Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Ma lenne 60 éves! Isten nyugosztalja, emléke örökké élni fog!! Ayerton Senna minden idők legnagyobb autósport fenoménja!!! 🏁
nagir
Tegnap vagy mikor meg pont meghalt valami egész szemrevaló kis motorversenyző csajszi a róla elnevezett pályán

Senna, csórikám...
slowmotion
Ha randa lett volna kevésbé gyászos lenne a történet?
FLZOLI
mindenképpen. így esztétikai kár is érte a világot.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ma lenne 60 éves! Isten nyugosztalja, emléke örökké élni fog!! Ayerton Senna minden idők legnagyobb autósport fenoménja!!! 🏁
nagir
Tegnap vagy mikor meg pont meghalt valami egész szemrevaló kis motorversenyző csajszi a róla elnevezett pályán

Senna, csórikám...
slowmotion
Ha randa lett volna kevésbé gyászos lenne a történet?

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Ma lenne 60 éves! Isten nyugosztalja, emléke örökké élni fog!! Ayerton Senna minden idők legnagyobb autósport fenoménja!!! 🏁
nagir
Tegnap vagy mikor meg pont meghalt valami egész szemrevaló kis motorversenyző csajszi a róla elnevezett pályán

Senna, csórikám...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Ma lenne 60 éves! Isten nyugosztalja, emléke örökké élni fog!! Ayerton Senna minden idők legnagyobb autósport fenoménja!!! 🏁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
shawnka
 hu.motorsport.com/esports/news/verstappen-soha-nem-jatszik-az-f1-2019-cel-igy-nem-vesz-reszt-a-bajnoksagban/4771481/

Max nem indul, de a Ferrari is már bejelentette, hogy Vettel és Leclerc sem lesz. Nem lesz ez így nagy show. Meglepne ha Norrison kívül lenne bárki más a mezőnyből.

A mai The Racen nagyobb sztárok lesznek, pl. Verstappen, Montoya+a fia, Hulkenberg, Piquet Jr. stb stb.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀
shawnka
NASCAR-ban is lesz, a Fox Sports 1 pedig közvetíti is, a két "alap" kommentátorral, Mike Joyjal és Jeff Gordonnal. Igaz, ott invitational alapon megy, előfutamokkal, mindennel. Elliottal, Byronnal, Larsonnal, Earnhardt Jr.-ral, Busch tesókkal, Hamlinnel pl.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
shawnka
Azért ha ezt megcsinálják, újra beleszeretek az f1-be, mert zseniális húzás lenne
r.baggio
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
shawnka
Azért ha ezt megcsinálják, újra beleszeretek az f1-be, mert zseniális húzás lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
shawnka
Ha egyelő kocsikat kapnak, ciki lesz, ha Hamilton folyton a vert mezőnyben végez. 😊
iktriad
le merném fogadni, hogy Hamilton egyike lesz azoknak, akik nem fognak ebben résztvenni végül 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
shawnka
Ha egyelő kocsikat kapnak, ciki lesz, ha Hamilton folyton a vert mezőnyben végez. 😊
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
F1 esport series, a tervek szerint az összes versenyzővel 😀

Gondolom egyenlő autókat fognak kapni, kurvakíváncsi vagyok, hogy így kik lesznek az élmezőnyben. Norrisban és Verstappenben biztos vagyok.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Ez kész. 😂😂😂
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kicsit off:
Rally Legenden volt már valaki? Megéri?

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ennek itt a helye 😀

 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-ennel-jobb-versenyt-ma-mar-nem-lat-lehet-honapokig-sem-2753245

több mint 4 éve
dawyd728 3 704
 twitter.com/MotoGP/status/1238475533429678081?s=19
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve, természetesen mindhárom sorozatnál.
Mikey
Hát jó lenne ha vmi csoda folytán legalább indy futamot lehetne nézni a hétvégén.
roberto23
Tölts le valami régebbit, törölték.
Mikey
Faszom. Szopás ez a vírus...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve, természetesen mindhárom sorozatnál.
Mikey
Hát jó lenne ha vmi csoda folytán legalább indy futamot lehetne nézni a hétvégén.
roberto23
Tölts le valami régebbit, törölték.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve, természetesen mindhárom sorozatnál.
Mikey
Hát jó lenne ha vmi csoda folytán legalább indy futamot lehetne nézni a hétvégén.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.
roberto23
A mai programot törölték, egyelőre ennyi.

Közben a NASCAR atlantai versenyhétvégéje is törölve elhalasztva, természetesen mindhárom sorozatnál.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
NB2
Lesz indy futam?

Azt hittem az is offos.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Maka lesz a szpíker vasárnap az Indy futamán a galaxy4-en.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Futam törölve. Úgy nyárig kb annyi az f1-nek.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Seb és Kimi elrepültek Ausztráliából.

Baumgartner Zsóti közben összetörte a kétüléses Minardit showcase vezetésen.
Az FIA még nem lépett semmit, Wéber szerint lesz mindjárt szabadedzés.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Állítólag a kövi 4 NASCAR Cup Series versenyt is elhalasztják. A Homesteadit biztosan, azt bejelentette a pálya üzemeltetője.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-pozitiv-koronateszt-nem-indul-a-mclaren-melbourne-ben-2752565