Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
14 órája
Akkor ez most egy valóban 2 éves szerződés, vagy a sokat emlegetett 1+1?
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
1 napja
Magnussen remélem kap lehetöséget, szépen csinálta 😄
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 napja
így messziről bombázzák majd ki a hátulról jövők az előttük lévőket 😊
1 napja
Fontos szabálymódosításokról döntött a MotoGP-ben a Grand Prix Commission, nagyrészt az ijesztő barcelonai balesetek hatására:- Már a most hétvégi Holland TT-től kezdve betiltják az első magasságállító rendszereket a motorokon, amelyek a startoknál ültették össze a motor elejét a jobb kigyorsítás érdekében. Ezeket az eszközöket a 2027-es nagy szabályváltozásokkal amúgy is betiltották volna, de most előrehozták már Assenre, elsődlegesen a rajtok biztonságosabbá tétele érdekében. Nagyon itt volt már az ideje ennek, bármennyire is jó bármilyen technikai nyalánkságot látni a MotoGP-ben, feleslegesen tette olykor veszélyessé a helyzeteket (főként azzal, ha a féktávra érve nem oldott ki a rendszer…).
- Távolabb kerülnek egymástól a rajthelyek: az eddigi 3 helyett 4 méter választja el majd egymástól a versenyzőket, ezzel együtt pedig a rajtsorok is távolabb kerülnek egymástól, 9 helyett 12 méter lesz közöttük. Azaz továbbra is három versenyző indul majd egy sorból, csak messzebb lesznek egymástól, szintén a biztonságot szolgálva. Ez a módosítás Assenben még nem, hanem csak azt követően, a sachsenringi Német Nagydíjon lép életbe.
- Végül egy 2028-tól érvényes módosítás, ami igazából csak formalitás: egyetlen gyártó sem rendelkezhet hatnál több motorral a rajtrácson, magyarán maximum két szatellit partnercsapattal rendelkezhetnek (amennyiben öt gyártó van jelen a mezőnyben, de a friss megállapodás értelmében ez 2031-ig elvileg így marad). Ez most is így van, egyetlen gyártónak sincs ennél több motorja, de 2028-tól szabályba is foglalják.
Poloska vagyok.
1 napja
Nem semmi futam volt ezen a különleges helyszínen, Heim óriásit ment, saját jogán hatalmasat előzve végén megérdemelt első siker!
1 napja
Hamar elérkezett a Heim Time a Cup Seriesben.Korszakos zseni, mindannyian tudjuk, de nem vártam, hogy már idén nyerni fog.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
Szép volt Heim!!!A győztes előzés.
COREY HEIM TO THE LEAD! pic.twitter.com/gD61uao21u
— NASCAR (@NASCAR) June 22, 2026
Szerkesztette: iktriad
2 napja
Reddicknek defektje van. Corey Heim kezében a futamgyőzelem.
2 napja
Reddick vagy Corey Heim nyeri San Diegot! A 67-es autó sose nyert még versenyt a Nascar történetében. Most ez Heimnak összejöhet!
2 napja
Az ilyen part time driver kiüti a full time drivert nagyon utálom (K-Mag vs Gragson is idetartozik, de most arra gondolok mikor Heim kiütötte Hocevart a második helyről).
2 napja
Zilischnél nincs pechesebb a Cup Seriesben idén.Végre egy road course, amit nem SvG nyer, éljen.
És még Larson is megúszta. 🤌
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
Javítva, inkább Austin Hill miatt volt ez a baleset.A Trackhouse powerhouse csapat lenne, ha mondjuk a pályák egyharmada épített lenne.És SVG kiszedi Zilichet és Austin Hillt...
Jelenleg
1. Zilich
4. Chastain
5. SVG
iktriad
iktriad
Szerkesztette: iktriad
2 napja
A Trackhouse powerhouse csapat lenne, ha mondjuk a pályák egyharmada épített lenne.És SVG kiszedi Zilichet és Austin Hillt...
Jelenleg
1. Zilich
4. Chastain
5. SVG
iktriad
2 napja
A Trackhouse powerhouse csapat lenne, ha mondjuk a pályák egyharmada épített lenne.Jelenleg
1. Zilich
4. Chastain
5. SVG
2 napja
Na gyüjjön Diego.Shawnka san diegói hatórásnak hívta. 😀
Mikey
2 napja
Na gyüjjön Diego.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
Ejj csóri Armstrong három körrel a vége előtt füstölt el
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
Bell elindul a mai versenyen, de az első cautionnél Crews váltja majd.Tudom hogy így van ezer éve, de nem engedném az ilyet.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
PALOU SPEEDING, WTFŐ is emberből van, legalább megtudtuk.
zacknorb
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
PALOU SPEEDING, WTFés geci ezzel is makkolt xdd
zacknorb
Poloska vagyok.
2 napja
Szerintem is szarban a haza Bezzecchiéknel. Ez most megint a 2025-ös MM. Az utolsó öt körben, a kopott gumikon egyszerűen ezt nem tudja utána csinálni senki. Addig meg kivár.
Három vagy négy fordulóval ezelőtt 100 pont felett volt a hátránya, most 40. Nem ember az ember.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!