekre pozitívan reagál)
ZERO_L
Szerintem nem arra gondoltak, hogy fejben mennyire ott van, marmint hogy atlatja mar most a jatekokat, hanem azert kelt el ilyen magasan, mert intelligens gyerek, akire ra lehet szabni a Patriots rengeteg opcios utvonalbol allo playbookjait. A ketto mas azert.

A jatekot neki ia at kell latnia, es ahhoz ido kell, hogy fejlodjon, megismerkedjen az NFL-vedelmekkel. En erre celoztam, szerintem ezert kell meg padoztatni, aztan Newton meg arra jo, hogy peregjenek a hetek, amig Jonest a leheto legfelkeszultebben be lehet dobni elesbe.
Stez
Sőt mivel nincs elit elkapó sora mint a Bamán ezért át kell állnia egy olyan játékra ami számára elég ismeretlen, de ahogy nézem szépen megküzd ezzel a feladattal

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
hogymi?
gordon
csak a szokásos 😉
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Plusz, Jones éppen nem az a physical freak, atletikus, bomba karú irányító, akinek kegyetlen magasan van a plafonja, de ültetni kell, mert egyelőre azt se tudja, hogy egy NFL linebacker hol szokott felállni. Túlzok persze, de érthető mire gondolok azt hiszem. Jones egyik erőssége a két füle között van. Az ilyen típus azzal nyer a legtöbbet, ha nem csak a filmroomban elemezhet, de a gyakorlatban is gyűjtheti a tapasztalatot, mert elég (játék)intelligens / gyors felfogású ahhoz, hogy ne agyon nyomja a tapasztalás, hanem már a legelejétől kezdve fejlessze.

Persze abba nem látunk bele, hogy a Pats elég egyedi E&P rendszerét - amit elkapóknak is időnként fogas feladat elsajátítani kellően - egy irányító mennyi idő alatt tudja annyira magába szívni, hogy már pluszosan jöjjön ki a pályán ahhoz képest, amit Newton a maga 10 éve megszokott stílusában le tud tenni. Elképzelhető, hogy Belichickék úgy gondolják, hogy jobb, ha erre még adnak neki majd időt.
peterk2005
hogymi?
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.
kolok1972
Szerintem meg eroltetni kell. Nem azert, mert jo, hanem minden egyes hettel Jones ratermettebb lesz, tobb tudassal rendelkezik, tanul, fejlodik. Teny, hogy a mely bizbe bedovba lepheti at a vizvalaszto vonalat, de en amondo vagyok, ha eloszor mentalisan nem keszitik fel, akkor nem szabad meg jatszatni. Foleg, hogy ot Bradyhez fogjak hasonlitani. Oke, Tom nem nagyon, csak kozepesen nagy csicska, de azert emiatt nemi nyomas lesz Joneson. Osszessegeben jobb otletnek tartom, hogyha itt meg Newton kezd hetekig, honapokig, hadd erlelodjon Mac&Cheese.
Stez
Azért az igen kínos, ha fejben lenne lemaradása Jonesnak, hisz pont azért lett 1/15 mert a “nem mérhető” jellemzői mennyire rendben vannak...

Én már csak azért is erőltetném, mert végre meg akarom nézni padlóról fel tud e állni. És nem, nem azt várom, hogy -25ről 1,5 negyed alatt nyerje meg a bajnoki döntőt, hanem mi csinál akkor ha van egy kimondottan szar meccse vagy rajta megy el a GWD, 2 pick után hogyan jön vissza a meccsbe stb.

(Én majd akkor hiszem el neki, ha ezekre pozitívan reagál)
ZERO_L
Szerintem nem arra gondoltak, hogy fejben mennyire ott van, marmint hogy atlatja mar most a jatekokat, hanem azert kelt el ilyen magasan, mert intelligens gyerek, akire ra lehet szabni a Patriots rengeteg opcios utvonalbol allo playbookjait. A ketto mas azert.

A jatekot neki ia at kell latnia, es ahhoz ido kell, hogy fejlodjon, megismerkedjen az NFL-vedelmekkel. En erre celoztam, szerintem ezert kell meg padoztatni, aztan Newton meg arra jo, hogy peregjenek a hetek, amig Jonest a leheto legfelkeszultebben be lehet dobni elesbe.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Van 1db Asiasi és más senki tight end poszton. A két új maródi, Keene IR, Wells és Fumagalli cut

Nesze neked preseasonban 2 tight endes játék 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, volt e már, de az első fordulóban Mac kapta bőven a legjobb értékelést az újoncok közül, bár ez alap volt már a draftolasanal is 🥰

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.
kolok1972
Szerintem meg eroltetni kell. Nem azert, mert jo, hanem minden egyes hettel Jones ratermettebb lesz, tobb tudassal rendelkezik, tanul, fejlodik. Teny, hogy a mely bizbe bedovba lepheti at a vizvalaszto vonalat, de en amondo vagyok, ha eloszor mentalisan nem keszitik fel, akkor nem szabad meg jatszatni. Foleg, hogy ot Bradyhez fogjak hasonlitani. Oke, Tom nem nagyon, csak kozepesen nagy csicska, de azert emiatt nemi nyomas lesz Joneson. Osszessegeben jobb otletnek tartom, hogyha itt meg Newton kezd hetekig, honapokig, hadd erlelodjon Mac&Cheese.
Stez
Plusz, Jones éppen nem az a physical freak, atletikus, bomba karú irányító, akinek kegyetlen magasan van a plafonja, de ültetni kell, mert egyelőre azt se tudja, hogy egy NFL linebacker hol szokott felállni. Túlzok persze, de érthető mire gondolok azt hiszem. Jones egyik erőssége a két füle között van. Az ilyen típus azzal nyer a legtöbbet, ha nem csak a filmroomban elemezhet, de a gyakorlatban is gyűjtheti a tapasztalatot, mert elég (játék)intelligens / gyors felfogású ahhoz, hogy ne agyon nyomja a tapasztalás, hanem már a legelejétől kezdve fejlessze.

Persze abba nem látunk bele, hogy a Pats elég egyedi E&P rendszerét - amit elkapóknak is időnként fogas feladat elsajátítani kellően - egy irányító mennyi idő alatt tudja annyira magába szívni, hogy már pluszosan jöjjön ki a pályán ahhoz képest, amit Newton a maga 10 éve megszokott stílusában le tud tenni. Elképzelhető, hogy Belichickék úgy gondolják, hogy jobb, ha erre még adnak neki majd időt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Camnek nem annyira megy a közös edzéseken sem a Dnk ellen. Pedig nagyon az elején jár a társaság és elvileg nem kellene ilyen szinten gondnak lennie, ez "csak" szimplán edzés még vigyáznak is egymàsra.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.
kolok1972
Szerintem meg eroltetni kell. Nem azert, mert jo, hanem minden egyes hettel Jones ratermettebb lesz, tobb tudassal rendelkezik, tanul, fejlodik. Teny, hogy a mely bizbe bedovba lepheti at a vizvalaszto vonalat, de en amondo vagyok, ha eloszor mentalisan nem keszitik fel, akkor nem szabad meg jatszatni. Foleg, hogy ot Bradyhez fogjak hasonlitani. Oke, Tom nem nagyon, csak kozepesen nagy csicska, de azert emiatt nemi nyomas lesz Joneson. Osszessegeben jobb otletnek tartom, hogyha itt meg Newton kezd hetekig, honapokig, hadd erlelodjon Mac&Cheese.
Stez
Azért az igen kínos, ha fejben lenne lemaradása Jonesnak, hisz pont azért lett 1/15 mert a “nem mérhető” jellemzői mennyire rendben vannak...

Én már csak azért is erőltetném, mert végre meg akarom nézni padlóról fel tud e állni. És nem, nem azt várom, hogy -25ről 1,5 negyed alatt nyerje meg a bajnoki döntőt, hanem mi csinál akkor ha van egy kimondottan szar meccse vagy rajta megy el a GWD, 2 pick után hogyan jön vissza a meccsbe stb.

(Én majd akkor hiszem el neki, ha ezekre pozitívan reagál)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.
kolok1972
Szerintem meg eroltetni kell. Nem azert, mert jo, hanem minden egyes hettel Jones ratermettebb lesz, tobb tudassal rendelkezik, tanul, fejlodik. Teny, hogy a mely bizbe bedovba lepheti at a vizvalaszto vonalat, de en amondo vagyok, ha eloszor mentalisan nem keszitik fel, akkor nem szabad meg jatszatni. Foleg, hogy ot Bradyhez fogjak hasonlitani. Oke, Tom nem nagyon, csak kozepesen nagy csicska, de azert emiatt nemi nyomas lesz Joneson. Osszessegeben jobb otletnek tartom, hogyha itt meg Newton kezd hetekig, honapokig, hadd erlelodjon Mac&Cheese.

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
Burkus
Én nagyon bízom benne,hogy értelmetlenül,fölöslegesen nem fogjuk erőltetni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most értem haza és megnéztem az összefoglalót, a negatív oldalon a legfeltűnőbb Newton döntéseinek lassúsága volt. (Nem változott semmi.)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Érthető, miért gondolod ezt, de ez csak akkor működik, ha van hozzá megfelelő ellenfél (meg csapat is). Már az is fura, hogy ilyen sokat a pályán volt, ez is valszeg az eggyel kevesebb meccsnek szolhatott.

Abból ugyanis semmi nem derül ki, ha a mi rostertoltelekeinkkel játszva az ellenfél rostertoltelekei ellen jól vagy rosszul játszik, csak felesleges serulesveszely
Wyatt
Azért még mindig többet ér mint a megszokott hétköznapi edzés, oké a negyediksorral ne menjen fel Jones, de a második sorral fent lehetett volna többet szerintem.

Szerintem a WFT személyében pont ideis ellenfél lett volna, mert azért ott is tesztelni kéne a másodikszámú irányítót mennyire volt csak egyszeri eset az a tavalyi PO meccs.

Tartok tőle a Giants meccsen már csak az utolsó rosterspotokért harcolók fognak játszani. De ne legyen igazam.
ZERO_L
A második sorral fent is volt baromi sokat. Ahogy Wyatt is írta sokkal többet, mint várni lehetett. Utána meg már mindegy volt, gyakorlatilag Jones ügyileg értékelhetetlen lett volna a maradék idő. Amit akartak azt megkapták abból amennyit fent volt. Alapjátékok, egyszerű gyors passzok voltak a terítéken és erre hívtak be tudatosan egy-két mélyebb játékot, amikor látták, hogy abban komfortos.

Ha az ellenfél a hurkatöltőkkel van fent, akkor az még egy gyakorlás szintjét sem éri el, mert mindent meg fogunk oldani és nekünk úgy fog tűnni de fasza, közben meg a stábnak semmi hasznosat nem fog mondani, hiszen megoldotta az ellenfél második sora ellen is.

Newton esetében azt se felejtsük el, hogy Chase Youngék ellen volt fent és persze szarabbul nézett ki sokkal, mint Jones a teljes egészében, de ha Jones is Youngék ellen megy 2 negyedet, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ennyire örömteli nekünk a látvány.

Ellenfél is kell ahhoz, hogy értékelhető legyen érdemben a produkció. Jones helye atombiztos, a kezdőséget nem az ellenfél harmadik sora ellen fogja megnyerni, minden mást megoldott, amit kértek. Ebben ennyi volt, így jöhetett Hoyer. Ha lett volna Dolegala, akkor ő is jött volna, sőt ha Stidham van, akkor sanszos, hogy nem is jön Hoyer sosem ezen a meccsen. Vagy az utolsó 8-10 percre max.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyelőre elégedett vagyok a menedzselessel, persze jobban örülnék, ha Jones lenne az első héten a kezdő, és már ebben az idényben is mehetnénk vele sokáig, de nekem az is jó, ha szépen felepitjuk, amíg nem működik popecul a csapat és mondjuk csak a szezon második felében lesz kezdő, vagy jövőre.

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Érthető, miért gondolod ezt, de ez csak akkor működik, ha van hozzá megfelelő ellenfél (meg csapat is). Már az is fura, hogy ilyen sokat a pályán volt, ez is valszeg az eggyel kevesebb meccsnek szolhatott.

Abból ugyanis semmi nem derül ki, ha a mi rostertoltelekeinkkel játszva az ellenfél rostertoltelekei ellen jól vagy rosszul játszik, csak felesleges serulesveszely
Wyatt
Azért még mindig többet ér mint a megszokott hétköznapi edzés, oké a negyediksorral ne menjen fel Jones, de a második sorral fent lehetett volna többet szerintem.

Szerintem a WFT személyében pont ideis ellenfél lett volna, mert azért ott is tesztelni kéne a másodikszámú irányítót mennyire volt csak egyszeri eset az a tavalyi PO meccs.

Tartok tőle a Giants meccsen már csak az utolsó rosterspotokért harcolók fognak játszani. De ne legyen igazam.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Csak bennem merült fel kérdésként, hogy tulajdonképpen mi a francért kell pre-season snappeket pazarolni Hoyerre?
ZERO_L
Mert nincs 4. QB a rosteren, es felesleges Jones vagy Newton az ellenfel 4.sora ellen a sajat 4.sorral.

Ha lett volna Stidham vagy Dolegala, akkor ok kapjak azt az idot.
topin
Értem. De ennek az offseasonnek (meg a köv 2 évnek) nem arról kéne szólnia, hogy kiderüljön Jones egyáltalán megüti-e az NFL kezdő szintet? Esetleg arról, hogy be tudja-e előzni Newtont...

Vagy ez már kiderült az edzéseken?

Értem, hogy meg kell versenyeztetni az 50-60. rangsorú játékosokat, ki kerüljön be a rosterbe, de mire mész plusz egy jó ST playerrel vagy egy igéretes 5. számú CB-el, ha az irányító poszton totálisan bizonytalan a helyzet.

Nekem Newton játékában pl semmi olyat nem sikerült felfedeznem, amit ne láttam volna tavaly week5-16 között. Ugyan az a nagy semmi. Tudom-tudom csak altatunk és majd éles meccsen odabaszunk 😊

(Ha meg a sérüléstől féltjük, akkor meg minek kapnak egyáltalán snapeket)
ZERO_L
szerintem most derült ki a stáb elött hogy Cam stagnál, fél rossz döntéseket hoz, MacJ viszont szépen halad megalapozzák az önbizalmát aztán jöhetnek a bombák amit hiányolnak tőle, bár jobban szeretem a rövid gyors passzos játékokat mint a basszukelőrecsakleszbelőlevalami játékot. Az Ofalnak azért lesz dolga rendesen mert meg kell védeni ezt az aranyifjút. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érthető, miért gondolod ezt, de ez csak akkor működik, ha van hozzá megfelelő ellenfél (meg csapat is). Már az is fura, hogy ilyen sokat a pályán volt, ez is valszeg az eggyel kevesebb meccsnek szolhatott.

Abból ugyanis semmi nem derül ki, ha a mi rostertoltelekeinkkel játszva az ellenfél rostertoltelekei ellen jól vagy rosszul játszik, csak felesleges serulesveszely

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csak bennem merült fel kérdésként, hogy tulajdonképpen mi a francért kell pre-season snappeket pazarolni Hoyerre?
ZERO_L
Mert nincs 4. QB a rosteren, es felesleges Jones vagy Newton az ellenfel 4.sora ellen a sajat 4.sorral.

Ha lett volna Stidham vagy Dolegala, akkor ok kapjak azt az idot.
topin
Értem. De ennek az offseasonnek (meg a köv 2 évnek) nem arról kéne szólnia, hogy kiderüljön Jones egyáltalán megüti-e az NFL kezdő szintet? Esetleg arról, hogy be tudja-e előzni Newtont...

Vagy ez már kiderült az edzéseken?

Értem, hogy meg kell versenyeztetni az 50-60. rangsorú játékosokat, ki kerüljön be a rosterbe, de mire mész plusz egy jó ST playerrel vagy egy igéretes 5. számú CB-el, ha az irányító poszton totálisan bizonytalan a helyzet.

Nekem Newton játékában pl semmi olyat nem sikerült felfedeznem, amit ne láttam volna tavaly week5-16 között. Ugyan az a nagy semmi. Tudom-tudom csak altatunk és majd éles meccsen odabaszunk 😊

(Ha meg a sérüléstől féltjük, akkor meg minek kapnak egyáltalán snapeket)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak bennem merült fel kérdésként, hogy tulajdonképpen mi a francért kell pre-season snappeket pazarolni Hoyerre?
ZERO_L
Nem rá pazarolják, hanem Newtont / Jones-t óvják attól, hogy esetleg olyan playekben sérüljön meg, amik arról döntenek, hogy ki legyen az 53. játékos a rosteren.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Csak bennem merült fel kérdésként, hogy tulajdonképpen mi a francért kell pre-season snappeket pazarolni Hoyerre?
ZERO_L
Mert nincs 4. QB a rosteren, es felesleges Jones vagy Newton az ellenfel 4.sora ellen a sajat 4.sorral.

Ha lett volna Stidham vagy Dolegala, akkor ok kapjak azt az idot.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csak bennem merült fel kérdésként, hogy tulajdonképpen mi a francért kell pre-season snappeket pazarolni Hoyerre?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt meg csak úgy, hogy lássátok, unokaöcsémnek micsoda jó ízlése van 😀


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meki nem volt rossz, bár több deep ballt megnéztem volna tőle. Van még két meccs hátha ott.

Azért az vicces lenne ha az egyetlen udfa igazolásunk roster spotot fogna.
Életben tartva a nem is tudom már hány éves sorozatot.
ZERO_L
Igen, az az egy elindított eléggé szép volt, és öröm volt nézni, hogy végre volt egy olyan irányító, aki beállt, és nem sírt a kezében a labda 😀

Mondjuk persze sokat nem teszteltük, mentek a futópasszok és futókísérletek, de volt azért egy-két szép jelenet, remélem, jön még szépen sorban 😊

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Megérkezett az új rúgónk 😀! Jó hogy Stevenson lassú 😀 szép volt ez a 91 yardos Td!
ParadSEC
Az az 50 yardos FG-ban még legalább 20 yard benne volt, iszonyat jókat rúgott. Kb meg is nyerte a meccset, mert a másik oldalon nem remekelt így a rugó. Nah nem mintha nagyon számítana az eredmény 😊
Támadóktól nem voltam elájulva.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Meki nem volt rossz
ZERO_L
@eaglesmcnabb? 😮
Stez
én szar voltam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!