Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, ez is jól kezdődik.robiroboter
Első inningben fura volt, hogy a home plate-re dobtak a biztos out helyett - most már egál lenne...Jakehomer
biztosan hülye kérdés, csak nem értem, hogy miért szabályos a Royals játékos mozdulata a plate-nél, mikor kirúgja a catcher kesztyűjéből a labdát? ugye A -Rodnak volt pár éve, hogy futott és a tagnél elsodorta a labdát, és kiejtették. azért fontos sztem ez, mert azzal, hogy elsodorta a catcher kesztyűjéből a labdát, tudott bejönni a 2. és győztes run.csebi
Az A-Rod play nincs meg, de ennél az esetnél a catchernek nem szabad kiejtenie a labdát, ha rendesen a kesztyűben van, akkor nem is tudta volna kisodorni Escobar, akinek minden joga megvolt arra, hogy ott csússzon.

A Cards védelem - vagyis főleg Adams - nagyot betlizett a hatodik inningben, a Giants bullpen meg hozta magát. Azért az komoly, hogy a 22 runjukból 12-t nem közvetlen ütés előzött meg, hanem minden elképzelhető más dolog (vagyis balk még nem volt 😊 ).

És már itt is megy a flop

Perception is reality.
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
biztosan hülye kérdés, csak nem értem, hogy miért szabályos a Royals játékos mozdulata a plate-nél, mikor kirúgja a catcher kesztyűjéből a labdát? ugye A -Rodnak volt pár éve, hogy futott és a tagnél elsodorta a labdát, és kiejtették. azért fontos sztem ez, mert azzal, hogy elsodorta a catcher kesztyűjéből a labdát, tudott bejönni a 2. és győztes run.csebi
Nem igen értek hozzá, de a visszajátszáson látszott, illetve a kommentátorok is mondták utána (elnézést is kért h először mást mondott) hogy a catcher nem birtokolta a labdát egy másodpercre sem, hanem kicsúszott a kesztyűből és így a szabad labdát sodorta el Escobar.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
Na, ez is jól kezdődik.robiroboter
Első inningben fura volt, hogy a home plate-re dobtak a biztos out helyett - most már egál lenne...Jakehomer
biztosan hülye kérdés, csak nem értem, hogy miért szabályos a Royals játékos mozdulata a plate-nél, mikor kirúgja a catcher kesztyűjéből a labdát? ugye A -Rodnak volt pár éve, hogy futott és a tagnél elsodorta a labdát, és kiejtették. azért fontos sztem ez, mert azzal, hogy elsodorta a catcher kesztyűjéből a labdát, tudott bejönni a 2. és győztes run.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Elég simán begyalogolt a döntőbe a Royals, a Giants-Cards párharc viszont izgalmas lesz, a mai meccs nagyon jó eddig.

HTTR
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
remélem az NLCS-t a Cards nyeri, aztán jöhet az I-70-es mészárlás.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
beteg egy csapat és sztori ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Kansasben érzik még ezt a kikapás dolgot?
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, ez is jól kezdődik.robiroboter
Első inningben fura volt, hogy a home plate-re dobtak a biztos out helyett - most már egál lenne...

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Na, ez is jól kezdődik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
nem'tom a játékban hogyan van, de igazából ez az ütősorrendben jelent változást. ugyanúgy dobó-dobóra, pozíció-pozícióra csere van, csak a batting order miatt van összekutyulva a két csere, hogy a bejövő, mondjuk gyengén ütő dobónak ne kelljen majd ütnie.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
dobó-ütő-pozíció-cserebere az NL-ben, mert sznobok a DH használatához.
ezt rajzold le magadnak, tiszta lesz:

1. Player A (outgoing pitcher, batting soon) is replaced by Player B (a position player), taking Player A's place in the batting order.
2. Player C (outgoing position player, batting later than Player A) is replaced by Player D (a pitcher), taking Player C's place in the batting order.
3. Player D is pitching in place of Player A, and Player B is fielding in place of Player C.

És ezért néz ki úgy egy NL box score mint egy emelt szintű keresztrejtvény 😀robiroboter
aham, köszi. tehát ennek az a lényege, hogy papíron a picther helyett becserélt játékost utána nem kell pitcherre cserélni, hanem kimehet védekezni? mert eddig mlb 2k12-ben nem tudtam mit jelent ezért a sima picther helyett ütőjátékos, majd helyette pitcher játékos cserét alkalmaztam ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
dobó-ütő-pozíció-cserebere az NL-ben, mert sznobok a DH használatához.
ezt rajzold le magadnak, tiszta lesz:

1. Player A (outgoing pitcher, batting soon) is replaced by Player B (a position player), taking Player A's place in the batting order.
2. Player C (outgoing position player, batting later than Player A) is replaced by Player D (a pitcher), taking Player C's place in the batting order.
3. Player D is pitching in place of Player A, and Player B is fielding in place of Player C.

És ezért néz ki úgy egy NL box score mint egy emelt szintű keresztrejtvény 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
mi a double switch? angolul sehogy sem értem meg ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
nekünk sanyi.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Moooooose!
Úgy tűnik eldőlt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Walk off error! Ned Yost valahol felsikoltott.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Még Bochy is hibázik néha.

Choate micsoda betli, tipikus Giantses walk off :p

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lackeyt pikkpakk kicsontozták.robiroboter
Grischukot rendesen átverte a szél azért. De tény, hogy keményen ütötték Lackeyt, még Panik flyoutja is jó ütés volt. Arra kíváncsi leszek, hogy Blanco meddig marad leadoff ütő, teljesen alkalmatlan rá.

Hudsont elnézve ez a négy run előny nagyon masszívnak tűnik.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Lackeyt pikkpakk kicsontozták.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
BREAKING: Andrew Friedman is leaving #Rays for #Dodgers. Matt Silverman will take over Rays baseball operations.
Wow, nem gondoltam, hogy Friedman tényleg elmegy.Csifu
Én speciel azt tartom érdekesnek, hogy Colletti-t menesztették. Persze pro és kontra, de azért pl. 9 idényből 5-ször PO-ba vezette a csapatot. Csak az a bibi, hogy még egy "nyamvadt" WS döntős szereplés sem jött össze.

Itt most minden kijön, de főleg a bullpen elégtelen szereplése, elhalasztott játékosok (Joc Pederson, Corey Seager, Julio Urias) illetve magas bérek (Ethier, Gonzalez stb.).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Csifu 223
BREAKING: Andrew Friedman is leaving #Rays for #Dodgers. Matt Silverman will take over Rays baseball operations.
Wow, nem gondoltam, hogy Friedman tényleg elmegy.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ha éjszakára meccsnézést tervezel (ALCS gm3) ne felejtsd el sűrűn megnézni, hogy nem marad-e el az előrejelzett eső miatt, mielőtt bekávézol rá 😉

update: elmarad.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Napi semmire se jó stat: A Camden Yards '92-es megnyitása óta az O's nyolcból csak egy ligadöntős meccset nyert otthon. Na, irány a Kauffman 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Micsoda egyenlítés! 😀

A hawaii viszont rövidre zárta a hosszabbítást o_o

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Na lenyugodtam, a tévé is megmaradt. Akár csak ebből a két meccsből is világosan látszik, szuper az ötlet, hogy a csapat kemény magját egyben akarják tartani (+Buck Show + Duke GM 2018 végéig), és a sérültek helyett beugró arcok sem olyan hú de nagy kapufák, de nem ártana legalább két olyan starter a télen, akik ha nem is csillió dolláros ászok, de gond nélkül le tudnak hozni hét, ne adj'isten akár nyolc inninget is. (Vicc, hogy a rotációban csak Tillmannak meg MiGonak van 6IP+ átlaga a szezonban. És ők is épphogy csak 6.1IP-k. Nehéz fél meccseket a bullpenre bízni 162+ mérkőzésen keresztül.) Oké, tavaly megpróbálták ezt Ubaldoval, jól elsétált az az ötlet a bullpenbe évi 13 millióért. (Random facepalm minden meccse: 5.5 BB9) Bármi lesz, muszáj lenne télen rámenniük valaki(k)re, mert még egyszer nem lesz ennyire harmatgyenge az AL East sem. Bundy is jöhetne végre a Tommy Johnja után beteljesíteni a benne lévő potenciált. Ja, és no para, a Royals még csak két meccset nyert, majd elkezdek aggódni a negyedik győzelmük felé tartó meccs kilencedik inningjében. (Hál'istennek, nincs ma meccsünk, keményen megviseltek a négy és fél órák utolsó 10 percei 😀)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.