Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sokaktól kérdeztem, hogy ki fog ebben a csapatban majd gólokat lőni?
Vrij6
lehet en voltam naiv, de en Mullertol vartam, hogy kotorjon minden meccsen 1et. Kva keves focit nezek(mmint ahhoz kepest, amikor kb minden PL/Bundesliga/Spanyol/Olasz meccset neztem 10eve, v akar csak 4-5 eve is meg szinte minden PL/Bundas + BL + legtobb rangado a nagy ligakbol) , latszik h nem is vagyok kepben a jelenlegi eroviszonyokkal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A delutani meccsek utan esku nem lepodnek meg, ha a szerbek vernek a brazilokat, de svajc kikap costa ricatol es kiesik 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Hummelst és Reust sajnálom a csapatból, fél keretet kivágnám. Löwnek is mennie kell szerintem, takarítani kell.

Lélektelen játékra nincs magyarázat.

Már a 23-as kerethirdetéskor sem értettem, hogy mindenhol azt olvastam, hogy jók vagyunk a 4-re, meg akár címvédés is, röhögnöm kellett ezen.

Sokaktól kérdeztem, hogy ki fog ebben a csapatban majd gólokat lőni?

Tartottam tőle, hogy csak a szenvedés fog menni, és bejött.

Rettenetesen indokolatlannak éreztem a címvédés esélyét...

Teher nélkül élvezhetem így a vb-t, ennyi előnye van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Ez így előre azért meredek tőlük 😀:

 twitter.com/FoxSportsBrasil/status/1012000729010180098?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nemzetisport.hu%2Ffoci-vb-2018-elo
Tony Adams
Ez így előre azért meredek tőlük 😀:

Ez akkor lenne jogos tőlük, ha megnyernék a vb-t. 😊

Ha buknak mondjuk a 4 között, akkor ugyanúgy nem értek el semmit. 😊Tony Adams

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
picit le van lassulva a partjelző
Löfli
Lehet Maradonával bulizott


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
picit le van lassulva a partjelző


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
elnézve ezeket a jó partjelzőket, verjetek meg, de Kassaiék is kint lehetnének
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Lehetne ennél csodálatosabb nap? 😀 Német fan ismerőseim mennyit szívták a vérem az elmúlt fél évben, erre pont a svédek ejtik ki őket. Meseszép. 😀
dawyd728
a svédek már kiejtették a hollandokat, olaszokat, és most a németeket, ezért ez nem csúnya trófeagyűjtemény (pláne ezzel a kerettel) 😊
r.baggio
Már bocs, de a németek saját magukat ejtették ki. 😊

Pont a svédeket verték meg csak a csoportban, tehát ez így amit írsz, egyszerűen nem igaz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
dögöljön a szomszéd tehene is, essen ki Brazília 😊

és ugye jól gondolom, hogy Svájc mindenképpen továbbment, már csak a helyezése a kérdés

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 www.youtube.com/watch?v=FIcxqVRLEWI
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Off
Sziasztok,

Sajnos közbejött vlm , és a holnapi Volt fesztiválos IRON MAIDEN jegyem szabaddá vált 😕
Gondoltam mielőtt felteszem a netre megkérdezem hátha inkább innen valaki...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehetne ennél csodálatosabb nap? 😀 Német fan ismerőseim mennyit szívták a vérem az elmúlt fél évben, erre pont a svédek ejtik ki őket. Meseszép. 😀
dawyd728
a svédek már kiejtették a hollandokat, olaszokat, és most a németeket, ezért ez nem csúnya trófeagyűjtemény (pláne ezzel a kerettel) 😊
r.baggio
S ettől még lehet, nem lesznek világbajnokok 😛
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Azért a mexikóiak és a svédek milyet bulizhatnak együtt most a városban 😊
De jó lenne ott lenni, bedobnék pár Tequilát 1-2 mexikói latino leánnyal 😛
Chargers LT
aztán meghúznál részegen egy szőke svéd srácot? 😊
gordon
Egy svéd szőkeséggel is vállalom a partyt, de tuti nőnemű lenne 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Lehetne ennél csodálatosabb nap? 😀 Német fan ismerőseim mennyit szívták a vérem az elmúlt fél évben, erre pont a svédek ejtik ki őket. Meseszép. 😀
dawyd728
a svédek már kiejtették a hollandokat, olaszokat, és most a németeket, ezért ez nem csúnya trófeagyűjtemény (pláne ezzel a kerettel) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Lehetne ennél csodálatosabb nap? 😀 Német fan ismerőseim mennyit szívták a vérem az elmúlt fél évben, erre pont a svédek ejtik ki őket. Meseszép. 😀

Kár, h nem élvezhettem végig a vesszőfutásukat. Mára már csak egy szerb győzelem és olaszok kimaxolták a vb-t. Maradnának 1 vb címnyire a második helyen az összesített rangsorban.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek után kiesnének a brazilok? Ááá olyan jó nap nem lehet. 😊 Óvatosan (kár) örülök mert az argentinok se lehetnek túl büszkék magukra.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért a mexikóiak és a svédek milyet bulizhatnak együtt most a városban 😊
De jó lenne ott lenni, bedobnék pár Tequilát 1-2 mexikói latino leánnyal 😛
Chargers LT
aztán meghúznál részegen egy szőke svéd srácot? 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Azért a mexikóiak és a svédek milyet bulizhatnak együtt most a városban 😊
De jó lenne ott lenni, bedobnék pár Tequilát 1-2 mexikói latino leánnyal 😛

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
karma is bitch, hogy is mutogatott a két bohóc német a padról a svédeknek?
gabokocka
ugyanezt mondtam én is, felkészül brazília a szurkolók arcoskodása miatt a horvát-argentin után.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Az komoly a FIFIAtól, hogy IRÁNI bírót küldött a brazil-szerbre 😀
(A német-mexikóin fújt, ott bukot a favorít...)
Tony Adams
ajjaj

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valaki hozzá írna a dánokhoz? Köszönöm.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Az komoly a FIFIAtól, hogy IRÁNI bírót küldött a brazil-szerbre 😀
(A német-mexikóin fújt, ott bukot a favorít...)
Tony Adams
A szerb maffiával megvan a kapcsolat dúsított urán révén... nem kérdés a végeredmény 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Az komoly a FIFIAtól, hogy IRÁNI bírót küldött a brazil-szerbre 😀
(A német-mexikóin fújt, ott bukot a favorít...)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Németországot még mindig nem húztátok ki a fejlécben
Kampman
Az hagyján, de az angoloknál nem vagyok bent 😮

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez így előre azért meredek tőlük 😀:

 twitter.com/FoxSportsBrasil/status/1012000729010180098?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nemzetisport.hu%2Ffoci-vb-2018-elo
Tony Adams
Az argentinoknál elcseszték előre (abból a csoportból mondjuk nem volt reális esély Argentína kiesésére még így sem), most inkább utólag támadtak. Persze, ezek után tényleg vicces lenne, ha kiesének