New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító
Wyatt
De miért nincs dicsőítve? Mint játékos ugyanakkora hérosz marad örökre minden Pats fan szívében..Soha nem kérdőjelezheti meg senki az eredményeit, sikereit, a teljesítményét. A legnagyobb kedvenc PATRIOTS játékos marad örökre..Miben lenne az hálátlan, aki ezt elismeri, azt nem értem? Hálás vagyok, hogy a csapatomnak ilyen játékosa volt, aki a valaha volt legnagyobb..Hálás vagyok neki is, hogy a csúcsra jutott a csapattal..nélküle sokkal kevesebbszer sikerült volna.

De ettől még látom, hogy ő tört pálcát..jogosan, nem jogosan az hit vita. Szerintem BB ezerszer fontosabb a csapatnak, mint TB. De TB nélkül nem lett volna soha ilyen domináns majd 20 évünk..tehát nem csak BB érdeme.

Nem örülök, hogy elment. Szerintem innen kellett volna visszavonulnia..nekem ez lett volna a katarzis lezárása. És nem azért alakult így, mert a gonosz BB elküldte. Hanem mert TB menni akart és/vagy feltételeket szabott,amiről tudta hogy úgy sem teljesítik (maradéktalanul). Kb biztos voltam benne, hogy távozni fog, ezért is szerettem volna, ha tavaly még egyszer eljutunk a küszöbig..

Másnak még lehet katarzis a TB story, de én a Patriots sikerének jobban fogok örülni mint az övének. Mert én Patriots drukker vagyok..ettől még imádtam minden percét amit nálunk töltött, ódákat zengtem róla és ezután is azt fogom tenni, ha anekdotázok róla..de ez elmúlt, vége, elment. Kb mint, aki visszavonult volna tőlünk, csak ezt az érzést nem kaptuk meg mi, szimpla NE szurkolók, akik nem vándorolnak másik csapathot egy játékos miatt.

És én nem szólok le senkit, azért mert ő játékoshoz kötődik jobban, akkor sem ha én ezt nem tudom elképzelni.

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
topin
Bocsánat nem akarlak megbántani, DE már többedjére olvasom nálad és másoknál is, ezt a degradáló kifejezést, lenézést Brady irányába..
Honnan tudod, hogy mik voltak Brady feltételei, és miért döntött az elmenetel mellett, miért kell mohó kecskének nevezni a csapat ikonját??
Honnan tudod, hogy mit kínált a csapat???
Senki sem tudja.. Se te, se én, se senki..
NFL pletykák alapján arra lehet következtetni, hogy Brady szeretett volna maga mellé egy minőségi, Top10-es WR-t és egy TE-et, és akkor leadott volna a fizetési igényeiből, ha aláír vele a csapat még két évre.. Pletykák alapján BB ezt már nem akarta egy diszkont áras egy éves szerződést toltak az orra alá, megint.
Egy olyan embernek, aki tolta a szekeret 20 évig és vezetésével 6 SB-t nyert egy olyan franchise ami előtte a határban sem volt..
Brady nem tudott megegyezni BB-vel, aki így elment egy olyan középcsapathoz, ahol az O# még mindig jobb állapotban van, mint jelenleg a mienk. Lesz két kiváló elkapója, két kiváló TE-je egy jó RB-je, megy egy TOP7 O# fala.
Ráadásul minimum 50 misi garantáltat visz haza egy két éves szerződéssel!
Ha TE lennél egy ilyen franchise ikonja, kapitánya, aki viszi a gárdát 20 éve tűzön-vízen át a hátán, akkor talán elvárhatnád, hogy végre 1x a Te elképzeléseid alapján alakítsák ki az O# játékosállományát, ha már évekig lényegesen akciósabb áron játszottál mint a mi a tényleges értéked volt..
Brady az elmúlt 15 évben inkább lemondott a nagy pénzről, átalakítatta, átstrukturáltatta többször IS a saját szerződését és játszott"diszkont" áron, hogy jó elkapói, csapattársai legyenek, mert mindig is győzni akart.
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..
Azért mert ez most nem jött össze,és nem adtak neki egy újabb esélyt erre a csapatnál, ezért nem kell őt degradálni, különböző sértő jelzőkkel illetni!
Tom Brady az NFL 100 éves történetének legeredményesebb irányítója! Kijelentő mondat, tény..
És szerény véleményem alapján a legjobb irányítója, legjobb kapitánya IS..
Ha elindul idén az NFL szezon, akkor véleményem alapján Brady vezetésével, jobb lesz a Tampa idén, mint a Patriots! De ez is csak egy vélemény..
kyobalu
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító
Wyatt
Ezért akadtam ki, hogy valaki mezt égett mintha Brady nem tett meg volna mindent ezért a csapatért eddig . Sztem is örülni kell, hogy itt volt és ennyi szép pillanatot okozott és 20 évig vitte a csapatot minimum playoffba

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
topin
Bocsánat nem akarlak megbántani, DE már többedjére olvasom nálad és másoknál is, ezt a degradáló kifejezést, lenézést Brady irányába..
Honnan tudod, hogy mik voltak Brady feltételei, és miért döntött az elmenetel mellett, miért kell mohó kecskének nevezni a csapat ikonját??
Honnan tudod, hogy mit kínált a csapat???
Senki sem tudja.. Se te, se én, se senki..
NFL pletykák alapján arra lehet következtetni, hogy Brady szeretett volna maga mellé egy minőségi, Top10-es WR-t és egy TE-et, és akkor leadott volna a fizetési igényeiből, ha aláír vele a csapat még két évre.. Pletykák alapján BB ezt már nem akarta egy diszkont áras egy éves szerződést toltak az orra alá, megint.
Egy olyan embernek, aki tolta a szekeret 20 évig és vezetésével 6 SB-t nyert egy olyan franchise ami előtte a határban sem volt..
Brady nem tudott megegyezni BB-vel, aki így elment egy olyan középcsapathoz, ahol az O# még mindig jobb állapotban van, mint jelenleg a mienk. Lesz két kiváló elkapója, két kiváló TE-je egy jó RB-je, megy egy TOP7 O# fala.
Ráadásul minimum 50 misi garantáltat visz haza egy két éves szerződéssel!
Ha TE lennél egy ilyen franchise ikonja, kapitánya, aki viszi a gárdát 20 éve tűzön-vízen át a hátán, akkor talán elvárhatnád, hogy végre 1x a Te elképzeléseid alapján alakítsák ki az O# játékosállományát, ha már évekig lényegesen akciósabb áron játszottál mint a mi a tényleges értéked volt..
Brady az elmúlt 15 évben inkább lemondott a nagy pénzről, átalakítatta, átstrukturáltatta többször IS a saját szerződését és játszott"diszkont" áron, hogy jó elkapói, csapattársai legyenek, mert mindig is győzni akart.
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..
Azért mert ez most nem jött össze,és nem adtak neki egy újabb esélyt erre a csapatnál, ezért nem kell őt degradálni, különböző sértő jelzőkkel illetni!
Tom Brady az NFL 100 éves történetének legeredményesebb irányítója! Kijelentő mondat, tény..
És szerény véleményem alapján a legjobb irányítója, legjobb kapitánya IS..
Ha elindul idén az NFL szezon, akkor véleményem alapján Brady vezetésével, jobb lesz a Tampa idén, mint a Patriots! De ez is csak egy vélemény..
kyobalu
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..

kyobalu
Az én jegyem a Patriotshoz szól..a Tom Brady terem elköltözött..nem a csapat miatt. Wlit TE, elit WR..azért ne hagyd ki a matekot. Az alsó hangon 25-28 millió. 2 emberre..
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Nem bántottál meg, de engedd meg, hogy annak ellenére hogy a kedvenc játékosomról beszélünk, ne legyek vak..elfogadom, ha más úgy tekint rá mint egy szentre és az eredményekkel mindent elfogadhatónak tart..én nem. nyilván azért, mert én máshogy ruháztam fel őt..ez az én hibám. Nálam, vagy ha én vagyok a helyében, akkor maradt volna..de én Pats drukker vagyok, ezért a Pats előnyeit fogom nézni. Brady egy játékos, aki miatt nem leszek tampa fan..akkor se ha a kedvenc patriots játékosom volt. Mert én a csapatot kedvelem elsősorban, ráadásul azért amit képvisel. Ebbe pedig nem illett ez a "zsasrolósdi" akkor sem ha ő GOAT..bár nem értem miért ne kecskézhetné bárki, mikor nálunk volt ez nem volt gond..ráadásul egy magyar mondás miatt adta magát..Azért ha valaki ebbe is beleköt, vagy ezen is megbántódik, talán rendelhetne egy Tampa mezt.. 😉

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
topin
Bocsánat nem akarlak megbántani, DE már többedjére olvasom nálad és másoknál is, ezt a degradáló kifejezést, lenézést Brady irányába..
Honnan tudod, hogy mik voltak Brady feltételei, és miért döntött az elmenetel mellett, miért kell mohó kecskének nevezni a csapat ikonját??
Honnan tudod, hogy mit kínált a csapat???
Senki sem tudja.. Se te, se én, se senki..
NFL pletykák alapján arra lehet következtetni, hogy Brady szeretett volna maga mellé egy minőségi, Top10-es WR-t és egy TE-et, és akkor leadott volna a fizetési igényeiből, ha aláír vele a csapat még két évre.. Pletykák alapján BB ezt már nem akarta egy diszkont áras egy éves szerződést toltak az orra alá, megint.
Egy olyan embernek, aki tolta a szekeret 20 évig és vezetésével 6 SB-t nyert egy olyan franchise ami előtte a határban sem volt..
Brady nem tudott megegyezni BB-vel, aki így elment egy olyan középcsapathoz, ahol az O# még mindig jobb állapotban van, mint jelenleg a mienk. Lesz két kiváló elkapója, két kiváló TE-je egy jó RB-je, megy egy TOP7 O# fala.
Ráadásul minimum 50 misi garantáltat visz haza egy két éves szerződéssel!
Ha TE lennél egy ilyen franchise ikonja, kapitánya, aki viszi a gárdát 20 éve tűzön-vízen át a hátán, akkor talán elvárhatnád, hogy végre 1x a Te elképzeléseid alapján alakítsák ki az O# játékosállományát, ha már évekig lényegesen akciósabb áron játszottál mint a mi a tényleges értéked volt..
Brady az elmúlt 15 évben inkább lemondott a nagy pénzről, átalakítatta, átstrukturáltatta többször IS a saját szerződését és játszott"diszkont" áron, hogy jó elkapói, csapattársai legyenek, mert mindig is győzni akart.
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..
Azért mert ez most nem jött össze,és nem adtak neki egy újabb esélyt erre a csapatnál, ezért nem kell őt degradálni, különböző sértő jelzőkkel illetni!
Tom Brady az NFL 100 éves történetének legeredményesebb irányítója! Kijelentő mondat, tény..
És szerény véleményem alapján a legjobb irányítója, legjobb kapitánya IS..
Ha elindul idén az NFL szezon, akkor véleményem alapján Brady vezetésével, jobb lesz a Tampa idén, mint a Patriots! De ez is csak egy vélemény..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jött a FB Danny Vitale a Packersből.
 twitter.com/TomPelissero/status/1241116780774526976
iktriad
..mint egy falat kenyér.

Több FB van a keretben mint QB.
zinedine5
Tavaly már az LB-nek kellett ott lennie, nem akarják ezt még egyszer megkockáztatni

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
Jött a FB Danny Vitale a Packersből.
 twitter.com/TomPelissero/status/1241116780774526976
iktriad
..mint egy falat kenyér.

Több FB van a keretben mint QB.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a FB Danny Vitale a Packersből.
 twitter.com/TomPelissero/status/1241116780774526976
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha lenne Brady mezem, sose égetném el. (Hülye vagy? Egy ilyen vacak egy rakás pénzbe kerül! Ha meg mégis visszajön valahogy, verheted a fejed a falba 😊) De ahogy írtam már, a képzeletbeli Brady mezem most el van téve a szekrénybe és majd csak akkor veszem elő, ha visszavonul.
Már rakják fel a TB mezégetős videókat netre. WHY?? Nem értem milyen nem normális emberek vannak . Elfelejti a 6 gyűrűt és mezt égett mert otthagyja a csapatot de még nem is riválishoz megy mint Favre anno😂😂
Hightower94
Olyan sokat azért nem raktak fel. De két nézet van. Az egyik szerint ő emelte csúcsra a Patriotsot, ő tette egyenrangúvá a régen híres bostoni franchiseokkal a footballt. A másik szerint sehol se lenne, ha Belichick nem húzza be a draft végén és nem ad neki lehetőséget, amikor Bledsoe megsérült.

Kraft úr azt mondta, kiérdemelte, hogy dönthessen. Nyilván nem jogi értelemben, mert úgy szabadügynök volt. De abban az értelemben, hogy érzelmi nyomást ne tegyen rá.
A másik oldal hívei meg égetik a mezét.

Valahol meg a háttérben Belichick mondta ki, hogy már nem érsz annyit, amennyibe kerülsz. Te sem vagy különb, mint Seymour, Vrabel, vagy a többi elcserélt, elengedett. Rideg dolog ez.
Kollega
Sajnos ez az van az idővel ő se tud harcolni. Igazad van teljesen. Ez a 20 év szép volt és értem érzi még magában a tüzet de olyan fura -nekem aki sose voltam Pats fan - hogy rakeresunk wikibe és az van kiirva tampa bay játékosa.
De ahhoz tudom hasonlitani mint Jordan elment két évig a Wizardsba levezetni , amikor visszament Chicagoba allva tapsoltak , ez lesz vele is jövőre ha visszajön a Gillettebe.
Ezért se értem azt a néhány embert aki mezt égett, mert megértem rossz más mezben látni azt hitték örökre ott lesz de nem szabad felejteni a sok jó élményt amit okozott.
Belichick meg összerak nélküle is egy jó csapatot, mint annó Bladsoeval se volt rossz 2000-ben és a Brownsból is egy jó csapatot csinált ami aztán Ravensként nem sokra rá hogy elment SBt nyert.
Ugyhogy én nem féltelek titeket .
Hightower94
Ha lenne Brady mezem, sose égetném el. (Hülye vagy? Egy ilyen vacak egy rakás pénzbe kerül! Ha meg mégis visszajön valahogy, verheted a fejed a falba 😊) De ahogy írtam már, a képzeletbeli Brady mezem most el van téve a szekrénybe és majd csak akkor veszem elő, ha visszavonul. Szerintem ez a középút.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy arra gondoltam, hogy mi lenne ha Billbá dobna egy telefont Miamiba Rosenért? Most már szerintem a pincében az ára, alig kéne adni érte valamit. Oké, az eddigi szereplése nem fényes, de ettől függetlenül csak egy első körös tehetség. Akárhányszor látom a pályán, ez azért még mindig látszik rajta. Rém olcsó, nem foglal szinte semmit a capből. Nyáron Stidhammel lerendezhetnék hogy ki kezdjen aztán hajrá. Szerintem Rosen nyerne...
peterk2005
Nem te vagy az első, konkrétan az első gondolatom ez volt, amikor kiderült, hogy Brady nem jön vissza. Amúgy is írja mindenki két éve. Érdekes lenne, itt szerintem simán megoldanák, hogy jó legyen. Stidham instant öngyilkosság jelenleg

A mezégetőknek meg ennyi eszük van

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Nicsak ki labdázgat Sanuval? Csak nem a Pats új kezdő QB-ja?...
 twitter.com/OnePantherPlace/status/1241061935950508033
iktriad
Nem mondom ,hogy akkor tökön szúrom magam,de de. Baromira nem bírom azt fickót.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nicsak ki labdázgat Sanuval? Csak nem a Pats új kezdő QB-ja?...
 twitter.com/OnePantherPlace/status/1241061935950508033
iktriad
A fejemben pont az fogalmazódott meg, h Newton lesz a Pats QB-ja😁
Fast Willie
Sanu-nak kb. 3-4 hete egy komolyabb boka műtéte volt, nem?
Sinisa
Honnan tudjam, nem voltam ott mellette?!
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nicsak ki labdázgat Sanuval? Csak nem a Pats új kezdő QB-ja?...
 twitter.com/OnePantherPlace/status/1241061935950508033
iktriad
A fejemben pont az fogalmazódott meg, h Newton lesz a Pats QB-ja😁
Fast Willie
Sanu-nak kb. 3-4 hete egy komolyabb boka műtéte volt, nem?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 468 — situational football
😥
 twitter.com/KnittelFiddle/status/1226706759865241600



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nicsak ki labdázgat Sanuval? Csak nem a Pats új kezdő QB-ja?...
 twitter.com/OnePantherPlace/status/1241061935950508033
iktriad
A fejemben pont az fogalmazódott meg, h Newton lesz a Pats QB-ja😁
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nicsak ki labdázgat Sanuval? Csak nem a Pats új kezdő QB-ja?...
 twitter.com/OnePantherPlace/status/1241061935950508033

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Már rakják fel a TB mezégetős videókat netre. WHY?? Nem értem milyen nem normális emberek vannak . Elfelejti a 6 gyűrűt és mezt égett mert otthagyja a csapatot de még nem is riválishoz megy mint Favre anno😂😂
Hightower94
Ostoba az amerikai na. Bár ahol Trump az elnök nem csodálkozom..
ParadSEC


Mondod ezt egy olyan országból, aminek meg Orbán.
VanillaSky
Végülis...😅😅

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Már rakják fel a TB mezégetős videókat netre. WHY?? Nem értem milyen nem normális emberek vannak . Elfelejti a 6 gyűrűt és mezt égett mert otthagyja a csapatot de még nem is riválishoz megy mint Favre anno😂😂
Hightower94
Olyan sokat azért nem raktak fel. De két nézet van. Az egyik szerint ő emelte csúcsra a Patriotsot, ő tette egyenrangúvá a régen híres bostoni franchiseokkal a footballt. A másik szerint sehol se lenne, ha Belichick nem húzza be a draft végén és nem ad neki lehetőséget, amikor Bledsoe megsérült.

Kraft úr azt mondta, kiérdemelte, hogy dönthessen. Nyilván nem jogi értelemben, mert úgy szabadügynök volt. De abban az értelemben, hogy érzelmi nyomást ne tegyen rá.
A másik oldal hívei meg égetik a mezét.

Valahol meg a háttérben Belichick mondta ki, hogy már nem érsz annyit, amennyibe kerülsz. Te sem vagy különb, mint Seymour, Vrabel, vagy a többi elcserélt, elengedett. Rideg dolog ez.
Kollega
Sajnos ez az van az idővel ő se tud harcolni. Igazad van teljesen. Ez a 20 év szép volt és értem érzi még magában a tüzet de olyan fura -nekem aki sose voltam Pats fan - hogy rakeresunk wikibe és az van kiirva tampa bay játékosa.
De ahhoz tudom hasonlitani mint Jordan elment két évig a Wizardsba levezetni , amikor visszament Chicagoba allva tapsoltak , ez lesz vele is jövőre ha visszajön a Gillettebe.
Ezért se értem azt a néhány embert aki mezt égett, mert megértem rossz más mezben látni azt hitték örökre ott lesz de nem szabad felejteni a sok jó élményt amit okozott.
Belichick meg összerak nélküle is egy jó csapatot, mint annó Bladsoeval se volt rossz 2000-ben és a Brownsból is egy jó csapatot csinált ami aztán Ravensként nem sokra rá hogy elment SBt nyert.
Ugyhogy én nem féltelek titeket .
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Patriots - Tampa SB-re föl 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Már rakják fel a TB mezégetős videókat netre. WHY?? Nem értem milyen nem normális emberek vannak . Elfelejti a 6 gyűrűt és mezt égett mert otthagyja a csapatot de még nem is riválishoz megy mint Favre anno😂😂
Hightower94
Olyan sokat azért nem raktak fel. De két nézet van. Az egyik szerint ő emelte csúcsra a Patriotsot, ő tette egyenrangúvá a régen híres bostoni franchiseokkal a footballt. A másik szerint sehol se lenne, ha Belichick nem húzza be a draft végén és nem ad neki lehetőséget, amikor Bledsoe megsérült.

Kraft úr azt mondta, kiérdemelte, hogy dönthessen. Nyilván nem jogi értelemben, mert úgy szabadügynök volt. De abban az értelemben, hogy érzelmi nyomást ne tegyen rá.
A másik oldal hívei meg égetik a mezét.

Valahol meg a háttérben Belichick mondta ki, hogy már nem érsz annyit, amennyibe kerülsz. Te sem vagy különb, mint Seymour, Vrabel, vagy a többi elcserélt, elengedett. Rideg dolog ez.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Amúgy most nézem, hogyha kitölti a szerződését, akkor jövőre visszatér a Zsilettbe egy meccsre. Tekintve hogy ugye 8 évente játszik ott a Tampa, és 4 évente találkoznak, még az sem volt törvényszerű, hogy egyáltalán pályára lép a Pats ellen, de igy nem marad el nektek sem a tribute meccs 😉

Szerkesztette: Rynald
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Tommyboy aláírt. Nem ide.
 www.instagram.com/p/B99KHG5hC_n/
iktriad
A konyhában?

Nincs egy dolgozószoba abban a pecóban, vagy legalább egy íróasztal a nappali sarkában? 😀
Jan
Egy pillanatra azt hittem, hogy a jobb válla fölött az wc papír....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png