EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 132 — Cowboys fan
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
- JC6
Én kiírtam twitterre is. 😀

iktriad
teljesen valid amúgy, hiszen egy vagy a tízmillió szövetségi kapitány közül 😮
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
- JC6
Én kiírtam twitterre is. 😀
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 705
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sziasztok! Hétvégén, igaz meccs közben kértem, hogy írjatok be a spanyolokhoz. Most ismét kérném, ha nem késő. Köszi!
csi77
én is kértem már vagy 2x, de hát a pórnépet meg sem hallják
petey
Én is kértem háromszor hogy a meccsek alatt elveszik ezért taggelj/idéz be ha eltűnt a komment, de hát panaszkodni könnyebb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 246
én is dobos vagyok/voltam
shagi0206
A legnagyobb élethazugság, amikor alattam járó évfolyamból csajok csináltak bandát, és a Dobos volt a basszeros
zacknorb
én bandába sosem játszottam. Volt hogy hívtak, de én nem játszok puhány rockot 😊 Black metal együttest meg nem találni minden sarkon. Legalábbis dobost keresőt. Annyira mondjuk nem is kerestem, annyira nem vágytam rá.
shagi0206
Vannak kurva jó magányos projektek is.
Tactful Cactus

Kampman
Pár gyilkosság és meg is van az egyszemélyes zenekarod
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 293 — nabege2@yahoo.com
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 827
Felölem nyugodtan írjuk be az emebereket az elsö forduló végéig. Addig mindenki el tudja dönteni. 😊
2 hónapja
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Bocs lemaradtam, beírtok még?

Ki nyeri?
Hollandia

Ki merje: Vasas.
Neeem, Skócia ❤️
- JC6
Jól van még nem dőlt el semmi, ahogy Korda Gyuri mondja “Klárikám megadja!”
De mostantól tényleg lefújjuk

Egyébként hollandokra JC-n kívül tényleg nem tippelt senki vagy csak benéztem 😀
Heisman nádor
Még egy utolsó perces, utolsó emberes becsúszó szereléssel beférek? 😀
Ha igen, akkor a "ki nyeri?"-re megtenném Belgiumot, a "ki nyerje?"-'re meg az olaszokat.
2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 627 — Bears & Illinois fan
Köszi! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 405 — Csodabogár
Sziasztok! Hétvégén, igaz meccs közben kértem, hogy írjatok be a spanyolokhoz. Most ismét kérném, ha nem késő. Köszi!
csi77
én is kértem már vagy 2x, de hát a pórnépet meg sem hallják

2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 627 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Hétvégén, igaz meccs közben kértem, hogy írjatok be a spanyolokhoz. Most ismét kérném, ha nem késő. Köszi!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 750 — Saturday Night Lights
 telex.hu/sport/2024/06/16/futball-europa-bajnoksag-foci-eb-magyarorszag-svajc-elemzes-marco-rossi-szoboszlai-dominik

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
YoungZeeZee 8 360
azer a ryanair twitter postjai.

skot meccs utan.
early flight back

a mai beligoal england beiras idezve irta:cringe😀
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bocs lemaradtam, beírtok még?

Ki nyeri?
Hollandia

Ki merje: Vasas.
Neeem, Skócia ❤️
- JC6
Jól van még nem dőlt el semmi, ahogy Korda Gyuri mondja “Klárikám megadja!”
De mostantól tényleg lefújjuk

Egyébként hollandokra JC-n kívül tényleg nem tippelt senki vagy csak benéztem 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
YoungZeeZee 8 360
sorry ha vot man

 index.hu/sport/futball/2024/eb/2024/06/16/eb-2024-europa-bajnoksag-esterhazy-marton-szoboszlai-dominik-magyar-valogatott-svajc/
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 705
Bocs lemaradtam, beírtok még?

Ki nyeri?
Hollandia

Ki merje: Vasas.
Neeem, Skócia ❤️
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 744 — beers & Packers
Förtelmesen szar meccs volt.
Kampman
Ilyen kor kell sorolni, hogy ennél csak az xy meccs volt rosszabb. Én egy Giants-Vikingsre emlékszem 6-8 évvel ezelőttről.
Sixo
Vikings @ Raiders 3-0 decemberből?
warr_b
Ott legalább volt három gól. Itt csak egy.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 377 — !SuPeR6BoWL!
Ez mi a faszt fordít

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
Förtelmesen szar meccs volt.
Kampman
Ilyen kor kell sorolni, hogy ennél csak az xy meccs volt rosszabb. Én egy Giants-Vikingsre emlékszem 6-8 évvel ezelőttről.
Sixo
2022 Broncos-Colts TNF😀
Bence94
Egyértelműen a legerősebb jelölt eddig.
2 hónapja
Bence94 Indianapolis Colts 1 882
Förtelmesen szar meccs volt.
Kampman
Ilyen kor kell sorolni, hogy ennél csak az xy meccs volt rosszabb. Én egy Giants-Vikingsre emlékszem 6-8 évvel ezelőttről.
Sixo
2022 Broncos-Colts TNF😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 437 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Förtelmesen szar meccs volt.
Kampman
Ilyen kor kell sorolni, hogy ennél csak az xy meccs volt rosszabb. Én egy Giants-Vikingsre emlékszem 6-8 évvel ezelőttről.
Sixo
Vikings @ Raiders 3-0 decemberből?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
nem akarják bevezetni az OC éd DC szerepköröket is gurulósban? Délkapu nem tud semmit se kitalálni előre. Egyénileg oldják meg az angolok elől folyamatosan.
Toto21
Az angol edzőképzés egyik csúcstermékét szándékozol kisegíteni.
El tudod képzelni miféle alakokat venne ő fel?
Akarsz még külön egy Matt Canadát ehhez a válogatotthoz?
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 827
Förtelmesen szar meccs volt.
Kampman
Ilyen kor kell sorolni, hogy ennél csak az xy meccs volt rosszabb. Én egy Giants-Vikingsre emlékszem 6-8 évvel ezelőttről.
Sixo
Én meg a teljes angol csoportkörre a legutóbbi Eb-ről.
Kampman
VB-n is volt egy 0-0 az USA-val
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 906 — Giants fan
Anglia lealibizte a komplett meccset
ThundersNFL a Paraszt
Mentségükre legyen mondva, a legtöbb meccset ők játszották az idényben...
gyurczi
Nincs itt mentség semmire.. az egész második félidőben 1x se hozták fel a labdát, ívelgették előre mint valami megye I-es csapat. Szégyen!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 827
nem akarják bevezetni az OC éd DC szerepköröket is gurulósban? Délkapu nem tud semmit se kitalálni előre. Egyénileg oldják meg az angolok elől folyamatosan.