Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brazília a tűzzel jàtszik.
NB2
kettot kellene vernie a szerbeknek, egy brazil kontraval meg eldolne. jo lenne inkabb odafigyelnie a szerbeknek a 16os kornyeken ill azon belul, mert nem elso nagy helyzetuket hagytak ki...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kis szerencse hiányzik a szerneknek



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brazília a tűzzel jàtszik.
NB2
még két gól kéne a szerbeknek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Brazília a tűzzel jàtszik.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
xyic micsoda helyzet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Svájc így már nem hajt 😥

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Akkor...
Hajdubé megvàlaszolta😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Gooool
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma
eaglesmcnabb
Ez van Joachim.
Tactful Cactus
Neked csak Jogi
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma
eaglesmcnabb
Ez van Joachim.
Tactful Cactus
Neked csak Jogi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
ez eddig egy kalap f.s a szerbektől
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Mexikónak jobban fekszik Brazília, mint Svájc vagy Szerbia, szóval maradhat így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kedves itteni német drukkerek (főleg vrij)! Baszki, még trollkodni sincs kedvem.....
csi77
Ne is | méltósággal örvendjünk 😊 |
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A brazilok sajnos nagyon jók eddig. Svájc ellen is így kezdték... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Kedves itteni német drukkerek (főleg vrij)! Baszki, még trollkodni sincs kedvem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brazilok nem ma esnek ki. De sebaj két szimpatikus Barcás hozta össze a gólt így nem bánom 😛
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma
eaglesmcnabb
Ez van Joachim.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
OFF:

elozo szerb lovesrol tamadt egy otletem. meg kell fognia a punternek a lasztit snap utan? vagy ha tudja, elrughatna kapasbol a snappet? 😀
Borbinho
elrúghatná persze, sőt akár el is fejelhetné
r.baggio
azert egy ollozast megneznek 😀 irni kellene twitteren Patnek v Kingnek h csinaljon egy videot

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Óó Collina 😊 Lemehetne fújni...úgy az összes meccsre

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
OFF:

elozo szerb lovesrol tamadt egy otletem. meg kell fognia a punternek a lasztit snap utan? vagy ha tudja, elrughatna kapasbol a snappet? 😀
Borbinho
elrúghatná persze, sőt akár el is fejelhetné


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Löw nyomott egy Pete Carollt. Pete Caroll kapott még egy esélyt, Löw már nem fog.
dande
egy meterrol passzoltak? 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
OFF:

elozo szerb lovesrol tamadt egy otletem. meg kell fognia a punternek a lasztit snap utan? vagy ha tudja, elrughatna kapasbol a snappet? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Löw nyomott egy Pete Carollt. Pete Caroll kapott még egy esélyt, Löw már nem fog.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hummelst és Reust sajnálom a csapatból, fél keretet kivágnám. Löwnek is mennie kell szerintem, takarítani kell.

Lélektelen játékra nincs magyarázat.

Már a 23-as kerethirdetéskor sem értettem, hogy mindenhol azt olvastam, hogy jók vagyunk a 4-re, meg akár címvédés is, röhögnöm kellett ezen.

Sokaktól kérdeztem, hogy ki fog ebben a csapatban majd gólokat lőni?

Tartottam tőle, hogy csak a szenvedés fog menni, és bejött.

Rettenetesen indokolatlannak éreztem a címvédés esélyét...

Teher nélkül élvezhetem így a vb-t, ennyi előnye van.
Vrij6
Mint írtam meccs közben, ez még kevés. Löwnek akkor is menni kellett volna szvsz vérfrissítés címén, ha nyögvenyelősen megvan a csoport, s utána van pofára.esés. Ugyanis az csak egy dolog, hogy nem lesz címvédési esély, de itt nem csak arról van szó, hogy akadozik a gépet, meg kicsit besült, hanem totális koncepciótlanság volt látható. Legalábbis a korábban tudatosan felépített rendszerhez képest. Teljesen nyilvánvalóan látszott az irány, amit 2004(2) után rendszer szinten szinte nulláról kezdett építeni a német szövetség, és az is hamar kiderült, hogy jó és eredményes lesz. Azt persze senki nem tudhatta előre, hogy VB cím lesz belőle, mert egy dolog a tudatosság, meg az, hogy van-e hozzá megfelelő minőségű és mélységű játékos tálentum. Ennek a folyamatnak volt a kiteljesedése a VB-cím, meg is érdemelten. Nyilván tudni lehetett, hogy lesz majd visszaesés, ha azt nézzük, hogy svájniék is már a kvázi "veteránok" közé tartoztak akkor, meg lehet nagy volt az elvárás Draxlerékkel szemben is...
Kicsit szerintem Löw is beleszart, hogy majd rutinból lehozzák a csopimeccseket, utána meg akármi van, jöhet majd a germán faktor..
Vagy ilyesmire tudok gondolni, hogy ha nézzük ezt a teljes esetlegességet, amit ma láttunk, vagy a kondíció problémákat, ötlettelenséget, tanácstalanságot.

Én azt gondolom, itt kell új kapitány, új koncepció, a jelenlegi tudáshoz (játékosok) megfelelő új taktika.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."