Goal Line Blitz

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF:
Meg mindig lehet jonni es jatszani kellenek a jo jatekosok es keszitoik stb. Gyertek, gyertek. 😀

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=58723809 Itt tudtok regelni.

Meg a szezon kezdesig. Tehat addig erdemes lenne jatekost csinalni es csapatot talalni. Ha nem sikerul meg mindig lehet barmikor regisztralni es cpu csapathoz menni. A contract menure menve. Cpu offereket kivalasztva. Nekem bell a futom. 😀

 glb.warriorgeneral.com/game/player.pl?player_id=4719675 mar jatszott is egy bemelegito meccset. Kicsit sem vagyok elfogult.

Akik regisztraltak es lattam hogy magyarok irtam pm et nektek, hogy lehet a legjobb playert epiteni, meg hogy mikre kell figyelni. Es egyeb leirasokat. De meg senki sem ment ra az inbox bejovo leveletekre. Azt ha megnezitek, sok jo tanacs leiras van ott levelkent. Nagy kek ikon INBOX, a krealt ugynokotok neve alatt. Jo jatekot.

OFF vege.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Most volt az elozo szezonnak vege ott kb 10 napja. Most kezdodik az uj szezon.

Regisztralni itt lehet:  goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=58723809


Jatekos epites leiras segitseghez van egy weboldalam.
Ha erdekel kuldjetek pm et es elkuldom nektek.

Addig erdemes a training pontokat a fo skillre tenni. Egy training utan. Ha van eleg bonusz pontod, az intense train utan. Akkor enhanced 10% skill training re kell tenni egy csillagot 6 bonusz pontert 10% ot.

Majd pedig intense training elni 3x a fo skillt (ha meg nincs meg a kovetkezo csillagra 12 pontert a megfelelo bonusz pont, ha megvan akkor), aztan pedig megvenni 20% ra megintcsak a fo skill et, legyen ez a speed sebesseg.

Aztan hagyni hogy legyen 15 bonusz pont od a vegen. Ne hasznald el az osszes bonusz point odat. Mert azert pedig lehet egy skill pontot venni. Buy 1 skill point for 15 bonus point. Es ugy el lehet erni a softcapet. 48.07+

Ami segitsegevel automatikus level gain (ALG) et kapsz. Azok a szoft capek. Az azert jo mert akkor kapsz folyamatosan a fo skillre, ami elerte a szoftcap szintjet pontokban (szamokban jelen esetben a 48.07 nal nagyobb erteket akkor) extra ingyen pontokat % aranyban kapsz.

Aztan kell menni majd a masodik szoft capre stb. Hogy ugyaningy ki tudd hasznalni az automatic gaining level (ALG)-t.

De azert hogy elerd eloszor az elso szoft cap et, holnap mar lehet boostolnod 3x. Boost utan, pedig meg kell hagyni a megmaradt skill pointjaidat kesobbre, ha mar elerted a 48.07 pontot es az elso szoftcapet a fo skillednel itt sebessegnel. Mert csak az elso szoftcapet tudod eloszor elerni.

Es erdemes meghagyni az extra maradek skill pontot kesobbre. Mivel ha elerted az elso szoft capet. Akkor 1 skill point helyett 2 pont kell hogy a pl sebesseg eggyel nagyobb legyen. Ezert erdemes eddzeni mindennemu boost elott az offseasonban.

Majd az utolso offseason napon el kellene erned pl sebesseggel az elso szoftcap szamot, boostbol es a meglevo skill pontokbol.

Es megvarni mig el tudod erni a masodik szoft capet. Es oda tenni a maradek skill pontot. Es csak akkor ha ott is el tudod erni a masodik szoft cap erteket a meglevo skill pointjaidbol.

 wiki.goallineblitz.com/index.php/Ability_Softcaps Elso fejbol azt hiszem 48.07+ pont a sebessegen mondjuk. Aztan 60.52+ a masodik szoftcap. Aztan pedig a harmadik szoftcap pedig 67.98+.

Lenyeg ha ezeket az ertekeket elered, akkor valtozik a skill pont felhasznalas erteke. No mindig. Szoval nem egy lesz 1-->2 lesz. Utana a masodik cap nel pedig 2-->3 ha jol emlekszem.

De a legfontosabb, ha elered barmelyik szoftcap erteket, akkor automatikusan kapsz extra training % okat. Ami hatalmas segitseg. Mert nem kell 2 skill pontot tenned a sebessegre, hanem ez az automatikus level gaining ad neked, 33% ot naponta. Es igy ertheted el a maximumot.

Irtam par embernek levelet, aki tudom hogy regelt. Az inboxban te is talalsz akkor levelet tolem. Szoval ha kell meg csapat, vagy anyag kuldtem mar parat. De tudok kuldeni meg.

Na off vege. Bocsi a hosszu leirasert.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF: sokan vagyunk itt akik szeretik az amerikai focit. Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.

Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatekot talaltok. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat.

Tehat minden fele jatekost izles szerint. Az iranyitotol, az elkapon at, a futotol kezdve barkit. Vagy a vedelembol is barkit, kinek mi a kedvenc posztja. Hard hitter safety. Avagy shot down corner. Vagy pass rusher DE. Vagy futas olo DT ket.

Ha jok vagytok, vagy jol kiigazodtok a jatekon, akkor tudtok venni csapatot is akar. Avagy oc, dc, scout es stb managerek lenni.

Ha valaki erez huzalmat jo jatekosok sajat maga altali felepitesere, mert te valasztod ki a jatekosod minden egyes kepesseget, hogy milyen legyen. Megpedig a kapott pontokat mondjuk futo eseteben a labdacipelesre tenni. De ugyanigy lehet az elkapas tehetseget novelni. Elkaponal az elkapasra fokent, vagy ha gyors elkapot akarsz akkor pedig a sebessegre fokuszalva eloszor.

Ugyanigy te valaszthatod ki, hogy a vedoknel, ha vedod van az utkozes es egyeb dolgok legyenek a legfontosabbak. Szoval nagyon osszetett modon lehet varialni a jatekosokat. Ezaltal egyediek lesznek a jatekosaitok es erdekes osszecsapasok lehetnek majd igy a sajat csapatod es a csoporton beluli tobbi csapattal.

Jo moka. Koszonom a figyelmeteket. Regebben csinaltam mar egy oldalt rola. Ami ha erdekel valakit, akkor irjon pm et es elkuldom a linkjet. Ott bovebben ki van fejtve minden, es leirva, mi kell ahhoz hogy el tudj kezdeni jatszani. Mert leforditottam korabban a dolgokat magyarra es irtam errol egy lepesrol lepesre tajekoztatot, segitseget azoknak akiket erdekelt.

PS: ha a linkrol regisztralsz, akkor tamogatod 50 fp vel a munkamat, amit csinaltam. Es persze neked ez semmidbe kerul. Mint ahogy az 50 fp is kb semmit sem er, de ki a kicsit nem becsuli...Koszonettel Gabistar.

Szerkesztette: gabor25
több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
elindult a glb2 játszik vki?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Combo LB-nek mit javasoltok veteran ability-re + EQ upgradre?Shilkor
EQ mind speed legyen. Függetlenül attól ,hogy mekkora a natural speed (legalább 78+ legyen végül, ha belső LB, ha külső akkor 81+ zárj)

Egyébként meg általános vagy belső LBnek ff%, make tackle %, avoid fake%, Big Hit (nincs LB SA sorban Big Hit) amit tuti AEQ, esetleg Monster Hit, ha natural nem akarod tolni 4 fölé (Vagy CEQ Monster akkor mehet natural SA 9ig. a lényeg, hogy semmiképp ne vidd 11-12 fölé bruttóban semmit sem). A First Step neki is jó, szinte mindenkinek. Illetve a Change Direction.
Pass Rushernek vehetsz fel break block% illetve -Blitzre végződőket is mindenből.

VA:
ROLB blitzer
Jump The Snap
Pass Rusher
Fearsome
Football Genius
Sure Tackler
Never Give Up

LOLB (itt mindig van TE cover):
Long Reach
3rd down stopper
Football Genius
Never Give Up
Sure Tackler
Power Tackler

ILB
Sure tackler
Power tackler
Helmet Crash
Never Give Up
Football Genius

Ha mindenáron összevissza dobálnak a rosteren (ami nagy baromság), akkor leginkább utóbbi a jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Combo LB-nek mit javasoltok veteran ability-re + EQ upgradre?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nekem multiban van:
stamina +20 (gyorsasághoz kell, natural 80+ speed embereknél ennyit megér)
vision +50
jumping +50

És ehhez az üres slotra sorban lenne a speed, de az eleve olyan magas, hogy gyakorlatilag alig tudod edzeni. Szal catching, agility stb, ahogy mondod sorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
És akkor kezdetben speedre rakni 80+-ig, addig pedig multizni catching,agility, strentgh, jumping, vision, stamina, confidence, blocking sorrendben és mindig azt kivenni, amelyikre tp-t rakok. Ha jól értem.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Apropó, van egy free player lehetőségem, abból milyet érdemes csinálni? Hogy, milyen taktika alapján érdemes azt "nevelgetni" (mikor mire kell tenni? hogyan kell a pontokat osztani? hogyan osszam a multit? stb.)

Előre is köszönöm!BlitzHawk
Így viszont ez a kérdésem még mindig él. Tudtok ebben nekem segíteni?BlitzHawk
A free player ugyanolyan, mint a nem free player. Csak nem kell érte fizetni flexben ,ha létrehozod vagy boostolod. az EQért kell fizetni. Már amelyik EQ nem BTből megy eleve. Mivel neked van két védőjátékosod, csinálj egy támadót, vagy nemtom, amit akarsz.
Egyedül ami hülyeség, hogy ha már ingyenes, akkor legolcsóbb (100 flex/szint) kasztokból választasz, mint OL+K+P. Azokat inkább fizesd, és legyen ingyenes a drágább. Legdrágább (300 flex/level) a 3 fontos skillpozíció: QB+HB+WR. Nekem például a free egy WR.ulpianus
És a wr-t hogy érdemes "nevelgetni"?BlitzHawk
Sztem háromféle jó WR van. Ha csapat run heavy,akkor power WR. Vagyis 61+ strength és blocking.
Egyébként kell minden csapatba egy Slot WR, ahol a két zöld SA mellé fel kell venni ,a Slot Machine VA-t, és kevesebb speed (natural 78+ is elég, és EQ fele mehet catchingre, a többi ekkor is speed) mellé több cacthing, kell, meg erő.
A többi 4-5 WR mind legyen speedter. Minimum natural 81 speed, elsődleges a catching és agility, másodlagos a jumping, confidence, stamina, strength, és kell később valamennyi blocking mindenképp. A carrying játékostól függ. Kétféle speedster van, klasszikusan a Juke+Spin stbhez kell carrying magasabb.
A possession SA sort is tolhatjuk azonban speedsterrel. Így egy elég jó Go to Guyt kaphatunk. Aki gyors de mindent el is kap. Ellenben nem klasszikusan speedster és pattannak le róla a védők, kevesebb lesz az intsant TD, de összességében több elkapása lesz, több hasznot hoz. Én mindig ezt játszom, de alig játssza más, pedig jó. Szóval itt iss minden EQ speedre megy, csak kell natural 80+ catching, illetve agility, strentgh, jumping, vision 61+, stamina, confidence, blocking 48+, SA sorban a jumping catch+diving catch, esetleg one hand catch. EQban catch %, és az említett 3 SA jöhet szóba leginkább.

confidence azért kell, mert meghatározza a catch esélyt, főleg 3rd down (és clucth) helyzetben, de máskor is kicsit. A stamina pedig a sebességre van jótékony hatással, hiába emeled a speed+agilityt az égbe különben. Ez más gyors posztokra is igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Apropó, van egy free player lehetőségem, abból milyet érdemes csinálni? Hogy, milyen taktika alapján érdemes azt "nevelgetni" (mikor mire kell tenni? hogyan kell a pontokat osztani? hogyan osszam a multit? stb.)

Előre is köszönöm!BlitzHawk
Így viszont ez a kérdésem még mindig él. Tudtok ebben nekem segíteni?BlitzHawk
A free player ugyanolyan, mint a nem free player. Csak nem kell érte fizetni flexben ,ha létrehozod vagy boostolod. az EQért kell fizetni. Már amelyik EQ nem BTből megy eleve. Mivel neked van két védőjátékosod, csinálj egy támadót, vagy nemtom, amit akarsz.
Egyedül ami hülyeség, hogy ha már ingyenes, akkor legolcsóbb (100 flex/szint) kasztokból választasz, mint OL+K+P. Azokat inkább fizesd, és legyen ingyenes a drágább. Legdrágább (300 flex/level) a 3 fontos skillpozíció: QB+HB+WR. Nekem például a free egy WR.ulpianus
És a wr-t hogy érdemes "nevelgetni"?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Apropó, van egy free player lehetőségem, abból milyet érdemes csinálni? Hogy, milyen taktika alapján érdemes azt "nevelgetni" (mikor mire kell tenni? hogyan kell a pontokat osztani? hogyan osszam a multit? stb.)

Előre is köszönöm!BlitzHawk
Így viszont ez a kérdésem még mindig él. Tudtok ebben nekem segíteni?BlitzHawk
A free player ugyanolyan, mint a nem free player. Csak nem kell érte fizetni flexben ,ha létrehozod vagy boostolod. az EQért kell fizetni. Már amelyik EQ nem BTből megy eleve. Mivel neked van két védőjátékosod, csinálj egy támadót, vagy nemtom, amit akarsz.
Egyedül ami hülyeség, hogy ha már ingyenes, akkor legolcsóbb (100 flex/szint) kasztokból választasz, mint OL+K+P. Azokat inkább fizesd, és legyen ingyenes a drágább. Legdrágább (300 flex/level) a 3 fontos skillpozíció: QB+HB+WR. Nekem például a free egy WR.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Apropó, van egy free player lehetőségem, abból milyet érdemes csinálni? Hogy, milyen taktika alapján érdemes azt "nevelgetni" (mikor mire kell tenni? hogyan kell a pontokat osztani? hogyan osszam a multit? stb.)

Előre is köszönöm!BlitzHawk
Így viszont ez a kérdésem még mindig él. Tudtok ebben nekem segíteni?
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Úgy döntöttünk, hogy fel vagy véve a csapatba. A szinthiány miatt egyelőre back up NT posztra (3-4 van), mivel van két jó Nose is a csapatban. Lehet STbe is kell menni, sőt sztem biztos. Majd ott megbeszéljük.
Most roster stop van, de holnap Bruce felvesz. Ő intézi a szerződéseket, pénzügyeket.

A Free playerből meg alkothatsz bármit. Azt is ott megdumáljuk.ulpianus
OKé! Köszönöm!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Úgy döntöttünk, hogy fel vagy véve a csapatba. A szinthiány miatt egyelőre back up NT posztra (3-4 van), mivel van két jó Nose is a csapatban. Lehet STbe is kell menni, sőt sztem biztos. Majd ott megbeszéljük.
Most roster stop van, de holnap Bruce felvesz. Ő intézi a szerződéseket, pénzügyeket.

A Free playerből meg alkothatsz bármit. Azt is ott megdumáljuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ami tuti, hogy egyből venned kell CEQ-t, mert az úgy látom nincsen. Valamint már látom, hogy egy szinttel alattunk vagy, mert gondolom máshogy boostoltál, ami nem probléma, mert egy szint az mintha nem is lenne, főként magasabb szinteken.
De a CEQ az fontos. Igaz drága így elsőre, mert 900 flex, de fixen ad +6 pontot az erőre, amit ha kiszámolsz, elég sok XP-t jelent a legfontosabb tulajdonságra, valamint később 50 flex-ért (32-es szint) rakhatsz fel egyéb növelő dolgokat is.Bruce
Azt hogy tudom megszerezni?BlitzHawk
Equipment - buy new equipment - build custom equipment. Ott kiválasztod a permanent típust, majd megadsz egy nevet, ez mindegy hogy mi. És utána 6 pontot raksz a stregth-re. Ezután van egy SA tree boost lentebb, ott kiválasztod a Run stuffer tree-t és okézod vagy elküld-öd. Ez 900 flex pontba fog kerülni.Bruce
Na akkor ha visszaérek Bp.-re ezt megejtem.

Apropó, van egy free player lehetőségem, abból milyet érdemes csinálni? Hogy, milyen taktika alapján érdemes azt "nevelgetni" (mikor mire kell tenni? hogyan kell a pontokat osztani? hogyan osszam a multit? stb.)

Előre is köszönöm!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ami tuti, hogy egyből venned kell CEQ-t, mert az úgy látom nincsen. Valamint már látom, hogy egy szinttel alattunk vagy, mert gondolom máshogy boostoltál, ami nem probléma, mert egy szint az mintha nem is lenne, főként magasabb szinteken.
De a CEQ az fontos. Igaz drága így elsőre, mert 900 flex, de fixen ad +6 pontot az erőre, amit ha kiszámolsz, elég sok XP-t jelent a legfontosabb tulajdonságra, valamint később 50 flex-ért (32-es szint) rakhatsz fel egyéb növelő dolgokat is.Bruce
Azt hogy tudom megszerezni?BlitzHawk
Equipment - buy new equipment - build custom equipment. Ott kiválasztod a permanent típust, majd megadsz egy nevet, ez mindegy hogy mi. És utána 6 pontot raksz a stregth-re. Ezután van egy SA tree boost lentebb, ott kiválasztod a Run stuffer tree-t és okézod vagy elküld-öd. Ez 900 flex pontba fog kerülni.
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ami tuti, hogy egyből venned kell CEQ-t, mert az úgy látom nincsen. Valamint már látom, hogy egy szinttel alattunk vagy, mert gondolom máshogy boostoltál, ami nem probléma, mert egy szint az mintha nem is lenne, főként magasabb szinteken.
De a CEQ az fontos. Igaz drága így elsőre, mert 900 flex, de fixen ad +6 pontot az erőre, amit ha kiszámolsz, elég sok XP-t jelent a legfontosabb tulajdonságra, valamint később 50 flex-ért (32-es szint) rakhatsz fel egyéb növelő dolgokat is.Bruce
Azt hogy tudom megszerezni?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ami tuti, hogy egyből venned kell CEQ-t, mert az úgy látom nincsen. Valamint már látom, hogy egy szinttel alattunk vagy, mert gondolom máshogy boostoltál, ami nem probléma, mert egy szint az mintha nem is lenne, főként magasabb szinteken.
De a CEQ az fontos. Igaz drága így elsőre, mert 900 flex, de fixen ad +6 pontot az erőre, amit ha kiszámolsz, elég sok XP-t jelent a legfontosabb tulajdonságra, valamint később 50 flex-ért (32-es szint) rakhatsz fel egyéb növelő dolgokat is.
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Hát ha legközelebb újra kezditek, akkor szóljatok és én is betársulnék, ha lesz még hely.BlitzHawk
Tedd be ide az accod/playád linkjét (karakter legyen everyone can view jobb oldalt). És először is megnézem az embered.

De egyvalamit tisztázzunk. Itt nincs duma, hogy "nincs pénzem srácok." Boostolni kell minden egyes szinten pontosan akkor amikor Bruce azt mondja, aki ezért felelős. És kiválóan csinálja. Nem összevissza, meg amikor kedved van. És végig kell csinálni. Egy csapat olyan 10 szezont tol le. Meg esetleg egy-két bónuszt, ha úgy döntünk együtt.
Mert ha mi 53 játékosra pénzt költünk (nekem kábé évi 3ezer forint lehet ami nagyon kevés), akkor egy emberért nem akarunk hátrányba kerülni.
Karakterfejlesztés nem kötelező úgy ahogy én mondom. De a végén mindenki úgyis azt teszi, mert beválik. Nem vagyok szuper ász, de tudom miről beszélek. Mi ugyanis régóta játszunk (2008). Én második szezontól asszem, (most van 33. vége).

Lehet ott fogok írni neked, csak mondom, hogy figyeld. Néha egyszerűbb.ulpianus
Ezek a feltételek érthetőek és elfogadhatóak. Persze iránymutatást ha bekerülök akkor majd kérnék, hogy belerázódjak.

 goallineblitz.com/game/player.pl?player_id=4391817
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Fasza a dolog, néhány szezonon keresztül én is toltam velük 😊tenorx
És milyen jó emberekkel! Na igen, a régi szép idők. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Hát ha legközelebb újra kezditek, akkor szóljatok és én is betársulnék, ha lesz még hely.BlitzHawk
Tedd be ide az accod/playád linkjét (karakter legyen everyone can view jobb oldalt). És először is megnézem az embered.

De egyvalamit tisztázzunk. Itt nincs duma, hogy "nincs pénzem srácok." Boostolni kell minden egyes szinten pontosan akkor amikor Bruce azt mondja, aki ezért felelős. És kiválóan csinálja. Nem összevissza, meg amikor kedved van. És végig kell csinálni. Egy csapat olyan 10 szezont tol le. Meg esetleg egy-két bónuszt, ha úgy döntünk együtt.
Mert ha mi 53 játékosra pénzt költünk (nekem kábé évi 3ezer forint lehet ami nagyon kevés), akkor egy emberért nem akarunk hátrányba kerülni.
Karakterfejlesztés nem kötelező úgy ahogy én mondom. De a végén mindenki úgyis azt teszi, mert beválik. Nem vagyok szuper ász, de tudom miről beszélek. Mi ugyanis régóta játszunk (2008). Én második szezontól asszem, (most van 33. vége).

Lehet ott fogok írni neked, csak mondom, hogy figyeld. Néha egyszerűbb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fasza a dolog, néhány szezonon keresztül én is toltam velük 😊
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Idén szabad ügynökké válik a 80d+ old NT játékosom. Nem tudtok olyan csapatokat, akiket érdekelne?BlitzHawk
Mi nem így játszunk. Van egy csapatunk somossal, Bruce, Justi, én, és aztán senki se ki se be. Kötelező boost van, fix csapat, fix taktika, specialista játékosok. De tudod előre, hogy te vagy a kezdő ROLB, mint Justi akkor az is leszel örökké. Nem kell aggódnod semmin. És sikeres a csapat a legjobbak ellen is. Egyéni díjak szokott posztokon elérhetők. De mindenki kap ilyen prémium posztot. Viszont muszáj back upot is hozni 50-50%ban. Illetve 3-6 STert mindenképp ki kell állítanunk.
De onnantól level 1től level 79ig 8és amíg bírják) mindenki egy szinten van másodpercre. Egységes szintlépés, egységes boost, egységes fejlesztések. Megbeszélt EQ vásárlás.

Ugyanis nekem mániám, hogy igazán komoly ligában ma már a GLBben nem tudsz sikeres lenni csak professzionálisan tervezett játékosokkal. Úgy értem, ha mind az. És ez is akkor működik, ha mindenki előre tudja, milyen játékost vár el tőle a DC illetve OC. PONTOSAN milyet. Ehhez persze nem árt egy felkészült edző. Attól még muszáj fejleszteni ,de ami 3-4 man alapú, az az is marad. És ha nekem a TE cover az LOLB dolga, akkor 80%ban az is marad, és emberező LOLB kell. És így tovább.

Szóval mi innen bowl.huról akiket ismerek profik közül már csak kzolt nem vettük be, mert ő más utakat jár. Talán írj neki. Vagy a piacra (market) tedd ki az embered. Előtte mindenképpen nyisd meg a karaktert ,hogy lássák is a tulajok.ulpianus
Hát ha legközelebb újra kezditek, akkor szóljatok és én is betársulnék, ha lesz még hely.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Idén szabad ügynökké válik a 80d+ old NT játékosom. Nem tudtok olyan csapatokat, akiket érdekelne?BlitzHawk
Mi nem így játszunk. Van egy csapatunk somossal, Bruce, Justi, én, és aztán senki se ki se be. Kötelező boost van, fix csapat, fix taktika, specialista játékosok. De tudod előre, hogy te vagy a kezdő ROLB, mint Justi akkor az is leszel örökké. Nem kell aggódnod semmin. És sikeres a csapat a legjobbak ellen is. Egyéni díjak szokott posztokon elérhetők. De mindenki kap ilyen prémium posztot. Viszont muszáj back upot is hozni 50-50%ban. Illetve 3-6 STert mindenképp ki kell állítanunk.
De onnantól level 1től level 79ig 8és amíg bírják) mindenki egy szinten van másodpercre. Egységes szintlépés, egységes boost, egységes fejlesztések. Megbeszélt EQ vásárlás.

Ugyanis nekem mániám, hogy igazán komoly ligában ma már a GLBben nem tudsz sikeres lenni csak professzionálisan tervezett játékosokkal. Úgy értem, ha mind az. És ez is akkor működik, ha mindenki előre tudja, milyen játékost vár el tőle a DC illetve OC. PONTOSAN milyet. Ehhez persze nem árt egy felkészült edző. Attól még muszáj fejleszteni ,de ami 3-4 man alapú, az az is marad. És ha nekem a TE cover az LOLB dolga, akkor 80%ban az is marad, és emberező LOLB kell. És így tovább.

Szóval mi innen bowl.huról akiket ismerek profik közül már csak kzolt nem vettük be, mert ő más utakat jár. Talán írj neki. Vagy a piacra (market) tedd ki az embered. Előtte mindenképpen nyisd meg a karaktert ,hogy lássák is a tulajok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Idén szabad ügynökké válik a 80d+ old NT játékosom. Nem tudtok olyan csapatokat, akiket érdekelne?