New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 598 — Chiefs fan
Érdekes olvasni ezt a topikot mostanában. 😊
Egy valamit nem szabad elfelejteni senkinek: az NFL nem egy hobbicsapatokból összehozott grundfoci bajnokság. Hanem kőkemény üzlet, ahol mindenkinek - legyen az tulajdonos, edző vagy játékos - profiként kell gondolkodnia, viselkednie és cselekednie.
TB nem lett itt elárulva, nem hátrált ki mögüle a tulaj, hanem tudatos és profi döntések sorozatát hozták meg a megfelelő emberek.
Tom Brady remek belépője ebben a csapatban megalapozott egy remek és igen sikeres érát, aminek most vége szakadt. BB ebben az időszakban mindent megtett, hogy TB vezetésével bajnoki címeket szerezzen, mindemellett még a védelmet is össze kellett rakni.
Most egy újraépítés kezdődik, érdekes lesz a csapat Brady nélkül, de amit ő elért ebben a csapatban, ezzel a csapattal, az minden elismerést megérdemel.
Mondom mindezt úgy, hogy nem kifejezetten vagyok Pats drukker... 😊
Amúgy pedig nekem vannak személyes kedvenceim, akiken mindegy, melyik csapat meze van, szívesen nézem a játékukat.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Csodát nem várunk tőle, de jó tanító még lehet 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
 mobile.twitter.com/globejimmcbride/status/1241806610315476994
Sinisa
Na itt a kezdő QB.
Bazzani
Mentornak talán jó lesz...
ThundersNFL
Stidham, Hoyer, draft QB - ez lesz majd a TC-ben
Nagyobb lehet a roster, lesz hely 3-nak

Hoyer okos játékos, mindehol szerettek.
Jó lesz tanító bácsinak, az új CBA meg jobban limitalja az edzéseket, remelem lesz sok külön órája a többi QB-val.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
 mobile.twitter.com/globejimmcbride/status/1241806610315476994
Sinisa
Na itt a kezdő QB.
Bazzani
Mentornak talán jó lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 mobile.twitter.com/globejimmcbride/status/1241806610315476994
Sinisa
Na itt a kezdő QB.

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
 mobile.twitter.com/globejimmcbride/status/1241806610315476994

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Pats YouTube csatornáján megnézhető mind a hat 3 Games to Glory.

 www.youtube.com/channel/UCMm_V8YjmnZRhToXIqDYDuw/videos

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
A Butler padoztatáshoz itt van egy kis analízis, aztán mindenki eldönti, hogy elfogadja-e vagy sem.

 ftw.usatoday.com/2018/02/nfl-super-bowl-lii-patriots-eagles-macolm-butler-beching-bill-belichick-explanation

 www.patspulpit.com/2018/2/12/16977070/bill-belichick-benching-malcolm-butler-super-bowl-52-new-england-patriots-philadelphia-eagles

Persze megérdemelte volna, mert hátha, de ez már történelem.
Plusz egy kis pletyka:

 www.nbcsports.com/boston/patriots/new-england-patriots-player-says-malcolm-butler-benching-wasnt-without-merit
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Egyvalamiert lehetne kocsogozni, hogy o dugja Gisele-t, es nem en. Masert nem. Ezert mondjuk nagyon.
ThundersNFL
Plusz elvileg TB Trumpra szavazott ami hát elégé megkérdőjelezhető de a többi nem mert az eredményei magukért beszélnek.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Egyvalamiert lehetne kocsogozni, hogy o dugja Gisele-t, es nem en. Masert nem. Ezert mondjuk nagyon.
[/quote]NA EBBEN EGYETÉRTÜNK

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
.........
topin
...............
Azon lehet vitatkozni,majd hogy BB jól döntött-e. Szerintem nem..
Az elmúlt évek történései alapján én úgy gondolom, hogy nem Brady-n múlt, hogy nem vagyunk hétszeres SB győztesek, hanem BB-n (lásd Eagles elleni döntő). Sőt nem Brady-n múlt az elmúlt 1,5 év játékos menedzselése, főleg elkapó és TE fronton..

kyobalu
Azért ez érdekes. A tavalyi Rams elleni döntő is csak Bradyn múlt ugye? Az csöppet sem számított, hogy az addig szárnyaló Rams támadósort 3 ponton tartották, ugye? Nyilván ehhez BB-nek semmi köze. Esetleg az első 3 (főként az első) gyűrű is kizárólag Tomnak köszönhető, BB csak beleült a jóba?
A csapat 20 éven keresztül PO aspiráns, ennek 3/4-ben bajnokesélyes volt, nyilván ez csak és kizárólag az irányítónak köszönhető, mint ahogy az is, hogy ennyi időn kersztül sikerült egy legalább közepes védelmet felépíteni mellé, ez sem sikerült senkinek még....

A csapat hosszú távú érdekét BB döntése szolgálja, érzelmileg nyilván igazat adok neked. Szerintem BB pár éven belül ismét contender csapatot épít, remélem Tomnak is bejön a tampai kaland. Most már neki drukkolok...
csi77
Ez mindig előjön, de valahogy az idény és főleg a PO előtte lévő meccsei nem, érdekes.
Wyatt
Igen, igazad van, most abból az aspektusból vizsgálva írtam, hogy a Phily elleni SB egyértelműen BB szigorúsága miatt ment el, így muszáj volt a következő SB-t is felhozni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Hoyer a "Másik Pats Irányító, Akit Élőben Láttam Játszani", ezért nekem örök kedvencem lesz. De amit őt tudna adni a csapatnak, amiatt szerintem a Stidham, Kessler párost nem érdemes elküldeni.
Kollega
De ök nekik együtt volt egy alapszakasznyi meccsük. Sztem Hoyer tanitónak tökéletes , meg nem kéne neki idő megtanulni BB rendszerét. Meg nem is drága , sztem egy Newtont nem nagyon engedhet meg magának a csapat , vagy Stidham vagy feltrade valamelyik rookie qbért.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hoyer a "Másik Pats Irányító, Akit Élőben Láttam Játszani", ezért nekem örök kedvencem lesz. De amit őt tudna adni a csapatnak, amiatt szerintem a Stidham, Kessler párost nem érdemes elküldeni.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
.........
topin
...............
Azon lehet vitatkozni,majd hogy BB jól döntött-e. Szerintem nem..
Az elmúlt évek történései alapján én úgy gondolom, hogy nem Brady-n múlt, hogy nem vagyunk hétszeres SB győztesek, hanem BB-n (lásd Eagles elleni döntő). Sőt nem Brady-n múlt az elmúlt 1,5 év játékos menedzselése, főleg elkapó és TE fronton..

kyobalu
Azért ez érdekes. A tavalyi Rams elleni döntő is csak Bradyn múlt ugye? Az csöppet sem számított, hogy az addig szárnyaló Rams támadósort 3 ponton tartották, ugye? Nyilván ehhez BB-nek semmi köze. Esetleg az első 3 (főként az első) gyűrű is kizárólag Tomnak köszönhető, BB csak beleült a jóba?
A csapat 20 éven keresztül PO aspiráns, ennek 3/4-ben bajnokesélyes volt, nyilván ez csak és kizárólag az irányítónak köszönhető, mint ahogy az is, hogy ennyi időn kersztül sikerült egy legalább közepes védelmet felépíteni mellé, ez sem sikerült senkinek még....

A csapat hosszú távú érdekét BB döntése szolgálja, érzelmileg nyilván igazat adok neked. Szerintem BB pár éven belül ismét contender csapatot épít, remélem Tomnak is bejön a tampai kaland. Most már neki drukkolok...
csi77
Ez mindig előjön, de valahogy az idény és főleg a PO előtte lévő meccsei nem, érdekes.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Kellene nektek pár év hánykolódás rosszabbnál rosszabb irányítókkal. Hozzászoktatok a jóhoz.
tüsi91
franchise szinten brady előtt kb csak az volt nekik. az más kérdés h a mostani pl itteni szurkolók nagy részére tényleg új érzés lesz
briareos
Bladsoe azért 10 évig francise qb volt és bevitte öket az SB-be és hozzták a rájátszásokat. Előtte valóban elég gyengék voltak
Hightower94
bledsoeról mindig megfeledkezem pedig birtam. fura
briareos
Pedig számodra Drew McQueen Bledsoe az örökös csoportellenfél kellene, hogy legyen! A Cowboysnál inkább ő már hoyerkedett
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Kellene nektek pár év hánykolódás rosszabbnál rosszabb irányítókkal. Hozzászoktatok a jóhoz.
tüsi91
franchise szinten brady előtt kb csak az volt nekik. az más kérdés h a mostani pl itteni szurkolók nagy részére tényleg új érzés lesz
briareos
Bladsoe azért 10 évig francise qb volt és bevitte öket az SB-be és hozzták a rájátszásokat. Előtte valóban elég gyengék voltak
Hightower94
bledsoeról mindig megfeledkezem pedig birtam. fura

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kellene nektek pár év hánykolódás rosszabbnál rosszabb irányítókkal. Hozzászoktatok a jóhoz.
tüsi91
franchise szinten brady előtt kb csak az volt nekik. az más kérdés h a mostani pl itteni szurkolók nagy részére tényleg új érzés lesz
briareos
Bladsoe azért 10 évig francise qb volt és bevitte öket a SB-be és hozzták a rájátszásokat. Előtte valóban elég gyengék voltak

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Kellene nektek pár év hánykolódás rosszabbnál rosszabb irányítókkal. Hozzászoktatok a jóhoz.
tüsi91
franchise szinten brady előtt kb csak az volt nekik. az más kérdés h a mostani pl itteni szurkolók nagy részére tényleg új érzés lesz

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kellene nektek pár év hánykolódás rosszabbnál rosszabb irányítókkal. Hozzászoktatok a jóhoz.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Azt sose felejtsük el, hogy BB 20 éve mindennap látja edzeseken, meccseken. Mi meg csak nehány vasárnap..ha BB úgy érezte, hogy itt egy elit elkapó sem segítene akkor en hiszek neki.
Illetve sehol sem olvastam, hogy Cesario vagy JMD kardoskodott volna TB maradasa mellett ami azért elég érdekes.
gordon
könnyen lehet h kardoskodtak, de a normális szervezetek ezt belsőleg intézik és nem engedik kifele. És ugye Patsnél eléggé komoly rend van.

szerintem majd mindenki túllép ezen, nem a Pats az első és nem is az utolsó ahol a franchise legjelentősebb játékosa elmegy v visszavonul.
briareos
Kedvenc játékosaim a Lionsban:
Megatron, Suh, Titus Young, Jahvid Best, DeAndre Levy, Stafford
Négy visszavonult (illetve az egyik ugye megbolondult), egy eligazolt ahogy lehetett.
Minden drukkernek megvannak a veszteségei, csak máshol kevesebb a siker.
Bazzani
Én is jól állok: Polamalu, J Harrison, Bell, Antonio Brown. Három elég érdekes viszonyban vált el a franchisetól v vonult vissza, egy meg ugye no comment
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Ha most még fájó is lesz Brady-t más csapatban játszani (akár majd a Pats ellen is), hosszú távon a Patriots fog jobban járni, hogy nem köti hozzá magát egy már leszállóágban lévő sztárhoz, legyen bármekkora klubikon is.

2008 nyarán nálunk is megvolt ez a dráma, és ott még volt Favre-tól színpadias landolás is a green bay-i reptéren, ünneplő drukkerektől körülvéve, de a front office ellen tudott állni a kísértésnek és a jövő őket igazolta.

Kraft és BB maradásával megmarad az eddigi győztes típusú, kicsit érzelemmentes, de rendkívül hatékony klubkultúra, szóval hamarosan jönnek majd az újabb sikerek Brady nélkül is. Régen volt már persze, de ez a csapat 2008-ban Cassellel is tudott 11-5-öt csinálni.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
.........
topin
...............
Azon lehet vitatkozni,majd hogy BB jól döntött-e. Szerintem nem..
Az elmúlt évek történései alapján én úgy gondolom, hogy nem Brady-n múlt, hogy nem vagyunk hétszeres SB győztesek, hanem BB-n (lásd Eagles elleni döntő). Sőt nem Brady-n múlt az elmúlt 1,5 év játékos menedzselése, főleg elkapó és TE fronton..

kyobalu
Azért ez érdekes. A tavalyi Rams elleni döntő is csak Bradyn múlt ugye? Az csöppet sem számított, hogy az addig szárnyaló Rams támadósort 3 ponton tartották, ugye? Nyilván ehhez BB-nek semmi köze. Esetleg az első 3 (főként az első) gyűrű is kizárólag Tomnak köszönhető, BB csak beleült a jóba?
A csapat 20 éven keresztül PO aspiráns, ennek 3/4-ben bajnokesélyes volt, nyilván ez csak és kizárólag az irányítónak köszönhető, mint ahogy az is, hogy ennyi időn kersztül sikerült egy legalább közepes védelmet felépíteni mellé, ez sem sikerült senkinek még....

A csapat hosszú távú érdekét BB döntése szolgálja, érzelmileg nyilván igazat adok neked. Szerintem BB pár éven belül ismét contender csapatot épít, remélem Tomnak is bejön a tampai kaland. Most már neki drukkolok...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt sose felejtsük el, hogy BB 20 éve mindennap látja edzeseken, meccseken. Mi meg csak nehány vasárnap..ha BB úgy érezte, hogy itt egy elit elkapó sem segítene akkor en hiszek neki.
Illetve sehol sem olvastam, hogy Cesario vagy JMD kardoskodott volna TB maradasa mellett ami azért elég érdekes.
gordon
könnyen lehet h kardoskodtak, de a normális szervezetek ezt belsőleg intézik és nem engedik kifele. És ugye Patsnél eléggé komoly rend van.

szerintem majd mindenki túllép ezen, nem a Pats az első és nem is az utolsó ahol a franchise legjelentősebb játékosa elmegy v visszavonul.
briareos
Kedvenc játékosaim a Lionsban:
Megatron, Suh, Titus Young, Jahvid Best, DeAndre Levy, Stafford
Négy visszavonult (illetve az egyik ugye megbolondult), egy eligazolt ahogy lehetett.
Minden drukkernek megvannak a veszteségei, csak máshol kevesebb a siker.

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Hoyer kivágva , lehet BB visszahozza , úgy is szerette és ismeri ezt a rendszert és tudná Stidhamet tanítani, segíteni.

Szerkesztette: Hightower94