Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idesapa én konkrétan a meccs első negyedéről beszélek, hozzáfűzve mostmár a második negyedet is Tehát miáltal hajlamos vagy a másiknak tulajdonított fantazmagondolatmenetrendet lecsörtézni ezért kérném konkrétan légyszíves vezesedd elő az Broco meccs első negyedét O szempontból, illetve akkor már a második negyedet is rakd hozzá kizárólagosan az O teljesítménye szempontjából.

Senki nem állít semmi borzasztót csak annyit, hogy egyenlőre itt egypáran "vakegerek" nem látjuk az a fényt amit te állítólag látsz az Offenz teljesítményében. De látom menetközben már sikerült bebújni a "szarafal" mögé. Gyerünk egy rendes elemzést a vájdkárdkör offenzünkrők, meg tudod csinálni!sutianap
1. negyeddel semmi bajom, rúgtunk 2 FG-t, nem arról volt szó, hogy goalline-nál 3ból semmi, vagy egy 3. és egyet elbénáztunk. Mindkét esetben volt egy futás, majd 2 incomplete passz. Ez benne van. Sokat voltunk fenn, haladtunk, és rúgtunk két KÖZEPES field goalt. Abszolút rendben volt. A 2. negyedben a momentum a Denvernél volt. Miért is? Mert benyaltunk egy LONG touchdownt, majd az újabb possessionból (előtte ugye visszafújták Wallace hosszú elkapását, amit nyugodtan nevezhetünk dropnak...) egy újabb LONG play után újabb TD. Ez, mármint a momentum kihatásal van a másik egységre is. (Belemehetünk miért, de sztem ezt mindenki tudja, Denver D tűzbe jön, a másik oldalon nyomás van). Tehát a 2. negyed nem volt jó, de ez elsősorban a D számlájára írható, mert momentumot adott a Denvernek. A 3. és 4. negyed hibátlan.

Ezzel szemben a D (persze leginkább csak szegény Ike) végig fos volt. Vmikor hígfos, vmikor csak fos.

Az O (a körülményeit is beleszámítva) teljesen rendben volt, bőven lehozták úgy a meccset, hogy simán, kb 23-6-ra kellett volna nyernünk. Azt hoztuk, ami a realitás.Soldados
te most tényleg a földön vagy és azt vártad, hogy a ligaelsőfutócsapatot hat szaros ponton tartjuk há mivagyunk mi KansasCity?sutianap
A Steelers D átlag 14 pontot engedett 2011-ben. Az utolsó 6 meccsen: 9, 7, 3, 20, 0, 9.
A Broncos O átlag 19 pontot termelt 2011-ben. Az utolsó 6 meccse: 16, 35 (MIN), 13, 23 (NE), 14, 3

Igen azt vártam, hogy max 10 pont, ugyanis ez lett volna a realitás. Hiába TOP rush offense, nulla passzjátékuk van, anélkül pedig nem lehet nyerni, de mi (Ike) naggyá tette a passzolni nem tudó Tebowt és egy szódával emegy 1. WR-t (Thomast).

A 23 szerzett pont teljesen rendben van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.Soldados
Idesapa én konkrétan a meccs első negyedéről beszélek, hozzáfűzve mostmár a második negyedet is Tehát miáltal hajlamos vagy a másiknak tulajdonított fantazmagondolatmenetrendet lecsörtézni ezért kérném konkrétan légyszíves vezesedd elő az Broco meccs első negyedét O szempontból, illetve akkor már a második negyedet is rakd hozzá kizárólagosan az O teljesítménye szempontjából.

Senki nem állít semmi borzasztót csak annyit, hogy egyenlőre itt egypáran "vakegerek" nem látjuk az a fényt amit te állítólag látsz az Offenz teljesítményében. De látom menetközben már sikerült bebújni a "szarafal" mögé. Gyerünk egy rendes elemzést a vájdkárdkör offenzünkrők, meg tudod csinálni!sutianap
1. negyeddel semmi bajom, rúgtunk 2 FG-t, nem arról volt szó, hogy goalline-nál 3ból semmi, vagy egy 3. és egyet elbénáztunk. Mindkét esetben volt egy futás, majd 2 incomplete passz. Ez benne van. Sokat voltunk fenn, haladtunk, és rúgtunk két KÖZEPES field goalt. Abszolút rendben volt. A 2. negyedben a momentum a Denvernél volt. Miért is? Mert benyaltunk egy LONG touchdownt, majd az újabb possessionból (előtte ugye visszafújták Wallace hosszú elkapását, amit nyugodtan nevezhetünk dropnak...) egy újabb LONG play után újabb TD. Ez, mármint a momentum kihatásal van a másik egységre is. (Belemehetünk miért, de sztem ezt mindenki tudja, Denver D tűzbe jön, a másik oldalon nyomás van). Tehát a 2. negyed nem volt jó, de ez elsősorban a D számlájára írható, mert momentumot adott a Denvernek. A 3. és 4. negyed hibátlan.

Ezzel szemben a D (persze leginkább csak szegény Ike) végig fos volt. Vmikor hígfos, vmikor csak fos.

Az O (a körülményeit is beleszámítva) teljesen rendben volt, bőven lehozták úgy a meccset, hogy simán, kb 23-6-ra kellett volna nyernünk. Azt hoztuk, ami a realitás.Soldados
te most tényleg a földön vagy és azt vártad, hogy a ligaelsőfutócsapatot hat szaros ponton tartjuk há mivagyunk mi KansasCity?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a quick slant hasznalatahoz mi koze van a 3rd down backnek ?Fake
Kedves fake, az, hogy korábban ezt jellemzően rá szabva alkalmaztuk.kishaszi
quick slant a hbre ? ezt illusztrald mar vmi keppel v vidivel legyszi.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.Soldados
Idesapa én konkrétan a meccs első negyedéről beszélek, hozzáfűzve mostmár a második negyedet is Tehát miáltal hajlamos vagy a másiknak tulajdonított fantazmagondolatmenetrendet lecsörtézni ezért kérném konkrétan légyszíves vezesedd elő az Broco meccs első negyedét O szempontból, illetve akkor már a második negyedet is rakd hozzá kizárólagosan az O teljesítménye szempontjából.

Senki nem állít semmi borzasztót csak annyit, hogy egyenlőre itt egypáran "vakegerek" nem látjuk az a fényt amit te állítólag látsz az Offenz teljesítményében. De látom menetközben már sikerült bebújni a "szarafal" mögé. Gyerünk egy rendes elemzést a vájdkárdkör offenzünkrők, meg tudod csinálni!sutianap
1. negyeddel semmi bajom, rúgtunk 2 FG-t, nem arról volt szó, hogy goalline-nál 3ból semmi, vagy egy 3. és egyet elbénáztunk. Mindkét esetben volt egy futás, majd 2 incomplete passz. Ez benne van. Sokat voltunk fenn, haladtunk, és rúgtunk két KÖZEPES field goalt. Abszolút rendben volt. A 2. negyedben a momentum a Denvernél volt. Miért is? Mert benyaltunk egy LONG touchdownt, majd az újabb possessionból (előtte ugye visszafújták Wallace hosszú elkapását, amit nyugodtan nevezhetünk dropnak...) egy újabb LONG play után újabb TD. Ez, mármint a momentum kihatásal van a másik egységre is. (Belemehetünk miért, de sztem ezt mindenki tudja, Denver D tűzbe jön, a másik oldalon nyomás van). Tehát a 2. negyed nem volt jó, de ez elsősorban a D számlájára írható, mert momentumot adott a Denvernek. A 3. és 4. negyed hibátlan.

Ezzel szemben a D (persze leginkább csak szegény Ike) végig fos volt. Vmikor hígfos, vmikor csak fos.

Az O (a körülményeit is beleszámítva) teljesen rendben volt, bőven lehozták úgy a meccset, hogy simán, kb 23-6-ra kellett volna nyernünk. Azt hoztuk, ami a realitás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha megengeditek.
Az első negyedről nincs mit sokat beszélni. Nem elég a lagziban nagyfiúsan ropni a táncot, másnap reggel fel kell mutatni a véres lepedőt, hogy tudja és higgye mindenki, hogy tényleg férj vagy.
A következményei súlyosak voltak.
1. Belátható hátrányban maradt a Broncos.
2. Kiderült, hogy ma a Steelers Off. nehezen visz be TD-t.
3. Kellően egyértelművé vált a Def. gameplan-je.
Ideális kombináció még Fox számára is kockáztatni. Nagy jutalom, minimális veszteséggel. Bejött rögtön az elsőre és a reméltnél (Broncos részről) is nagyobb károkat okozott: Ike-ra rászakadt az egész világ. Nagyon jól tudta, hogy rajta nagyon sok múlik és "cserbenhagyta" a többieket. Én még nem láttam CB-t egy mezőnybeli elkapás után hosszú másodpercekig magába roskadva térdepelni. Mindegyik játékosnak azt tanítják, hogy azonnal állj fel, felejtsd el, készülj az új play-re.
A Def. szédeleg a bekapott dupla ütéstől, ráadásul az egész gameplan romokban. Az Off-nek legalább 2-3-4 1st down-t el kell érnie, hogy kiszellőztessék az agyukat, Ike-ba életet leheljenek, átgondolhassák, hogy min kéne változtatni. Ehelyett TT "zavartalanul futhatja az ámokot". szerk. Jut eszembe! A 2. TD után még egy gyors INT-et is összehoztak short field-en, hadd edződjön az acél. A Def becsületére legyen mondva, hogy külső segítség nélkül magához tért, 2. félidőre szinte lehúzta a rólót. Cserébe az Off. mindkét two minute drill drive-ját elbaszarintotta. S szeretik mindannyian Taylor-t.
A pályán kellett volna szeretni: szerezni plusz 3-4 pontot, vagy legalább 2-3 tetves 1st down-t. Szerintem.
(Melyikőtök volt az, aki heteken keresztül pont ezt kérte számon az Off-től? Nézzétek meg, hogy mivel érvelt Soldi, az ott leírtak miatt nem fogjátok meggyőzni, ha beledöglötök, akkor sem. El kéne ismernie, hogy abban a vitában tévedett, illetve még az általa felállított kritériumoknak sem felelt meg az Off. Nem maradt fent a pályán, nem adott pihenő időt a Def-nek.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
laci23 Pittsburgh Steelers 6
Sziasztok!

A nfl.com-on már megjelent az első mock draft cikk! Vannak számomra meglepő vélemények!

http://www.nfl.com/draft/2012/mock-drafts?module=HP11_cp
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
5. ez nem igaz. sok screen passzt hívtunk, meccsenként legalább 4-5-t WR-nek és még egy párat RB-nek. A hatékonysága változó volt, sokszor 10+ yardokat értünk el, de volt, hogy alig 1-2-3-at.
Soldados
Igen, mondtam, hogy az is inkább 1-1 játékos ügyességének volt köszönhető . . .
6. a quick slant tényleg ritka, de láthatóan nem is nagyon működött. Vhogy a mi Offense-ünknek (megkockáztatom elsősorban BB-nek) nem fekszenek ezek az ütempasszok. Moore-ral semmi baj nincs, jól csinálta a dolgát, nagyon sokszor csinálta meg a playt kulcsszituban. (amúgy nem is igaz, hogy Moore fent 3rd downban, akkor mindenki tudta, hogy neki megy a zsuga, mert az esetek 80%-ban Tónit kerestük, ráadásul éppen nála volt az, hogy hiába tudta mindenki, hogy ő lesz célpont, mégis rendre megcsinálta)
Ezzel azért nem értek egyet, mert korábban simán ment ez neki, főleg Moorenak dobálva, nem egy TD is volt. Igen, idénre vonatkoztvatva igaz, hogy Tóni lett a 3rd down ultimate target, de az előző éveket egyben vizsgálva mondtam.


8. sztem kerestük Wallace-t eleget a szezon 2. felében is, de nem játszott olyan jól, dropok voltak és a mélyeket pedig BB nem dobta ugyanolyan pontosan, mint az idény elején.
Nem dobta pontosan sok esetben, mert szar play volt, kényes helyzetbe kellett bedodbnia, és nem mindig ment, volt, hogy ő hibázott, viszont amikor sérült volt, akkor is dobáltatták. Hibásan.

Értékelés: van, amiben fejlődtünk és van, amiben nm. Olyan szegmenst viszont nem látok, amiben visszaléptünk volna. Én is szeretném látni, de ehhez kéne egy olyan év, amikor az OL mondjuk középszintről indul, s mondjuk az idény folyamán nem dől ki belőle mindenki, s így nem 10 felállásban játszik a 16 meccsen. Ez abszolút nem elhanyagolható szempont az értékelésnél. Ugyanis így rettenetesen nehéz.
Nézd egyben, ahogy te szoktad mondani😉 Ahogy említettem Tóni fel, Wallace le, Miller le, Ward le, playhívások így visszanézve iszonyat hullámzó, finoman szólva se mondanám még stagnálónak se így összességében.
Én kritikusabb vagyok, amire egyetlen jó választ kaphatok a csapattól: ha nem ugyanezt kell látnom "szóról-szóra" 😉

Viszont a falra fogni meg nem elegáns, vagy akkor írjuk le: 3 éve folyamatosan oda kellett volna draftolni!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a quick slant hasznalatahoz mi koze van a 3rd down backnek ?Fake
Kedves fake, az, hogy korábban ezt jellemzően rá szabva alkalmaztuk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.Soldados
Idesapa én konkrétan a meccs első negyedéről beszélek, hozzáfűzve mostmár a második negyedet is Tehát miáltal hajlamos vagy a másiknak tulajdonított fantazmagondolatmenetrendet lecsörtézni ezért kérném konkrétan légyszíves vezesedd elő az Broco meccs első negyedét O szempontból, illetve akkor már a második negyedet is rakd hozzá kizárólagosan az O teljesítménye szempontjából.

Senki nem állít semmi borzasztót csak annyit, hogy egyenlőre itt egypáran "vakegerek" nem látjuk az a fényt amit te állítólag látsz az Offenz teljesítményében. De látom menetközben már sikerült bebújni a "szarafal" mögé. Gyerünk egy rendes elemzést a vájdkárdkör offenzünkrők, meg tudod csinálni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Denver meccs ominózus második negyedében azt a 20 pontot köszönhetjük az O-nak is. A Broncos első TD-je után a következő 3 drive összesen 4 percig tartott, 10 play-t és 13 y-t sikerült összehoznunk. Tebow ki sem tudott zökkenni az "ámokfutásából" máris visszakapta a labdát, hogy folytassa és pontra váltsa.
Igazából énszerintem itt azért "hadakozunk" veled mert bár szar volt a D, (élén Ike-al) de ettől még simán hozni lehetett volna ezt a meccset.kittli
Jó, tehát eljutunk oda, hogy minden drive-ból TD kell... Röhej. Egy NFL-meccsen, főleg a PO-ban 60 percig nem lehet dominálni. Az benne van, hogy van 1-2 three and out és van 1-2 FG. Az viszont nincs benne, hogy 450 yardot nyalunk egy értékelhetetlen pass Offense-től és 29 pontot nyalunk egy összességében középszerű O-tól.

Az O hozta a számokat, sőt kicsit többet is, a D - Ike miatt - mélyen mélyen tudása alatt teljesített. Nincs miről beszélni.

süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.Soldados
Hol látsz Te olyat, hogy minden drive-ból TD kell? A Pats után azt hallottam mindenütt, hogy milyen fasza volt az O mert Brady-t a padon tartotta. Most egy kicsit Tebow-t kellett volna ott tartani. A D-nek meg levédekezni mikor a pályán van. Túlzásokba esel mint rendszeresen. Nem az O nyakába akarom varrni a vereséget, csak épp nem akarom felmenti a felelősség alól őket mert igenis részük volt benne. Ennyi és nem több.kittli
Azért felelősségre vonni egy egségét, mert volt 2-3 three and out, nagy butaság. süti szerint aranytáblába való bölcsesség, hogy qrva gáz, hogy volt 2-3 FG, és volt 2-3 three and out. Ergó ebből következik az, hogy minden drive-ból TD kell...

Továbbá azt ne felejtsük el, hogy ez nem a Pats D, hanem a Broncos D volt. amit egy egység ellen meg tudsz csinálni, azt nem tudod megcsinálni egy jobb egység ellen.

Pont ezt nem szeretem a Sport TV-s közvetítésekben, ha nem Sanyi van, akkor megy a csodálkozás, hogy "húúú ez a Saints 45 pontot csinált múlt héten, most mi a franc történt velük". Semmi, csak a liga legjobb D-jével akadtak szembe, amely képes limitálni yardokban pontokban, plusz még szerzett is 4 labdát. Ettől a legjobb D. amit elvárhatsz egy liga szinten gyenge D ellen, azt nem várhatod el egy közepesnél talán erősebb D ellen, főleg nem olyan fallal, amelynek kezdőinek 60%-a sérült, plusz a QB is sérülten játszik, plusz kezdő futója sem játaszott. Az O mindezen problémák és körülmények ellenére hozta a számokat, semmiféle felelősség nem terheli az adott meccsen.

De még egyszer, javulnia kell az O-nak, ez nem kérdés, de a PO-vereséghez aztán semmi köze nem volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Azért a Denver meccs ominózus második negyedében azt a 20 pontot köszönhetjük az O-nak is. A Broncos első TD-je után a következő 3 drive összesen 4 percig tartott, 10 play-t és 13 y-t sikerült összehoznunk. Tebow ki sem tudott zökkenni az "ámokfutásából" máris visszakapta a labdát, hogy folytassa és pontra váltsa.
Igazából énszerintem itt azért "hadakozunk" veled mert bár szar volt a D, (élén Ike-al) de ettől még simán hozni lehetett volna ezt a meccset.kittli
Jó, tehát eljutunk oda, hogy minden drive-ból TD kell... Röhej. Egy NFL-meccsen, főleg a PO-ban 60 percig nem lehet dominálni. Az benne van, hogy van 1-2 three and out és van 1-2 FG. Az viszont nincs benne, hogy 450 yardot nyalunk egy értékelhetetlen pass Offense-től és 29 pontot nyalunk egy összességében középszerű O-tól.

Az O hozta a számokat, sőt kicsit többet is, a D - Ike miatt - mélyen mélyen tudása alatt teljesített. Nincs miről beszélni.

süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.Soldados
Hol látsz Te olyat, hogy minden drive-ból TD kell? A Pats után azt hallottam mindenütt, hogy milyen fasza volt az O mert Brady-t a padon tartotta. Most egy kicsit Tebow-t kellett volna ott tartani. A D-nek meg levédekezni mikor a pályán van. Túlzásokba esel mint rendszeresen. Nem az O nyakába akarom varrni a vereséget, csak épp nem akarom felmenti a felelősség alól őket mert igenis részük volt benne. Ennyi és nem több.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nagyonjó hatékonysággal csináltuk az end aroundokat, rengeteg 1st down vagy +10 yardos play volt belőle. És lám, kulcshelyzetben a PO-ban is sikerült. Ez szintén a kreativitást dicséri.

2. ebben van igazság

3. márpedig igenis be kell tudni tolni erőből. Ha nem megy, akkor addig csináln, amíg megy. Ez elengedhetetlen. Ne kelljen új dolgokat, rizikós playeket csinálni, hanem igenis oldjuk meg erőből, ahogy meg kell tudni oldani.

4. A 2-3. ponttal összefüggésben van Redman használata. Amiben maximálisan egyetértek és ezt magam is leírtam többször, hogy Redmant többet kellene használni, s különösen érthetetlen, hogy volt olyan, hogy RZ-ben sem használtuk. De egyöntetű vélemény az idény elemzésekor, hogy Redman bebizonyította egy sima RZ RB-nél ő sokkal több, vélhetően jövőre sokkal több lehetőséget fog kapni. Ebben pl nagy potenciált látok a fejlődésre, főleg RZ-ben és goalline szitunál.

5. ez nem igaz. sok screen passzt hívtunk, meccsenként legalább 4-5-t WR-nek és még egy párat RB-nek. A hatékonysága változó volt, sokszor 10+ yardokat értünk el, de volt, hogy alig 1-2-3-at.

6. a quick slant tényleg ritka, de láthatóan nem is nagyon működött. Vhogy a mi Offense-ünknek (megkockáztatom elsősorban BB-nek) nem fekszenek ezek az ütempasszok. Moore-ral semmi baj nincs, jól csinálta a dolgát, nagyon sokszor csinálta meg a playt kulcsszituban. (amúgy nem is igaz, hogy Moore fent 3rd downban, akkor mindenki tudta, hogy neki megy a zsuga, mert az esetek 80%-ban Tónit kerestük, ráadásul éppen nála volt az, hogy hiába tudta mindenki, hogy ő lesz célpont, mégis rendre megcsinálta)

7. erre nincs adatom, de sztem összességében működött a bunch formáció.

8. sztem kerestük Wallace-t eleget a szezon 2. felében is, de nem játszott olyan jól, dropok voltak és a mélyeket pedig BB nem dobta ugyanolyan pontosan, mint az idény elején.

Értékelés: van, amiben fejlődtünk és van, amiben nm. Olyan szegmenst viszont nem látok, amiben visszaléptünk volna. Én is szeretném látni, de ehhez kéne egy olyan év, amikor az OL mondjuk középszintről indul, s mondjuk az idény folyamán nem dől ki belőle mindenki, s így nem 10 felállásban játszik a 16 meccsen. Ez abszolút nem elhanyagolható szempont az értékelésnél. Ugyanis így rettenetesen nehéz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a quick slant hasznalatahoz mi koze van a 3rd down backnek ?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez is világos, de mint mondtam, nem a végeredmény érdekel. Hanem az, hogy én nem látok fejlődést idén az O-ban, sőt, inkább erőteljes visszaesést tapasztaltam. Egyedül Tóni az, akinél fejlődést látni, ezzel szemben Wóli kiugrása után drasztikus visszaesés - és ez nem igaz, hogy BB sérülése miatt van, mert már jóval előtte "eltűnt", Ward gyakorlatilag perifériára szorult, Miller alig volt használva. Ebben erős edzői hibát látok, mivel a játékokat ők hívják. A kreativitásunk gyakorlatilag nulla, igen hektikus véleményem szerint az edzői stáb felkészültsége és eredményessége meccsrőll meccsre.kishaszi
Én látok fejlődést, csak nem minden területen. Stagnálás volt RZ-ben és különösen fájó módon a goalline szituknál. Wallace visszaesése érdekes, volt dropja is, illetve BB-ék sem hajigáltak felé az idény elején megszokott pontossággal. (Ez sem edzői hiba pl)

A kreativitásban pedig egyáltalán nem értek egyet. Kifejezetten sok end around volt, illetve gadget play, amiből végül sokszor futást választott a WR dobás helyett. A bunch formáció továbbra is kiválóan alkalmazható. A futás az idény végére nagyon szépen feljavult. A time managment is megfelelő volt az esetek többségében.

Szóval összességében fejlődtünk csak nem annyit mint vártuk. Yardokat szépen termelünk, a kevesebb pont az a stagnáló hatékonyság hiánya miatt van, illetve nagyon-nagyon kevés jó field pozíció, ami a turnoverek hiányából fakad. Hozzáteszem a TO nemcsak jó field pozíciót biztosít, hanem a momentumot is, ami által ugye könnyebb ütést bevinni az ellennek. Már csak ezért is hiányztak idén TO-k, momentummal sokkal könnyebb TD-t szerezni, ezt amúgy kiderült Denverben is. 😉

De fejlődni kell, ez nem vitás és elsősorban hatékonyságban. 😊Soldados
1. Sok endaround volt, ezt elismerem, de szinte mind open fielden - kivétel pont a Broncos elleni Wallace TD, eredményük yardok, first downok, igazából nem osztott, vagy szorzott, de pontot nem hoztak.

2. RZ-ben nulla a kreativitásunk szinte.

3. Goal line szituknál pedig különösen fájó a bénázásunk és nekem az kicsit gyengusz érv, hogy erőből be kell tudni vinni. Ok, be kéne, de ez se megy...

4. Év végre feljavult a futás: ez is inkább kényszerűségi okozat, ha jól megfigyel(t)ed Ariansék már csak akkor nyúltak Redmanhez pl., ha Rashard végigszenvedte már az első 3 negyedet... Lerítt, hogy próbábóé bedobták, hátha 1-2 yarddal többet fog hozni, csak se Tomlin, se Arians nem sejtette szerintem, hogy 4+ átlaggal fog rohangálni, és nem megy le az első contact után, mint Mendy. Ráadásul Vörös gyakran a 2-3. kontakt után is állva maradt és 10+ yardokat hozott. Ez nem Arianséknak köszönhető. (önmagában nem baj az, ha van egy every down/feature back, ha Adrian Petersonod van, meg Faneca a falban, viszont nekünk egyik sem adatott meg. Ergo tessék használni a srácokat, Rashardnak is jót tesz (?)/tenne, ha nem rajta múlik minden)

5. Screen passzok szinte eltűntek a repertoárból, néha voltak, akkor is többnyire szarul, és 1-1 WR kreativitása kellett a sikeres playhez, és nem remek routeok eredménye volt, mellyel szabad utak nyíltak volna meg a D-fal mögötti zónákban, hogy a screen passz után sikeres YAC legyen

6. Quick slant alig volt, ha igen, szarul. Régebben a Mórral ez nagyon ment, persze aztán azt is szépen levédekezték, de épp itt jön megint a kreativitás a képbe, hogy ne az legyen, hogy 3. és hosszúra bejön Moore. Mindenki tudja, hogy mi következik, ugye???

7. bunch: 2010-ben vmi 5,5 yardot hoztunk ebből, 2011-ben tudja valaki?

8. Wallace: igen, volt dropja is, de felteszem hipotetikusan, hogy az önbizalma is visszaesett azok után, hogy alig repült felé labda, mert azt nehéz volt nem észrevenni, hogy alig megy felé. Ha meg ment, akkor meg olyan fos szitukban hívtak deep playt, amikor se elszakadás nem volt a Mikey részéről, se BB-nek nem volt tiszta dobóhelyzete... Ráadásul sérülten is hívtak több ilyet Ariansék. Mi a repedt fasznak, ha nem tud beleállni? 22 yardos átlaga volt addig Mikeynak, utána meg 5 meccsen volt vami 7--- és alig pár elkapása---




Szóval szerintem itt nagyon-nagyon "nagy" bajok vannak "elöl", és évek óta nem látom azt a kiegyensúlyozott javulást, amire alapozni lehetne - értsd, nem úgy, hogy az egyik szegmensben előrelépünk, másik kettőben meg vissza... (Lenin elvtárs is azt mondta, hogy 2 lépés előre, 1 hátra... ja nem, várjunk, aszonta 1 lépés előre, 2 lépés hátra.... ja nem, hogy is volt,,,gondolkozik.... belezavarodott, mire megszólalt valaki: Nézd a kis hülye köcsög most azt akarja bemagyarázni, hogy Lenin tánctanár volt.)



(félreértés ne essék: imádom a WR-einket, és BB-t is, és nem követelek edző cserét, de azt látni kell, hogy nem igazán lépünk előre, pedig adott szerintem az alapanyag hozzá. Mindent összevetve ez sem olyan nagy gáz, mert nem rosszak ,de akkor mondjuk azt, hogy ez a reális elvárás és ne nyilatkozgassuk le lépten-nyomon, hogy "különleges elkapóink vannak...", "fantasztikus velük játszani/dolgozni", "el se tudom képzelni mi van még bennük", "határ a csillagos ég ezekkel a srácokkal" ... SZERETNÉM LÁTNI!
😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A turnover a kulcs,lásd frisco D vs Brees. Nem mondanám,hogy jobb az O-juk,de több lehetőségük volt megrogyasztani a szenteket,ami sikerült is,pedig top offense...Blitzburgh
Nálunk is kijött. 1 labdát szereztünk, 7 pontot szerzett belőle az Offense. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Denver meccs ominózus második negyedében azt a 20 pontot köszönhetjük az O-nak is. A Broncos első TD-je után a következő 3 drive összesen 4 percig tartott, 10 play-t és 13 y-t sikerült összehoznunk. Tebow ki sem tudott zökkenni az "ámokfutásából" máris visszakapta a labdát, hogy folytassa és pontra váltsa.
Igazából énszerintem itt azért "hadakozunk" veled mert bár szar volt a D, (élén Ike-al) de ettől még simán hozni lehetett volna ezt a meccset.kittli
Jó, tehát eljutunk oda, hogy minden drive-ból TD kell... Röhej. Egy NFL-meccsen, főleg a PO-ban 60 percig nem lehet dominálni. Az benne van, hogy van 1-2 three and out és van 1-2 FG. Az viszont nincs benne, hogy 450 yardot nyalunk egy értékelhetetlen pass Offense-től és 29 pontot nyalunk egy összességében középszerű O-tól.

Az O hozta a számokat, sőt kicsit többet is, a D - Ike miatt - mélyen mélyen tudása alatt teljesített. Nincs miről beszélni.

süti a konkrét meccsről beszél abban nincs igaza. haszi arról, hogy fejlődni kell, s ebben igaza is van, de a konkrét meccsen csak a D - és azon belül Ike - a felelős.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A turnover a kulcs,lásd frisco D vs Brees. Nem mondanám,hogy jobb az O-juk,de több lehetőségük volt megrogyasztani a szenteket,ami sikerült is,pedig top offense...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért a Denver meccs ominózus második negyedében azt a 20 pontot köszönhetjük az O-nak is. A Broncos első TD-je után a következő 3 drive összesen 4 percig tartott, 10 play-t és 13 y-t sikerült összehoznunk. Tebow ki sem tudott zökkenni az "ámokfutásából" máris visszakapta a labdát, hogy folytassa és pontra váltsa.
Igazából énszerintem itt azért "hadakozunk" veled mert bár szar volt a D, (élén Ike-al) de ettől még simán hozni lehetett volna ezt a meccset.kittli
megezis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Azért a Denver meccs ominózus második negyedében azt a 20 pontot köszönhetjük az O-nak is. A Broncos első TD-je után a következő 3 drive összesen 4 percig tartott, 10 play-t és 13 y-t sikerült összehoznunk. Tebow ki sem tudott zökkenni az "ámokfutásából" máris visszakapta a labdát, hogy folytassa és pontra váltsa.
Igazából énszerintem itt azért "hadakozunk" veled mert bár szar volt a D, (élén Ike-al) de ettől még simán hozni lehetett volna ezt a meccset.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez is világos, de mint mondtam, nem a végeredmény érdekel. Hanem az, hogy én nem látok fejlődést idén az O-ban, sőt, inkább erőteljes visszaesést tapasztaltam. Egyedül Tóni az, akinél fejlődést látni, ezzel szemben Wóli kiugrása után drasztikus visszaesés - és ez nem igaz, hogy BB sérülése miatt van, mert már jóval előtte "eltűnt", Ward gyakorlatilag perifériára szorult, Miller alig volt használva. Ebben erős edzői hibát látok, mivel a játékokat ők hívják. A kreativitásunk gyakorlatilag nulla, igen hektikus véleményem szerint az edzői stáb felkészültsége és eredményessége meccsrőll meccsre.kishaszi
szóról szóra, aranytáblát érdemelsz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez is világos, de mint mondtam, nem a végeredmény érdekel. Hanem az, hogy én nem látok fejlődést idén az O-ban, sőt, inkább erőteljes visszaesést tapasztaltam. Egyedül Tóni az, akinél fejlődést látni, ezzel szemben Wóli kiugrása után drasztikus visszaesés - és ez nem igaz, hogy BB sérülése miatt van, mert már jóval előtte "eltűnt", Ward gyakorlatilag perifériára szorult, Miller alig volt használva. Ebben erős edzői hibát látok, mivel a játékokat ők hívják. A kreativitásunk gyakorlatilag nulla, igen hektikus véleményem szerint az edzői stáb felkészültsége és eredményessége meccsrőll meccsre.kishaszi
Én látok fejlődést, csak nem minden területen. Stagnálás volt RZ-ben és különösen fájó módon a goalline szituknál. Wallace visszaesése érdekes, volt dropja is, illetve BB-ék sem hajigáltak felé az idény elején megszokott pontossággal. (Ez sem edzői hiba pl)

A kreativitásban pedig egyáltalán nem értek egyet. Kifejezetten sok end around volt, illetve gadget play, amiből végül sokszor futást választott a WR dobás helyett. A bunch formáció továbbra is kiválóan alkalmazható. A futás az idény végére nagyon szépen feljavult. A time managment is megfelelő volt az esetek többségében.

Szóval összességében fejlődtünk csak nem annyit mint vártuk. Yardokat szépen termelünk, a kevesebb pont az a stagnáló hatékonyság hiánya miatt van, illetve nagyon-nagyon kevés jó field pozíció, ami a turnoverek hiányából fakad. Hozzáteszem a TO nemcsak jó field pozíciót biztosít, hanem a momentumot is, ami által ugye könnyebb ütést bevinni az ellennek. Már csak ezért is hiányztak idén TO-k, momentummal sokkal könnyebb TD-t szerezni, ezt amúgy kiderült Denverben is. 😉

De fejlődni kell, ez nem vitás és elsősorban hatékonyságban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
szerintem itt is, ott is van igaz...

keves volt az elso negyedben a ket FG, mert a moralt kicsit megfektettette...ugy ereztem, hogy eleg lesz ez is, majd kesobb lesz TD. viszont az ellent meg feltuzelte...

A D meg keves volt, elfogytunk, csereemberekkel, ujoncokkal...
ez van....
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez is világos, de mint mondtam, nem a végeredmény érdekel. Hanem az, hogy én nem látok fejlődést idén az O-ban, sőt, inkább erőteljes visszaesést tapasztaltam. Egyedül Tóni az, akinél fejlődést látni, ezzel szemben Wóli kiugrása után drasztikus visszaesés - és ez nem igaz, hogy BB sérülése miatt van, mert már jóval előtte "eltűnt", Ward gyakorlatilag perifériára szorult, Miller alig volt használva. Ebben erős edzői hibát látok, mivel a játékokat ők hívják. A kreativitásunk gyakorlatilag nulla, igen hektikus véleményem szerint az edzői stáb felkészültsége és eredményessége meccsrőll meccsre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem amit mondasz, csak nekem magasabbak az elvárásaim az O-val szemben😉 Pláne azok után, hogy a D-re többé nem tehetjük a súlyt, hogy majd úgyis megoldják, ugyi.kishaszi
Az elvárásokat majd az off-season határozza meg, amit pedig később felülír a szezon során mutatott teljesítmény. Hiszen mégiscsak élesben derül ki, melyik egységre milyen szinten lehet számítani, s mi is az, amiben előrelépett, visszafejlődött, mi az, ami elvárható tőle, amikor PO-ba jutunk.

Most a Denver-meccsen nem kérdés, hogy mi történt. Ki hozta és ki nem az elvárt számokat.Egy jobb Offense nálunk több (kb dupla annyi) pontot írt fel, míg egy nálunk szarabb Defense kevesebb (harmad annyi) pontot engedett. az hogy egy jobb Offense több pontot csinál realitás, az hogy egy szarabb defense kevesebb (harmad annyi) pontot enged, az megmutatja, mi volt a gebasz és ki nem hozta az elvárt szintet. Ezek után az Offense-ben felelősséget keresni nehéz, akár játékosról, akár edzőről legyen szó.

Abban veled egyetértek, hogy fejlődni kell hatékonyságban (és persze minden másban is), főleg azt figyelembe véve, hogy VÁRHATÓAN ilyen szinten nem számíthatunk Defense segítségre, bár LeBeau mindig képes csodás számokat produkálni az egységével 😊, amíg ő marad én nem írnám le, hogy garantált visszaesés várható.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem amit mondasz, csak nekem magasabbak az elvárásaim az O-val szemben😉 Pláne azok után, hogy a D-re többé nem tehetjük a súlyt, hogy majd úgyis megoldják, ugyi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."