NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

ARENA4

23 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Az Aréna a voda csatornája, a sporttv az amc-jé.
NB2
köszönöm a felhomályosítást, így már világos
mustaine
mondjuk, hogy azért ködösítsek, az Eurosportnak is van angol hangsávja 😊
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Az Aréna a voda csatornája, a sporttv az amc-jé.
NB2
köszönöm a felhomályosítást, így már világos

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
no offense, nincs problémám a magyar kommentátorokkal, DE kurva jó, hogy lehet eredeti nyelvet is választani (horizon.tv-n nézem, fogalmam sincs, ez melyik szolgáltató platformja)
mustaine
ezt a vodának köszönd
ha megnézed pl az m4-en is lehet olyat, hogy csak a közönségzajt hallod, a kommentátort nem
egy HD filmcsatornán van eredeti hangsáv is, de egy comedy central-on már Sheldonékat nem tudod eredetiben hallgatni
NB2
Ha jól emlékszem, amíg a Sport TV-n volt az amfoci közvetítés, nem lehetett eredeti hangot választani. Szoval itt sztem a sportcsatorna választja, hogy provájdolja-e mindkét hangsávot. Mindenesetre itt van ilyen opció és én örülök neki.
mustaine
Az Aréna a voda csatornája, a sporttv az amc-jé.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
no offense, nincs problémám a magyar kommentátorokkal, DE kurva jó, hogy lehet eredeti nyelvet is választani (horizon.tv-n nézem, fogalmam sincs, ez melyik szolgáltató platformja)
mustaine
ezt a vodának köszönd
ha megnézed pl az m4-en is lehet olyat, hogy csak a közönségzajt hallod, a kommentátort nem
egy HD filmcsatornán van eredeti hangsáv is, de egy comedy central-on már Sheldonékat nem tudod eredetiben hallgatni
NB2
Ha jól emlékszem, amíg a Sport TV-n volt az amfoci közvetítés, nem lehetett eredeti hangot választani. Szoval itt sztem a sportcsatorna választja, hogy provájdolja-e mindkét hangsávot. Mindenesetre itt van ilyen opció és én örülök neki.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
no offense, nincs problémám a magyar kommentátorokkal, DE kurva jó, hogy lehet eredeti nyelvet is választani (horizon.tv-n nézem, fogalmam sincs, ez melyik szolgáltató platformja)
mustaine
ezt a vodának köszönd
ha megnézed pl az m4-en is lehet olyat, hogy csak a közönségzajt hallod, a kommentátort nem
egy HD filmcsatornán van eredeti hangsáv is, de egy comedy central-on már Sheldonékat nem tudod eredetiben hallgatni
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
no offense, nincs problémám a magyar kommentátorokkal, DE kurva jó, hogy lehet eredeti nyelvet is választani (horizon.tv-n nézem, fogalmam sincs, ez melyik szolgáltató platformja)
mustaine
Hoppá kösz Must, a T-Home az, nálam tvn működik 😛 Nekem sincs bajom a magyar közvetítéssel, de valóban érdekes 😊
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
no offense, nincs problémám a magyar kommentátorokkal, DE kurva jó, hogy lehet eredeti nyelvet is választani (horizon.tv-n nézem, fogalmam sincs, ez melyik szolgáltató platformja)

több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Örömteli, hogy felkerült a 4th & Long heti adása a honlapra.
Érdeklődnék, hogy a heti NFL GameDay is fel fog kerülni a későbbiekben?
Előre is köszi a választ!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante

NFL és NCAA (amerikai egyetemi futball bajnokság) közvetítések ezen a héten is élőben az ARENA4 műsorán!
⏰ Fontos, hogy...

Közzétette: Arena4 – 2020. október 27., kedd


a héten az online-ra megyek

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ki volt a két kommentátor a Pats - 49ers meccsen?
ThundersNFL
Kerek István és Bencsics Márk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ki volt a két kommentátor a Pats - 49ers meccsen?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 932
Felmerult korabban ,hogy van-e olyan, hogy az nfl-t egy orszagban tobb tv-nek is eladjak...
na hat van.
Kanada. a CTV es a TSN is ad meccseket. 7 orakor pl kulonbozoeket, kesobbi kozvetitest meg nem neztem..
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ma képernyőn lesz a chiefs - bills?
megyerikrisz
igen, be is mondták tegnap a tampa meccsén
és megpróbálnak átérni a másikra is, nyilván nem rajtuk múlik, hanem a meccstől függ
NB2
Köszi. 🙂
megyerikrisz
A kezdési időpont miatt sajnos benne van a pakliban, hogy a két mérkőzés valamelyest összecsúszik, furcsa mód az NFL nem volt a legleleményesebb az eltolt meccs kezdési időpontjával. A stáb mindent elkövet, hogy a lehető leggyorsabban átkapcsoljunk a második találkozóra, de az egészségünk megóvása érdekében az alámondó helyiségek egy villámgyors fertőtlenítésen fognak átesni a két meccs között. A megértést előre is köszönjük!
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem lesznek már feltöltve a meccsek a honlapjukra,hogy vissza lehessen nézni?A Browns-Colts az utolsó ,ami ráadásul kétszer is fent van,azóta azért már volt pár meccs..

több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ma képernyőn lesz a chiefs - bills?
megyerikrisz
igen, be is mondták tegnap a tampa meccsén
és megpróbálnak átérni a másikra is, nyilván nem rajtuk múlik, hanem a meccstől függ
NB2
Köszi. 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ma képernyőn lesz a chiefs - bills?
megyerikrisz
igen, be is mondták tegnap a tampa meccsén
és megpróbálnak átérni a másikra is, nyilván nem rajtuk múlik, hanem a meccstől függ
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ma képernyőn lesz a chiefs - bills?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
shawnka
Eagles-Ravens😂
KeyG
Vegyük úgy, hogy rookie mistake 😛 😉
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
shawnka
Eagles-Ravens😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
shawnka
De most csütörtökön bàrhogy próbáljátok nem tudtok kikerülni 😛 😉 ( reméljük Covid bácsi nem szól bele😊)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
shawnka
nem bántásból írtam 😊 csak azt, hogy nem jön össze, hogy 7 órakor is izgis meccset lássanak
én is azt mondtam amúgy magamba, hogy a tököm gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz, csoportrangadó, a többi simábbnak tűnt előtte, de nem úgy lett és tényleg legalább 4 izgalmas meccs volt ma este
NB2
Tegnap kettőből kettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
shawnka
nem bántásból írtam 😊 csak azt, hogy nem jön össze, hogy 7 órakor is izgis meccset lássanak
én is azt mondtam amúgy magamba, hogy a tököm gondoltam volna, hogy ilyen sima lesz, csoportrangadó, a többi simábbnak tűnt előtte, de nem úgy lett és tényleg legalább 4 izgalmas meccs volt ma este
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.
NB2
Az NFL ezt a meccset ajánlotta ki, illetve az Eagles-Ravenst.

Az eredmények nem ismeretében melyikre mentél volna rá? 😊
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Valahogy ezzel a 7 órás meccsekkel nem sikerül jól választani...
Nem az első sima liba meccs, de ma nagyon sok másik pályán nagyon nagy izgalmak vannak.