New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között
Wyatt
Szóval fogadtatok? 😀
Ugyan már, max. elkezdesz bézbózt nézni, sokkal több meccs van, bármikor belemenekülhetsz ha ennyire nem akarsz az asszonyba menekülni...
Solymi
nyomasd tavalyi meccseket gamepassról, nem tudja megkülönböztetni

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között
Wyatt
Szóval fogadtatok? 😀
Ugyan már, max. elkezdesz bézbózt nézni, sokkal több meccs van, bármikor belemenekülhetsz ha ennyire nem akarsz az asszonyba menekülni...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Az lesz szép, ha Newton opt out-ol
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 590 — !SuPeR6BoWL!
Erre az opt-outra mindig volt lehetőség vagy csak a covid miatt lehet?
vpi
Szerintem csak a Covid miatt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 590 — !SuPeR6BoWL!
Lassan tényleg elhiszem, hogy tankolunk Lawrencért
ThundersNFL
Hihetetlen hogy nem tudod elengedni..
topin
Ha sokat mondom még a végén Wyatt is elhiszi 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Erre az opt-outra mindig volt lehetőség vagy csak a covid miatt lehet?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, hülyeség a tank for Lawrence

Na az opt out for Lawrence már más kérdés 😀

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Lassan tényleg elhiszem, hogy tankolunk Lawrencért
ThundersNFL
Hihetetlen hogy nem tudod elengedni..
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Chung a következő.
Bazzani
Ezzel kiesett a 8. ember is a tavalyi defensive snapcountbol.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chung a következő.

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Engem két kérdés érdekel.

Egyrészt, hogy veszi ki magát, ha mondjuk jövőre egy játékos aki ezt az évet kihagyja holdoutolni akar, mert kevés a fizu?

Másrészt meg nem tartanak-e attól, hogy a helyettesűk beválik és cutolják őket? Mert egy év kihagyással egy évvel öregebben nem biztos, hogy megérnek majd egy nagyobb összeget. Ez Cannonra egyértelműen, de HT-ra is igaz lehet,
zinedine5
Mind a ketten elég szép nevet szereztek ebben a ligában és kerestek is eleget. Abból a betegségből, amiből Cannon kijött, hatalmas rizikó a vírus.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Engem két kérdés érdekel.

Egyrészt, hogy veszi ki magát, ha mondjuk jövőre egy játékos aki ezt az évet kihagyja holdoutolni akar, mert kevés a fizu?

Másrészt meg nem tartanak-e attól, hogy a helyettesűk beválik és cutolják őket? Mert egy év kihagyással egy évvel öregebben nem biztos, hogy megérnek majd egy nagyobb összeget. Ez Cannonra egyértelműen, de HT-ra is igaz lehet,
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 590 — !SuPeR6BoWL!
Lassan tényleg elhiszem, hogy tankolunk Lawrencért

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.
Kollega
Shula-Miami viszonylatban volt ilyen, de nem egyszerre volt Phinsnél a két fia.
briareos
Köszönöm!

Az ő esetében nem izgat fel. Szerintem a nepotizmus fogalmát se ismeri. Plusz a kölkök is kétszer keményebben dolgoznak, mert sejtik, hogy a vacsoraasztalnál milyen hangulat lesz, ha valamit elcsesznek 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.
Kollega
Shula-Miami viszonylatban volt ilyen, de nem egyszerre volt Phinsnél a két fia.

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/fieldyates/status/1288077441521549313?s=21

Ez de kurva kemény. És ha a defensive snapcountot nézed, akkor kiesett a 3., 4., 5. és 7. ember.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből vagy tankolás lesz. Vagy esetleg ez
 twitter.com/PFF/status/1288086855246925825
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Brandon Bolden sem játszik idén.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
Cam beszél arról, hogy mik voltak a motiváló tényezők abban, hogy elfogadja Belichik ajánlatát. Közben hozza a Cam-et stílust is. 😊

 www.youtube.com/watch?v=1Twrf4YtMt0
peterk2005
Képtelen vagyok megszokni.... Mindegy,ahogy a volt tesitanárom mondta: egyéni szociális probléma .
kolok1972
 www.youtube.com/watch?v=2-2K4qOlbdY

teljes
Amadeus
Megnéztem, érdekes volt, többnyire Cam beszélt, de a többiek is mondtak jókat.

Viszont kiderült, hogy Cam riversi úton jár, ugyanis van 7 gyereke 😀