New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Saints MLB Jonathan Vilma is recovering from knee surgery.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ja igen: bye week nagyon kell már az ÉN idegrendszeremnek. 😊

Utána két komoly meccs, szerencsére itthon! Nagyon kéne hozni mindkettőt, és csendben mondom, hogy kimondottan örülnék egy SF zakónak is a héten, meg szépen sorjában... 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Az Atlantával pedig számolni kell. Lehet hogy az O Ryannel nem kreatív, de a védelmük kemény és több támadójuk is top 5 a posztján, képesek a lehető legtöbbet kiaknázni az adottságaikból.atapapa
Ezzel egyetértek. Fura, Saints szemszögből nézve, de Ryan az egyik leggyengébb a meghatározó játékosaik közül. Turner fantasztikus, az ő Jimmy Graham hasonmásukról 😀 nem nagyon kell mit mondani, White is jó elkapó (ha szerényebb lenne, még jobb lenne, egyébként a Falconsnak is), Julio pedig szerintem az egyik legígéretesebb rookie (mondjuk White-ról ragad rá a szerénységből is...). A OL szintén jó volt.
A Falcons védelem nagyon jól játszott, meg is lepődtem, még az egyébként néha teljesen kusza secondary is jó volt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nehéz mit mondani, igazából egyelőre csak a gyomrom fáj 😊

Nagyon igazságtalannak éreztem volna, ha nem nyerünk, de az is igaz, hogy a D nem mindig volt a helyzet magaslatán. Ryannek kár volt esélyt adni, hogy megint clutchnak nézzen ki, gyakorlatilag GW odaadta az utolsó driveot ajándékba.

Megfogadtam: nem fogok bírózni, de egyszerűen nem bírom ki. Tévedtek a mi javunkra is (asszem), de ez nem nyugtat meg. White-ra mehetett volna még egy-két zászló nyugodtan, világ parasztja. Smitty legalább csak pályán kívül bunkó, ez a sötét idióta ott is. Harperrel szépen összeillenek, róla sincs sokkal jobb véleményem btw.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
még nem volt olyan, hogy a meccsünkön szándékosan ne nézzem a történéseket, de most a hosszabbításban a Falcons-drive-jainál mentem pár kört a lakásban
Mondanám, hogy nem érdemeltünk volna vereséget, de ha Williams képes az utolsó negyedet úgy levédekezni, hogy vagy 3 embert küld az irányítóra és felad 10 yardot, vagy 8 emberrel megy a QB-ra, és a playbook többi lapját nem találja, akkor nem lehet érdemről beszélni.

Az Atlantával pedig számolni kell. Lehet hogy az O Ryannel nem kreatív, de a védelmük kemény és több támadójuk is top 5 a posztján, képesek a lehető legtöbbet kiaknázni az adottságaikból.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ellenünk nem is nagyon akarnak futni ugyanis idén a 4 man rushunk az kb förtelem (bár mióta Babineaux visszatért van némi javulás ezen a téren). A DC-nk Van Gorder meg nem a blitz package-eiről híres, bár mint kiderült Spoon blitzben is rohadt jó 😀. Ellenben a safety-blitzek különösen amiket DeCoud-ra hív, az kb. mindig first down az ellenfélnek.empty taxi
Többet passzolnak, mint futnak ellenetek, de a kettő között csak "8 hely" eltérés van, a passzplayek száma ellenetek kb. pont az NFL meccsenkénti átlaga. Továbbá a 11. legrosszabb QB-rate ellenetek születik átlagban, ami köszönhető annak, hogy ugyanannyi TD-t értek el ellenetek passzból, ahány interceptiont szereztetek: tízet-tízet. Mind a két szám a top 10-be teszi a passzvédelmeteket.
Mi például 14 TD-t engedtünk a levegőben és csak 4 labdát szedtünk le :/
Ami rossz (de holnap nekünk jó 😛), hogy viszonylag sok nagy playt nyeltek be passzból, 20+ (meccsenként 3,5) és 40+ yardos (meccsenként 0,75) passzplayek benyelésében is top 10-ben vagytok. Nálunk ugyanez meccsenként 2,3 és 0,6.




Vilma holnap se játszik, McBride is out, Moore, Ivory és Patrick Robinson kérdéses. Szerencsére legalább Porter valószínű.



több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ebédidőben kicsit bambultam a statokon, basszus, most fogtam fel, hogy ellenünk futnak a legjobban az NFL-ben :o 5,3-as átlaggal. Totálban azért inkább a középmezőnyben vagyunk, mert meccsenként csak 22 kísérlet jön. Meg az is igaz, hogy több meccsünkön is viszonylag elfogadható átlagokat engedtünk, csak rendre 1-1 nagy play dobta meg az átlagot (pl. a JAX vagy a Tampa ellen).
De ez akkor is siralmas adat, tekintve hogy a holtszezon egyik legnagyobb igazolása az elit run stuffer Franklin volt.
A labda másik oldalán pont az Atlanta áll nagyon jól helyt, meccsenként a 7. legkevesebb engedett futott yarddal és a 9. legalacsonyabb átlaggal. Szal ki kell venni a futóinkat fantasyben 😛 (bár screenben Sproles és Thomas még arathat)atapapa
Ellenünk nem is nagyon akarnak futni ugyanis idén a 4 man rushunk az kb förtelem (bár mióta Babineaux visszatért van némi javulás ezen a téren). A DC-nk Van Gorder meg nem a blitz package-eiről híres, bár mint kiderült Spoon blitzben is rohadt jó 😀. Ellenben a safety-blitzek különösen amiket DeCoud-ra hív, az kb. mindig first down az ellenfélnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Csabinak külön: a Tulane állítólag a mi edzői karunkból nézett ki valakit HC-nek.atapapa
Köszönöm szépen. 😊
Hát az biztos, hogy vannak ott bajok... :/ Kíváncsi leszek, hogy ki a kinézett edző... Erre valami (akár saját) tipp?
csabi19
Biztos hogy nem OC, DC. Valami pozíciós edző lehet szvsz (és nem Vitt). Én a legtöbbre a Föld másik oldaláról Kromert tartom ebből a részlegből.
Porter mikorra tér vissza (nagyjából)? [Meccsen mondjuk néztem, hogy egy sima fölállás után még visszaesett/-feküdt... :/] Ja, és Patrick eddig miért volt általában inaktív? Még mindig az előszezoni térdsérülés miatt?csabi19
Porter már ma edzett egy keveset, viszont a "nem edzők" közé visszaesett Moore :/
Patrick egy sérültjelentésben se szerepelt mostanában, szal valszeg csak egyszerűen nem volt elég jó még, hogy bárkit kiszorítson a secből.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Csabinak külön: a Tulane állítólag a mi edzői karunkból nézett ki valakit HC-nek.atapapa
Köszönöm szépen. 😊
Hát az biztos, hogy vannak ott bajok... :/ Kíváncsi leszek, hogy ki a kinézett edző... Erre valami (akár saját) tipp?

Porter mikorra tér vissza (nagyjából)? [Meccsen mondjuk néztem, hogy egy sima fölállás után még visszaesett/-feküdt... :/] Ja, és Patrick eddig miért volt általában inaktív? Még mindig az előszezoni térdsérülés miatt?

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Johnson talán már kezd életjeleket mutatni, plusz a Panthers ellen mennek, akik ellen szintén könnyebb feladat futni.atapapa
Ja, mire vége lesz a fantasy szezonnak, egész jól belelendül. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ebédidőben kicsit bambultam a statokon, basszus, most fogtam fel, hogy ellenünk futnak a legjobban az NFL-ben :o 5,3-as átlaggal. Totálban azért inkább a középmezőnyben vagyunk, mert meccsenként csak 22 kísérlet jön. Meg az is igaz, hogy több meccsünkön is viszonylag elfogadható átlagokat engedtünk, csak rendre 1-1 nagy play dobta meg az átlagot (pl. a JAX vagy a Tampa ellen).
De ez akkor is siralmas adat, tekintve hogy a holtszezon egyik legnagyobb igazolása az elit run stuffer Franklin volt.
A labda másik oldalán pont az Atlanta áll nagyon jól helyt, meccsenként a 7. legkevesebb engedett futott yarddal és a 9. legalacsonyabb átlaggal. Szal ki kell venni a futóinkat fantasyben 😛 (bár screenben Sproles és Thomas még arathat)atapapa
Akkor hogy értelmezed a beijjesztett 4 RB-t? Ilyen átlátszó "üzengetéssel" nem sokra megyünk majd.
(sajnos nincs jobb másik futóm Thomasnál . P.Hillis out (egyelőre),R.Grant =0, Ch. Johnson szumma 61 pont :/ )zemanla
Mivel két RB is limited volt tegnap, lehet hogy ez csak egy elvi kijelentés volt valami újságírói kérdésre. A 3 RB a meccseinken általában 20-25 snapet kap fejenként, egy negyediket szvsz felesleges lenne aktiválni a játéknapon. De ez az én véleményem és Payton nem mindig az innen racionálisnak tűnő döntések híve. Amióta 2 FB-t tett az 53-as keretbe, azóta én ilyen posztonkénti struktúrákon nem fogok fennakadni.

Johnson talán már kezd életjeleket mutatni, plusz a Panthers ellen mennek, akik ellen szintén könnyebb feladat futni.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ebédidőben kicsit bambultam a statokon, basszus, most fogtam fel, hogy ellenünk futnak a legjobban az NFL-ben :o 5,3-as átlaggal. Totálban azért inkább a középmezőnyben vagyunk, mert meccsenként csak 22 kísérlet jön. Meg az is igaz, hogy több meccsünkön is viszonylag elfogadható átlagokat engedtünk, csak rendre 1-1 nagy play dobta meg az átlagot (pl. a JAX vagy a Tampa ellen).
De ez akkor is siralmas adat, tekintve hogy a holtszezon egyik legnagyobb igazolása az elit run stuffer Franklin volt.
A labda másik oldalán pont az Atlanta áll nagyon jól helyt, meccsenként a 7. legkevesebb engedett futott yarddal és a 9. legalacsonyabb átlaggal. Szal ki kell venni a futóinkat fantasyben 😛 (bár screenben Sproles és Thomas még arathat)atapapa
Akkor hogy értelmezed a beijjesztett 4 RB-t? Ilyen átlátszó "üzengetéssel" nem sokra megyünk majd.
(sajnos nincs jobb másik futóm Thomasnál . P.Hillis out (egyelőre),R.Grant =0, Ch. Johnson szumma 61 pont :/ )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ebédidőben kicsit bambultam a statokon, basszus, most fogtam fel, hogy ellenünk futnak a legjobban az NFL-ben :o 5,3-as átlaggal. Totálban azért inkább a középmezőnyben vagyunk, mert meccsenként csak 22 kísérlet jön. Meg az is igaz, hogy több meccsünkön is viszonylag elfogadható átlagokat engedtünk, csak rendre 1-1 nagy play dobta meg az átlagot (pl. a JAX vagy a Tampa ellen).
De ez akkor is siralmas adat, tekintve hogy a holtszezon egyik legnagyobb igazolása az elit run stuffer Franklin volt.
A labda másik oldalán pont az Atlanta áll nagyon jól helyt, meccsenként a 7. legkevesebb engedett futott yarddal és a 9. legalacsonyabb átlaggal. Szal ki kell venni a futóinkat fantasyben 😛 (bár screenben Sproles és Thomas még arathat)

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
jövő keddtől pesti leszek.
Hajdu: a múltkori cincér, őőőő, pincér kellene, ezt is intézd el please.Kájzerszóze
Ezzel a pesti dologgal én nem dicskednék... 😊 Dehát az gyereklány még (Marcinak volt osztálytársa), te szatír. 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Vilmát kitettem a div 2-es fantasy keretemből. Sírni tudnék, de ez van. Dunbar jó volt. a csoport szoros, nyerni kell a héten. A kulcs sztem az, hogy a futás ellen álljuk a sarat. Ryan most nem nyerő és a szerencse sem segíti ki, mint korábban.

Ata: Pm ment.

Wadkeleti meeting: jövő keddtől pesti leszek. szóval így hárman jövünk 😀

Hajdu: a múltkori cincér, őőőő, pincér kellene, ezt is intézd el please.Kájzerszóze
Vilma: meg is lepődtem..... :rolleyes:
Nyerni kell (mindíg!) 😉

Na, jó, viszünk téged is!!!!! Isten hozott a nagy faluban!

A pincért most nem véleményezném. Meghagyom Atának! 😂 hacsak.......


Ja! A 4 RB: és még Brees is futni fog! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 191 — playoffs???
Vilmát kitettem a div 2-es fantasy keretemből. Sírni tudnék, de ez van. Dunbar jó volt. a csoport szoros, nyerni kell a héten. A kulcs sztem az, hogy a futás ellen álljuk a sarat. Ryan most nem nyerő és a szerencse sem segíti ki, mint korábban.

Ata: Pm ment.

Wadkeleti meeting: jövő keddtől pesti leszek. szóval így hárman jövünk 😀

Hajdu: a múltkori cincér, őőőő, pincér kellene, ezt is intézd el please.



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Lehet hogy lasszóval kell majd cornert fogni vasárnapra.
Porter és Robinson se edzett ma. J. Patrick nagy kihívás elé néz.
Nem edzett még Bushrod, Vilma és McBride.
Gilmore és Ivory limited. utóbbi nem húzta sokáig. ja és Ingram is végzett végre valami melót. Payton azt mondta, hogy nem fél majd akár 4 RB-t is nevezni az aktív keretbe 😐

Csabinak külön: a Tulane állítólag a mi edzői karunkból nézett ki valakit HC-nek.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Jó volt látni Sharpert még ha csak a pálya szélén is. Am tényleg Ő miért hagyta abba? krixtofer
mert nem bírja a tempót, nem kell senkinek már

Hát, nézd hajdu, ha ezt is elintézed, te egy isten vagy! 😂
zemanla
ez de csúnya 😂

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát, nézd hajdu, ha ezt is elintézed, te egy isten vagy! 😂
Zemanla, ismét csak szerencse hogy ezt nem együtt néztük, mert valamit összetörtem volna, de minimum meghúzgáltam volna a pincércsaj haját 😛

A futójáték ragyogó volt, Brees még most sem tökéletes, GW lehetne néha megfontoltabb.atapapa
megfogadtuk, hogy Tampa meccset nem nézünk együtt! 😀
Nekem Ingram nem hiányzott. Ha tudnánk "vegyíteni" őt is a futójátékban, az lenne az igazi...

Majd vadkeleten húzogathatod! (ha hagyják!)😂zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ne is mond, a hónap végén még megmérgez valamivel 😛

atapapa
Szilva?
😂

De tényleg: hol tartunk a(z ön) szerveződéssel?zemanla
Mindent elrendeztem. A kocsmáros is tudja, hogy aznap nem alszik majd Kell ennél több? 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
ne is mond, a hónap végén még megmérgez valamivel 😛

atapapa
Szilva?
😂

De tényleg: hol tartunk a(z ön) szerveződéssel?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nem volt egy fölényes W. , de lehetett volna ( a játékvezetéssel inkább ne foglalkozzunk). Ez a Tampa valami harmatgyenge volt (ahogy eddig is) bár mi sem voltunk a "top-on" bár sokkal jobb volt mint a múlt héten. Ezen is látszik, hogy tényleg kicsit kiszámíthatatlanul játszunk. NA végre parádéztak a RB-k, és Pierre is a 2009-es önmagát idézte. Én mondjuk nagyon megnézném még Bell-t is, hogy mire képes. (Nagyon szimpatizálok vele...) Jó volt látni Sharpert még ha csak a pálya szélén is. Am tényleg Ő miért hagyta abba? Én szívesen látnám még a csapatba mert eddig Jenkins meg sem közelíti magát főleg nem a tavalyi formáját. Nagyon örülök, hogy Puente mennyire lelkesen játszik és jól is. Greer is szenzációs eddig (egy-két hibától eltekintve, de az mindenkinek van...) Tovább kell menni! GO SAINTS!

Porternek jobbulást!

Nagyon nagy ez a közös Gleason és Koenen kép!!! Go Steve! Veled vagyunk!!

WHO DAT?!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Nem akarok szentségtörő lenni, de Dunbar nagyon jól helyettesítette Vilmát. Utóbbi idén...hm... szal ha éppen játszik, akkor is csak árnyéka önmagának.atapapa
Ezt Kajzernak kisípoljuk! 😉zemanla
ne is mond, a hónap végén még megmérgez valamivel 😛

Porter összes vizsgálata negatív szerencsére. Némi mellkasi és nyaki fájdalmakra panaszkodik "csak"

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nem akarok szentségtörő lenni, de Dunbar nagyon jól helyettesítette Vilmát. Utóbbi idén...hm... szal ha éppen játszik, akkor is csak árnyéka önmagának.atapapa
Örülök, hogy te törtél szentséget 😀 Ugyanez a véleményem.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
pár érdekes adat tegnapról, aki unja ezeket, ne olvassa tovább 😊....atapapa
A legfontosabbat kihagytam már a következő vasárnapról: Brees vezérlete alatt 8-2 a Falcons elleni mérlegünk 😛
Viszont a 2 Atlanta W Ryan nevéhez kötődik (azaz egy Hartley-hoz :rolleyes: )

Nem akarok szentségtörő lenni, de Dunbar nagyon jól helyettesítette Vilmát. Utóbbi idén...hm... szal ha éppen játszik, akkor is csak árnyéka önmagának.atapapa
Ezt Kajzernak kisípoljuk! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞