NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Kezdődhet az új éra Pittsburgh városában. Remélem gyorsan felépül az új topcsapatunk. :/kicsi joe
ezen kijelentésed komolyan gondoltad? sokat tanultál a szakma mesterétől respectvvlacitól!Ventura
szakmázgatunk, szakmázgatunk? 😀

nagy meccs volt, kár, hogy újabb AFC North csapat esett ki. BigBen pedig respect, mondom ezt rivális szurkolóként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Kezdődhet az új éra Pittsburgh városában. Remélem gyorsan felépül az új topcsapatunk. :/kicsi joe
ezen kijelentésed komolyan gondoltad? sokat tanultál a szakma mesterétől respectvvlacitól!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula Taylornak h Thomas annyi yardot csinált ellene mint az eddigi 2 szezonjában, de tényleg. Phaszkivan ezzel a töketlen szar bagázzsal, kár volt visszajönniük 😕
több mint 12 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 102
Kezdődhet az új éra Pittsburgh városában. Remélem gyorsan felépül az új topcsapatunk. :/
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Gratulálok a Denvernek.
Jobbak voltak.
Egy-két embert sajnálok tőlünk, de ez a sec. katasztrófa volt.Tibi76
Ike-nak valami borzalmas meccse volt a mai.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ennyi. Egyszerűen nem tudok mit írni.Majd reggel.Bye.
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Gratulálok a Denvernek.
Jobbak voltak.
Egy-két embert sajnálok tőlünk, de ez a sec. katasztrófa volt.

Tebow bizonyított.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Hát idén mi szolgáltattuk a playoff meglepetést.

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Vége van? Nem. Akkor meg mi a sírás oka? Szarok vagyunk eddig? Ja. DE!!! Emlékeztek egy éve egy bizonyos Steelers-Ravens meccsre a PO-ban? Egy sokkal jobb csapat ellen, sikerült ugyanilyen hátrányból visszajönni és nyerni. Ez a csapat nem adott okot arra, hogy 2 TD-s hátrányban ne higgyünk benne.

Ha meg kiesünk, akkor így jártunk. DL nélkül amúgy sem hiszem, hogy lehet ezt a játékot játszani. (Bár most nem ezért égünk, de jövő héten nem hiszek a győzelembe ha se Keisel, se Hampton nem lesz...) De küzdjünk egyet, aztán ha megvan, akkor imádkozzunk, hogy legalább egyik vállalhassa a játékot. De sajnos kezd kijönni, hogy öreg csapat vagyunk, nem bírunk végig 16 + 3-4 meccset, mert elfogyunk.Soldados
Én is ezt szajkózom azoknak akikkel beszélünk a Steelers-Ravens példát, viszont akkor volt egy kevésbé sérült BB aki tudott dobni. Mióta sérült azóta semmit nem mutatott nekem speciel.

Viszont rohadtul hiszek a fordításban, csak kellene turnover!

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Most értem haza,mi lett velük??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viszont a sérülteket sajnálom, remélem egyik sem komoly és mielőbb felépülnek!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vége van? Nem. Akkor meg mi a sírás oka? Szarok vagyunk eddig? Ja. DE!!! Emlékeztek egy éve egy bizonyos Steelers-Ravens meccsre a PO-ban? Egy sokkal jobb csapat ellen, sikerült ugyanilyen hátrányból visszajönni és nyerni. Ez a csapat nem adott okot arra, hogy 2 TD-s hátrányban ne higgyünk benne.

Ha meg kiesünk, akkor így jártunk. DL nélkül amúgy sem hiszem, hogy lehet ezt a játékot játszani. (Bár most nem ezért égünk, de jövő héten nem hiszek a győzelembe ha se Keisel, se Hampton nem lesz...) De küzdjünk egyet, aztán ha megvan, akkor imádkozzunk, hogy legalább egyik vállalhassa a játékot. De sajnos kezd kijönni, hogy öreg csapat vagyunk, nem bírunk végig 16 + 3-4 meccset, mert elfogyunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ez eddig szégyen, kíváncsi vagyok sikerül-e szögletre menteni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Semmi más dolgunk nincs mint realizálni a két csapat közötti különbséget. Fontos, hogy a Broncos játékosai azonnal tapasztalják, hogy ez nem a csoda napja.
Go Steelers!Red Star
Tudom, hogy még nincs vége, de én nem hiszem el, amit látok. És Broncos szurkoló vagyok 😀 Akkor ez csoda!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Még kurvára nincs vége...
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ezt a hatalmas égést azért ne kezdjük már el majd megmagyarázni...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
hamar realizáltuk a különbséget, mondjuk én nem így gondoltam.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No hát, kíváncsian várom, hogy mit alkottok. 😛

Amúgy, igen jó lenne újfent AFC döntőt játszani egymással. 😛Vrijbloed
Legyen így! Pont ezt beszéltük ma Igorral telón. 😊Soldados
😊 😉

Mindkét csapat szurkolói vágynak rá szerintem. 😉 😊

Meg gondolom a játékosok is. 😊
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Semmi más dolgunk nincs mint realizálni a két csapat közötti különbséget. Fontos, hogy a Broncos játékosai azonnal tapasztalják, hogy ez nem a csoda napja.
Go Steelers!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No hát, kíváncsian várom, hogy mit alkottok. 😛

Amúgy, igen jó lenne újfent AFC döntőt játszani egymással. 😛Vrijbloed
Legyen így! Pont ezt beszéltük ma Igorral telón. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No hát, kíváncsian várom, hogy mit alkottok. 😛

Amúgy, igen jó lenne újfent AFC döntőt játszani egymással. 😛
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nah, megin Gyula lesz a meccsünkön. Kicsit unom már, meg Márkot is. Annyi sztereotípia egy meccsbe besűrítve....kishaszi
Utálom amikor a Gyula közvetít, de amikor ezt hajnalban teszi az egyenesen katasztrófa, rohadtul altatóvá teszi a meccseket.
Valamint ha mind ezt még egy Steelers meccsen is teszi, akkor idegesen ülök le már a meccset nézni... 😀

több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Addig nézzünk egy kis videót:

http://www.youtube.com/watch?v=1tjwM7cSmRg

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
A fene egye meg, milyen lassan telik az idő. 😕

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Playoff Time! Ezt a Steelers-t akarom a pályán látni, amelyben ott van a gyilkos ösztön és kegyetlenül megbüntet mindent és mindenkit aki elé kerül. Akkor nincs ellenfelünk, akit ne tiporhatnánk el! Be focused and physical! Hit and fuck them hard, just plain nasty! It's all about us! Here we go Steelers! Hát kezdődjék a tánc!

http://www.youtube.com/watch?v=DWcWbyV8Ogk

Steelers football is 60 minutes! It's never going to be pretty! Throw style points out the window, but this team will fight to the end! We didn't blink!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!