New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet máris megvan ki megy Brady helyére New Englandbe.

Spoiler: Nagyot fogok mosolyogni, ha az lesz az, akiről pletykálnak. 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hivatalosan is Tampabán van TB

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Edelman11/status/1240043811293839361

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 468 — situational football
 twitter.com/Jonathan_Jones2/status/1239901121570844673

😥😥😥

 twitter.com/Tucker_TnL/status/1239924643462549507



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Maniac84 New England Patriots 592
Kis vidámság a hírhez 😀


Szerkesztette: Maniac84

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes, titkon ezt vártam, de nem igazán számítottam rá. Úgy gondoltam, hogy ma legkésőbb holnap bejelentik az összeborulást, aztán morogtam volna magamban, hogy má megen szívattak minket.....😊

Most, hogy bekövetkezett, mégsem igazán tudok örülni. Valahogy olyan méltatlannak érzem az ő pályafutásához. Megértem, aki egy kicsit fúj rá, hogy lelép, mert a magyar NE drukkerek 99 %-ának a NE Bradyvel együtt volt az, ami. Nyilván van aki még előtte is drukkolt nekik, de nem jellemző...


Ami miatt mégis örülök egy kicsit, hogy megnézhetem (hacsak vissza nem vonul) másik csapatban. Nyilván neki óriási kockázat, mert azt a színvonalat hozni nem nagyon lehet hozni. Kiderül az is, hogy mire képes BB szárnyai és a rendszere alól kibújva. Ha ugyanazt hozza, (nem feltétlenül gyűrűt-ket, mert a soktényezős) én hamut szórok a fejemre és fényezem a GOAT szobrát......😊
csi77
És ha 43 évesen egy védelem nélküli Buccaneersszel nem jut playoffba, akkor lehet mondani, hogy én megmondtam. Mondjuk vannak, akiknek ez 15 éve megy, szóval...
Wyatt
Na és? Én is 43 leszek hamarosan, mégsem fogom erre! 😊

Viccet félretéve, mivel egyidős vagyok vele (2 hónap ide), külön érdekes, hogy ennyi idősen játszik még.
csi77
Vagy inkabb gaz, hogy neked meg egy gyurud sincs.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Érdekes, titkon ezt vártam, de nem igazán számítottam rá. Úgy gondoltam, hogy ma legkésőbb holnap bejelentik az összeborulást, aztán morogtam volna magamban, hogy má megen szívattak minket.....😊

Most, hogy bekövetkezett, mégsem igazán tudok örülni. Valahogy olyan méltatlannak érzem az ő pályafutásához. Megértem, aki egy kicsit fúj rá, hogy lelép, mert a magyar NE drukkerek 99 %-ának a NE Bradyvel együtt volt az, ami. Nyilván van aki még előtte is drukkolt nekik, de nem jellemző...


Ami miatt mégis örülök egy kicsit, hogy megnézhetem (hacsak vissza nem vonul) másik csapatban. Nyilván neki óriási kockázat, mert azt a színvonalat hozni nem nagyon lehet hozni. Kiderül az is, hogy mire képes BB szárnyai és a rendszere alól kibújva. Ha ugyanazt hozza, (nem feltétlenül gyűrűt-ket, mert a soktényezős) én hamut szórok a fejemre és fényezem a GOAT szobrát......😊
csi77
És ha 43 évesen egy védelem nélküli Buccaneersszel nem jut playoffba, akkor lehet mondani, hogy én megmondtam. Mondjuk vannak, akiknek ez 15 éve megy, szóval...
Wyatt
Na és? Én is 43 leszek hamarosan, mégsem fogom erre! 😊

Viccet félretéve, mivel egyidős vagyok vele (2 hónap ide), külön érdekes, hogy ennyi idősen játszik még.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
És Rivers sem ide jön
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/FoxSportsRadio/status/1239970723243810826

ahogy írtam tegnap TB to TB
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes, titkon ezt vártam, de nem igazán számítottam rá. Úgy gondoltam, hogy ma legkésőbb holnap bejelentik az összeborulást, aztán morogtam volna magamban, hogy má megen szívattak minket.....😊

Most, hogy bekövetkezett, mégsem igazán tudok örülni. Valahogy olyan méltatlannak érzem az ő pályafutásához. Megértem, aki egy kicsit fúj rá, hogy lelép, mert a magyar NE drukkerek 99 %-ának a NE Bradyvel együtt volt az, ami. Nyilván van aki még előtte is drukkolt nekik, de nem jellemző...


Ami miatt mégis örülök egy kicsit, hogy megnézhetem (hacsak vissza nem vonul) másik csapatban. Nyilván neki óriási kockázat, mert azt a színvonalat hozni nem nagyon lehet hozni. Kiderül az is, hogy mire képes BB szárnyai és a rendszere alól kibújva. Ha ugyanazt hozza, (nem feltétlenül gyűrűt-ket, mert a soktényezős) én hamut szórok a fejemre és fényezem a GOAT szobrát......😊
csi77
És ha 43 évesen egy védelem nélküli Buccaneersszel nem jut playoffba, akkor lehet mondani, hogy én megmondtam. Mondjuk vannak, akiknek ez 15 éve megy, szóval...

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Mi is megszoktuk Favre-t más mezben, nektek is menni fog.
Mondjuk kicsit bizarr lesz, pláne ha az AFC-be megy, akkor szinte biztos fog játszani a Pats ellen is.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Érdekes, titkon ezt vártam, de nem igazán számítottam rá. Úgy gondoltam, hogy ma legkésőbb holnap bejelentik az összeborulást, aztán morogtam volna magamban, hogy má megen szívattak minket.....😊

Most, hogy bekövetkezett, mégsem igazán tudok örülni. Valahogy olyan méltatlannak érzem az ő pályafutásához. Megértem, aki egy kicsit fúj rá, hogy lelép, mert a magyar NE drukkerek 99 %-ának a NE Bradyvel együtt volt az, ami. Nyilván van aki még előtte is drukkolt nekik, de nem jellemző...


Ami miatt mégis örülök egy kicsit, hogy megnézhetem (hacsak vissza nem vonul) másik csapatban. Nyilván neki óriási kockázat, mert azt a színvonalat hozni nem nagyon lehet hozni. Kiderül az is, hogy mire képes BB szárnyai és a rendszere alól kibújva. Ha ugyanazt hozza, (nem feltétlenül gyűrűt-ket, mert a soktényezős) én hamut szórok a fejemre és fényezem a GOAT szobrát......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha Rivers megy indybe, akkor Brissettet vissza lehet talán ide hozni..
iktriad
1.kor plusz Gilmore az ara.
Stez
Rory vagy Lorerai?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha Rivers megy indybe, akkor Brissettet vissza lehet talán ide hozni..
iktriad
1.kor plusz Gilmore az ara.
Stez
Adunk érte egy 5th roundot oszt kuss 😂😂😂
ThundersNFL
Mar ket 1.kor plusz Gilmore az ara.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 668 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy ha Rivers megy indybe, akkor Brissettet vissza lehet talán ide hozni..
iktriad
1.kor plusz Gilmore az ara.
Stez
Adunk érte egy 5th roundot oszt kuss 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha Rivers megy indybe, akkor Brissettet vissza lehet talán ide hozni..
iktriad
1.kor plusz Gilmore az ara.

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
egy biztos érdekes szezon elé nézünk...Newtont én sem szeretném itt irányítóként látni(rizikós is ill. nem feltétlen illene a rendszerbe), FA piacon is a "jobbak" elkeltek. Annyira nem szoktam követni a fősulis focit, de QB poszton az első 3 irányítón (Burrow,Tua, Herbert) kívül érdemes valakivel bepróbálkozni, mert mondjuk jobb tud lenni mint Stidham? Stidhamből se láttunk sokat,1 évet padozott, megkapja a nagy esélyt hogy bizonyítson? Piszkosul kíváncsi leszek BB mester mit agyal ki, keres e veterán QB-t vagy neki futunk egy rookie/majdnem rookie irányítóval a szezonnak.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha Rivers megy indybe, akkor Brissettet vissza lehet talán ide hozni..
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Legyen világos, hogy szerintem is mindenki úgy szurkol és annak, akinek akar. Amikor megszerettem ez a csapatot Tom Brady még messze nem a GOAT volt, még arról is komoly viták voltak, hogy kiváló irányító-e. Annyit lehetett tudni, hogy megbízható és nem omlik össze teher alatt. Itt, a szemünk előtt vált a greatest-é és ez egy csoda volt, amit egyenes adásban nézhettem. Megadatott, hogy kétszer is láthattam élőben játszani. Szerintem ő nagyszerű példakép bárkinek, aki valaha, bármilyen sportba belekezd. És én ugyanezt gondoltam Peyton Manningről is.

De akkor nekem mostantól Tom Brady ellenfél, akit a csapatával együtt le kell győzni a pályán.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Na, mégiscsak megtörtént a meglepő. Végig azt mondtam, most is azt mondom, jobb helye Bradynek nem lesz, mint itt lett volna, ebben akkor nem csak a versenyzői logika döntött, hanem más szempontok. Hacsak nem a Patriots leigazolja Deshaun Watsont a Texansból 😀 BoB akciói után már nem mondom, hogy 0% az esélye. 😀

Hát akkor lesz pénz egy jobb WR-re, vagy TE-re, hogy Bradynek legyenek elkapói. Illetve izé..... 😀 😀 Szóval lesz pénz. Mondjuk Thuney-t gyorsan el kéne tradelni, mert így, hogy beesett Brady mind a 13.5 millája, plusz Thuney tagje, jelenleg nem nagyon lehet mozogni. Nem néztem most a pontos számot, de valahol 10 körül, picit inkább alatta lehet a current cap. (Gordon, mielőtt beírnád, hogy fogalmam sincs róla, szólok, hogy a pontos számot ugyan nem tudom, de 1-2 millánál biztos nem lövök mellé jobban. 😊 ) Lényeg a lényeg, hogy Thuney pénze mielőbb kéne, és akkor lesz 15-17 milla relative szabadon elkölthető. Elandon Roberts nekem kézenfekvő lenne. Mivel Butler kapta a taget, Shelton valószínűleg szintén megy. Én még Karrast megtartanám, nem lesz drága (hacsak nem tömi ki a Dolphins), és nem nagyon van depth a kezdő mögött. Főleg, hogy Thuney helyére is be kell állítani majd valakit. És akkor még marad egy kb Emmanuel Sandersnyi pénz...

Persze ha meg fell fizetni valami másik irányítót 20+ pízé (Newton, Carr, Dalton ilyenek lennének), akkor almás a fenti. De én Billbá helyiben húznék. Ez a roster hevesen öregszik Brady nélkül is. Mikor pár hónap múlva Gilmore is belép a 30-as klubba, nem lesz olyan játékos 30 alatt, akire így vagy úgy csettinteni lehetne, egy szem futó meg egy guardon kívül. A többi még túl fiatal és nemtudni, vagy már túl öreg. Szóval ha Bill építkezni akar, akkor én most nem a 20 éves bevált módszert folytatnám, hogy lépésről lépésre. Az a contender fenntartáshoz jó volt, most viszont - szerintem - jobb lenne húzni egy rakat ifjoncot és esélyt is adni nekik, hogy ne 3.-4. évben legyen belőlük valami, hogy 1 év oszt menjenek is isten hírével. 😊

(De Robert, Karras - és még akár Shelton is - maradhatna, mert ők legalább fijatalok. Már relative, itteni mércével. A lényeg, hogy bennük lehet még 4-5+ év is.)
peterk2005
Nagyrészt 1et értünk, én megtartanam Thuney-t hosszútávon, jövőre sok lóvé lesz , erősíteném a két falat rogyásig.
Irányítót remélem húzni fogunk, Isten ments ilyen Cam, Foles féle félmegoldásoktól..van most 2 év építeni, azzal kezdtük, hogy Cesariot és JMD t ideragasztottuk.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csapatsportban én is csapatnak szurkolok, nem egyes játékosoknak, akármilyen szimpatikusak. És Beckhamnek szurkoltam, amikor a realos volt, se előtte, se utána nem érdekelt. Meg fogom nézni, hogy Brady mit és hogy játszik az új csapatában, ahogy megnézem, hogy Amendola. Chandler Jones vagy más nevesebb ex-Pats játékosok mit játszottak az adott hétvégén. De ennél jobban nem fog érdekelni. A skizoid Colts-Broncos szimbiotikus szurkoláson évekig röhögtem, szerintem ez képtelenség.Burkus
Mindenki úgy szurkol, ahogy akar. Te is, mi is, én is, ők is. Arról a skizoid szurkolásról azt tudom mondani, hogy kiindulva a Colts fanbase számaiból - akiknek bőven több, mint fele lett "skizoid" (olvastam valahol, hogy a Colts fanbase állítólag 40%-a MEGVETTE Manning denveri mezét is ) - várhatóan a közeljövőben a Pats tábor több mint fele fog skizoiddá válni. Hangsúlyozom, 100%-ban a te dolgod, hogy TE hogyan szurkolsz (és ahhoz másnak semmi köze), de ha tovább skizoidozol, akkor mostantól a Pats fanbase nagyobb részét fogod jó eséllyel sértegetni. 😉 Muszáj? Nem muszáj. Szerintem. 😊

(Nincs itt szó egyébként állítólagos amerikai szurkolói módiról. Nem létezik az se kint, se itthon. Ahány ember annyiféleképpen érez, a skála teljes egészét lefedve. Inkább az vagyon, hogy - ahogy ilyen ügyekben lenni szokott - egy hangos kisebbség van, amelyik szereti megmondani - tojásban is, gurulósban is - hogy ki az igazi szurkoló és ki nem, meg hogy hogyan köll "igazi módon" szurkolni. Én meg azt mondom le köll sz*rni a nagyhangot, szurkolj úgy ahogy a szíved diktálja. Tapasztalatból mondom, hogy nem fog fájni ha netán Brady új csapatának a meccsei elé is odaülsz és szurkolsz neki mint az atom. Van az úgy, hogy az embernek lesz egy második kölke is és ettől még nem kell feltétlenül kidobni az elsőt, hanem mindkettőt tudja szeretni. 😊 Aztán ha megszűnt, a kettősség visszaáll az egypólus. Nabumm. )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Ha JE patrióta, akkor a smucigságon túl az is nagyon motiváló szempont lehet neki, hogy most elöl Ő lesz a vezér, akinek segíteni kell minden erejével ezt az offense-t. Ha megfutamodik ettől, vagy szimplán pajti miatt visszavonul, úgy hogy most kapta a hosszabbítást, az nagyobb csalódás mint a TB távozás anyagi és egoista szempontok miatt..
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, mégiscsak megtörtént a meglepő. Végig azt mondtam, most is azt mondom, jobb helye Bradynek nem lesz, mint itt lett volna, ebben akkor nem csak a versenyzői logika döntött, hanem más szempontok. Hacsak nem a Patriots leigazolja Deshaun Watsont a Texansból 😀 BoB akciói után már nem mondom, hogy 0% az esélye. 😀

Hát akkor lesz pénz egy jobb WR-re, vagy TE-re, hogy Bradynek legyenek elkapói. Illetve izé..... 😀 😀 Szóval lesz pénz. Mondjuk Thuney-t gyorsan el kéne tradelni, mert így, hogy beesett Brady mind a 13.5 millája, plusz Thuney tagje, jelenleg nem nagyon lehet mozogni. Nem néztem most a pontos számot, de valahol 10 körül, picit inkább alatta lehet a current cap. (Gordon, mielőtt beírnád, hogy fogalmam sincs róla, szólok, hogy a pontos számot ugyan nem tudom, de 1-2 millánál biztos nem lövök mellé jobban. 😊 ) Lényeg a lényeg, hogy Thuney pénze mielőbb kéne, és akkor lesz 15-17 milla relative szabadon elkölthető. Elandon Roberts nekem kézenfekvő lenne. Mivel Butler kapta a taget, Shelton valószínűleg szintén megy. Én még Karrast megtartanám, nem lesz drága (hacsak nem tömi ki a Dolphins), és nem nagyon van depth a kezdő mögött. Főleg, hogy Thuney helyére is be kell állítani majd valakit. És akkor még marad egy kb Emmanuel Sandersnyi pénz...

Persze ha meg fell fizetni valami másik irányítót 20+ pízé (Newton, Carr, Dalton ilyenek lennének), akkor almás a fenti. De én Billbá helyiben húznék. Ez a roster hevesen öregszik Brady nélkül is. Mikor pár hónap múlva Gilmore is belép a 30-as klubba, nem lesz olyan játékos 30 alatt, akire így vagy úgy csettinteni lehetne, egy szem futó meg egy guardon kívül. A többi még túl fiatal és nemtudni, vagy már túl öreg. Szóval ha Bill építkezni akar, akkor én most nem a 20 éves bevált módszert folytatnám, hogy lépésről lépésre. Az a contender fenntartáshoz jó volt, most viszont - szerintem - jobb lenne húzni egy rakat ifjoncot és esélyt is adni nekik, hogy ne 3.-4. évben legyen belőlük valami, hogy 1 év oszt menjenek is isten hírével. 😊

(De Robert, Karras - és még akár Shelton is - maradhatna, mert ők legalább fijatalok. Már relative, itteni mércével. A lényeg, hogy bennük lehet még 4-5+ év is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csak halkan szeretném felvetni,hogy számomra nagyon félő,hogy egy másik ikon is szögre akasztja így a sisakot Jules személyében....
kolok1972
Edelman 14 millát keres a következő két évben, ebből 5 milla az aláíráspénz. Nem hiszem, hogy lemond ennyi pénzről, különösen úgy, hogy legendásan smucig játékos.
Burkus
Különösen úgy, hogy a teljesítményéhez képest soha a büdös életben nem volt megfizetve. A következő két évben 14 millát keresne (és ez már a jó fizetése itt). Miközben Robby Andersonok 13-14 misiket kéregetnek idényenként
Wyatt
Ez egyértelmű Wyatt,én csak a félelmemet osztottam meg,remélem hogy Nektek lesz igazatok.
kolok1972
Igazából én Burkus legendásan smucig jelzőjén akadtam fenn, miközben töredékét nem kapta meg egy közepes elkapó keresetének sem, miközben alaphangon két Super Bowlt hozott nekünk, de inkább hármat. Mondjuk elég hálátlan ez a liga, de azért nem muszáj mindenkinek annak lennie.
Wyatt
Nem azt mondtam, hogy jól- vagy túlfizetett, hanem azt, hogy smucig, mely szó etimológiai jelentése: "kicsinyesen zsugori’". 😊 Ezt leírták róla sokan, többek között Meskó is. Abba kapaszkodom, hogy még ha az aláíráspénzt meg is tarthatja, kilencmilliót nem hagy veszni. Mert különben 3x SB győztesként, SB MVP-ként, 34 évesen, tele sérüléssel és két szalagszakadással minden amellett szól, hogy Edelman elköszön, hogy kedvenc játszópajtása és barátja elmegy. 😕
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 821
Egyik szemem sír, másik nevet.
TB nem játszik többet Pats mezben, de élvezhetjük még a játékát tovább.
...
Maniac84
Én Patriots szurkoló vagyok, nem Tom Brady szurkoló. Eddig is elismertem minden nagy játékost a ligában, ezután is el fogok, soha egy rossz szavam se lesz rá. De soha többet, egy percet sem fogok élvezni Tom Brady játékából, kivéve azt az egy esetet, ha ismét Patriots mezt húz.
Kollega
Én másképp látom. Ezentúl két csapatom lesz (amíg Brady játszik), legalább annyira fogok drukkolni Tom csapatának, mint a Patsnek. Majd tanácsot kérek a Colts-osoktól, hogy csináltak 😉
LordTamas
A Colts szurkolóktól hiába kérsz tanácsot, szerintem nem drukkoltak Bradynek! 😁
batyu
Manning esete szerintem egy kicsit más. Én kb miatta szerettem meg ezt a sportot, gondolom sokan voltak így. Egyébként nem okozott nagy nehézséget hogy két csapatot is követni kell, a Broncos pedig mindig is szimpi volt. Az egymás elleniken persze a Coltsnak szurkoltam, ilyenkor győzött a csapat szellem 😏.