Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.Soldados
Első körben nem hoznék OT-t, csak ha vki véletlenül lecsúszna hozzánk a TOP prospectek (Kalil, Reiff, Martin) a többiek szerintem nem jobbak Gilbertnél és neki legalább már van NFL tapasztalata. Colon jó lehet RT-nek, ha egészséges tud maradni, ha nem akkor hozzunk vkit FA-ról.

Nálam 1. kör ILB, ha már ilyen erős a class + a ILB-needes Giants-Ravens duó is utánunk draftol... Második körben jöhetne NT, mert úgy tűnik csak McLendon marad jövőre, de jelenleg még neki sincs szerződése. A harmadik körtől egyetértek veled, persze ILB helyett itt jöhetne egy project OT.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jól van na, bocs 😀
Nem azt mondtam, hogy fasza, világverő csapat vagyunk, hanem jó csapat, amelyik legyőzte az egyik legjobbat...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JC6: egyrészt továbbra sem tartom jó csapatnak a Broncost, pontosan egy 8-8-as csapatnak tartom, azaz közepes. (Ez nem offense, nem basztatás, én így gondolom. A győzelmetek megérdemelt, ehhez gratulálok, a sport ettől szép, hogy vannak nagy meglepetések és Dávid legyőzheti Góliátot. Ti megtettétek és megérdemelten tettétek, de ez nem jelenti azt, hogy ettől jó, vagy ne adj Isten kiváló csapattá avanzsált volna a Broncos. Legalábbis az én szememben biztos nem. De egy nagy megelepetésre képes volt és véghezvitte.) Ennek megfelelően maradnék az eredetileg megbeszéltnél, amit a sigkérő topikban kértem is, hogy készítsenek el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Melyik játékosodban bízzál, ha nem a 2011-ben legjobb teljesítményt nyújtóban? ata HSZ-ből ki is derült, hogy Ike jószerivel tényleg annyi yardot engedett most egy meccsen, mint egész szezonban. Na jó ez túlzás, annyit, mint 10 meccsen. Egyszerűen egy ilyen játékosban bízni kell, ha nem teszed, tönkreteheted őt is, ráadásul az hosszútávra szól, ezek megint pszichés és mentális dolgok. Elhiszem, hogy vki ezekben nem hisz, én viszont igen. Meg kell tisztelni azzal, hogy megadod neki a lehetőséget a javításra. Sajnos nem jött be. És bár szidhatnám Ike-ot, de nem teszem. Nemcsak hogy idén ő qrva sokat tett a TELJESÍTMÉNYÉVEL a csapatért, de a korábbi években is elsőként engedte átstrukturálni a szerződését, ha szükség volt rá. Kijár neki a tisztelet. Ha egész évben fos-szar lett volna, más a helyzet, így viszont meg el kell felejteni neki ezt a meccset és megköszönni neki, hogy ilyen pazar játékot nyújtott a szezon folyamán, mert elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy 12-4-gyel zártunk, hogy best scoring D voltunk. Na ennyit Ike-ról. Rettenetesen sajnálom őt, éppen azért, mert egész évet nézve a legjobb védőnk volt, méghozzá kiemelkedően.

Ben súlyáról: hízni ne hízzon, de nem gáz ez. Sosem a gyorsaságával hosszabbított játékot, vagy élt meg a zseben kívül. Egyszerűen jól érzi, hogy mikor kell kilépni a zsebből és ezt jó ütemben és jó helyre teszi. Nincs ezzel baj. A súlya eddig is inkább erény volt, mert nem tudják ledönteni. Sosem volt gyors, csak érzi hogy összeomlik a zseb és hol tud kiszabadulni, ez pedig nem gyorsaság függő.

Starks pályájának ezze vége sztem, egyúttal azt jelenti, hogy OT-t kell draftolni 1-2. körben, most már tényleg itt az ideje, hogy hosszútávra rendbe tegyük az OL-t. Hampton sérülésével mégis visszaveszem az NT-t is a prioritási listára. Keisel is para, de ugye oda legalább van utódjelölt már. Nálam ez a sorrend most: 1-2.: OT, NT, 3-5. ILB, DE, OG, 6-7. QB és best value. De persze ez a sorrend változhat FA, vagy visszavonulások és egyéb történések függvényében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Marad mint wr edző...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hines Ward facebookjáról:

I wanted take a moment to thank all of Steeler Nation for the love and support. I'm sorry for the disappointing loss. I'm still depressed about it. We had a great year finishing 12-4 but our ultimate goal was to win the Super Bowl and we fell short. Hats off to Denver. I'm also getting lots of questions about retirement so let me set the record straight: I have no plans on retiring right now. I want to win another Superbowl. I don't know were the media is getting this info from but rest assured that when I decide to retire, you'll hear it from ME first. - HINES


Az mondjuk más kérdés, hogy mennyi szerepet kaphat a sok fiatal mellett.tenorx
Meg h mennyi esélyünk lesz SB-t nyerni a következő években egy újjáépülő D-vel?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hines Ward facebookjáról:

I wanted take a moment to thank all of Steeler Nation for the love and support. I'm sorry for the disappointing loss. I'm still depressed about it. We had a great year finishing 12-4 but our ultimate goal was to win the Super Bowl and we fell short. Hats off to Denver. I'm also getting lots of questions about retirement so let me set the record straight: I have no plans on retiring right now. I want to win another Superbowl. I don't know were the media is getting this info from but rest assured that when I decide to retire, you'll hear it from ME first. - HINES


Az mondjuk más kérdés, hogy mennyi szerepet kaphat a sok fiatal mellett.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!Helmut Zimmer
Helm! Az OT play-ben nem ez történt? Az utolsó ember LoS +5 yard-ra állt fel, de ő is szélen.tomi-tomi
DEHelmut Zimmer
Akkor mi volt ez a hívás? WR Thomas nyilatkozta, hogy úgy érezte, hogy a Steelers Def meg akarta mutatni, hogy meg tudják fogni az 1. számú rush Off-t. Nekem is ez volt az érzésem, de ez tényleg létezhet?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!Helmut Zimmer
Helm! Az OT play-ben nem ez történt? Az utolsó ember LoS +5 yard-ra állt fel, de ő is szélen.tomi-tomi
DE
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Szar nap volt, amikor Ike úgy játszott mint vmi nyeretlen kétéves. Kb 16 meccs alatt csináltak rajta annyi yardot, mint most Thomas....Soldados
Ike Taylor gave up 211 yards in first 10 games of this season. Gave up 204 last night

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!Helmut Zimmer
Helm! Az OT play-ben nem ez történt? Az utolsó ember LoS +5 yard-ra állt fel, de ő is szélen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Pár csapattárs szerint ez volt Hines Ward utolsó meccse, visszavonul.

Amúgy Soldi, azt mondott, jó lett volna ez a taktika, ha Ike nem ritka szar. Ezt értem. De azt nem, ha a második negyedben agyba főbe verik, és még kicsit a harmadik negyed elején is, akkor hogyan nem váltottak ott. Értem, hogy ez volt az egész védelmi stratégia alapja, hogy ő leveszi egy az egyben az emberét. De ha nem megy, akkor azért ne ragaszkodjunk már ehhez mereven.Deny
Mire gondolsz konkrétan?
Broncos ellen wide boxxal játszik mindenki!
305, 315 faltechnika módosulása miatt más a gap védelem, 2 scout játszik a legtöbb hívásnál.
Ez Harrison, és Troy, vagy Woodley Troy páros volt., de volt ILB, SS.
Sok hibát lehet elkövetni a Broncos ellen, de azt nem hogy nem véded meg a los+ 10 yardot az borzalmas hiba!
Papa coach jól készült fel, nem számított arra, hogy TT a kevesebb, mint 50% os pontosságával halálra szopatja, azt az embert, aki egyébkén az egész szezonban a csapat egyik legjobbja volt. 1 negyed alatt elhüzott a broncos. Itt bele is nyúlt Lebeau, de azt látni kell, hogy a wide box lazább, mint a normál box, tehát, ha nem tartod bent az 1 scoutot min, és nem tartasz bent 5 embert, akkor a rndom OL teamek kiütik a Falat, főleg, ha annak több oszlopa sincs a pályán (Keisel elvesztése nem gyenge törés)simán tud futni a Broncos 4-5 yardokat, leveszik az órát, tehát továbbra is meg kell állítani a futást, és bízni abban, hogy az ellenfél gyenge láncszeme hibázik, a te egyik legjobb játékosod feltámad. Nem így lett! Gratu a Broncosnak, megoldották. Van ilyen.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hű képe volt az a meccs az egész szezonunknak. Sem az alapszakaszban, sem a denveri mérkőzésen nem tudtunk élni a lehetőségekkel. Elpackáztuk a csoportgyőzelmet amikor behúzhattuk volna, és most a továbbjutást is többszörösen elcsesztük. Deficit mutatkozik céltudatosságból játékosoknál és edzőknél egyaránt.
Most már elengedhetetlen a vérfrissítés. Bármennyire szívünkhöz nőttek is a defense nagyjai, elengedhetetlen az őrségváltás. Edzői fronton mind D, mind O oldalon szintén. És világosan meg kell határozni, hogy milyen O-t képzelünk el az elkövetkezendő időben, mert ilyen egérrágta O line mellett luxus ennyi kitűnő elkapóval felállni. Tartok tőle, hogy rendkívül tehetséges fiataljaink közül valamelyiket hamarosan elveszítjük.
A PO hátralevő részében meg jobb híján szorítok a Hollóknak, elvégre ők se tánc és illemtanárnál tanultak focizni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nagy szar van: Starksnak is ACL műtétje lesz és Hamptonnak is. Utóbbi annyira nem gáz, amúgyis már lassan annyi volt neki, de Max kurva nagy szopó, 2 éven belül a második lesz neki, akkor meg annyi . . . márpedig úgy néz ki, hogy uzsidoboz volt a legjobb eddig BB vak oldalán... :S
Keiselre is műtét vár és lehet Pounceyra is.

utóbbi 5 év 812. műtétje nálunk még hozzá elég durván fontos posztokon. Hiába na, mákos Steelers.kishaszi
Starksnak nincs szerződése 2012-re, ezek után szerintem nem is lesz... Gilbert mehet LT-nek Colon az RT, aki 2 év alatt 2 IR(egy ACL), hát nem túl megnyugtató... Rajtuk kívül van még J. Scott, aki szar és ráadásul 2,7M lenne a fizetése jövőre (remélhetőleg cut), szal mindenképpen kéne hozni vkit FA-n, csak hát a salary...

Hampton is gáz, kéne még ő legalább egy évig, ha más nem rotációba (mondjuk ahhoz sok a 8M-es jövő évi salary-je)... Rajta kívül nincs is másnak szerződése, McLendont újra kell igazolni,de azért kezdőnek szerintem nem elég meggyőző, Hoke meg szerintem visszavonul.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Pár csapattárs szerint ez volt Hines Ward utolsó meccse, visszavonul.

Deny
Sajnos ez már érezhető volt egész szezonban(mármint, hogy lassan lejár az Ő ideje is). Lehet nem vonul még vissza , de a Steelersben tuti ez volt az utolsó meccse.Greengo
Kizártnak tartom, hogy elmenjen máshova játszani.Roth
Ő azt mondta, hogy amíg a Steelersben szükség van rá játszik, nem érdekli hányadik pozícióban. Máshová Ő nem fog elmenni, azért Ő is pont az a játékos akinek a szíve arany fekete. Kb. mint pola. Ő sem fog sosem máshol játszani, ezt mondta a szerződéskötéskor is. Lehet, hogy ha kell a cap miatt inkább visszavonul és megadja a többieknek a lehetőséget egy O fal összehozására és azzal egy menetelésre. A szívem fog megszakadni, de jó lesz látni öt év múlva zakóban, aranyban. A nappalim falán az Ő képe is kint lóg.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ward Steelerként vonul vissza, ez 99%, és amúgy meg Ben pipaszárlábú, tényleg jó lene, ha nem a derék fölött csoportosulna a 115 kilóból 70,.,,,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Figyel Grave, igazad van, de amikor kijönnek az egyetemről azért Ők még nem készek, hiányzik pár kiló. Valamint Bennek mint Süti méregkeverő és bájital előállító barátom mondotta volt ebbő meríti erejét. Nem vettük bántásnak, mert a képet megnézve tényleg látszik, de azt hiszem, hogy pár kiló izom is került fel, persze van ott pocak is, de hát ruha nélkül nem láttuk és ki tudja milyen testpáncélja van.polamalu
Igen ez is igaz igy, az biztos hogy semmilyen érdemét nem lehet tőle elvitatni, de lehet nem ártana ha majd az edzőtábor után, szeptemberre, a szezonkezdetre 5 kilóval kevesebbel érkezne. Az biztos hogy jót tenne a bokájának is, annyival kevesebb terhelés, meg a mozgékonyságának is 😊 Én magamon totál megérzek öt kilót + vagy - kilót, teljesen máshogy mozgok a pályán 😊 Ami meg Ward-ot illeti az esélytelen hogy ő innen elmenjen máshová
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez most érdekes dolog lesz, de nem tudom szóba került-e már itt.
Nem gondoljátok hogy Big Ben-nek nem ártana egy pár kilót leadnia ? Valahogy látszik is rajta a felesleg és totálisan észrevehető hogy nem úgy mozog mint mondjuk 5 évvel ezelőtt, lehet egy kicsit ennek is köszönhető a sérülése és az hogy egy csöppet elveszett a régi mobilitása...
2006: http://sportsclimax.com/wp-content/uploads/2010/03/ben.jpg
2011: http://euro.mediotiempo.com/media/2011/01/21/big-ben.jpggravedigger
mindig iljen malackaraj volt, azér nehéz levinni, mer van súlya - a sérülések miatt nem fürge már
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5058_Big_Ben_More_Robert_Downey_than_Iron_Man.htmlsutianap
Tényleg nem bántásból irtam vagy ilyesmi, de nézd meg elfogultság nélkül, nem volt minidg ennyire testesgravedigger
yeah http://www.sikids.com/photos/33020/athletes-in-their-high-school-yearbook/14
azóta egykét steránvázat bepakolt a kis szervezettyébe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Pár csapattárs szerint ez volt Hines Ward utolsó meccse, visszavonul.

Deny
Sajnos ez már érezhető volt egész szezonban(mármint, hogy lassan lejár az Ő ideje is). Lehet nem vonul még vissza , de a Steelersben tuti ez volt az utolsó meccse.Greengo
Kizártnak tartom, hogy elmenjen máshova játszani.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sajnos ez már érezhető volt egész szezonban(mármint, hogy lassan lejár az Ő ideje is). Lehet nem vonul még vissza , de a Steelersben tuti ez volt az utolsó meccse.Greengo
Nem tudom elképzelni, hogy más csapatban játsszon.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Figyel Grave, igazad van, de amikor kijönnek az egyetemről azért Ők még nem készek, hiányzik pár kiló. Valamint Bennek mint Süti méregkeverő és bájital előállító barátom mondotta volt ebbő meríti erejét. Nem vettük bántásnak, mert a képet megnézve tényleg látszik, de azt hiszem, hogy pár kiló izom is került fel, persze van ott pocak is, de hát ruha nélkül nem láttuk és ki tudja milyen testpáncélja van.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Pár csapattárs szerint ez volt Hines Ward utolsó meccse, visszavonul.

Deny
Sajnos ez már érezhető volt egész szezonban(mármint, hogy lassan lejár az Ő ideje is). Lehet nem vonul még vissza , de a Steelersben tuti ez volt az utolsó meccse.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez most érdekes dolog lesz, de nem tudom szóba került-e már itt.
Nem gondoljátok hogy Big Ben-nek nem ártana egy pár kilót leadnia ? Valahogy látszik is rajta a felesleg és totálisan észrevehető hogy nem úgy mozog mint mondjuk 5 évvel ezelőtt, lehet egy kicsit ennek is köszönhető a sérülése és az hogy egy csöppet elveszett a régi mobilitása...
2006: http://sportsclimax.com/wp-content/uploads/2010/03/ben.jpg
2011: http://euro.mediotiempo.com/media/2011/01/21/big-ben.jpggravedigger
mindig iljen malackaraj volt, azér nehéz levinni, mer van súlya - a sérülések miatt nem fürge már
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5058_Big_Ben_More_Robert_Downey_than_Iron_Man.htmlsutianap
Tényleg nem bántásból irtam vagy ilyesmi, de nézd meg elfogultság nélkül, nem volt minidg ennyire testes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez most érdekes dolog lesz, de nem tudom szóba került-e már itt.
Nem gondoljátok hogy Big Ben-nek nem ártana egy pár kilót leadnia ? Valahogy látszik is rajta a felesleg és totálisan észrevehető hogy nem úgy mozog mint mondjuk 5 évvel ezelőtt, lehet egy kicsit ennek is köszönhető a sérülése és az hogy egy csöppet elveszett a régi mobilitása...
2006: http://sportsclimax.com/wp-content/uploads/2010/03/ben.jpg
2011: http://euro.mediotiempo.com/media/2011/01/21/big-ben.jpggravedigger
Ezt mi is beszéltük vasárnap, hogy egyre nagyobb a feje, hízik mint a bébielefánt. De hát jól főz az asszony 😀 Azért Ő egy profi sportoló, nem hiszem, hogy attól, hogy felszedett pár kilót komoly teljesítmény visszaesésnek kellene jönnie. A bokája és a sok sérülése már hamarabb eredményezhet folyamatos lassulást formahanyatlást.polamalu
Persze profi sportoló, de épp ezért kellene neki nagyon odafigyelni erre. Mert ugye eleve észrevehető egy sportoló mozgásán +10 , de már + 5 kiló is, és ha még erre jön egy bokasérülés ami magában is kellemetlen, az az öt kiló felesleg nagyon sokat tud rontani a helyzeten
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez most érdekes dolog lesz, de nem tudom szóba került-e már itt.
Nem gondoljátok hogy Big Ben-nek nem ártana egy pár kilót leadnia ? Valahogy látszik is rajta a felesleg és totálisan észrevehető hogy nem úgy mozog mint mondjuk 5 évvel ezelőtt, lehet egy kicsit ennek is köszönhető a sérülése és az hogy egy csöppet elveszett a régi mobilitása...
2006: http://sportsclimax.com/wp-content/uploads/2010/03/ben.jpg
2011: http://euro.mediotiempo.com/media/2011/01/21/big-ben.jpggravedigger
mindig iljen malackaraj volt, azér nehéz levinni, mer van súlya - a sérülések miatt nem fürge már
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5058_Big_Ben_More_Robert_Downey_than_Iron_Man.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak