New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ricky Doyle szerint Brady döntése mögött inkább a családi kapcsolatok megerősítése áll.. Azért nem ment Los Angelesbe, mert az előző házasságából született gyermeke a keleti parton, New York környékén él. Brady és Giselle, a család kifejezetten sokat mozog Miami, Costa Rica és Dél Amerikában, így mindenképpen a keleti part volt ami közelebb állt a szívéhez.
A Tampa volt az a csapat aki két évre garantált 60 misit adott neki, a New England ajánlata állítólag a határban sem volt ezzel..
A szakmai okok pedig valószínűsíthetően Arians személye volt, aki kifejezetten jó kapcsolatot ápolt Bradyvel és meggyőzte, hogy kifejezetten nagy szerepet szán neki az új csapatban.. A Tampa elkapó alakulata WR-ek és TE-ek vonatkozásában lényegesen jobb, mint a jelenlegi Patriotsé, és ígéretet kapott, hogy a falat látványosan feljavítják OT poszton..
Legalábbis ezt mondják most kint a szakik.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 468 — situational football
Elment Brady, Van Noy, Collins, Thuney sem fog maradni.

De legalább itt van velünk Damiere Byrd. 44 elkapás/488 yard, 3 TD - mindezt nem tavaly, hanem négy év alatt. Azért most megnyugodtam egy kicsit, hogy van jelentős upgrade is.
Burkus
De hogy tényleg ezt minden tetves évben el kell játszani...

Egy szaros campbody-n remegsz, azért az ügye megvan?

Úgy viselkedsz, mintha először élnéd át a Patriots offseason-t, most te megint arra számítottál, hogy Hopkinsért meg Hooperért fizetünk ki egy zsák vagyont???

Brady nélkül már kurvára ráérünk, nem kell win now módban akciózni, meg fogja találni BB a megfelelő puzzle darabokat, aztán lehet ez csak a harmadik évre áll majd össze, de a meccs első 5 percében megint mi értelme van negatívoskodni azt egyszer igazán elmagyarázhatnád.




Jelenlegi jóslás alapján a comp pickekkel így állunk:

3.kör - Brady
4.kör - KVN
4.kör - Collins

és nem úgy néz ki, hogy mi bárkinek is évi 10 misiket osztogassunk... le merem fogadni a QB igazolással is addig fogunk várni, amíg az nem számít bele a comp pick számításba (mondjuk egy csere amúgy se számítana bele), igazából tök mind1 kivel versenyeztetjük meg Stidham-et

csak egy első körös irányító húzás ne legyen, léééééééci



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
Mondanam hogy kizárt, de két napja még TB 2 TB-re mondtam ugyanezt.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Hát őszintén, én eléggé meglepődnék, ha szopó rolleren lennénk. BB úgy tűnik már tavaly kitette volna Tom-ot, biztos vagyok benne, hogy nincs vakon. Jets nem ellenfél, Miami a levedlett cuccainkat csípkedi fel, mint egy hajléktalan, Bills pedig mindig a végén elcseszi. 😀 Meglesz az a PO, mégha Jules dobálgat Seniorral felváltva, akkor is.
Nehogy a divízió társak megsértődjenek 😉, de van rá egy százasom, hogy a PO-ba bejutunk.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Nekem ez most egy kicsit olyan mintha BB egyet hatra lépne felmérni a terepet es felepíteni a koncepciót. Nyilván a vázlat mar megvan neki ezert is engedte el TB t es egy par megtartható játékost.
Mondjuk en arra is kíváncsi leszek, hogy az afc védelmeket Mahomes vagy Lamar ellen építik-e fel .
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Megtette ezt már Belichick egy pár játékossal, akiről azt gondoltuk, hogy velük nem fogja. Amiért én azt hittem, hogy Bradyvel ezt nem lehet, az Kraft volt, nem az Öreg. Az Öregnek Brady is csak egy figura a táblán, amikor a rostert kell menedzselni. Az egész rendszere dőlne össze, ha nem lenne a csapat érdeke minden előtt. Mint egy kib... számológép: beírhatod egymilliószor, hogy 2x2. Mindig 4 lesz az eredmény.
Kollega
Én örülök, hogy Kraftnak volt annyi esze, hogy Belichick döntése mögé állt. A franchise jövője szempontjából. Nagyon szerettem és szeretem a 12-est, de ez így van jól.
Boston
Kraft megmondta neki, hogy úgy szereti, mint a saját fiait. A fiai pedig pontosan tudják, hogy a céget azért jobban szereti, mint őket 😊
Kollega
Én nem tudom kit/mit szeret jobban, de számomra nem ez következik abból, ami történt.

Do your job
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Megtette ezt már Belichick egy pár játékossal, akiről azt gondoltuk, hogy velük nem fogja. Amiért én azt hittem, hogy Bradyvel ezt nem lehet, az Kraft volt, nem az Öreg. Az Öregnek Brady is csak egy figura a táblán, amikor a rostert kell menedzselni. Az egész rendszere dőlne össze, ha nem lenne a csapat érdeke minden előtt. Mint egy kib... számológép: beírhatod egymilliószor, hogy 2x2. Mindig 4 lesz az eredmény.
Kollega
Én örülök, hogy Kraftnak volt annyi esze, hogy Belichick döntése mögé állt. A franchise jövője szempontjából. Nagyon szerettem és szeretem a 12-est, de ez így van jól.
Boston
Kraft megmondta neki, hogy úgy szereti, mint a saját fiait. A fiai pedig pontosan tudják, hogy a céget azért jobban szereti, mint őket 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
Ha igaz a Harmon ellenérték (hátsó körös pick csere), akkor az eléggé sovány.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit
ParadSEC
Meg gyűlnek a jövő évi kompenzációs pickek is rendesen. 4-5 megint biztos lesz belőlük.
iktriad
Csak a draft pickek nem nyernek neked meccset. Főleg, hogy akik most mentek el innen itt azért húzták a szekeret rendesen.
Elég komoly rebuild szaga van a dolognak.
Mondjuk nálunk olyan egy sikeres év mint itt egy kudarcos rebuild év, de ez már külön téma.
Bazzani
A Ravens bizonyítja, mit tud egy okos GM pickekkel varázsolni - pl. két 5. körösből lett Marcus Peters meg Calais Campbell.
BB meg elég rafkós az ilyen üzletekhez.
Plusz szinte mindig, minden évben mondjuk, hogy na majd a Pats megérzi a veszteségeket, aztán kiderül, hogy mégsem. Igaz Brady nélkül idén talán végre meg fogják érezni.
iktriad
Tavaly a Browns meccsig lehetett valahogy - jó hívásokkal, jó gameplannel - elfedni a veszteségeket.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit
ParadSEC
Meg gyűlnek a jövő évi kompenzációs pickek is rendesen. 4-5 megint biztos lesz belőlük.
iktriad
Csak a draft pickek nem nyernek neked meccset. Főleg, hogy akik most mentek el innen itt azért húzták a szekeret rendesen.
Elég komoly rebuild szaga van a dolognak.
Mondjuk nálunk olyan egy sikeres év mint itt egy kudarcos rebuild év, de ez már külön téma.
Bazzani
A Ravens bizonyítja, mit tud egy okos GM pickekkel varázsolni - pl. két 5. körösből lett Marcus Peters meg Calais Campbell.
BB meg elég rafkós az ilyen üzletekhez.
Plusz szinte mindig, minden évben mondjuk, hogy na majd a Pats megérzi a veszteségeket, aztán kiderül, hogy mégsem. Igaz Brady nélkül idén talán végre meg fogják érezni.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit
ParadSEC
Meg gyűlnek a jövő évi kompenzációs pickek is rendesen. 4-5 megint biztos lesz belőlük.
iktriad
4 a max
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit
ParadSEC
Meg gyűlnek a jövő évi kompenzációs pickek is rendesen. 4-5 megint biztos lesz belőlük.
iktriad
Csak a draft pickek nem nyernek neked meccset. Főleg, hogy akik most mentek el innen itt azért húzták a szekeret rendesen.
Elég komoly rebuild szaga van a dolognak.
Mondjuk nálunk olyan egy sikeres év mint itt egy kudarcos rebuild év, de ez már külön téma.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit
ParadSEC
Meg gyűlnek a jövő évi kompenzációs pickek is rendesen. 4-5 megint biztos lesz belőlük.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Lényegében az összes szürke eminemciás elmegy akik csendben tették a dolgukat méghozzá elég jól

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Közben szedik szét a csapatot bőszen...
Shelton, Karras, Harmon
NB2
Szerintem arra bazírozunk, hogy a koronavírus miatt úgysem lesz szezon. 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Közben szedik szét a csapatot bőszen...
Shelton, Karras, Harmon
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Shelton, Karas, Harmon is pápá. Na lesz mire költeni a 12 draft cetlit

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
NS megint hozzta a szokásost :



Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elment Brady, Van Noy, Collins, Thuney sem fog maradni.

De legalább itt van velünk Damiere Byrd. 44 elkapás/488 yard, 3 TD - mindezt nem tavaly, hanem négy év alatt. Azért most megnyugodtam egy kicsit, hogy van jelentős upgrade is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Úgy emlékszem, hogy Roethlisberger mondta el egy podcastben anno, hogy azért utálta a legjobban Arians rendszerét, mert a WR akkor volt mindig a legtisztábban, amikor őt a labdaelengedés utáni mp-ben telibe vágták. Ben elmondta, hogy tudta, hogy lesz szabad célpontja, de ki kellett várnia és azt is, hogy neki meg be kell nyelnie az ütést. Megoldotta, mert ő vasember.

Kívülről is QB és RB gyilkosnak néz ki a system, mert - és ezt is mondta BB - hogy az underneath útvonalak Bruce-nál mindig másodlagosak, "underestimated"-ek. Asszem Mike Wallace mondta egyszer egy interjújában, hogy a legtöbb rövid útvonalát imprózta, annyira szabad kezet kaptak Pittsburghben a WR-ek (kb oldd meg az elszakadást takkra, aztán lesz vmi).

Ariansnek pálfordulnia kell - Andy Reid-et remélem felhívja - mert ez nem tartható.

Remélem, hogy Brady nem sérülten vonul majd vissza, azt nagyon nem szeretném!
több mint 4 éve
rokaur 869
Arra gondoltam undi,hogy 230misi megkeresett dollárral a háta mögött bőven megtehette volna,hogy ne anyagi szempontok alapján döntsön,hanem szakmai alapon. Sztem óriási a veszélye annak,hogy játékban neki ez hatalmas bukta legyen,mert nem egy contender csapatba ment.kolok1972
Miért, hova mehetett volna contender csapathoz? A Niners pletyka nyilván komolytalan volt, most jöttek a SB-ból, nem olyan hülyék, hogy lecseréljenek egy használható(nál is talán jobb) fiatal irányítót egy 43 évesre. A többi lehetséges célállomás Bucs kategória. Beleértve most már a Patriotsot is egyébként.

(Hozzáteszem, én is azt gondoltam, hogy a Patriots a leglogikusabb, de nem elsősorban az újabb gyűrű ill. lehetséges teljesítmény miatt. Hanem azt hittem TB jobban fázik attól, hogy 43 évesen költözzön, BB meg nem vesz a nyakába egy olyan szezont amikor vagy Stidhamje lesz vagy majdnem ugyanannyit ki kell pengetni egy "idegen" irányítóért, aki szintén csak stopgap feladatra jönne. Úgy látszik mindkettő bevállalósabb. De legalábbis az egyik biztosan.)
peterk2005
Én nem mondtam,hogy mehetett volna contender csapathoz. Pont azt mondom,hogy annyira mindenáron játszani akart-mert úgy érzi,hogy tud még teljesíteni- hogy az sem volt szempont hogy milyen csapathoz megy. Én legalább is nagyon bízom,hogy ez volt a szempont és nem a pénz. Csak én attól félek-vagy ha úgy jobban tetszik ,attól féltem őt- hogy a küzdeni akarása miatt nem képes felmérni a saját teljesítőképességét,pláne úgy hogy objektíve is van egy csomó bizonytalansági tényező (új csapat,új edző,új közeg stb..)
Azzal nem értek egyet hogy le tudja rombolni a legacyját,mert ezt már senki nem veheti el tőle. De ahogy korábban is írtam,nagyon nem szívesen nézném a vergődését,az esetleges egyre rosszab játékát és utána a visszavonulását. Gondoljatok bele,ha nem fog menni se neki,se a csapatnak (ami nem is biztos hogy feltétlenül az ő hibája lesz) ki fogja kezdeni a sajtó ,a szurkolók és nem jönnek a siker élmények sem. Ő ehhez nincs hozzászokva,sosem volt még ilyen helyzetben
kolok1972
csak kb minden elvesztett Pats meccs utan ez volt, iden is ez volt.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
azt varjatok meg ha Brady is jo lesz es a Pats is, egy ket fej tuti felrobban akkor, hogy ki is volt a jobb 😀
rokaur
Legyen így!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
rokaur 869
azt varjatok meg ha Brady is jo lesz es a Pats is, egy ket fej tuti felrobban akkor, hogy ki is volt a jobb 😀