Délután 2 és 5 között karbantartás miatt a fórum nem lesz mindig elérhető, köszi a türelmet!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

3 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 050 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Russel idegbeteg lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 751 — LIGHTS OUT!
Russellnek csókolom

3 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 751 — LIGHTS OUT!
Na akkor egy Hamilton lerajtolás és Win?
Eazzy
Nagy eséllyel az lesz.... Kap a feka egy ajándék wint
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Te kapsz mindjárt egy fekát ajándékba.

3 napja
Mr.Breaker 1 948
Ebből már szerintem nem lesz futam... Csak mi alapján hirdetnek majd végeredményt, főleg ennyi büntetés és vizsgálat után.
Vagy jól van az úgy? Kirakják a bóját és kerüljék ki a kátyúkat? 😅
3 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 85 693 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyilvan Leclerc esik ki emiatt.. Orulok hogy jachtokbol kitudjak rakni a Louis Vuitton logot aszfalt meg nincs😅
JéBé
Strolli már sz*rt sem ér? 😄
Mr.Breaker
Ha nem a faterja lenne a tulaj, már rég a DTM-ben menne, vagy ott se, szóval szart se ér.
3 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 276 — No one likes us, cause no one like us
A Merci hogy ekkora balfasz amugy Russel tekintetében? Hogy lehet ilyet benézni amikor semmi más dolgod, mint ezeket figyelni???

Don't talk the walk, Walk the talk!
3 napja
Mr.Breaker 1 948
Nyilvan Leclerc esik ki emiatt.. Orulok hogy jachtokbol kitudjak rakni a Louis Vuitton logot aszfalt meg nincs😅
JéBé
Strolli már sz*rt sem ér? 😄
3 napja
JéBé Green Bay Packers 8 098
Nyilvan Leclerc esik ki emiatt.. Orulok hogy jachtokbol kitudjak rakni a Louis Vuitton logot aszfalt meg nincs😅

Szerkesztette: JéBé
3 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 718
Benne van, hogy Russell nullázni fog amúgy.
3 napja
Stez SMU Mustangs 48 784 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoppá, kis kátyú Monacoban. 🤣
Mr.Breaker
Azt meg nalunk panaszkodik mindenki...
Stez
Nehogy azt mond h Monacoban nincs egy kőműves? 🙃
steelwolf
Mondjuk eleg erdekes, hogy ilyen megtortenhet, ezek utan nem buntetik vajon szarra a szervezoket? Meg ha Leclerc tenyleg emiatt esett ki, en a Ferrari helyeben azert kezdenek fesztivalozni.

3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 377 — Kinek mit intézett a kormánya
Pont most néztem Stroll kiesését is, szerintem ez már ott szar volt.

Poloska vagyok.
3 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 276 — No one likes us, cause no one like us
Állítólag Lőrincék aszfaltoztak ott is

Don't talk the walk, Walk the talk!
3 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 932 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hoppá, kis kátyú Monacoban. 🤣
Mr.Breaker
Azt meg nalunk panaszkodik mindenki...
Stez
Nehogy azt mond h Monacoban nincs egy kőműves? 🙃
3 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 718
Lec ha kintmarad most uj gumin lerajtolhatna Kimit 😀 Ha
JéBé
Mármint, ha valakit rávesz, hogy ugyanolyan balfasz legyen mint ő és az újraindulásnál a falba menjen?
3 napja
Stez SMU Mustangs 48 784 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoppá, kis kátyú Monacoban. 🤣
Mr.Breaker
Azt meg nalunk panaszkodik mindenki...

3 napja
Mr.Breaker 1 948
Hoppá, kis kátyú Monacoban. 🤣
3 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 050 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Na akkor egy Hamilton lerajtolás és Win?
Eazzy
Nagy eséllyel az lesz.... Kap a feka egy ajándék wint

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 napja
Stez SMU Mustangs 48 784 — Whoops, looks like something went wrong.
Na mi tortenik? Nem figyeltem az elmult husz percet.

3 napja
Toca Minnesota Vikings 20 680 — Vikings fan
Lec ha kintmarad most uj gumin lerajtolhatna Kimit 😀 Ha
JéBé
Ha Hami all a falba 😀
3 napja
JéBé Green Bay Packers 8 098
Lec ha kintmarad most uj gumin lerajtolhatna Kimit 😀 Ha
3 napja
Mr.Breaker 1 948
Így Russel kapni fog még egy büntit nem? Mert kerékcserénél már viszont kötelező letölteni az 5 mp-t, az már nem opcionális.
3 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 276 — No one likes us, cause no one like us
Na akkor egy Hamilton lerajtolás és Win?

Don't talk the walk, Walk the talk!
3 napja
Mr.Breaker 1 948
Masi visszajött, hogy beintik erre a pirosat? 🤣🤣 Kell az izgalom a végére
3 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 932 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kanada ota nem birjak megcsinalni azt a kurva feket.
JéBé
De csapatvezetés miért nyalja a feka seggét
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mégiscsak 7x VB.
Brand, meg ott egy Kim is 🙂
3 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 050 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Russel nem töltötte rendesen a büntit..... Beszarás

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018