New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A sec jó volt, de Ryan tényleg nem az a játékos idén, aki akkora fenyegetést jelentene a védelmek hátsó részére. A következő két meccs annál beszédesebb lesz, Eli csendesen jó kis szezont fut, majd Calvin Johnson is okozhat gondokat.
atapapa
Helyesbítenék, igazán komolyan nem az a játékos, aki veszélyes lenne a mélységi passzaival. Gyakorlatilag védelmi hibákból tud nagy yardokat építeni, meg amikor White OPI-t csinál. 😂

Egyébként levetkőzve őszinte szeretetemet Ryan iránt, be kell ismerni, hogy pont "jó" ellenfél ellenünk, hiszen a vonalon áthívások, a screen passzok, azok, amiket nehezen védekezünk le, még egy egészséges Vilma segítségével is vannak gondok. Ebben tényleg jó, de valahol vicces hétről-hétre Breest nézve, hogy egeik magasztalnak egy irányítót, akinek még amellett, hogy nem is nagyon vállal be kockázatos passzokat, alig éri el a 60%-ot a pontossága.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Hol van a 11. játékosotok??!tomi-tomi
valahol hátul lehet Jenkins

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hol van a 11. játékosotok??!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ETTŐL MÉG ELKAPHATNÁ A LABDÁT AMIT A KEZÉBE DOBNAK! 😀Gyurma Pappa
ha arról lennék híres, hogy Harpert védem, akkor erre azt mondanám, hogy ezért nem lett belőle WR
Így csak annyit mondok, amit néha kint is hangoztatnak vele kapcsolatban, félig viccesen, de az erényeit valamennyire elismerve: ő a legjobb linebackerünk 😊atapapa
Ja, és Shanle csinál INT-et 😀

Egyébként amíg GW értelmes playeket hívott, én nagyon elégedett voltam a secondaryvel, szerintem összeállt, és van passrush is, ami szintén nem baj. DL nekem kicsit csalódás, de mondjuk a Falcons OL és Turner nagyon jó, így nem tudok különösebben haragudni rájuk, korábban azért Bluntot is megfogta ez az OL, a Jags sem futkosott olyan vígan, mint ahogy szoktak. A következő nagy kihívás majd Best lesz.Gyurma Pappa
A sec jó volt, de Ryan tényleg nem az a játékos idén, aki akkora fenyegetést jelentene a védelmek hátsó részére. A következő két meccs annál beszédesebb lesz, Eli csendesen jó kis szezont fut, majd Calvin Johnson is okozhat gondokat.

Újranéztem a meccset, azaz konkrétan az utolsó negyed felétől, csak hogy szidhassam Williams-t 😊
1:55-nél kezdődik a Falcons egalizáló drive-ja a saját hatosuktól. 4 receiverrel álltak fel.

na vajon mi a gond a képpel?

bizony


ezt a ziccert még Ryan is kihasználta


kaptunk is belőle 23 yardot. Mondjuk szvsz Vilma ezt talán nem bambulta volna be és vagy változtat a felálláson vagy maga ment volna át a másik oldalra.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
az NFC-ben a DB-k közül neki van a legtöbb szerelése. A 6,5 sack meg... 8 az NFL-rekord safetytől, még 2005-ből (Adrian Wilson)atapapa
ETTŐL MÉG ELKAPHATNÁ A LABDÁT AMIT A KEZÉBE DOBNAK! 😀Gyurma Pappa
ha arról lennék híres, hogy Harpert védem, akkor erre azt mondanám, hogy ezért nem lett belőle WR
Így csak annyit mondok, amit néha kint is hangoztatnak vele kapcsolatban, félig viccesen, de az erényeit valamennyire elismerve: ő a legjobb linebackerünk 😊atapapa
Ja, és Shanle csinál INT-et 😀

Egyébként amíg GW értelmes playeket hívott, én nagyon elégedett voltam a secondaryvel, szerintem összeállt, és van passrush is, ami szintén nem baj. DL nekem kicsit csalódás, de mondjuk a Falcons OL és Turner nagyon jó, így nem tudok különösebben haragudni rájuk, korábban azért Bluntot is megfogta ez az OL, a Jags sem futkosott olyan vígan, mint ahogy szoktak. A következő nagy kihívás majd Best lesz.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Na, ő lett az NFC Defensive Player of the Week... 😀 Idén másodszor.
Konkrétan már ugrottam föl, azt hittem, megvan a meccs abban a pillanatban... Hát, nem. :/ 😊csabi19
az NFC-ben a DB-k közül neki van a legtöbb szerelése. A 6,5 sack meg... 8 az NFL-rekord safetytől, még 2005-ből (Adrian Wilson)atapapa
ETTŐL MÉG ELKAPHATNÁ A LABDÁT AMIT A KEZÉBE DOBNAK! 😀Gyurma Pappa
ha arról lennék híres, hogy Harpert védem, akkor erre azt mondanám, hogy ezért nem lett belőle WR
Így csak annyit mondok, amit néha kint is hangoztatnak vele kapcsolatban, félig viccesen, de az erényeit valamennyire elismerve: ő a legjobb linebackerünk 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Harper ennyi pénzért, DB-ként, igazán megtanulhatná elkapni a kezébe dobott labdát :mad:Gyurma Pappa
Na, ő lett az NFC Defensive Player of the Week... 😀 Idén másodszor.
Konkrétan már ugrottam föl, azt hittem, megvan a meccs abban a pillanatban... Hát, nem. :/ 😊csabi19
az NFC-ben a DB-k közül neki van a legtöbb szerelése. A 6,5 sack meg... 8 az NFL-rekord safetytől, még 2005-ből (Adrian Wilson)atapapa
ETTŐL MÉG ELKAPHATNÁ A LABDÁT AMIT A KEZÉBE DOBNAK! 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Harper ennyi pénzért, DB-ként, igazán megtanulhatná elkapni a kezébe dobott labdát :mad:Gyurma Pappa
Na, ő lett az NFC Defensive Player of the Week... 😀 Idén másodszor.
Konkrétan már ugrottam föl, azt hittem, megvan a meccs abban a pillanatban... Hát, nem. :/ 😊csabi19
az NFC-ben a DB-k közül neki van a legtöbb szerelése. A 6,5 sack meg... 8 az NFL-rekord safetytől, még 2005-ből (Adrian Wilson)

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Harper ennyi pénzért, DB-ként, igazán megtanulhatná elkapni a kezébe dobott labdát :mad:Gyurma Pappa
Na, ő lett az NFC Defensive Player of the Week... 😀 Idén másodszor.
Konkrétan már ugrottam föl, azt hittem, megvan a meccs abban a pillanatban... Hát, nem. :/ 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Harper ennyi pénzért, DB-ként, igazán megtanulhatná elkapni a kezébe dobott labdát :mad:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán... amúgy az elmúlt 4 évben hirtelen nem is jut más ekkora állatság eszembe smith részéről, mint ez a bizonyos play hívás ill. az onside kick. 4 év alatt azért ez nem rossz átlag, még akkor sem ha most a meccs múlott vszínű rajta...peach
Biztos nem tett jót neki, hogy SP a másik oldalról osztotta egész meccsen 😀

Bár ők elvileg nincsenek rosszban. Vagy az Fox volt?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a profootballfocus hétről hétre csinál egy rövid összegzést minden meccsről, a tegnapiról alkotott beszámolójuk még jobban alátámasztja, hogy Willaims mennyire elkúrta a rendes játékidő utolsó hét percét a prevent D-vel. Egyébként ők hétről hétre szétfikázzák az LB-sort, mondjuk igazuk is van, egy sérült Vilmával/Vilma nélkül jelenleg a D leggyengébb csapatrészét alkotják, de a tegnapi minden határon túl megy:
New Orleans Saints linebackers yielded 262 yards in coverage in this game; by comparison their defensive backs gave up only 89 yards.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
egyébként úgy érzem h amit tavaly a sors adott nekünk a hartley féle fg-vel azt most visszavette a ti javatokra... mondjuk ezt a 4&inches féle turner futást amíg élek nem veszi be a belem. 😀
peach
ugyanez volt az érzésem nekem is, mondjuk a meccsen Smith kétszer is elvesztette a fejét, az onside kick sem volt éppen okos megoldás...Gyurma Pappa
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán... amúgy az elmúlt 4 évben hirtelen nem is jut más ekkora állatság eszembe smith részéről, mint ez a bizonyos play hívás ill. az onside kick. 4 év alatt azért ez nem rossz átlag, még akkor sem ha most a meccs múlott vszínű rajta...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A legyőzhetetlen Wu-Tang
atapapa
like

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
egyébként úgy érzem h amit tavaly a sors adott nekünk a hartley féle fg-vel azt most visszavette a ti javatokra... mondjuk ezt a 4&inches féle turner futást amíg élek nem veszi be a belem. 😀
peach
ugyanez volt az érzésem nekem is, mondjuk a meccsen Smith kétszer is elvesztette a fejét, az onside kick sem volt éppen okos megoldás...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A legyőzhetetlen Wu-Tang

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Megfogadtam: nem fogok bírózni, de egyszerűen nem bírom ki. Tévedtek a mi javunkra is (asszem), de ez nem nyugtat meg. White-ra mehetett volna még egy-két zászló nyugodtan, világ parasztja. Smitty legalább csak pályán kívül bunkó, ez a sötét idióta ott is. Harperrel szépen összeillenek, róla sincs sokkal jobb véleményem btw.Gyurma Pappa
roddy egy szimpatikus fair play játékos 😀 amúgy el kell ismerni, hogy voltak bírói hülyeségek mind2 oldalnak, de az a holding ami után puntolnotok kellett zseniális volt. és még mondja vki h csak soccerben van műesés... lehet grimes meghonosította ezzel ezt a fogalmat az NFL-ben 😂

egyébként úgy érzem h amit tavaly a sors adott nekünk a hartley féle fg-vel azt most visszavette a ti javatokra... mondjuk ezt a 4&inches féle turner futást amíg élek nem veszi be a belem. 😀

a lényeg h jó meccs volt , grat nektek, remélem a visszavágó is hasonlóan izgis lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
- Payton alatt 17-0-val állunk, ha nem adjuk el a labdát egyszer sem atapapa


Nem is gondoltam volna, óriási teljesítmény!!!! Csak így tovább.

Shanle vak tyúk is talál szemet alapon leszedett egy White-dropot atapapa
Ez nagyon nagy!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Ez volt a 3. IC-je ugye? Asszem az első kettő a SB idényben volt. ( Hirtelen fejből )
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
...atapapa
- 0-11 az állás a coin flipekben 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
- Brees-nek ez volt az idei 7. 300+ yardos meccse, és karrierje során az 51 (ebből 44 nálunk). Ezzel az 5. helyre lépett holtversenyben Fouts mellé (Warnernek 52, Favre-nak 62, Marinonak és Manningnek 63 ilyen meccse van).
A 300+ yardos meccseken ezen QB-k mérlege: Brees 36-15 (70%), Favre 41-21 (66%), Warner 33-19 (63%), Manning 38-25 (60%), Marino 37-26 (58%), Fouts 26-25 (51%).
- a Rams ellen Brees-t hatszor sackelték, az elmúlt 2 meccsen egyszer sem
- Payton alatt 17-0-val állunk, ha nem adjuk el a labdát egyszer sem
- sorban ez volt a 10. novemberi meccsünk, amit megnyertünk
- Grahamnek ez volt az idei 6. TD-je, ennél többet a Saints színeiben egy szezon során csak egy TE, Henry Childs kapott el 1977-ben (9).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Vkitől kérhetnék egy rövid összefoglalót? Nem volt egész hétvégén netem....hayden
az elején nagyon állóháború jellege volt a meccsnek, ment a nagy küzdelem a kezdő field positionért, hátha legalább lőtávba kerül valamelyik csapat. A Falcons a futást nagyon jól lelőtte, plusz Jimmy kritikus dropokat művelt, támadásban pedig arra törekedett, hogy sokat birtokolja a labdát és elég egyszínűen csak futott, futott, play actionből RB-nek vagy FB-nek passzolt.
A két középső negyedben lassan sikerült magunkról lerázni őket, különösen Colston játékának köszönhetően, aki a legnagyobb tömegben, a legkritikusabb helyzetben is elkapott minden labdát. A negyedik negyed elején Shanle vak tyúk is talál szemet alapon leszedett egy White-dropot, amiből Kasay FG-zett, majd egy kvázi Falcons 3&out után megint. Volt 7 perc hátra és 10 pontnyi, megnyugtatónak ható előny.
De annyira nem volt nagy az előny, ami indokolta volna hogy Williams playről playre prevent D-t hívjon, Ryan pedig köszönte szépen és a zsebben szundikálva, 3 ember "nyomása alatt" e 7 perc alatt összedobált vagy 150 yardot és egalizált. Tegyük hozzá, hogy az egyenlítéshez az is kellett, hogy egy FG-t elvegyenek tőlünk egy kamuszagú holding miatt.
A hosszabbításról sokat nem tudok mondani, mert a nagyobb részét nem bírtam nézni, így még nem vert a szívem életemben. Azt már láttam, hogy negyedik és rövidre a saját térfelén Smith nekiment és elbukta, amit mi köszöntünk szépen és a tavalyi vereségünkkel szemben most be tudtuk rúgni a közeli meccslabdát

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Vkitől kérhetnék egy rövid összefoglalót? Nem volt egész hétvégén netem....hayden
Rövidet,
Simán nyertünk! 😂
(én is csak a végét láttam, azt is háttal a tv-nek)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Vkitől kérhetnék egy rövid összefoglalót? Nem volt egész hétvégén netem....
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Saints MLB Jonathan Vilma is recovering from knee surgery.atapapa
pff

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
még nem volt olyan, hogy a meccsünkön szándékosan ne nézzem a történéseket, de most a hosszabbításban a Falcons-drive-jainál mentem pár kört a lakásban
atapapa
Ezzel pont így voltam én is. nem tudtam megülni a gép előtt.
A lényeg: megvan a W. Valamit visszakaptunk a tampa elleni vereségből. (de azért az aláírásom marad 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞