NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gasly 2, Sainz 3, oké.

Räikkönen (egyelőre) 5. helyének meg úgy örülök mintha nyert volna.

Jó felvezetése volt ez Homesteadnek. Gooo Denny!!
Mikey
nagy kár, hogy beragadt Sainz mögé az öreg. Ha HAM-ot büntetik, akkor az a meccs a dobogóért ment :/

több mint 4 éve
csipkelli 3 272
Mennyire gyűlölöm ezt a sutyerak Hamit.
Albon végre dobogón lehetne.
Vettel LeClercre meg nem tudok mit mondani...
Toca
A sutyerák már az interjú alatt elismeri, hogy ő volt a fasz, és elnézést kér. Majdnem így csinálja mindenki. Bünti lesz, jogosan.
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Grat Rubens....nyald a s*ggét Hamiltonnak. Gasly az le van sz*rva igaz egy TR-rel megszerezte élete első dobogóját.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Gasly 2, Sainz 3, oké.

Räikkönen (egyelőre) 5. helyének meg úgy örülök mintha nyert volna.

Jó felvezetése volt ez Homesteadnek. Gooo Denny!!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az lenen a legjobb már ha visszavonulna a buzija.
Megugorna egy kicsit a nézettség szerintem.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Mennyire gyűlölöm ezt a sutyerak Hamit.
Albon végre dobogón lehetne.
Vettel LeClercre meg nem tudok mit mondani...
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Ezért ha nem büntetik Hamilton-t mondjon le mindenki... Ugyan az történt mint a futam elején Ricciardo-Magnussen között. Kár hogy valószínűleg csak utólag kapja meg a dobogót a McLaren, jó lett volna látni újra őket.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamilton drukker vagyok de büntessék hogy Sainz dobogós legyen. És Gasly Toro Rossoval 2. 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
McLaren dobogó gyerünk!!! 😀
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Vettelt amúgy az idei éve és megmozdulásai miatt simán kibasznám, ha a Ferrari főnöke lennék. Saját csapattársára ráhúzza az autót az egyenesben, hülye ideggyenge gyökér.

Mondjuk köszi neki, mert Räikkönen így idei legjobb 6. helyen van.
több mint 4 éve
csipkelli 3 272
Hamilton kerékcserét valamelyik Ferrari stratéga találta ki? 😀
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Most fújják le, 3-as Honda dobogó. 😮
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ferrari! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
LOOOOOOOL FERRARI 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szegény Zarco ma mekkorát kapott te szent ég amúgy. Nem baj jövőre mehetne Repsolba 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Hát azért kismaq nagyon behúzta a kéziféket a szezon végén😊
Binder 3 pontra volt végülis tőle...

Gp sajna a szokásos dögunalom. Ha igaz, hogy Cru is visszavonul lesz moci Zarconak és kismaqnak is! Megjegyzem Rossi is visszavonulhatna, totál gáz volt amit összeszerencsétlenkedett...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mondjuk tök jó hogy elszóltam magam amúgy, Iannone nem bírta ki a végéig 😀 😀

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát kb. summázta ezt az évet ez a verseny. Jövőre hátha ujra izgalmas VB lesz.
Cowboykarcsi90
Annyira nem erzem sajnos hogy itt barki is megfogna ezt a tokosgyereket egy jo par evig meg.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát kb. summázta ezt az évet ez a verseny. Jövőre hátha ujra izgalmas VB lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.
Coolearie
Nem kell kapkodni, mondjuk a feszülés az megvolt.

Arról beszélek, hogy csütörtökön bejelentették hogy Lorenzo visszavonul, rögtön hirbe is hozták vele a kisebbik Marquezt, hogy megy a tesó mellé. Erre látványosan a szezonja leggyengébb versenyét futja. Ez a srác totál szétesik fejben, csak a lehetőségtől is, hogy a bátyjával kell egy csapatban lennie.
Cowboykarcsi90
Jaaaa bocs akkor félreértettem.
Hát akármennyire Marquez tesó szerintem akkora vonzása a nagyobbiknak sincsen a Repsol Hondával szemben hogy Alex egyből a topmotorra üljön. Szerintem egy Satellit motorra fog ráülni, ott meg lesz hely bőven. Abraham, Syahrin emberekkel én abszolút nem számolnék jövőre már, bár kitudja mennyire fixek már a helyek. Aprilia szépen lassan megtalálja azt a formát amivel biztosan pontokat érő helyeket csípnek el, ez nekem hatalmas pozitívum. Jó csapat, pont olyan versenyzőkkel akik beleillenek a scheme(?)-be. Kallio meg kb ezen a x versenyein amit töltött idén számomra viszonylag meggyőző.

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.
Coolearie
Nem kell kapkodni, mondjuk a feszülés az megvolt.

Arról beszélek, hogy csütörtökön bejelentették hogy Lorenzo visszavonul, rögtön hirbe is hozták vele a kisebbik Marquezt, hogy megy a tesó mellé. Erre látványosan a szezonja leggyengébb versenyét futja. Ez a srác totál szétesik fejben, csak a lehetőségtől is, hogy a bátyjával kell egy csapatban lennie.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...
Cowboykarcsi90
Hova kapkodjon, feszüljön? Megnyerte már, utolsó futam, itt már nincs miért erőlködniük.
Kíváncsi vagyok a GPre lesz e valami extra esetleg vagy mindenki úgyvan vele hogy heló szünet summer izé.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
 index.hu/sport/motorsport/2019/11/16/wayne_rainey_yamaha_vilagbajnok_misano_schwantz/

ha nem esik el, akkor Doohan sem jutott volna el öt címig
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder győzelem, nagyon helyes, birom a dél-afrikait.

Marquez meg hihetetlen ideggyenge. Mint egy szűz kamaszfiú, aki már attól gatyába élvez, hogy esélye lehet egy bomoba nőt megdugni...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azért szar hogy a pezsgőzés elmarad Moto3ban 😀
Vagy Migno helyébe lehúznám mindhárom Proseccot😂

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz