NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ZackBlatt/status/1169259127903858693
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarjátok látni 😀 😀 😀


|  cdn.vox-cdn.com/thumbor/rq-wXugqRCbHuWwb2904uad9Bj0=/0x0:2134x1200/920x613/filters:focal(826x265:1166x605):format(webp)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/65169383/09x_eol_1200.0.jpg |


 www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=htrKSiRfkXI

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azért a Goff szerződés tükrében nem is volt olyan rossz húzás időben szerződni Wentz-el. Persze mindez akkor lesz igazán így, ha a sérülések is elkerülik végre.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
LeBlanc kapott +1 éves hosszabbítást, és megy majd IR-ra. A 8. hét után jöhet vissza.
Gondolom a helyére jön egy másik corner. Lehet, hogy Scandrick, ha még nem igazolt máshova.


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ideje egy kicsit más húrokat pengetni, Chris Banjo jön vizitre ma.
 twitter.com/RapSheet/status/1168292593941307393
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
De mi a gond? Hoztatok egy sokkal jobb megoldást, egyesek anno franchise QB-nek tartották Laut, nagyon nyerhettek vele
Wyatt
Remélem soha nem derül ki mit nyerhetünk vele 😊 Lehet, hogy sokan fr QB anyagnak tarották, de semmi olyat nem láttam tőle eddig (pedig láttam pár meccsét) ami erre utalt volna. Ha így van talán a Giants sem engedi el oly könnyedén, illetve húzza be Jonest.

McShorleyt épp azért említettem, mert na tőle már láttam egy két olyan dolgot amire építeni lehet. Méreteivel jönnek, mint hátrány, de hát ugye khm 1/1 khm Murray.... de Thorson is milyen NFL matéria, és sokra is ment vele. Majd a Boysnál ha esetleg Prescottal történne valami (nem szeretném) utána esetleg megmutathatja.

De mindegy, több szót vesztegettem erre mint érdemelt volna 😛
dande
Na ezzel nem értek egyet, de igen, ha szerencsétek van, úgysem derül ki 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
Homer?? 😁
Lau Phillytől 30 mérföldre nőtt fel, világ életében Eagles drukker volt, és gyűlöli a Cowboyst! 🤣
Nem elég Homer? 😅
robby3
Bocs ezt nem tudtam, akkor ok 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
De mi a gond? Hoztatok egy sokkal jobb megoldást, egyesek anno franchise QB-nek tartották Laut, nagyon nyerhettek vele
Wyatt
Remélem soha nem derül ki mit nyerhetünk vele 😊 Lehet, hogy sokan fr QB anyagnak tarották, de semmi olyat nem láttam tőle eddig (pedig láttam pár meccsét) ami erre utalt volna. Ha így van talán a Giants sem engedi el oly könnyedén, illetve húzza be Jonest.

McShorleyt épp azért említettem, mert na tőle már láttam egy két olyan dolgot amire építeni lehet. Méreteivel jönnek, mint hátrány, de hát ugye khm 1/1 khm Murray.... de Thorson is milyen NFL matéria, és sokra is ment vele. Majd a Boysnál ha esetleg Prescottal történne valami (nem szeretném) utána esetleg megmutathatja.

De mindegy, több szót vesztegettem erre mint érdemelt volna 😛
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
Homer?? 😁
Lau Phillytől 30 mérföldre nőtt fel, világ életében Eagles drukker volt, és gyűlöli a Cowboyst! 🤣
Nem elég Homer? 😅
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Egyelőre 9 játékos a practice squadban:

QB Kyle Lauletta
RB Boston Scott
WR Marcus Green
WR Greg Ward
TE Joshua Perkins
TE Alex Ellis
OG Sua Opeta
DT Bruce Hector
LB Alex Singleton

Hozzánk jött Lauletta a Giants-tól, tőlünk Smallwood ment a Redskinshez, és beépítettük kettős ügynökként Thorsont a Cowboyshoz 😀


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
dande
De mi a gond? Hoztatok egy sokkal jobb megoldást, egyesek anno franchise QB-nek tartották Laut, nagyon nyerhettek vele

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lau jobb lesz
Janek
Hát ez az 😊 akkor legalább homerek lettünk volna és hozzuk Trace McSorleyt.... mindegy, ez van 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Lau jobb lesz

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lauletta PS-be Thorson helyett...szép kidobott 5. körös pick volt....................
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag Chiefs Eagles Chargers Pats 4s megy Shadyért. Az első 2 lehet, az utóbbi 2 ne 😊
dande
A Patsnek konkretan nulla ertelme lett volna

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady gyorsan a Chiefsben kötött ki. Így adott esetben két okom lehet rá, amiért a SB-ban nem az Eaglesnek drukkolok, amikor bejutunk. Reid és Shady. (na jó legyen három: Ulpi miatt is) 😉 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Chiefs Eagles Chargers Pats 4s megy Shadyért. Az első 2 lehet, az utóbbi 2 ne 😊
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Nagy meglepetések nem voltak, de változás még biztos lesz a napokban.
- Ridgeway kiszorította Hestert, ahogy az előzetes hírek is szóltak az edzőtáborból.
- Perkinst is elküldtük, így 2 TE van. Szerintem még ide jöhet majd valaki.
- Az 5 corner kevésnek tűnik úgy, hogy ebből Leblanc sérülése miatt csak 4 hadra fogható. Mills meg PUP-n van. Kétséges, hogy ő egyáltalán mikor jön vissza. Jól elcseszték a rehabját.
- Felkerült a rosterre - legalábbis egyelőre - 2 UDFA (TJ Edwards, Nate Herbig) és a héten idecserélt Rudy Ford is 5. safetyként.
- Wiz elküldésében semmi meglepő nincsen, már az edzőtábor alatt is rebesgették, hogy rosszul áll a szénája. A kezdő LG posztot már tavaly elvesztette Seumaloval szemben. Az edzőtáborban és az előszezonban pedig a csere guard és center posztokat Vaitai/Pryor-ral és Herbiggel szemben. Borzasztóak voltak a snapjai az előszezon meccseken, Herbig jobb volt nála centerként. Rutinból nem lehet örökre megélni, meg kell küzdeni a helyért, különben a fiatalabb és olcsóbb játékosokat fogja a csapat megtartani. Eleve úgy igazolt ide már a draft után, hogy nem nagyon kellett másnak sem.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt az 53



De szerencsétlen Wis ugyan mit vétett megint. Ne mondják, hogy Pryor vagy Herbig jobb nála...........................jó persze ők tudják, de akkor is, minek szórakozunk vele. Ha nem kell, akkor nem kell, de ez a csiki csuki. Annál értékesebb. Remélem jó helyre kerül ő is.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊


Tommy Lawlor
‏ @lawlornfl

Tommy Lawlor retweetelte: Ian Rapoport

Howie should go retro and sign all the ex-Eagles. Get Shady, Kiko, Coleman, Jordan Matthews. The New Dream Team...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazoljuk le Shadyt, aztán cseréljük el egy 2. körért Houstonba, hátha BoB vevő lenne rá. 😀 😉
BleedingGreen
Klóniról már sajna lekéstünk. De ha Wattot adná, egye fene, DLből sose elég 😀
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Igazoljuk le Shadyt, aztán cseréljük el egy 2. körért Houstonba, hátha BoB vevő lenne rá. 😀 😉


több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 021
Wentz-Jeffery-Agholor-Jackson-Ertz-McCoy

Leírni is brutál. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék, ki is raktuk Adamst, jöhet Shady 😉 Jól van befejeztem 😊