Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Néhány helyen elkezdtek olyanok lejönni hogy elmarad a qatari gp a korona vírus miatt. Egyelőre semmi hivatalos, szóval nagyon remélem csak valami clickbait faszság...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
SBK első hétvégéje nem volt rossz. Három remek futam, három különböző győztessel. Redding is szépen debütált, Lowes vezeti most az összetettet, erre se gondoltak volna sokan szerintem 😊

Jövőhéten meg MotoGP!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/Carlossainz55/status/1233825376301977609?s=09

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ne felejtsétek el, tegnap óta elérhető a Drive to Survive 2. évad Netflixen. van Szujó féle magyar szinkron is rajta, akinek szüksége van az ilyesmire.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Logano kintmaradt és behúzta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát az első tesztkor alapján Hamilton már feltavnal bajnok lesz... A Ferrari tévúton, a Red Bull talán szezon közben belelendül, a Pink Merci pedig agyonüti a többieket hátul, csak hogy ott se legyen túl sok izgalom....

Na majd a Williams-Haas criple fight 😊

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A suzuki sepang után quatarban is remekkel eddig. Tegnap konkrétan övék volt az 1-2, Rins-Mir felállásban.

Persze szinte minden évben van egy a teszteken jol szereplő, majd a szezonban tejesen eltűnő csapat/motoros, de nagyon sokat dobna a bajnokságon egy futamgyőzelmekért harcoló suzukis.

| Azt meg csak spoilerbe, hogy Marquez meg ugyan úgy szenved mint Sepangba. Nem világos hogy ez mennyire van a válla és menyire a motor miatt, de akkor is. |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Igen ez az amit mi nem tudhatunk, hogy Marquezt egyébként érdekli e ez az oldala a dolognak, hogy így mindig lesz egy réteg, aki majd azt mondja “csak” egy motorral tudott nyerni. Lehet ez őt teljesen hidegen hagyja, annál a csapatnál van, aki a legjobb csomagot/lehetőséget biztosítja számára a győzelmehez. Meg persze jol is érzi magát velük, nyilván ez is fontos.

Kiderül. Azt mondjuk sosem lehet tudni, mikor jön egy összezörrenés egy motoros meg a csapata közt, főleg ha ekkora egók ütköznek. 2010 előtt pl. ki gondolta volna, hogy Rossi és a Yamaha összerugják a port és ott hagyja őket az olaszokért?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Mondjuk azert én kívancsi leszek tényleg ki is tölti e ezt a szerződést végig. 2024ben a tizenkettedik szezonja lenne a csapattal, egy huzamban. Azért az baromi sok.
Cowboykarcsi90
Szerintem ki. Top csapat, Top ridere. Miért is akarna váltani? Nem tudom elképzelni Ducatis, vagy Yamahás színekben. De aztán lehet rácáfol..
Coolearie
Rossi a csúcson pont azért hagyta ott a Repsolt, mert azzal a géppel nem volt kihívás nyerni. Marquezben nem tudom meg fog-e ez fogalmazódni.
empty taxi
Amíg kinyalják a seggét és még tesókát is engedik motorozni nem fog.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk azert én kívancsi leszek tényleg ki is tölti e ezt a szerződést végig. 2024ben a tizenkettedik szezonja lenne a csapattal, egy huzamban. Azért az baromi sok.
Cowboykarcsi90
Szerintem ki. Top csapat, Top ridere. Miért is akarna váltani? Nem tudom elképzelni Ducatis, vagy Yamahás színekben. De aztán lehet rácáfol..
Coolearie
Rossi a csúcson pont azért hagyta ott a Repsolt, mert azzal a géppel nem volt kihívás nyerni. Marquezben nem tudom meg fog-e ez fogalmazódni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mondjuk azert én kívancsi leszek tényleg ki is tölti e ezt a szerződést végig. 2024ben a tizenkettedik szezonja lenne a csapattal, egy huzamban. Azért az baromi sok.
Cowboykarcsi90
Szerintem ki. Top csapat, Top ridere. Miért is akarna váltani? Nem tudom elképzelni Ducatis, vagy Yamahás színekben. De aztán lehet rácáfol..

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mondjuk azert én kívancsi leszek tényleg ki is tölti e ezt a szerződést végig. 2024ben a tizenkettedik szezonja lenne a csapattal, egy huzamban. Azért az baromi sok.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
MM 2024-ig Honda...
GP-ben sem sok szabad hely van...
NB2
Sajnos, vagy nem sajnos, egy darabig biztos fix a bajnokság kimenetele ilyen szempontból. 😀

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Chastain helyettesíti Las Vegasban Newmant. 😊 Minden rosszban van valami jó, Ross megérdemli, hogy versenyképesebb autót vezethessen Cup szinten is.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
MM 2024-ig Honda...
GP-ben sem sok szabad hely van...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Na, Newman már sétálgat is a kórházban, az RFR oldala képet is tett ki, amin a lányaival mosolyog, szuper. Kemény ember. 🙏
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Bíztató, hogy az FW43 màr gyorsabb, mint a tavalyi gép az időmérőn.
Mondjuk nem nagy kihívàs. 😁😁
Meglàtjuk mire lesz jó a Williams Colgate. 😏

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Uhh az a KTM livery de baszóóóóóó. Wáááá

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Súlyos, de NEM életveszélyes Newman állapota. Nagyon csúnya volt, ahogy beleszállt elkerülhetetlenül LaJoie. Gyógyulj meg hamar Ryan! 🙏

---

3-time and back-to-back Daytona 500 champions baby!!! Így már, hogy tudom Newman nincs életveszélyben, merek (visszafogottan) örülni. Most értem a verseny végére, hát könnybe lábadtak a szemeim.

Szerkesztette: Mikey
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Eddig nem néztem NASCAR-t. Hiba volt 😊
Remélhetőleg Ryan Newman is jól van

Newmant kórházba szállították. Egy Penske csapattag azt mondta hogy “he is awake”.
Nem szoktam sokszor imádkozni, de ez az a pillanat🙏🏻

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
valaki tud lécci Daytona 500-hoz YT streamet.
Előre is köszi 😊
Heisman Trophy
twitchen írd be a keresőbe, hogy Nascar

és az első találat 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki tud lécci Daytona 500-hoz YT streamet.
Előre is köszi 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 www.youtube.com/watch?v=xcf8o4hCtSA&t=0s

HYPE!!
Raven17
bold prediction: ez jobban oda fog baszni, mint az első évad (azt is imádtam)
nagyon örülök neki, hogy ebben lesz Ferrari és Mercedes is, egy Hamilton jellegű karakter nagyon jót fog tenni narratív szempontból a sztorinak. a Ferrari sztorira nagyon kíváncsi leszek, hogy Vettel hogy élte meg a tavalyi évet.

és ahogy elnézem visszahozzák fókuszba a tavalyi évad fő arcait is: Steiner, Horner, Ricciardo, a Haasos szerencsétlenek. áh, kurvajó lesz 😀
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


HYPE!!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Come ooonnn, 3:40-kor kelnem kell, ne baszakodjon már az eső.