EB 2024 - eredményközvetítő

21 feliratkozó

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 778 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 067
Én amúgy egy durva ukrán winre számítok
zacknorb
Gondolkodtam a Dovbyk gólkirály lesz eposzon, de lehet, h Tsygankovval osztoznak, így maradtam Hurricane-nél.
1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 778 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na Slava Ukraina!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 129 — Kinek mit intézett a kormánya
Én amúgy egy durva ukrán winre számítok
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 375
kékhajú román, jönnek megint a hülyeségeikkel

1 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 656
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
Döntetlennek?
ozibozi
6,4,3,3,3,2,1 , ez az eddigi meccseken szerzett gólok száma. Ha marad ez a tendencia akkor vagy egy jó 0-0 esélyes, és az egy döntetlen.
Sixo
nálam Ukrajna jobb 1 góllal simán. 0-1 vay 0-2 lesz

Szerkesztette: Toto21
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 797 — LIGHTS OUT!
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
Döntetlennek?
ozibozi
6,4,3,3,3,2,1 , ez az eddigi meccseken szerzett gólok száma. Ha marad ez a tendencia akkor vagy egy jó 0-0 esélyes, és az egy döntetlen.

1 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 302 — Слава Україні! Героям слава!
Jó, ezt a belga-román-szlovák-ukrán négyest az M1-nek találták ki. 😊

Nagy körbeverésekre számítok majd szomszédainktól.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 375
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
Nyilván költői a kérdés, de meglepetések mindig lehetnek.
Máig emlékszem egy 2008-as kurucinfós cikkre (sajnos már nem találom), amelyben az akkori EB elődöntői előtt elemezték a csapatokat és arra jutottak, hogy a németek büdös migránscsapat, a spanyoloknál is van már színesbőrű, a törököknek semmi keresnivalójuk Európában, így nem marad más, mint az oroszoknak szurkolni, mert legalább fehér, keresztény nemzet, a kommunizmust meg csak rájuk kényszerítették.
Mindez akkor jelent meg, amikor a magyar szélsőjobb még masszívan oroszellenes volt.

Szerkesztette: Kampman
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 129 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
A gyárból nem tudják nézni a 10 órás műszak közben, so semminek
1 hónapja
ozibozi New York Giants 16 166
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
Döntetlennek?
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 22 991 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
NB2 New England Patriots 23 729 — nabege2@yahoo.com
Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
NB2
Katarban készült a felvétel.
deyell
arab országban ilyet csinálni elég nagy hülyeség
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 361
Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
NB2
Katarban készült a felvétel.

choose life
1 hónapja
NB2 New England Patriots 23 729 — nabege2@yahoo.com

Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 375

Sixo
autentikus csöcskontent
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 629 — Saturday Night Lights
Jó volt ez a tegnap esti meccs.

Sixo
Délkapu csak hozta a szokásos formáját, a szerbek kis szerencsével egy pontra jók lettek volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 797 — LIGHTS OUT!
Jó volt ez a tegnap esti meccs.

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 727 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Militár Iván elemezi a svájc-magyart.
 www.youtube.com/watch?v=LtYvDnfC0TE
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 797 — LIGHTS OUT!
Mi a faszom ez a fantasy. Roberto úgy vezet, hogy neki még Mbappé csk-ként ma fog csak jönni ... Nézze már meg valaki, mert fixen csal.

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 34 797 — LIGHTS OUT!

1 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 053 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tegnap kérdeztem a tippmixpro-s bónusszal kapcsolatban. Na hát csak szar volt a rendszer... 😀 Automatikusan a bónusz tárcából vonja a tétet, úgyhogy ma már sikerült simán.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 361
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt cserélhetsz kettőt "ingyen". cserélhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan csere a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.
deyell
Tudtam, hogy nem kéne nekem ebbe beleszálni túl bonyolult lesz ha az ember rendesen akarja csinálni. Mindegy 1 fun-nak elmegy. Limitlesst is kvázi "ingyen" lehet kijátszani? Abban mi a buli amúgy? 1 fordulóra összerakja mindenki az elérhető legjobb keretet gondolom. (Az amúgy kérdés, hogy utána viszont visszarakja a játék az azelőtti rostered teljesen?)

Gondolom ezt az opciót hülyeség kihagyni majd.

Az eleje amúgy hasznos volt nagyon. Szóval taktikázás szempontjából megéri olyan játékosokat padra rakni akik később játszanak 1-1-1et minden csapatrészre hogy legyen opciója az embernek lehozni valakit aki nagyon alulteljesítet.

Danke a helpet, hasznos volt.
alatriste
limitless - egy fordulóra összerakod a szerinted legjobb keretet korlátlan büdzsével. aztán a következő fordulóban reset az előző keretre.

wildcard - korlátlan mennyiségű csere, a kicserélt kereted marad a forduló után is, de a büdzsét nem lépheted túl.

ezért kell taktikázni, hogy melyik fordulóban melyik chipet játszod meg. a nyolcaddöntőben nem lehet egyiket sem megjátszani.

amúgy meg igen, fontos például az, hogy az összes játékosod ne játsszon ugyanazon a napon, mert akkor nem tudsz cserélni. kapusoknál kell főleg odafigyelni, hogy melyik napon játszanak. a keretemben lévő kapusok például az utolsó fordulóban egy napon játszanak, így nem tudom őket cserélgetni abban a fordulóban, ha mondjuk Lunin szarul véd a belgák ellen. de ez még változhat, mert a következő fordulóban bejátszhatom a wildcardot, és lecserélhetek mindenkit.

choose life
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 165 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt cserélhetsz kettőt "ingyen". cserélhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan csere a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.
deyell
Tudtam, hogy nem kéne nekem ebbe beleszálni túl bonyolult lesz ha az ember rendesen akarja csinálni. Mindegy 1 fun-nak elmegy. Limitlesst is kvázi "ingyen" lehet kijátszani? Abban mi a buli amúgy? 1 fordulóra összerakja mindenki az elérhető legjobb keretet gondolom. (Az amúgy kérdés, hogy utána viszont visszarakja a játék az azelőtti rostered teljesen?)

Gondolom ezt az opciót hülyeség kihagyni majd.

Az eleje amúgy hasznos volt nagyon. Szóval taktikázás szempontjából megéri olyan játékosokat padra rakni akik később játszanak 1-1-1et minden csapatrészre hogy legyen opciója az embernek lehozni valakit aki nagyon alulteljesítet.

Danke a helpet, hasznos volt.


Liverpool Fc fan
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 361
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt transzferelhetsz kettőt "ingyen". transzferelhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan transzfer a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.

Szerkesztette: deyell

choose life
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 165 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.


Liverpool Fc fan