NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Semmi gond nem volt az emberezéssel, egész évben ezt játszottuk és egész évben megoldottuk sokkal jobb irányítókkal és sokkal jobb WR-ekkel szemben. Szar nap volt, amikor Ike úgy játszott mint vmi nyeretlen kétéves. Kb 16 meccs alatt csináltak rajta annyi yardot, mint most Thomas.... Ezt játszottuk, amit egész évben jól játszottunk, tegnap meg nem sikerült.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
vagy tomlinhoz😛kishaszi
Azért nem hiszem, hogy olyan rossz edző lenne Tomlin, hogy most amikor 5 éven belül negyedszer PO-ba men a csapat és 2 SB-t játszott, mindenképpen a leváltást kell követelni. Tudomásul kell venni, egy korszak lezárult. Jönnek újak azoknak meg kell találni a helyét és újra építve az egységeket 2-3 év múlva reálisan újra az SB-re törni, ha erre nem képes akkor igen menjen. Addig ne, mert azt gondolom akkor zuhan végleg össze a csapat. Ő egy szilárd alap, most amikor építkezni kezdünk Ő mindenképpen kell.
Most jön az istenkáromlás, én, tudom mindenki el fog küldeni melegebbre, a drafton egy QB-t is húznék, ülne a padon két három évet Ben mögött. Azért akármilyen vasból is van nem fog Ő negyven évesen labdát hajigálni. Még két három ilyen szezon és tolókocsiban fog ülni, nemhogy irányítani. Tudom jön majd Soldi, hogy évek óta ezt szajkózzuk. Azonban idén amikor kellett elővenni valakit nemvolt. Az öreg sem lehet mindig, opció, lassan sétabottal megy a pályára. Kell egy fiatal srác aki át tudja venni a pálcát. A szezon közepén ezt a dátumot úgy gondoltam, hogy az aki majd Ben helyére léphet most kezdte az egyetemet v. a fősulit, azonban át kell értékelnem a gondolataimat. A védelem egyértelműen a fiatalokról kell, hogy szóljon. Az, hogy az öregek kiesnek és nincs csere. Emberek a fél meccset cserék nélkül játszotta a D fal, ki tudta volna ezt igazán komoly összezuhanás nélkül megcsinálni. Ezek mögé a srácok mögé kell hozni beugrókat. A LB sorban Warrior helyére is van ember, azonban az Ő pótlását (mármint Warrior helyettes) meg kell oldani. Nem lesz itt összezuhanás, de jövőre a könnyebb menetrend ellenére is szenvedni fogunk, de a PO mint minimális elvárás meglesz.polamalu
Tomlin nyugdíjig kihúzza, de el kell engednie a múltat...
A QB- húzást adom, Lefty-vel nem vagyunk előrébb folyvást IR, Csarli nyugdíj lesz, Dixonnal meg el kéne dönteni mit akarunk kezdeni - úgyhogy szerintem mindenképpen húzunk irányítót. Plussz amit megjegyzésbe tennék, szintén Tomlinnak - nem BigBenen kellene múlni, hogy játszik vagy sem, ha sérült üljön a seggén és igenis be kell látni a stábnak, hogy le KELL ültetni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
vagy tomlinhoz😛kishaszi
Azért nem hiszem, hogy olyan rossz edző lenne Tomlin, hogy most amikor 5 éven belül negyedszer PO-ba men a csapat és 2 SB-t játszott, mindenképpen a leváltást kell követelni. Tudomásul kell venni, egy korszak lezárult. Jönnek újak azoknak meg kell találni a helyét és újra építve az egységeket 2-3 év múlva reálisan újra az SB-re törni, ha erre nem képes akkor igen menjen. Addig ne, mert azt gondolom akkor zuhan végleg össze a csapat. Ő egy szilárd alap, most amikor építkezni kezdünk Ő mindenképpen kell.
Most jön az istenkáromlás, én, tudom mindenki el fog küldeni melegebbre, a drafton egy QB-t is húznék, ülne a padon két három évet Ben mögött. Azért akármilyen vasból is van nem fog Ő negyven évesen labdát hajigálni. Még két három ilyen szezon és tolókocsiban fog ülni, nemhogy irányítani. Tudom jön majd Soldi, hogy évek óta ezt szajkózzuk. Azonban idén amikor kellett elővenni valakit nemvolt. Az öreg sem lehet mindig, opció, lassan sétabottal megy a pályára. Kell egy fiatal srác aki át tudja venni a pálcát. A szezon közepén ezt a dátumot úgy gondoltam, hogy az aki majd Ben helyére léphet most kezdte az egyetemet v. a fősulit, azonban át kell értékelnem a gondolataimat. A védelem egyértelműen a fiatalokról kell, hogy szóljon. Az, hogy az öregek kiesnek és nincs csere. Emberek a fél meccset cserék nélkül játszotta a D fal, ki tudta volna ezt igazán komoly összezuhanás nélkül megcsinálni. Ezek mögé a srácok mögé kell hozni beugrókat. A LB sorban Warrior helyére is van ember, azonban az Ő pótlását (mármint Warrior helyettes) meg kell oldani. Nem lesz itt összezuhanás, de jövőre a könnyebb menetrend ellenére is szenvedni fogunk, de a PO mint minimális elvárás meglesz.
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49

kishaszi
Dekódoltam, és egyetértek veled. A Broncosnak szurkoltam, de a Ti szempontotokból tökéletesen igazad van.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
vagy tomlinhoz😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
no, hol kezdjem
először is első negyed - faszikáim mint az öreganyám a kerekes székkel, ez egy jól működő O? Azt a negyedet 14 pöttyre kellet volna tenni, ha már dominálunk akkor hugyozzuk keresztbe az a fát, ne csak a legszélső, girbegurba ágacskáját. Arians a pixába el.
második negyed - mi az, hogy egyszerűen nincs semmi nyomás Tibón, mi a mentőautót vártuk, hogy majd megérkezik vagy majd magától elesik? Direkt fizettek nekünk, hogy ezt az amúgyis túlhájpolt fickót még aranyozzuk is be? Nem néztük a meccseit? Legalább a szélrefutás sávjait zártuk volna. DerAlte el.

Egyértemű edzői töketlenkedések és ideje Tomlinnak hozzányúlni az edzői karhoz.........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sejtettem...😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Magyarul van az blitz, csak webdingsbe, de jobb, ha nem írom le, mert 10 évre tiltják ki az ip címem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem csak az volt a para, hogy cserék és rookiek voltak a falban, hanem hogy egyszerűen nem volt rotáció, nekik kellett végigszenvedni a meccset.
Amúgy ez az Ofal gyalázat.
Jah és várom a jövő évi szezont és a draftot, a csapat miatt meg nem aggódok, mert Rooney = stabilitás, maximum 1-2 off-év lesz, aztán újra Super Bowl esélyesek leszünk 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.

kishaszi
Ezt most magyarul,légyszi...😊


Az utolsó meccsel keretbe lett foglalva ez az év. A rendes játékidő utolsó mozzanata,hogy BB fekszik a földön. Az OT egyetlen mozzanata,hogy beszoptuk a bigplay-t.

Ne legyünk telhetetlenek,ha szinkronban lett volna az O a D-vel,akkor mondjuk most lenne egy 2008-as védelmünk,ezzel az O-val,és nyernénk 3 gyűrűt zsinórban...

Lehetett volna másmilyen a búcsú/a rájátszástól és a Steelcurtain 2-től/,egy körrel később,óriási csatában a NE ellen,és nem lenne ennyire keserű a szám íze.
De azt hiszem,szimbólikus teljesen a vége,egy támadni alig tudó,ámde jól futó csapat szétpasszol minket.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan



"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 368
imhol a bizonyossag, hogy a liga elso passzvedelmunk csak a jo sorsolasnak volt koszonheto, a futas elleni vedelmunk nem hazudott a defense allapotaval kapcsolatban.

elvileg egy 'fakezu' iranyito dobott szet minket.

akkor is, ha :

- csupa csere vagy ujonc volt a def fal aaron , szakall es hampton egyudeju kiszallasat mar nem tudtak potolni..
- nem volt clark, utobb bebizonyosodott, hogy kell
- BB emberfelettit csinalt, de a passzok nem ugy ultek, mint amikor ki tud forogni
- es valoban, edzoi hiba volt, hogy 1-1-ben voltak hatul az elkapok.

szoval nem volt ez defense sema valtas...csak nem ment ugy, mint eddig.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Defense wins the Championship! And the Steelers Defense was not enough good!

Ennyi történt. Ike 2006-os önmagát alulmúlta egy meccsen, Gay megközelítette 2009-es önmagát, Woodley, Harrison észrevétlen volt. Egy szó mint száz a Defense qrva nagyot égett egy közepesnél inkább rosszabb Offense ellen. Kizárólag bigplayeket nyaltunk... Megengedhetetlen. Az Offense azt hozta, amit tud, 350 yard, 23 pont, 1 TO, ezzel szemben a Defnse égett, mint a benzines rongy... Engedtünk 400 yardot, 30 pontot egy gagyi Offense-nek!? WTF!!!??? Soldados
akkor nem csak én láttam így. nem gondolod, hogy D-ben a playhívásnál is gondok voltak? értem, hogy meg kell fogni a futást, de azt azért lehetett tudni, hogy hosszú passzokkal veszélyes lehet Tebow

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Defense wins the Championship! And the Steelers Defense was not enough good!

Ennyi történt. Ike 2006-os önmagát alulmúlta egy meccsen, Gay megközelítette 2009-es önmagát, Woodley, Harrison észrevétlen volt.Soldados
Csak ehhez szólnék hozzá, többivel egyetértek, igen érdekes offseason várható Pennsylvania ezen felén is. Harrison nem volt észrevétlen, pont kitűnt, lefelé. Csak így kapásból 3-4 játék ugrik be, ahol annyira simán ette meg a fake (RB) futást, hogy én fogtam már a fejem. Nem ezen múlt, de ha egynél kapcsol, és igazi Harrisonként legyalúlja Tebowt a labdával, az sokat jelenthetett volna.Deny
Aztán eltiltják 4 meccsre... Harrisont 2 év alatt megölték Goodellék... Csak ezen a meccsen hatszor durvább hitek voltak fejre, mint az a McCoy-hit, amiért eltiltották... Megtörték őt rendesen, tavaly még a liga egyik legjobb védője volt, idénre pedig posztján is csak valamivel jobb mint az átlag. Abszolút látszik a játékán, hogy megfogták, hogy már nem mer úgy ütni, hogy "gondolkodik" a pályán, ahelyett hogy ütne. Látszik, hogy "fél ütni", az eltiltása alatt a twitter-bejegyzéseiből is a sértettség, dacosság süt (mondjuk sztem joggal), egy szó mint száz, már nem a régi, gyilkos ösztönnel rendelkező Harrisont látjuk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Defense wins the Championship! And the Steelers Defense was not enough good!

Ennyi történt. Ike 2006-os önmagát alulmúlta egy meccsen, Gay megközelítette 2009-es önmagát, Woodley, Harrison észrevétlen volt.Soldados
Csak ehhez szólnék hozzá, többivel egyetértek, igen érdekes offseason várható Pennsylvania ezen felén is. Harrison nem volt észrevétlen, pont kitűnt, lefelé. Csak így kapásból 3-4 játék ugrik be, ahol annyira simán ette meg a fake (RB) futást, hogy én fogtam már a fejem. Nem ezen múlt, de ha egynél kapcsol, és igazi Harrisonként legyalúlja Tebowt a labdával, az sokat jelenthetett volna.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Defense wins the Championship! And the Steelers Defense was not enough good!

Ennyi történt. Ike 2006-os önmagát alulmúlta egy meccsen, Gay megközelítette 2009-es önmagát, Woodley, Harrison észrevétlen volt. Egy szó mint száz a Defense qrva nagyot égett egy közepesnél inkább rosszabb Offense ellen. Kizárólag bigplayeket nyaltunk... Megengedhetetlen. Az Offense azt hozta, amit tud, 350 yard, 23 pont, 1 TO, ezzel szemben a Defnse égett, mint a benzines rongy... Engedtünk 400 yardot, 30 pontot egy gagyi Offense-nek!? WTF!!!??? Ahogy mondtam már az idény felénél is, az Offense készen állt a PO-ra, mert ennyinek elégnek kellett volna lennie, a Defense nem állt készen, hiába a csalóka mutatók egy qrva gyenge schedule után...

Most viszont következik az elmúlt 8 év legérdekesebb off-seasonja. Sztem Coach Dad visszavonul, jön Butler, az eddigi LB-coach és őszintén szólva sztem visszavonul Aaron, Hoke, de talán Warrior is. Kiszorul vagy háttérbe szorul szép lassan Hampton is, talán Harrison is, no meg Ward az O-ból... Új éra kezdődik. Szép volt, jó volt, de elmúlt. Itt az idő a váltásra. A Defense-nek köszönjük ezt a 8 évet, amikor a liga legjobb és legeredményesebb csapata voltunk, de ez a meccs megmutatta, hogy vége van. Túl öregek vagyunk, nem bírunk végig egy egész szezont D-ben.

Tavaly az SB-vereségnél sem voltam csalódott, úgy éreztem, túlteljesítettük a szezont, most viszont csalódott vagyok, mert egyrészt tudtuk, hogy ez az utolsó sansza ennek a gárdának, másrészt a 12. héten egyértelműen mi voltunk az AFC team to beat csapata... De elfogytunk, sajnos idén már túl öregek voltunk 😕

Amúgy nálam ez a szimpátia sorrend a továbbiakban:
1. Texans
2. Ravens
3. GB
4-7. Pats, Broncos, Saints, Giants
8. Frisco


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Clark hiányzott 😕 Mundy is jó volt. Az uccsó playnél nem tudom hogy a saját faszsága volt vagy rossz hívás volt. Valamiért ugy érzem hogy Clark tudott volna játszani csak pihentették ( ha hülyeség akkor bocs), ugyhogy kicsit el lett taktikázva.
No offense csak egy véleményDrabin
Clark azért nem játszott,mert ha játszik akkor az életével is játszik a betegsége miatt. Az egy dolog, hogyazt mondja, hogy játszana.Maximálisan egyetértek Tomlinékkal akik meghozták azt a döntést, hogy ne játszon.Haggans
Sorry, töröltem is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási mérkőzés volt, BB-nek óriási respect, mit össze futkározott megint...

több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Clark hiányzott 😕 Mundy is jó volt. Az uccsó playnél nem tudom hogy a saját faszsága volt vagy rossz hívás volt. Valamiért ugy érzem hogy Clark tudott volna játszani csak pihentették ( ha hülyeség akkor bocs), ugyhogy kicsit el lett taktikázva.
No offense csak egy véleményDrabin
Clark azért nem játszott,mert ha játszik akkor az életével is játszik a betegsége miatt. Az egy dolog, hogyazt mondja, hogy játszana.Maximálisan egyetértek Tomlinékkal akik meghozták azt a döntést, hogy ne játszon.

" class="embed">
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Clark konkrétan életveszélyben van a denveri pályán, olvass utána.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
hát sajnos ennyi volt...gyerekek azért nagyon ne síránkozzunk.1; visszajöttünk és a sansz megvolt, hogy behúzzuk,nem sikerült, 2; 5. év alatt 4 playoff...lehet utánunk csinálni.

Sajnos az viszont lehet, hogy egy nagy generáció utolsó meccse volt ez 😕

" class="embed">
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a vereségben nem csak a játékosok vannak benne, de az edzői stábi is. Hogy lehet ennyibe benyelni, hogy Tebow nem fog passzolni? Tebow egyféle dobást tud relative jól, és az a hosszú passzok. Ehhez képest tárva-nyitva lett neki hagyva a backfield. Facepalm.

Amúgy nem bánom, hogy kiestetek, de annak nem örülök, hogy így a Pats be fog sétálni a konfdöntőbe. Belichick nem fogja ugyanezeket a hibákat elkövetni, egy sokkal ergyább védelemmel sem. Ráadásul neki van egy jobb O-ja is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 102
Kezdődhet az új éra Pittsburgh városában. Remélem gyorsan felépül az új topcsapatunk. :/kicsi joe
ezen kijelentésed komolyan gondoltad? sokat tanultál a szakma mesterétől respectvvlacitól!Ventura
Arra gondoltam kérlek alásan, hogy az offseason-ban egynéhány az elmúlt 10 évben meghatározó játékos fog visszavonulni nagy valószínűséggel. Emellett LeBeau is (több mint valószínű). Így a következő évet szvsz nyugodtan nevezhetjük új érának. Mert ez a SteelCurtain 2.0 már nem lesz többé jövőre. 😕
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Legalább ne így zúgtunk volna ki, ahogy tettük...
Első passzból Tibike mennybe megy a hosszabbításban... :rolleyes:

Ez van!
Kib.szott nagy és keserű ez a varangy amit most le kell nyelni dehát ezt dobta a gép.
Ezt a D-t kegyetlenül meglepte a Denver, mint döglegyek a friss tehénsz.rt.
Kb arra álltunk fel hogy Tibó nem lát 20yardig se aztán nesze.
:mad: