New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Nate Ebner => Giants

Öröm ez a sok ex-Pats HC.
Kár, hogy jövőre csak max. 4 comp pick-et kaphatunk.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
...
A szakmai okok pedig valószínűsíthetően Arians személye volt, aki kifejezetten jó kapcsolatot ápolt Bradyvel és meggyőzte, hogy kifejezetten nagy szerepet szán neki az új csapatban.. A Tampa elkapó alakulata WR-ek és TE-ek vonatkozásában lényegesen jobb, mint a jelenlegi Patriotsé, és ígéretet kapott, hogy a falat látványosan feljavítják OT poszton..
Legalábbis ezt mondják most kint a szakik.. 😉
kyobalu
Az én verzióm sokkal egyszerűbb:

TB12 + Arians O = IR még december előtt

Ami értelmes QB játszott nála, azokat mind összetörette a faszi. Ígérni lehet, de Ariansnál soha, sehol nem volt extra jó OL. Ráadásul az általa futtatott vertikális offensenek lényeges eleme, hogy a QB időnként képes legyen meghosszabbítani a játékot, azért a Tomi mobilitásával erre nagyon kíváncsi leszek.

(illetve az OL védelmében annyit el kell mondani, hogy sok olyan play van Bruce bácsi fejében, ami végtelen hosszú idő alatt alakul ki, nincs olyan fal, ami ezeket végig tartaná...)
Jan
Olvastam már ezt a versiont..Korábban vki megjegyezte, hogy Rothlisberger utálta az ő rendszerét, mert a végtelenségig kivár a WR útvonalaknál és szinte elkerülhetetlen a QB hit, sack..
Lehet, hogy ez a jellemző, nem ismerem..
Azt tudom, hogy Palmer viszont imádta Arianst és azt a rendszert is. Ráadásul kifejezetten impresszív, szép támadófocit is játszottak akkor..Lehet, hogy ez győzte meg Bradyt..Majd meglátjuk mi lesz..😉
kyobalu
Palmer Arians rendszerében (2013-2017): 41 sack - 9 sack/3 meccsen - 25 sack - 40 sack

BigBen Arians rendszerében (2004-2006): 30 sack/14 meccsen - 23 sack/12 meccsen - 46 sack
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Trololo honnan igazol DT-t a Pats? Persze, hogy a Bucsból
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1240394839298105349
iktriad
Ennyiért maradhatot volna Shelton....
ParadSEC
Allent még anno draftoltam GM-ben, nyilvánvaló volt, hogy ő sem kerülheti el a sorsát

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Ebner is el... Na van azért takarìtás rendesen

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 517 — Pats fan
Trololo honnan igazol DT-t a Pats? Persze, hogy a Bucsból
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1240394839298105349
iktriad
Ennyiért maradhatot volna Shelton....
ParadSEC
Ha jól emlékszem pont ennyiért ment a Lionsba. Btw azt tudjuk már hogy ki lesz Scar utódja? LB poszt rendesen kiürült.( | meg főleg kurva lassú is HT és Bentley | )

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
Trololo honnan igazol DT-t a Pats? Persze, hogy a Bucsból
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1240394839298105349
iktriad
Ennyiért maradhatot volna Shelton....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...
A szakmai okok pedig valószínűsíthetően Arians személye volt, aki kifejezetten jó kapcsolatot ápolt Bradyvel és meggyőzte, hogy kifejezetten nagy szerepet szán neki az új csapatban.. A Tampa elkapó alakulata WR-ek és TE-ek vonatkozásában lényegesen jobb, mint a jelenlegi Patriotsé, és ígéretet kapott, hogy a falat látványosan feljavítják OT poszton..
Legalábbis ezt mondják most kint a szakik.. 😉
kyobalu
Az én verzióm sokkal egyszerűbb:

TB12 + Arians O = IR még december előtt

Ami értelmes QB játszott nála, azokat mind összetörette a faszi. Ígérni lehet, de Ariansnál soha, sehol nem volt extra jó OL. Ráadásul az általa futtatott vertikális offensenek lényeges eleme, hogy a QB időnként képes legyen meghosszabbítani a játékot, azért a Tomi mobilitásával erre nagyon kíváncsi leszek.

(illetve az OL védelmében annyit el kell mondani, hogy sok olyan play van Bruce bácsi fejében, ami végtelen hosszú idő alatt alakul ki, nincs olyan fal, ami ezeket végig tartaná...)
Jan
Olvastam már ezt a versiont..Korábban vki megjegyezte, hogy Rothlisberger utálta az ő rendszerét, mert a végtelenségig kivár a WR útvonalaknál és szinte elkerülhetetlen a QB hit, sack..
Lehet, hogy ez a jellemző, nem ismerem..
Azt tudom, hogy Palmer viszont imádta Arianst és azt a rendszert is. Ráadásul kifejezetten impresszív, szép támadófocit is játszottak akkor..Lehet, hogy ez győzte meg Bradyt..Majd meglátjuk mi lesz..😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trololo honnan igazol DT-t a Pats? Persze, hogy a Bucsból
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1240394839298105349
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Lehet jövőre már nem lesz szükség a negyedik negyedes meccseket lezáró INT-jeire, mert már az elején el fognak dőlni a meccsek 😉
batyu
A kérdés csak az h milyen irányba 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.
Bazzani
Mondom én ez SUCK4TAYLORLAWRENCE
ThundersNFL
A Carolinat nehéz lesz beelőzni ebben. De helyette majd befilcelitek a kezdőbe Fieldset.

Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?
Stez
lehet már sokat ittam de becsszó szembejött vmi shefter tweet
briareos
Ha így volt írva a neve, akkor érthetően az egyik kamu account volt az. 😊
iktriad
nyilván nfl memes postot szoptam be de fuckit 😀
briareos
Hat valamit beszoptal erosen, az a lenyeg. 😀

több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Lehet jövőre már nem lesz szükség a negyedik negyedes meccseket lezáró INT-jeire, mert már az elején el fognak dőlni a meccsek 😉

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Arra van valami logikus magyarázat, hogy Harmon-t miért cseréltünk el egy 5/6/7. körért?
Emlékeim szerint elég moderált szerződése volt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.
Bazzani
Mondom én ez SUCK4TAYLORLAWRENCE
ThundersNFL
A Carolinat nehéz lesz beelőzni ebben. De helyette majd befilcelitek a kezdőbe Fieldset.

Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?
Stez
lehet már sokat ittam de becsszó szembejött vmi shefter tweet
briareos
Ha így volt írva a neve, akkor érthetően az egyik kamu account volt az. 😊
iktriad
nyilván nfl memes postot szoptam be de fuckit 😀

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
...
A szakmai okok pedig valószínűsíthetően Arians személye volt, aki kifejezetten jó kapcsolatot ápolt Bradyvel és meggyőzte, hogy kifejezetten nagy szerepet szán neki az új csapatban.. A Tampa elkapó alakulata WR-ek és TE-ek vonatkozásában lényegesen jobb, mint a jelenlegi Patriotsé, és ígéretet kapott, hogy a falat látványosan feljavítják OT poszton..
Legalábbis ezt mondják most kint a szakik.. 😉
kyobalu
Az én verzióm sokkal egyszerűbb:

TB12 + Arians O = IR még december előtt

Ami értelmes QB játszott nála, azokat mind összetörette a faszi. Ígérni lehet, de Ariansnál soha, sehol nem volt extra jó OL. Ráadásul az általa futtatott vertikális offensenek lényeges eleme, hogy a QB időnként képes legyen meghosszabbítani a játékot, azért a Tomi mobilitásával erre nagyon kíváncsi leszek.

(illetve az OL védelmében annyit el kell mondani, hogy sok olyan play van Bruce bácsi fejében, ami végtelen hosszú idő alatt alakul ki, nincs olyan fal, ami ezeket végig tartaná...)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.
Bazzani
Mondom én ez SUCK4TAYLORLAWRENCE
ThundersNFL
A Carolinat nehéz lesz beelőzni ebben. De helyette majd befilcelitek a kezdőbe Fieldset.

Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?
Stez
lehet már sokat ittam de becsszó szembejött vmi shefter tweet
briareos
Ha így volt írva a neve, akkor érthetően az egyik kamu account volt az. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.
Bazzani
Ehh, csak egy újabb levedlett cucc. 😊

(Offtopic: Amúgy a Dolphins rendesen alakulgat. Ogbah, Shaq Lawson, Byron Jones, a két patrióta Van Noy és Roberts, Flowers, Jordan Howard, stb. Van Noy-on kívül a többi tök jól struktúrált contracttal. Flores nem hülye, jól csinálja, miután tavaly minden lufit kipukkasztott. És most van egy szekérderéknyi top pickjük is. Akár Tua, akár Herbert érkezik, lesz csapat körülötte. Aszondom nincs is értelme így rámenniük Lawrence-re, mert jobbak lesznek annál, hogy esélyük legyen rá. 😊 Míly gyorsan változik a világ, hét hónapja még mindenki rajtuk röhögött. )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.
Bazzani
Mondom én ez SUCK4TAYLORLAWRENCE

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elandon Roberts Miami
Rendesen kiürül a csapat.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 468 — situational football
Off
NS megint hozzta a szokásost :


Hightower94
Jójó, azért szerintem egy elütést picit túlpörgünk (nem mintha én tegnap nem akadtam volna ki ugyanígy, amikor megláttam, hogy ez sikerült). Előfordulnak sajnos a hibák (múltkor a Tottenham logója került talán a Lipcse mellé, na az pl megint egy szép baleset volt), nyilván mindenki tudja, hogy hibázott, a lap addigra már elment. Szomorú, de azért egy picit sok már ezen a pörgés szerintem
Wyatt
a probléma, hogy ez több ember kezén átmegy, mire a nyomdából kijön és senkinek nem jutott eszébe: "gyerekek ezzel valami probléma van, biztos így akarjátok leadni"?

mindezt annál a lapnál elkövetni ahol a főméltóságos talpnyaló faszfejség az első számú ember, ez kurva nagy ciki... de igazából ez az "elütés" (LOOOL) csak a jéghegy csúcsa az igazán szánalmas, ami néha meg tud jeleni ebben az "újságban".

de ez már megint messzire vezet
ZERO_L
Ez kedves volt. Mi is szeretunk.
Stez
Add át Zalcsinak, hogy puszilom 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?
Stez
lehet már sokat ittam de becsszó szembejött vmi shefter tweet
briareos
BB minden picket odaad, Luck meg tol egy McDaniels-t és a "Rivalry is back on" értelmet nyer
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Off
NS megint hozzta a szokásost :


Hightower94
Jójó, azért szerintem egy elütést picit túlpörgünk (nem mintha én tegnap nem akadtam volna ki ugyanígy, amikor megláttam, hogy ez sikerült). Előfordulnak sajnos a hibák (múltkor a Tottenham logója került talán a Lipcse mellé, na az pl megint egy szép baleset volt), nyilván mindenki tudja, hogy hibázott, a lap addigra már elment. Szomorú, de azért egy picit sok már ezen a pörgés szerintem
Wyatt
a probléma, hogy ez több ember kezén átmegy, mire a nyomdából kijön és senkinek nem jutott eszébe: "gyerekek ezzel valami probléma van, biztos így akarjátok leadni"?

mindezt annál a lapnál elkövetni ahol a főméltóságos talpnyaló faszfejség az első számú ember, ez kurva nagy ciki... de igazából ez az "elütés" (LOOOL) csak a jéghegy csúcsa az igazán szánalmas, ami néha meg tud jeleni ebben az "újságban".

de ez már megint messzire vezet
ZERO_L
Ez kedves volt. Mi is szeretunk.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
?
Stez
lehet már sokat ittam de becsszó szembejött vmi shefter tweet

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bzmeg ha ez nem kacsa... luck
briareos
Mondanam hogy kizárt, de két napja még TB 2 TB-re mondtam ugyanezt.
vpi
Ha az a Luck, akkor az ő játékjoga Indyben van. Ha visszajön, csak hozzánk jöhet. Pontosan úgy ahogy Gronk meg csak a Patsbe jöhetne vissza.

Hát őszintén, én eléggé meglepődnék, ha szopó rolleren lennénk. BB úgy tűnik már tavaly kitette volna Tom-ot, biztos vagyok benne, hogy nincs vakon. Jets nem ellenfél, Miami a levedlett cuccainkat csípkedi fel, mint egy hajléktalan, Bills pedig mindig a végén elcseszi. 😀 Meglesz az a PO, mégha Jules dobálgat Seniorral felváltva, akkor is.
Nehogy a divízió társak megsértődjenek 😉, de van rá egy százasom, hogy a PO-ba bejutunk.vpi
Fő az optimizmus, így is kell. 😊 Azért idén annál a százasnál sokkal nagyobb pénzt ne tegyél rá. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 468 — situational football
Off
NS megint hozzta a szokásost :


Hightower94
Jójó, azért szerintem egy elütést picit túlpörgünk (nem mintha én tegnap nem akadtam volna ki ugyanígy, amikor megláttam, hogy ez sikerült). Előfordulnak sajnos a hibák (múltkor a Tottenham logója került talán a Lipcse mellé, na az pl megint egy szép baleset volt), nyilván mindenki tudja, hogy hibázott, a lap addigra már elment. Szomorú, de azért egy picit sok már ezen a pörgés szerintem
Wyatt
a probléma, hogy ez több ember kezén átmegy, mire a nyomdából kijön és senkinek nem jutott eszébe: "gyerekek ezzel valami probléma van, biztos így akarjátok leadni"?

mindezt annál a lapnál elkövetni ahol a főméltóságos talpnyaló faszfejség az első számú ember, ez kurva nagy ciki... de igazából ez az "elütés" (LOOOL) csak a jéghegy csúcsa az igazán szánalmas, ami néha meg tud jeleni ebben az "újságban".

de ez már megint messzire vezet



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Off
NS megint hozzta a szokásost :


Hightower94
Jójó, azért szerintem egy elütést picit túlpörgünk (nem mintha én tegnap nem akadtam volna ki ugyanígy, amikor megláttam, hogy ez sikerült). Előfordulnak sajnos a hibák (múltkor a Tottenham logója került talán a Lipcse mellé, na az pl megint egy szép baleset volt), nyilván mindenki tudja, hogy hibázott, a lap addigra már elment. Szomorú, de azért egy picit sok már ezen a pörgés szerintem