New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Azt sose felejtsük el, hogy BB 20 éve mindennap látja edzeseken, meccseken. Mi meg csak nehány vasárnap..ha BB úgy érezte, hogy itt egy elit elkapó sem segítene akkor en hiszek neki.
Illetve sehol sem olvastam, hogy Cesario vagy JMD kardoskodott volna TB maradasa mellett ami azért elég érdekes.
gordon
könnyen lehet h kardoskodtak, de a normális szervezetek ezt belsőleg intézik és nem engedik kifele. És ugye Patsnél eléggé komoly rend van.

szerintem majd mindenki túllép ezen, nem a Pats az első és nem is az utolsó ahol a franchise legjelentősebb játékosa elmegy v visszavonul.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Azt sose felejtsük el, hogy BB 20 éve mindennap látja edzeseken, meccseken. Mi meg csak nehány vasárnap..ha BB úgy érezte, hogy itt egy elit elkapó sem segítene akkor en hiszek neki.
Illetve sehol sem olvastam, hogy Cesario vagy JMD kardoskodott volna TB maradasa mellett ami azért elég érdekes.
több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hat eleg alja, ha valaki fikazza Bradyt azok utan, amit elert a csapattal, de hat kinek mi.

Mindenesetre eleg erdekes, hogy fel ev alatt honnan hova jutott sok velemeny es megiteles Bradyvel kapcsolatban. Persze nyilvan sokakbol a duh beszel.
Stez
Mondjuk szerintem könnyű átesni a ló másik oldalára is.
Belichick tartsa csak szem előtt a franchise és a csapat érdekeit. Hozzon csak döntéseket a csapat jövőjére nézve és ne tegyen fel mindent egy 43 éves irányítóra miközben a szezon lehet nem is lesz megtartva.
Én nagyon szeretem és becsülöm Bradyt mindazért, amit az elmúlt 20 évben elért, képviselt, ezért a csapatért tett. Kezdve a szerződések átalakításán át, a pályán mutatott teljesítményéig. Nekem ő igazi vezér, példakép.
De Belichick nem Brady edzője, hanem a Patriotsé. És én személy szerint örülök neki, hogy racionális és nem emocionális döntésekez hozott és hoz.
Boston
Nezd, nekem is ez a velemenyem. En alapbol ebbol a BB, Brady parosbol ugy gondolom, elobbi a nelkulozhetetlen. Es szerintem jo dontes volt, ha o sem akarta eroltetni ezt a hazassagot.

De ettol fuggetlen tok vicces, hogy egyesek tenyleg odaig jutottak, hogy Bradyt mar tenyleg fikazzak. Akin felnottek, aki az idoljuk volt. Es a GOAT hirtelen mar nem GOAT, mert elment, es nem csokok kozott, hanem azert volt valami bibi a felek kozott. De attol o meg Brady, nyert hat gyurut a csapattal, amiben nem kis szerepe volt. Rosszabb ember lett? Nem.

Egyvalamiert lehetne kocsogozni, hogy o dugja Gisele-t, es nem en. Masert nem. Ezert mondjuk nagyon.
Stez
Ezt én sem értem. Nem tudom miért kell fikázni valakit és égetni a mezét csak azért mert tervei vannak még és céljai.
Én itt ilyet nem igazán tapasztaltam. A közösségi okdalakon is inkább azt, hogy Kraft meg Bill a köcsög, hogy nem hozta ide Diggset, Hopkinst meg Travis és Jason Kelcet. Faszt érdekel milyen áron.
Én mindkét fél döntését el tudom fogadni. Még Bradyét is, noha nekem többet ért volna innen visszavonulni. De pont ez a küzdőszellem, győzni akarás és céltudatosság tette őt azzá amivé.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Egyébként én meg szurkolok TB-nek, hogy megtalálja a számítását Tampában, mert ha jó falat raknak elé és meglesz az összhang az elkapókkal, akkor iszonyat jó meccsek lesznek.
Én nem hiszem, hogy kiégett vagy hogy olyan nagyon rossz lenne, sőt.

Szerettem volna, hogyha a Patsben rendez tűzijátékot, de úgy tűnik, a csapat nem erre rendezkedik most be.

Úgyhogy amíg játszik, nézni fogom a Tampa meccseit is és kívánom, hogy megmutassa ami még benne van 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
De könyörgöm ki fikázta TB-t?????????
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat eleg alja, ha valaki fikazza Bradyt azok utan, amit elert a csapattal, de hat kinek mi.

Mindenesetre eleg erdekes, hogy fel ev alatt honnan hova jutott sok velemeny es megiteles Bradyvel kapcsolatban. Persze nyilvan sokakbol a duh beszel.
Stez
Mondjuk szerintem könnyű átesni a ló másik oldalára is.
Belichick tartsa csak szem előtt a franchise és a csapat érdekeit. Hozzon csak döntéseket a csapat jövőjére nézve és ne tegyen fel mindent egy 43 éves irányítóra miközben a szezon lehet nem is lesz megtartva.
Én nagyon szeretem és becsülöm Bradyt mindazért, amit az elmúlt 20 évben elért, képviselt, ezért a csapatért tett. Kezdve a szerződések átalakításán át, a pályán mutatott teljesítményéig. Nekem ő igazi vezér, példakép.
De Belichick nem Brady edzője, hanem a Patriotsé. És én személy szerint örülök neki, hogy racionális és nem emocionális döntésekez hozott és hoz.
Boston
Nezd, nekem is ez a velemenyem. En alapbol ebbol a BB, Brady parosbol ugy gondolom, elobbi a nelkulozhetetlen. Es szerintem jo dontes volt, ha o sem akarta eroltetni ezt a hazassagot.

De ettol fuggetlen tok vicces, hogy egyesek tenyleg odaig jutottak, hogy Bradyt mar tenyleg fikazzak. Akin felnottek, aki az idoljuk volt. Es a GOAT hirtelen mar nem GOAT, mert elment, es nem csokok kozott, hanem azert volt valami bibi a felek kozott. De attol o meg Brady, nyert hat gyurut a csapattal, amiben nem kis szerepe volt. Rosszabb ember lett? Nem.

Egyvalamiert lehetne kocsogozni, hogy o dugja Gisele-t, es nem en. Masert nem. Ezert mondjuk nagyon.

több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hat eleg alja, ha valaki fikazza Bradyt azok utan, amit elert a csapattal, de hat kinek mi.

Mindenesetre eleg erdekes, hogy fel ev alatt honnan hova jutott sok velemeny es megiteles Bradyvel kapcsolatban. Persze nyilvan sokakbol a duh beszel.
Stez
Mondjuk szerintem könnyű átesni a ló másik oldalára is.
Belichick tartsa csak szem előtt a franchise és a csapat érdekeit. Hozzon csak döntéseket a csapat jövőjére nézve és ne tegyen fel mindent egy 43 éves irányítóra miközben a szezon lehet nem is lesz megtartva.
Én nagyon szeretem és becsülöm Bradyt mindazért, amit az elmúlt 20 évben elért, képviselt, ezért a csapatért tett. Kezdve a szerződések átalakításán át, a pályán mutatott teljesítményéig. Nekem ő igazi vezér, példakép.
De Belichick nem Brady edzője, hanem a Patriotsé. És én személy szerint örülök neki, hogy racionális és nem emocionális döntésekez hozott és hoz.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
 www.believeinbostonsports.com/2020/03/21/whos-ego-got-in-the-way-belichicks-or-bradys/amp/
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
az nem lehet, hogy brady tudta, hogy itten full rebuild jön és ehhez ő nem akart ennyi idősen asszisztálni? hogy ő is vmilyen szinten kényszerpályán mozgott?
gedam
Igen. Az lehetett volna az egyik verzió, hogy még ezt is bevállalja a Patriotsért. Hogy további dicsőség helyett segítsen felépíteni az utódját.
A másik, hogy visszavonul.
Ő a harmadikat választotta. Ezek szerint ő nem egy szent, hanem ő "csak" Tom Brady. Amit ő akar bizonyítani, azt Bostonban nem tehette meg.

Amíg nem egy olyan NY-i csapatba megy, amelyiknek J-vel, vagy Y-nal kezdődik a neve, addig sok sikert neki! 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 106
Van aki TB szemszögéből nézi, van aki BB/csapat szemszögéből. Szerintem egy játékos se mehet el addig, hogy az edző fejére nőjön vagy azt a hatást keltse, hogy ő diktálhat. Amikor kikötötte a NoTag opciót,akkor eldőlt a sorsa vélhetően. BB nem teheti ki a csapatot annak, hogy egy játékos, aki a legfontosabb poszton játszik, az kitegye a csapatot annak, hogy vagy aláírok vagy nem. Majd meglátjuk..esetleg aláírok, ha ez és ez lesz. Ilyen nincs. BB-nél pláne..

Nem fért bele elit Te és elit WR és ez nem kívánságműsor, hogy Sanders máshova mennyiért ment. Azok jönnek, akiket BB kinéz és azon az áron eltudja őket hozni..Nem tévedhetetlen, nyilván mindenki benéz ebben a sportban ezt-azt. De ettől maga a helyzet, amibe kerültünk az a tavalyi "hisztinél" indult. Ha 1 év, akkor 1 év, ez van..

Én megértem TB döntését, a távozást, mint játékos. De ettől még nem fogom emberileg is elfogadhatónak tartani, mint Patriots drukker. A-Rod is zseniális játékos, mégsem egy minta csapattárs, vagy játékos az edző felé való kapcsolatban. Csak mivel ezek a srácok átlag felettiek, és héroszok, ezért a szurkolók elnéznek nekik többet, mert ők nyerik a meccseket. A roster alján ugyanilyenért máshogy néznek valakire..és TB tett annyit, hogy dönthessen a sorsáról, ahogy Kraft is mondta. Ezért nincs a sportteljesítmény miatt negatív hang szerintem senkinél..de az irreális elvárások, a nyomás generálás, a megsértődés az nekem nem szimpatikus. Ettől még mint sportoló a legnagyobb marad nálam is.

Más szempontból nézzük, ezért mások a megítélés prioritásai..engem nem zavar, nem nyitogatja a bicskát a zsebemben, nem vérlázító..simán szubjektív vélemény mindegyik.
topin
Te azért nézed így, mert szerinted BB fontosabb volt (van) a csapatnak, mint Brady..
Én meg úgy gondolom, hogy Brady nélkül BB messze nem lenne az a No1 edző, mint aminek hiszik..A kettő együtt volt jó! És szerintem a következő év ezt be is fogja bizonyítani..
De azért mert másképp látjuk, attól még a Patriots a Csapat! 😉
kyobalu
En abba a taborba tartozom akik Beli papat tartja fontosabbnak.
Ettol fuggetlenul egy korszaka egyik legjobb QB-javal neki is konnyebb volt, de o nem ugy kezdte a palyafutasat.

Amiert irok az hogy a jovo ev semmit nem fog bebizonyitani.
több mint 4 éve
gedam 5 814
az nem lehet, hogy brady tudta, hogy itten full rebuild jön és ehhez ő nem akart ennyi idősen asszisztálni? hogy ő is vmilyen szinten kényszerpályán mozgott?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat eleg alja, ha valaki fikazza Bradyt azok utan, amit elert a csapattal, de hat kinek mi.

Mindenesetre eleg erdekes, hogy fel ev alatt honnan hova jutott sok velemeny es megiteles Bradyvel kapcsolatban. Persze nyilvan sokakbol a duh beszel.

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akik most bármi, ismétlem bármi rosszat mondanak Tom Bradyről, kérem tegyék ezt el és majd vegyék elő, amikor vörös zakóban áll majd a stadion előtt. Nem lesz az olyan nagyon sokára.

Én úgy emlékszem Wilforkot is megtiszteltük, amikor elment pénzt keresni. Nem mindegy mi okból megy el valaki? Ha sokat tett a csapatért, tiszteljük meg azzal, hogy óvatosan használjuk a jelzőket!

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Nem azért, de itt úgy beszélünk dolgokról mintha tudnánk mi folyt a háttérben.
Igen, BB a csapatra gondol, mert neki ez a feladata és érthető az is, hogy TB-nek is megvannak a preferenciái, hogy kikkel akar játszani és ha ez a kettő találkozik, akkor minden fajin...de miért ne találkozna? Ha megnézzük, akkor azért tavaly volt itt egy AB igazolás, ami ha beválik, akkor mekkora királyság...és lehet, hogy Sanders nem itt kötött ki vagy Diggs, de meglehet, hogy ez vagy BB akarata volt, esetleg az adott játékos nem akart idejönni.

Azért ez a Pats már nem az akin keresztül az út vezet, lássuk be, az a KC és a Ravens jelenleg, de inkább az előbbi.

És érthető az is, hogy TB játszani akart, dobálni és nem kiszolgálni.
Amúgy meg a híresztelések alapján itt is kapott volna többéves szerződést, csak kisebb garantálttal.

Én nem gondolom egyiküket sem hibásnak vagy rossznak, olyat olvasni meg nonszensz, hogy Kraft kihátrált volna TB mögül.
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Van aki TB szemszögéből nézi, van aki BB/csapat szemszögéből. Szerintem egy játékos se mehet el addig, hogy az edző fejére nőjön vagy azt a hatást keltse, hogy ő diktálhat. Amikor kikötötte a NoTag opciót,akkor eldőlt a sorsa vélhetően. BB nem teheti ki a csapatot annak, hogy egy játékos, aki a legfontosabb poszton játszik, az kitegye a csapatot annak, hogy vagy aláírok vagy nem. Majd meglátjuk..esetleg aláírok, ha ez és ez lesz. Ilyen nincs. BB-nél pláne..

Nem fért bele elit Te és elit WR és ez nem kívánságműsor, hogy Sanders máshova mennyiért ment. Azok jönnek, akiket BB kinéz és azon az áron eltudja őket hozni..Nem tévedhetetlen, nyilván mindenki benéz ebben a sportban ezt-azt. De ettől maga a helyzet, amibe kerültünk az a tavalyi "hisztinél" indult. Ha 1 év, akkor 1 év, ez van..

Én megértem TB döntését, a távozást, mint játékos. De ettől még nem fogom emberileg is elfogadhatónak tartani, mint Patriots drukker. A-Rod is zseniális játékos, mégsem egy minta csapattárs, vagy játékos az edző felé való kapcsolatban. Csak mivel ezek a srácok átlag felettiek, és héroszok, ezért a szurkolók elnéznek nekik többet, mert ők nyerik a meccseket. A roster alján ugyanilyenért máshogy néznek valakire..és TB tett annyit, hogy dönthessen a sorsáról, ahogy Kraft is mondta. Ezért nincs a sportteljesítmény miatt negatív hang szerintem senkinél..de az irreális elvárások, a nyomás generálás, a megsértődés az nekem nem szimpatikus. Ettől még mint sportoló a legnagyobb marad nálam is.

Más szempontból nézzük, ezért mások a megítélés prioritásai..engem nem zavar, nem nyitogatja a bicskát a zsebemben, nem vérlázító..simán szubjektív vélemény mindegyik.
topin
Te azért nézed így, mert szerinted BB fontosabb volt (van) a csapatnak, mint Brady..
Én meg úgy gondolom, hogy Brady nélkül BB messze nem lenne az a No1 edző, mint aminek hiszik..A kettő együtt volt jó! És szerintem a következő év ezt be is fogja bizonyítani..
De azért mert másképp látjuk, attól még a Patriots a Csapat! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Van aki TB szemszögéből nézi, van aki BB/csapat szemszögéből. Szerintem egy játékos se mehet el addig, hogy az edző fejére nőjön vagy azt a hatást keltse, hogy ő diktálhat. Amikor kikötötte a NoTag opciót,akkor eldőlt a sorsa vélhetően. BB nem teheti ki a csapatot annak, hogy egy játékos, aki a legfontosabb poszton játszik, az kitegye a csapatot annak, hogy vagy aláírok vagy nem. Majd meglátjuk..esetleg aláírok, ha ez és ez lesz. Ilyen nincs. BB-nél pláne..

Nem fért bele elit Te és elit WR és ez nem kívánságműsor, hogy Sanders máshova mennyiért ment. Azok jönnek, akiket BB kinéz és azon az áron eltudja őket hozni..Nem tévedhetetlen, nyilván mindenki benéz ebben a sportban ezt-azt. De ettől maga a helyzet, amibe kerültünk az a tavalyi "hisztinél" indult. Ha 1 év, akkor 1 év, ez van..

Én megértem TB döntését, a távozást, mint játékos. De ettől még nem fogom emberileg is elfogadhatónak tartani, mint Patriots drukker. A-Rod is zseniális játékos, mégsem egy minta csapattárs, vagy játékos az edző felé való kapcsolatban. Csak mivel ezek a srácok átlag felettiek, és héroszok, ezért a szurkolók elnéznek nekik többet, mert ők nyerik a meccseket. A roster alján ugyanilyenért máshogy néznek valakire..és TB tett annyit, hogy dönthessen a sorsáról, ahogy Kraft is mondta. Ezért nincs a sportteljesítmény miatt negatív hang szerintem senkinél..de az irreális elvárások, a nyomás generálás, a megsértődés az nekem nem szimpatikus. Ettől még mint sportoló a legnagyobb marad nálam is.

Más szempontból nézzük, ezért mások a megítélés prioritásai..engem nem zavar, nem nyitogatja a bicskát a zsebemben, nem vérlázító..simán szubjektív vélemény mindegyik.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Nálam és sokak szerint megért volna egy utolsó esélyt a játéka minőségi elkapókkal, TE-kkel..
Hidd el nekem, nekünk is a Patriots marad a csapat.
Nekik fogok, fogunk drukkolni amíg világ a világ! De ez az elválás akkor IS méltatlan volt így!
Sokan, velük együtt én IS Tom Brady rajongók is vagyunk és maradunk IS!
Igenis nagyobb figyelemmel fogjuk nézni a Tampa meccseket, mert drukkolunk neki, hogy összejöjjön az amit szeretne!
kyobalu
Ahogy írtad, pont amiatt leszek én is kíváncsi a Tampára, mert ilyen WR-TE kombója rég volt az öregnek, különben is Mike Evanst nagyon csipázom, baromira érdekel hogy Brady-vel milyen összhang lesz és milyen számokat fog felpakolni a statisztikai táblára 😀

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem bántottál meg, de engedd meg, hogy annak ellenére hogy a kedvenc játékosomról beszélünk, ne legyek vak..elfogadom, ha más úgy tekint rá mint egy szentre és az eredményekkel mindent elfogadhatónak tart..én nem. nyilván azért, mert én máshogy ruháztam fel őt..ez az én hibám. Nálam, vagy ha én vagyok a helyében, akkor maradt volna..de én Pats drukker vagyok, ezért a Pats előnyeit fogom nézni. Brady egy játékos, aki miatt nem leszek tampa fan..akkor se ha a kedvenc patriots játékosom volt. Mert én a csapatot kedvelem elsősorban, ráadásul azért amit képvisel. Ebbe pedig nem illett ez a "zsasrolósdi" akkor sem ha ő GOAT..bár nem értem miért ne kecskézhetné bárki, mikor nálunk volt ez nem volt gond..ráadásul egy magyar mondás miatt adta magát..Azért ha valaki ebbe is beleköt, vagy ezen is megbántódik, talán rendelhetne egy Tampa mezt.. 😉
topin
Még Mindig nem érted..
Nem a kecskével van baj, hanem a MOHÓ kecskével!
Dehonesztáló, sértő.
Nem tudod, nem tudhatod, hogy mit szeretett volna Brady, és nem tudjuk, hogy mit kínált BB.
A pletykák alapján Brady egy két éves szerződést szeretett volna és diszkont áron marad, ha kap 2-3 minőségi elkapót, TE-et. Diggst, vagy Sanderst szerette volna a pletykák szerint ( Mellékesen, ha megnézzük Sanders Saints szerződésének számait, akkor ez sima liba lehetett volna nálunk is, ha van rá szándék..)
BB meg a pletykák alapján nem ezt akarta..Kisebb, egy éves szerződés, és nem kap olyan elkapókat, játékosokat akiket ő akar. Sőt a mai pletykák alapján annyira megromlott közöttük a viszony, hogy ha marad, akkor el akarta volna tradelni!
Ami maradjunk annyiban, hogy több lett volna mint megalázó!
És feltehetően ezek alapján döntött úgy Brady, hogy megy..
Értem én, hogy TE elsősorban Pats fan vagy és nem Tom Brady..Értem azt is, hogy te is úgy gondolod, hogy neki itt kellett volna befejeznie..
Szerintem a legtöbb Patriots fan, sőt én is így gondolom.
Véleményem alapján is ez lett volna a legjobb forgatókönyv a Patriotsnak, Bradynek és talán BB-nek is.
Brady-hez közel álló információk alapján neki ez is volt a célja. Hogy bebizonyítsa, hogy van még benne "kraft", és megmutatja, hogy nyer még egy SB-t a csapattal.
DE BB, nem így gondolta, nem Brady-vel tervezett már..
Aki látja, hogy a D#-ből milyen meghatározó emberek mennek el a DL és LB sorból, sőt BB fétise az ST-ből is, az látja, hogy itt rebuild van..Tom nélkül.
Szerintem Tom Brady a Patriots-ból akart visszavonulni, csak ehhez nem adott neki BB már esélyt.
Azon lehet vitatkozni,majd hogy BB jól döntött-e. Szerintem nem..
Az elmúlt évek történései alapján én úgy gondolom, hogy nem Brady-n múlt, hogy nem vagyunk hétszeres SB győztesek, hanem BB-n (lásd Eagles elleni döntő). Sőt nem Brady-n múlt az elmúlt 1,5 év játékos menedzselése, főleg elkapó és TE fronton..
Úgy gondolom, hogy egy csapat ikonnal, egy vezérrel, aki viszi a hátán ezt a franchise-t azzal ilyet nem teszünk, mert méltatlan..
És nem azért mert szentimentális lennék! Szerintem itt BB és Kraft IS kihátrált Brady mögül és mégis rá mutogatnak, hogy ő az aki nem akart maradni..
Pedig tényleg ő a G.O.A.T.
Nálam és sokak szerint megért volna egy utolsó esélyt a játéka minőségi elkapókkal, TE-kkel..
Hidd el nekem, nekünk is a Patriots marad a csapat.
Nekik fogok, fogunk drukkolni amíg világ a világ! De ez az elválás akkor IS méltatlan volt így!
Sokan, velük együtt én IS Tom Brady rajongók is vagyunk és maradunk IS!
Igenis nagyobb figyelemmel fogjuk nézni a Tampa meccseket, mert drukkolunk neki, hogy összejöjjön az amit szeretne!
Mert Ő az aki a legtöbbet tette játékosként, vezetőként a szeretett csapatunkért a New England Patriots-ért az elmúlt 20 évben!
És ezt soha nem szabad elfelejtenünk ebben az életben!
És ezért nem szabadna ilyet írnod róla, hogy MOHÓ kecske!
Mert tiszteletlen, dehonesztáló..
DE ez is csak egy vélemény, az én véleményem ebben a témában..
Úgy gondolom, hogy ismerjük itt virtuálisan egymást már 10-15 éve ebben a topicban, hiszen MINDANNYIAN Pats fanok vagyunk.
Nem baj, ha másképp látjuk a dolgokat!
DE egy ikonról, egy G.O.A.T.-ról ne írjunk tiszteletlenül!
Tom Brady pedig az..
Peace.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem nem hibáztatja senki, nem is nagyon teheti..
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Nem igazán akartam ebbe a beszélgetésbe belefolyni már az offseason kezdete óta, de mégis leírom, hogy én miként látom. Nem biztos, hogy igazam van, gyaníthatóan sosem derül ki, hogy mi volt az igazi ok, amiért elment Brady.

Adott egy ember, akit igazából sosem akart senki. Sem középiskolában, sem egyetemen, sem az NFL drafton. Senki nem bízott benne, de ez hajtotta őt előre, ez adta neki a motivációt, hogy jobb emberré és játékossá váljon. Majd 2001-ben élt a lehetőséggel és utána szépen kinőtte magát a legjobb játékossá.

Úgy nem nehéz hinni az emberben, hogy elit szinten teljesít és Brady hosszú éveken át teljesített elit szinten., de nyilván a kor ellene dolgozott és ezt tudta ő is, ezt tudta Belichick is. Brady pedig ahogy öregebb lett, úgy lett egyre szentimentálisabb és viselte meg jobban az a rendszer, ami ezt a franchiset sikerre vitte. Kezdve Amendola elküldésével, Butler padoztatásával és a többivel.

Tavaly már nem játszott jól és ő pont olyan személy, aki nem úgy akar nyerni, hogy a védelem megnyeri a meccset, hanem azt akarja érezni, hogy ő hozzáadott a sikerhez, viszi hátán a csapatot.

42 évesen egy tavalyi szezonnal a háta mögött ő még mindig hiszi azt, hogy képes a hátán vinni egy csapatot és szerette volna azt érezni, hogy hisznek benne, még akkor is, ha már nem magától értetődő, hogy elit teljesítményre képes, ha már szinte minden ellene dolgozik.

Belichick már nem hitt ebben, ez látszik az 1 éves szerződés ajánláson és abban is, hogy nem akarta erősíteni a támadósort kellőképpen. Diszkont áron akarta Bradyt visszahozni, de csak mert nem volt jobb opció nála.

Viszont volt 2 csapat, aki még mindig hisz Bradyben és ő pedig kiválasztott belőlük egyet és odaigazolt. Ahogy Kraft mondta, 20 év után jár neki annyi, hogy szabadon, mindenféle lelki nyomás nélkül dönthessen arról, hol szeretne játszani. Valószínűleg nem fog Super Bowlt már nyerni, lehet PO sem lesz meg, de végre egyszer megtapasztalta azt, hogy milyen érzés, amikor úgy hisznek az emberben, hogy a teljesítménye már nem biztos, hogy rászolgálna.

Nem tudom őt hibáztatni ezért.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 438
Egy kis adalék, ha már képbe kerültek itt egyéb feltételezések is, ez is megfér itt..

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90837417_224409162268129_7381326659173599952_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=hB1GmBKuK20Q7kNvgG97gyj&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAxQ3p2zhhWzUkMbjNyTMLCga3fe2TujjOyq3dzX28MPA&oe=6712B7DE
B/R Gridiron on Instagram: "TB always knew 👁‍🗨⁣ —⁣ Full story from @nfldraftscout in bio"
84K likes, 769 comments - brgridiron on March 21, 2020: "TB always knew 👁‍🗨⁣ —⁣ Full story from @nfldraftscout in bio".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Ahogy nekem az is túlidolozás, hogy azért ment a Tampához, mert a kihívásokat kereste és ilyen a természete..azért ment oda, mert az volt a választható legjobb opció neki a saját döntési mechanizmusa alapján.

A nagyobb kihívás pont nálunk lett volna..De attól, hogy ezt gondolom, még nem lesz vérlázító a túldimenzionálása. Sokkal inkább tudomásul veszem, hogy vannak akiknél TB mindenek felett van..Nincs ezzel semmi baj.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító
Wyatt
De miért nincs dicsőítve? Mint játékos ugyanakkora hérosz marad örökre minden Pats fan szívében..Soha nem kérdőjelezheti meg senki az eredményeit, sikereit, a teljesítményét. A legnagyobb kedvenc PATRIOTS játékos marad örökre..Miben lenne az hálátlan, aki ezt elismeri, azt nem értem? Hálás vagyok, hogy a csapatomnak ilyen játékosa volt, aki a valaha volt legnagyobb..Hálás vagyok neki is, hogy a csúcsra jutott a csapattal..nélküle sokkal kevesebbszer sikerült volna.

De ettől még látom, hogy ő tört pálcát..jogosan, nem jogosan az hit vita. Szerintem BB ezerszer fontosabb a csapatnak, mint TB. De TB nélkül nem lett volna soha ilyen domináns majd 20 évünk..tehát nem csak BB érdeme.

Nem örülök, hogy elment. Szerintem innen kellett volna visszavonulnia..nekem ez lett volna a katarzis lezárása. És nem azért alakult így, mert a gonosz BB elküldte. Hanem mert TB menni akart és/vagy feltételeket szabott,amiről tudta hogy úgy sem teljesítik (maradéktalanul). Kb biztos voltam benne, hogy távozni fog, ezért is szerettem volna, ha tavaly még egyszer eljutunk a küszöbig..

Másnak még lehet katarzis a TB story, de én a Patriots sikerének jobban fogok örülni mint az övének. Mert én Patriots drukker vagyok..ettől még imádtam minden percét amit nálunk töltött, ódákat zengtem róla és ezután is azt fogom tenni, ha anekdotázok róla..de ez elmúlt, vége, elment. Kb mint, aki visszavonult volna tőlünk, csak ezt az érzést nem kaptuk meg mi, szimpla NE szurkolók, akik nem vándorolnak másik csapathot egy játékos miatt.

És én nem szólok le senkit, azért mert ő játékoshoz kötődik jobban, akkor sem ha én ezt nem tudom elképzelni.

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
topin
Bocsánat nem akarlak megbántani, DE már többedjére olvasom nálad és másoknál is, ezt a degradáló kifejezést, lenézést Brady irányába..
Honnan tudod, hogy mik voltak Brady feltételei, és miért döntött az elmenetel mellett, miért kell mohó kecskének nevezni a csapat ikonját??
Honnan tudod, hogy mit kínált a csapat???
Senki sem tudja.. Se te, se én, se senki..
NFL pletykák alapján arra lehet következtetni, hogy Brady szeretett volna maga mellé egy minőségi, Top10-es WR-t és egy TE-et, és akkor leadott volna a fizetési igényeiből, ha aláír vele a csapat még két évre.. Pletykák alapján BB ezt már nem akarta egy diszkont áras egy éves szerződést toltak az orra alá, megint.
Egy olyan embernek, aki tolta a szekeret 20 évig és vezetésével 6 SB-t nyert egy olyan franchise ami előtte a határban sem volt..
Brady nem tudott megegyezni BB-vel, aki így elment egy olyan középcsapathoz, ahol az O# még mindig jobb állapotban van, mint jelenleg a mienk. Lesz két kiváló elkapója, két kiváló TE-je egy jó RB-je, megy egy TOP7 O# fala.
Ráadásul minimum 50 misi garantáltat visz haza egy két éves szerződéssel!
Ha TE lennél egy ilyen franchise ikonja, kapitánya, aki viszi a gárdát 20 éve tűzön-vízen át a hátán, akkor talán elvárhatnád, hogy végre 1x a Te elképzeléseid alapján alakítsák ki az O# játékosállományát, ha már évekig lényegesen akciósabb áron játszottál mint a mi a tényleges értéked volt..
Brady az elmúlt 15 évben inkább lemondott a nagy pénzről, átalakítatta, átstrukturáltatta többször IS a saját szerződését és játszott"diszkont" áron, hogy jó elkapói, csapattársai legyenek, mert mindig is győzni akart.
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..
Azért mert ez most nem jött össze,és nem adtak neki egy újabb esélyt erre a csapatnál, ezért nem kell őt degradálni, különböző sértő jelzőkkel illetni!
Tom Brady az NFL 100 éves történetének legeredményesebb irányítója! Kijelentő mondat, tény..
És szerény véleményem alapján a legjobb irányítója, legjobb kapitánya IS..
Ha elindul idén az NFL szezon, akkor véleményem alapján Brady vezetésével, jobb lesz a Tampa idén, mint a Patriots! De ez is csak egy vélemény..
kyobalu
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító
Wyatt
Ezért akadtam ki, hogy valaki mezt égett mintha Brady nem tett meg volna mindent ezért a csapatért eddig . Sztem is örülni kell, hogy itt volt és ennyi szép pillanatot okozott és 20 évig vitte a csapatot minimum playoffba

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cowherd Brady közeli forrásokra hivatkozva azt mondja, hogy Brady maradt volna, ha sikerül DIggs-et ide hozni. Akkor döntötte el, hogy elmegy, amikor a Diggs trade-ből kiszállt Belichick.
peterk2005
Engedni kellett volna, akkor a fizuból, hogy ne szálljon ki..Kecske is, meg káposzta is, minden téren "mohó" kecskével nehéz..
topin
Bocsánat nem akarlak megbántani, DE már többedjére olvasom nálad és másoknál is, ezt a degradáló kifejezést, lenézést Brady irányába..
Honnan tudod, hogy mik voltak Brady feltételei, és miért döntött az elmenetel mellett, miért kell mohó kecskének nevezni a csapat ikonját??
Honnan tudod, hogy mit kínált a csapat???
Senki sem tudja.. Se te, se én, se senki..
NFL pletykák alapján arra lehet következtetni, hogy Brady szeretett volna maga mellé egy minőségi, Top10-es WR-t és egy TE-et, és akkor leadott volna a fizetési igényeiből, ha aláír vele a csapat még két évre.. Pletykák alapján BB ezt már nem akarta egy diszkont áras egy éves szerződést toltak az orra alá, megint.
Egy olyan embernek, aki tolta a szekeret 20 évig és vezetésével 6 SB-t nyert egy olyan franchise ami előtte a határban sem volt..
Brady nem tudott megegyezni BB-vel, aki így elment egy olyan középcsapathoz, ahol az O# még mindig jobb állapotban van, mint jelenleg a mienk. Lesz két kiváló elkapója, két kiváló TE-je egy jó RB-je, megy egy TOP7 O# fala.
Ráadásul minimum 50 misi garantáltat visz haza egy két éves szerződéssel!
Ha TE lennél egy ilyen franchise ikonja, kapitánya, aki viszi a gárdát 20 éve tűzön-vízen át a hátán, akkor talán elvárhatnád, hogy végre 1x a Te elképzeléseid alapján alakítsák ki az O# játékosállományát, ha már évekig lényegesen akciósabb áron játszottál mint a mi a tényleges értéked volt..
Brady az elmúlt 15 évben inkább lemondott a nagy pénzről, átalakítatta, átstrukturáltatta többször IS a saját szerződését és játszott"diszkont" áron, hogy jó elkapói, csapattársai legyenek, mert mindig is győzni akart.
Aki ezt nem így látja az más mozit néz..
Azért mert ez most nem jött össze,és nem adtak neki egy újabb esélyt erre a csapatnál, ezért nem kell őt degradálni, különböző sértő jelzőkkel illetni!
Tom Brady az NFL 100 éves történetének legeredményesebb irányítója! Kijelentő mondat, tény..
És szerény véleményem alapján a legjobb irányítója, legjobb kapitánya IS..
Ha elindul idén az NFL szezon, akkor véleményem alapján Brady vezetésével, jobb lesz a Tampa idén, mint a Patriots! De ez is csak egy vélemény..
kyobalu
Teljesen agyrém, ami itt megy január óta, az oké, hogy az NFL egy üzlet, és sajnos a legnagyobbak is távozhatnak (Marino, Manning, Brees, Rivers, Favre, etc), ahol nem nagyon lehet szentimentálisnak maradni. De hogy azok szurkolók, akik éveken, évtizedeken át dicsőítették, ennyire hálatlanok legyenek, az nekem vérlázító