NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Van, ami megy, aztán kifigyelik, és nem megy, vagy csak a matchup nem kedvezőm, azért nem játszuk, plusz azért azt se feledjük, hogy sok panasz nem volt erre sztem, amíg BB mozgásképtelenné nem vált. Onnantól már jóval nehezebb variálni a tűmadójátékot és főleg a passzokra vonatkozó részét. De ahogy mindig, egyetértek veled az alaptézisben. Óriásinpotenciál van ebben az egységben, amit egyelőre nem sikerült maximálisan kiaknáznunk.

catattack: az biztos, hogy játszik, de hogy milyen állapotban is van a bokája, azt sztem mi is szeretnénk tudni. 😊 De ez akkor fog kiderülni, amikor fel megy az 1. drive-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk Gyula "véleményes" szakértésével is Dunát lehetne rekeszteni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos bajban volt picit, hisz azért nálatok is elég jó passzjáték megy, ő meg ha meglát egy ilyet, akkor azonnal elveszti a realitás talaját.kishaszi
El volt ájulva Breestől.Jobban örültem volna Gyulának,mert mostanában Lions meccsre inkább bíró kell magyarázni az eseteket.
Na OFF vége.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Biztos bajban volt picit, hisz azért nálatok is elég jó passzjáték megy, ő meg ha meglát egy ilyet, akkor azonnal elveszti a realitás talaját.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nah, megin Gyula lesz a meccsünkön. Kicsit unom már, meg Márkot is. Annyi sztereotípia egy meccsbe besűrítve....kishaszi
Márk olyan aranyosan szurkolt tegnap a Saintsnek.
😊

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, megin Gyula lesz a meccsünkön. Kicsit unom már, meg Márkot is. Annyi sztereotípia egy meccsbe besűrítve....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arra gondoltam, hogy Heath megoldja, amit rászabnak, és érteném azt, hogy csak a WR corp miatt tolódtunk el, de azt kell mondjam, amit már korábban is: hiába fejlődött annyit BarnaTóni, minden más téren visszaléptünk ami a passzjátékot jelenti: Wallace szinte nulla a kezdeti tündöklés után, Ward pár meccs után perifériára szorult, Coach Erika 1x-1x van használva. Szenvedős, igencsak. Sokkal-sokkal több van ebben a gárdában, ettől senki nem téríthet el, mivel láttuk többször, hogy képesek vagyunk rá, csak nem értem, hogy ami ment fél évig, utána miért nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
catattack 3 520
Hogy szolgál Benny bácsi egészsége?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
red zone offense
hatékonyság
diverzitás
2. félidő O visszaesés
TE passzok

bár ezekből egy része nem idei 'találmány'kishaszi
Ezek nem visszaesések, inkább javítani nem sikerült ezeken a pontokon. A TE-passzok érdekes, az sztem rendben van, de egész egyszerűen túl sok jó WR-ünk van, ezért eltolódtunk feléjük, ennek ellenére számos kulcsszituban, vagy kedvező matchupok esetén (pl Pats ellen) rendre használtuk Millert.

A 2. félidei visszaesés érdeke téma még sztem. Többnyire ilyenkor előnyben futni akartunk, de nem jött össze. Ugyanakkor ez leginkább az idény elejére volt jellemző, azóta viszont a futójátékunk sokat javult.

Ami nekem nagyon bassza a csőrömet az O-val kapcsolatban, az a goalline szitu. Nem megengedhető a PO-ban, hogy 4-ből ne tudjunk 1-2 yardot haladni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Turnover mutató majd PO-ba fordulni fog. Troy kifog egy nagy napot megint és Tebow-t bedarálják ma szerintem. 😊

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
red zone offense
hatékonyság
diverzitás
2. félidő O visszaesés
TE passzok

bár ezekből egy része nem idei 'találmány'

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Solid, 1 meccs, véletlenül. TT többet tett.

Másik: abban egyetértek, hogy ez a D rosszabb a tavalyinál. (btw az a koncepcióváltásnak is köszönhető: kisebb nyomás, kevesebb TO. Az INT-eket tekintve az mindig is csak inkább Pola reszortja volt, idén lehetett volna neki kb. 9-10... az nem csekély. Viszont sok szerzett labda pedig a fumbliból jött, az meg a nyomásnak volt köszönhető, QB hitnek stb. Nem véletlen, hogy JH milyen fontos pillér volt, mert a sack és nyomás mellett irgalmatlan sok FF-je volt, Előző évig neki volt a legtöbb 2006-tól, amióta kezdő) Az O-ban viszont nem. Kompletten vannak fejlődési pontok benne, de van visszaesés is, sőt. Ezért szerintem itt nem jelenthető egyértelműen ki, hogy melyik, sztem kicsit több vizsgálat kéne hozzá.kishaszi
TT-vel nem egy meccs volt hanem 6 és nem túl acélos csapatok ellen. A közös jellemzője ezen meccseknek, hogy a D és a spec team felülteljesített. (TT beállítása felkavarta az állóvizet, az első győzelem feltüzelte őket és ez kitartott 6 meccsig) Ahogy ez elmúlt, jöttek a zakók.

O: kíváncsivá tettél. Miben látsz visszaesést?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Solid, 1 meccs, véletlenül. TT többet tett.

Másik: abban egyetértek, hogy ez a D rosszabb a tavalyinál. (btw az a koncepcióváltásnak is köszönhető: kisebb nyomás, kevesebb TO. Az INT-eket tekintve az mindig is csak inkább Pola reszortja volt, idén lehetett volna neki kb. 9-10... az nem csekély. Viszont sok szerzett labda pedig a fumbliból jött, az meg a nyomásnak volt köszönhető, QB hitnek stb. Nem véletlen, hogy JH milyen fontos pillér volt, mert a sack és nyomás mellett irgalmatlan sok FF-je volt, Előző évig neki volt a legtöbb 2006-tól, amióta kezdő) Az O-ban viszont nem. Kompletten vannak fejlődési pontok benne, de van visszaesés is, sőt. Ezért szerintem itt nem jelenthető egyértelműen ki, hogy melyik, sztem kicsit több vizsgálat kéne hozzá.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon sok labdát szerzett a GB, AFC-ben a Pats és a Buffalo szedték a legtöbb int-et. Mellékesen 21-27 pont között nyeltek meccsenként. Akkor ezek a jó D-k?Jan
Mint mondtam ne egy adatból ítélkezz, ahogy most is teszed a kérdésednél, hogy egyetlen adatot emelsz, ki, s az alapján várod a választ. Csak az alapján nem lehet ítélkezni, hanem adatok sokasága kell hozzá. Amúgy a GB Defense nagyon is jó, a Patsé nem.

De ez a WC Game is válasz a kérdésedre. Egy közepes O 31 pontot írt a táblára. Szted miért? Mert a D szerzett 3 labdát, sőt egyet maga váltott 7 pontra. Ennyin múlik. Ennyit jelent, ha egy D tud labdát szerezni.Soldados
1 adatból ítélkezek, mert 1 adat dönti el a meccset, a pontarány. Te is egy adat alapján mondod hogy nem elég jó a D, a TO mutató alapján. Csak amíg a pontarány ténylegesen eldönti a meccset, a TO csak egy adalék, részletkérdés, ha úgy tetszik.

Írtam már, volt olyan, hogy egy csapat több labdát szerzett mint az ellen, mégis kikapott. Tehát ez csak közvetve van hatással a végeredményre.

Szóval szerinted a GB Def jó? Ha a mi D-nk ugyanazokat a számokat hozta volna, mint a GB... mert a GB D stabilan több pontot nyel meccsenként (22+) mint amennyit a mi O-nk csinál (20,5 körül), gyönyörű szezonunk lett volna... mert oké hogy szerzik a labdákat, de nincs annyi szerzett labda a világon, amitől a mi O-nk annyi pontot hozna mint a GB O, azt gondolom elismered.

Volt olyan szezon, amikor hasonló TO mutatónk volt mint idén a GB-nek, de akkor sem volt 35 pontos O átlagunk, még 30 sem. Sőt, szerintem még 25+ sem.

Egyszerűen arról van szó, hogy idén nem hatékony a támadásunk. Sokat haladunk kevés pontért.Jan
Te veszed a végeredményt, de nem járod végig az odáig vezető utat. Ettől kezdve veled teljesen felesleges bármiről beszélni, mert téged nem érdekel az út, én viszont utazni szeretek és mindent látni, megérteni az ok-okozatokat, amire láthatóan képtelen vagy.

Nem néztem, de lehet a 2008-as O több pontot szerzett. mégsem kérdés, hogy a mostani klasszisokkal jobb O. A 2010-es D viszont tutira több pontot engedett, mint a mostani D, de SOKKAL jobb D volt, mint a jelenlegi.

Továbbá én nem egy adat alapján ítélkezek, lásd a LeBeau 8 éves regnálását összefoglaló adathalmazomat. Sok okosság leszűrhető belőle, sajnálom, hogy neked ez sem segített, mert bezársz minden ajtót, s semmi mást nem látsz csak a szerzett és engedett pontokat, pedig ennél jóval árnyaltabb a kép, ugyanis ebben a sportban minden egymásra épül, még ha ezt Te nem is szeretnéd észrevenni. A GB def-re pont ezért nem szeretnék kitérni, mert bonyolultabb ennél a kép, sok pontot engedtek, sok yardot engedtek, de ebből rengeteget garbage time-ban, ugyanakkor TO-mutatójuk, vagy a szintén nagyon lényeges QB-rating és egyéb fontos mutatókban pedig kiválóak. A jelenlegi Steelers D NEM GREAT, legfeljebb csak jó, mert hatalmas problémával küzd. És pont ugyanez a Steelers O: azért nem great és csak jó, mert hatalmas problémával küzd egy területen. De egyik probléma sem kisebb vagy jelentéktelenebb a csapat szempontjából.

haszi: de van ilyen hatása edzőváltásnak, nézd csak meg a Chiefs hogy elverte a GB-t. Tebow pont ennyit jelentett. Ahogy alábbhagyott ez a tűz kikaptak. Méghozzá nagyon csúnyán a Pats-től, majd gyorsan még kétszer nem PO-csapatoktól is...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt láttátok már?? Valami hatalmas.
http://www.youtube.com/watch?v=z6uK12GHVP0&feature=player_embeddedpolamalu
Jah, elég sok topicban volt már 😛
The holy bible is my playbook!

Egyébként most mi lettünk az aktuális Tebow topic? 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ezt láttátok már?? Valami hatalmas.
http://www.youtube.com/watch?v=z6uK12GHVP0&feature=player_embedded
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Igen, de ennél ez bonyolultabb játék. 😉

Egy-egy adatból téves következtetéseket vonhatsz le (ahogy Te teszed), de ha az adatok összességét nézed, akkor jutsz helyes konklúzióra. Például, hogy ez a D meg sem közelíti még a tavalyit sem, hiába kaptunk akkor több pontot. A 15 labdaszerzés kritikán aluli. Semmivel nem jobb ez, mint az O RZ-hatékonysága. Ha lett volna labdaszerzés, ne adj Isten D pontszerzések, ahogy más csapatoknak volt (pl ezért szerzett több pontot a jóval gyengébb Ravens O), akkor sokkal több szerzett pontunk is lett volna. Ezt persze Te figyelmen kívül hagyhatod, de így Te vonsz le nagyon-nagyon téves következtetéseket.Soldados
Nagyon sok labdát szerzett a GB, AFC-ben a Pats és a Buffalo szedték a legtöbb int-et. Mellékesen 21-27 pont között nyeltek meccsenként. Akkor ezek a jó D-k?Jan
Mint mondtam ne egy adatból ítélkezz, ahogy most is teszed a kérdésednél, hogy egyetlen adatot emelsz, ki, s az alapján várod a választ. Csak az alapján nem lehet ítélkezni, hanem adatok sokasága kell hozzá. Amúgy a GB Defense nagyon is jó, a Patsé nem.

De ez a WC Game is válasz a kérdésedre. Egy közepes O 31 pontot írt a táblára. Szted miért? Mert a D szerzett 3 labdát, sőt egyet maga váltott 7 pontra. Ennyin múlik. Ennyit jelent, ha egy D tud labdát szerezni.Soldados
1 adatból ítélkezek, mert 1 adat dönti el a meccset, a pontarány. Te is egy adat alapján mondod hogy nem elég jó a D, a TO mutató alapján. Csak amíg a pontarány ténylegesen eldönti a meccset, a TO csak egy adalék, részletkérdés, ha úgy tetszik.

Írtam már, volt olyan, hogy egy csapat több labdát szerzett mint az ellen, mégis kikapott. Tehát ez csak közvetve van hatással a végeredményre.

Szóval szerinted a GB Def jó? Ha a mi D-nk ugyanazokat a számokat hozta volna, mint a GB... mert a GB D stabilan több pontot nyel meccsenként (22+) mint amennyit a mi O-nk csinál (20,5 körül), gyönyörű szezonunk lett volna... mert oké hogy szerzik a labdákat, de nincs annyi szerzett labda a világon, amitől a mi O-nk annyi pontot hozna mint a GB O, azt gondolom elismered.

Volt olyan szezon, amikor hasonló TO mutatónk volt mint idén a GB-nek, de akkor sem volt 35 pontos O átlagunk, még 30 sem. Sőt, szerintem még 25+ sem.

Egyszerűen arról van szó, hogy idén nem hatékony a támadásunk. Sokat haladunk kevés pontért.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vastyúk is talál szeget elven egy meccsből nem lehet levonni messzemenő következtetést, TT meg sok meccsen bizonyított, de sztem lezárható😀

vontod: egész véletlenül a Broncos a köv. ellenfél, ergo helyénvaló a téma, mégha nem is szorosan arra vonatkozik, hogy mi lesz ... Amúgy meg esett kb. 10 hsz a témában, kultúrált keretek között, vacc jor práblöm et ól?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
KHM!!! Ez egy Steelers topik, vagy Broncos topik? Komolyan nem unjátok még, ezt a vitát, hogy Tíbónak, vagy Ortonnak hosszabb a nemiszerve?vontod
Tebownak.

több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
KHM!!! Ez egy Steelers topik, vagy Broncos topik? Komolyan nem unjátok még, ezt a vitát, hogy Tíbónak, vagy Ortonnak hosszabb a nemiszerve?

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Rendben, ez se vita kérdése, de a kiindulópont az, hogy Ortonnal miért nem tudták megcsinálni, TT-vel meg miért?? A választ akkor mindenki keresse meg, vagy ha már megvan, akkor lezárható ez a téma imho 😉kishaszi
Én sem akarnám elhúzni a dolgot, csak azt szögezném le:
Ortonnal nem azt csinálták, mint Tebowval, azért....amit Ortonnak kitaláltak, az nem ment, amit T-nek, az bejött, csakhogy ez rövidtávon nem életképes...
Megfordítanám: hogyan sikerült az egy hete a Chiefsnél lévő Ortonnal megverni azt a csapatot, amelyiket a többinek nem?
De tényleg ne húzzuk el, vagy menjünk át másik topikba...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tehát egy újabb stat, amiben ő a legjobb. NA ugye.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Tebow több vitát generált már itt mint ahány jó passza volt a szezonban...

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rendben, ez se vita kérdése, de a kiindulópont az, hogy Ortonnal miért nem tudták megcsinálni, TT-vel meg miért?? A választ akkor mindenki keresse meg, vagy ha már megvan, akkor lezárható ez a téma imho 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."