Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Estrada dobott egy gemet a Royals ellen, komoly volt, ahogy dominálta a Royals lineupot. Mondjuk valszeg csak szépségtapasz, mert nehéz elképzelni, hogy az utolsó kettőt elhozzák a K-ből.

A Mets meg leiskolázta a Cubst, semmi esélyt nem adtak, jó látni, hogy legalább az NL-ben még mindig a pitching+defense a nyerő recept 😊
Jakehomer
El kell ismerni, bőven megvertek ebben a 2 kategóriában, megérdemelten jutottak tovább! A két csapatot nézve az 1-1 kimagasló teljesítményt leszámítva (Murphy, Schwarber) a Mets azt hozta amit tud, a Cubs viszont simán alul teljesített. Igaz a Cardinals ellen meg inkább felül. Ebben ennyi volt, így igazságos. Jó kis szezon volt, végre átélhettem milyen mikor a kedvenc csapatod a Playoffban nyer 😊

Már csak a Kansas továbbjutásáért szurkolok, és utána úgy nézhetem a World Seriest, hogy a 2. és 3. általam legkedveltebb csapat közül tökmindegy ki nyer, örülni fogok neki 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
közben don mattingly kirúgva (suprise mothafucka)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Oh boy 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Estrada dobott egy gemet a Royals ellen, komoly volt, ahogy dominálta a Royals lineupot. Mondjuk valszeg csak szépségtapasz, mert nehéz elképzelni, hogy az utolsó kettőt elhozzák a K-ből.

A Mets meg leiskolázta a Cubst, semmi esélyt nem adtak, jó látni, hogy legalább az NL-ben még mindig a pitching+defense a nyerő recept 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Strikeoutnál winning run? Az se semmi. Érik a Royals - Mets.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Murphy hihetetlen, 5 meccses hr streak a playoffban.
Kezd felértékelődni a Dodgers szoros kiesése 😊

Perception is reality.
több mint 8 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
8O
 www.newyorker.com/news/sporting-scene/dusty-and-jimi

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A Jays szurkolók ma a kedvesebbik formájukat hozták. WE WANT CUETO 😊
Kampman
Ezzel még senki nem nyert bajnokságot 😛

Ma Dickey van nagyon csúnyán megrakva.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ehhez a meccshez se volt sok köze a Cubsnak, kedden majd próbálkozhatnak de Grom ellen, hát az se nekik áll.
Jakehomer
Nagyon meglepne ha ezek után a Cubs tovább menne. De ez is szép volt. 4 újonccal a kezdőben senki sem várta. Én kb egy +10 győzelmes szezont tudtam elképzelni ha minden klappol. Bőven jobb az idei szezon mint vártuk.
Shawn84
Persze, óriási bravúr volt ez a menetelés az all star break után, még egy-két év és olyan powerhouse lesz a Cubs ezzel a Rizzo-Bryant-Schwarber-Soler-Russell core-ral, hogy azzal a Cards se fogja tudni tartani a lépést szerintem. Nyilván a rotációt meg kell erősíteni kicsit, különös tekintettel a playoffra, mert az alapszakaszban tulajdonképpen ez a mostani is abszolút jó volt.
Jakehomer
Pénz lesz, kínálat is úgy tudom, és Lester is elég gyenge volt idén. Epstein összerakja ezt az biztos. Már nem kell sok a kirakósból.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
A Jays szurkolók ma a kedvesebbik formájukat hozták. WE WANT CUETO 😊
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
sehol nincs az Astros elleni Cueto. 7 run 3 inning alatt, megint csak pihentek a kanadaiak az első két meccsen.

Szerkesztette: shawnka
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ehhez a meccshez se volt sok köze a Cubsnak, kedden majd próbálkozhatnak de Grom ellen, hát az se nekik áll.
Jakehomer
Nagyon meglepne ha ezek után a Cubs tovább menne. De ez is szép volt. 4 újonccal a kezdőben senki sem várta. Én kb egy +10 győzelmes szezont tudtam elképzelni ha minden klappol. Bőven jobb az idei szezon mint vártuk.
Shawn84
Persze, óriási bravúr volt ez a menetelés az all star break után, még egy-két év és olyan powerhouse lesz a Cubs ezzel a Rizzo-Bryant-Schwarber-Soler-Russell core-ral, hogy azzal a Cards se fogja tudni tartani a lépést szerintem. Nyilván a rotációt meg kell erősíteni kicsit, különös tekintettel a playoffra, mert az alapszakaszban tulajdonképpen ez a mostani is abszolút jó volt.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ehhez a meccshez se volt sok köze a Cubsnak, kedden majd próbálkozhatnak de Grom ellen, hát az se nekik áll.
Jakehomer
Nagyon meglepne ha ezek után a Cubs tovább menne. De ez is szép volt. 4 újonccal a kezdőben senki sem várta. Én kb egy +10 győzelmes szezont tudtam elképzelni ha minden klappol. Bőven jobb az idei szezon mint vártuk.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ehhez a meccshez se volt sok köze a Cubsnak, kedden majd próbálkozhatnak de Grom ellen, hát az se nekik áll.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Murphy's done it again 😊

Arrieta árnyéka önmagának (vagy ez az igazi arca 😛 )

Perception is reality.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
Greinke nem aprózza el. 71 misit a pénztárban hagyni azért nem semmi. Még ha a következő szerződésével simán meg is kapja. Yankees fanok dörzsölik már a tenyerüket?
Shawn84
épp gondolkodtam, hogy rá kellene repülünk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Greinke nem aprózza el. 71 misit a pénztárban hagyni azért nem semmi. Még ha a következő szerződésével simán meg is kapja. Yankees fanok dörzsölik már a tenyerüket?
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Harvey egy hibát leszámítva dominált, kapott run supportot is, meggyőző Mets W. Murphy védekezése az utolsó outnál komoly volt.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Royals ima 😊
Our father who art in our bullpen, Wader be thy name. Your fastball come, they will be done, in Kauffman as it was in Houston. Give us this day your daily 1-2-3, and forgive them for their bad calls, as we have forgiven Cueto. And lead us not into an early off-season, but deliver us to the World Series.

Perception is reality.
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hát a Blue Jays erre a 7. inningre nem fog boldogan visszaemlékezni 😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Price hat domináns inning után bajban, 3 single egymás után, és még nincs out. Kezd érdekes lenni.

Az első hit inkább error volt, Price utána nem volt ugyanaz, megfordította a Royals 0-3-ról, atom csapat.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az első meccsért lehet hibáztatni, de amúgy nem tudom, hogy Mattingly mit csinálhatott volna nagyon másképp, hogy ne így alakuljon. Ki tudja, ha nincs az a bázislopás a séta után, ahol nem figyeltek az infielderek, simán lehet, hogy nincs fordítás, és akkor Mattingly is sokkal jobb menedzser lenne...

Tippek a két ligadöntőre? Az AL-ben egyik csapat se volt rettenetesen meggyőző, de a Royals komplettebb gárdának tűnik, illetve a Blue Jays esélyeit döntően befolyásolja majd Price játéka, ha ő továbbra is gyengélkedik, akkor nem látom, hogy jutnának át a KC-n.

A Mets-Cubs pfff totál crapshoot, a Mets pitching jobb, emiatt kicsit inkább feléjük hajlok, de ez a playoff eddig sokkal inkább a támadósorokról szólt, ott meg nagy előnyben van a Cubs, lehet söprés, lehet game 7, fogalmam sincs.
Jakehomer
A Cardsé is jobb volt, és csúnya lett. Az a durva, hogy a Cubs a kedvenc csapatom, a Mets a 2. és a Royals a 3. Nem rossz ez a Po eddig nekem 😊 Hozzáteszem mióta(2006) baseballt nézek olyan sok sikerélmény nem adatott eddig. Kivéve a tavalyit. Az biztos, hogy ha a Cubs nyer abból Hollywoodnak filmet kell csinálnia. Ez oda való story lenne.
Shawn84
Ezért írtam, hogy fogalmam sincs, mi lesz 😊
Kicsit jobban megnézve azért a két rotációt, a Cards az alapszakaszban felülteljesített, Wainio mögött van egy csomó jó pitcher, de egyik se nr 1 - Lackey, Garcia, Wacha, Lynn, ezeknél a Mets rotációban van kettő egyértelműen ace stuffal rendelkező jobb pitcher, de megkockáztatom, hogy Syndergaard és Matz kb ugyanez a kategória.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az első meccsért lehet hibáztatni, de amúgy nem tudom, hogy Mattingly mit csinálhatott volna nagyon másképp, hogy ne így alakuljon. Ki tudja, ha nincs az a bázislopás a séta után, ahol nem figyeltek az infielderek, simán lehet, hogy nincs fordítás, és akkor Mattingly is sokkal jobb menedzser lenne...

Tippek a két ligadöntőre? Az AL-ben egyik csapat se volt rettenetesen meggyőző, de a Royals komplettebb gárdának tűnik, illetve a Blue Jays esélyeit döntően befolyásolja majd Price játéka, ha ő továbbra is gyengélkedik, akkor nem látom, hogy jutnának át a KC-n.

A Mets-Cubs pfff totál crapshoot, a Mets pitching jobb, emiatt kicsit inkább feléjük hajlok, de ez a playoff eddig sokkal inkább a támadósorokról szólt, ott meg nagy előnyben van a Cubs, lehet söprés, lehet game 7, fogalmam sincs.
Jakehomer
A Cardsé is jobb volt, és csúnya lett. Az a durva, hogy a Cubs a kedvenc csapatom, a Mets a 2. és a Royals a 3. Nem rossz ez a Po eddig nekem 😊 Hozzáteszem mióta(2006) baseballt nézek olyan sok sikerélmény nem adatott eddig. Kivéve a tavalyit. Az biztos, hogy ha a Cubs nyer abból Hollywoodnak filmet kell csinálnia. Ez oda való story lenne.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Matty esetében nem ezen egy meccs alapján ítélkeznek és sok volt már ez a majd jövőre.
Persze egy csapat építés nem egyik napról a másikra megy.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az első meccsért lehet hibáztatni, de amúgy nem tudom, hogy Mattingly mit csinálhatott volna nagyon másképp, hogy ne így alakuljon. Ki tudja, ha nincs az a bázislopás a séta után, ahol nem figyeltek az infielderek, simán lehet, hogy nincs fordítás, és akkor Mattingly is sokkal jobb menedzser lenne...

Tippek a két ligadöntőre? Az AL-ben egyik csapat se volt rettenetesen meggyőző, de a Royals komplettebb gárdának tűnik, illetve a Blue Jays esélyeit döntően befolyásolja majd Price játéka, ha ő továbbra is gyengélkedik, akkor nem látom, hogy jutnának át a KC-n.

A Mets-Cubs pfff totál crapshoot, a Mets pitching jobb, emiatt kicsit inkább feléjük hajlok, de ez a playoff eddig sokkal inkább a támadósorokról szólt, ott meg nagy előnyben van a Cubs, lehet söprés, lehet game 7, fogalmam sincs.

Perception is reality.