Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Mostmár Ideje megfogadni a biztos kiállítást gyorsan...😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kapcsolok, ez, az a Kristajic aki nemrég még a Brémába meg Schalkéba játszott...tényleg vén vagyok 😛
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Juveeeee 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Lehet menni aludni...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol, így már muszáj lesz nekik


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Vezet Svájc.
dawyd728
hátha a szerbek megpróbálnak valami focira hasonlító dolgot játszani innentől


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Legjobb 16kozott azert komoly lenne egy szerb-horvat meccs 😀
Borbinho
Horvát-Dán van már.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Neymar úgy tud pörögni a tengelye körül, hogy mehetne Jackie Chan filmbe 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Legjobb 16kozott azert komoly lenne egy szerb-horvat meccs 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Megint jön a cigànykodàs...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma
eaglesmcnabb
Tutira megy a Realba? 😊
NB2
remélem nem :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Vezet Svájc.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma
eaglesmcnabb
Tutira megy a Realba? 😊

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
A svedek felmostak a padlot Mehikoval
Borbinho
naaa... jobbak voltak nyilván, de a 0-3 abszolút nem tükrözi a meccs képét
r.baggio
Nem lattam a meccset, csak a golokat. Kinda lelkesitobeszed volt (magamnak is 😀) amit irtam a sved-szerb parhuzamrol, es igy kellett a tulzas 😀
Borbinho
a három gólból meg három múlt csak a szerencsén, nem probléma 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
eddig fikáztam, de neymar messze a legjobb brazil ma

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Off
Sziasztok,

Sajnos közbejött vlm , és a holnapi Volt fesztiválos IRON MAIDEN jegyem szabaddá vált 😕
Gondoltam mielőtt felteszem a netre megkérdezem hátha inkább innen valaki...
ozibozi
Huhh, bánhatod. Ének az esőben lesz. Már alig várom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A svedek felmostak a padlot Mehikoval
Borbinho
naaa... jobbak voltak nyilván, de a 0-3 abszolút nem tükrözi a meccs képét
r.baggio
Nem lattam a meccset, csak a golokat. Kinda lelkesitobeszed volt (magamnak is 😀) amit irtam a sved-szerb parhuzamrol, es igy kellett a tulzas 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Mitrovic eddig 3ból3 párharcot nyert meg silva ellen. Nem szar.
peach
szubjektivitas ide v oda, kurvara igazsagtalan lesz ha a szerbek kiesnek. Amikor Mitrovicot becsomagolta a ket svajci vedo, az egyertelmu tizi volt. A svedek felmostak a padlot Mehikoval es tovabbjutottak a nemetek ellen elmaradt tizi + utcso seces vereseg ellenere is. Remeljuk a szerbek is kiharcoljak a tovabbjutast 😀
Borbinho
de a szerbek meg csesznek támadni
nem tudom, de azért ha én kakiban vagyok, kaparok, hogy kimásszak belőle
ha egész meccsen ezt a fost nyomják, akkor inkább essenek ki
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
A svedek felmostak a padlot Mehikoval
Borbinho
naaa... jobbak voltak nyilván, de a 0-3 abszolút nem tükrözi a meccs képét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nezi vki a Svajc-Costa Ricat? statisztika eleg erdekes 26 perc utan: labdabirtoklas 69-31 Svajcnak, lovesekben 7(4)-3(0)ra viszont Costa Rica megy 😮 a 7 loves 26 perc alatt megsuvegelendo, ha tenyleg igy van 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mitrovic eddig 3ból3 párharcot nyert meg silva ellen. Nem szar.
peach
szubjektivitas ide v oda, kurvara igazsagtalan lesz ha a szerbek kiesnek. Amikor Mitrovicot becsomagolta a ket svajci vedo, az egyertelmu tizi volt. A svedek felmostak a padlot Mehikoval es tovabbjutottak a nemetek ellen elmaradt tizi + utcso seces vereseg ellenere is. Remeljuk a szerbek is kiharcoljak a tovabbjutast 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mitrovic eddig 3ból3 párharcot nyert meg silva ellen. Nem szar.
Szerk. Miranda ellen

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az a baj h az X ugye jo a braziloknak. ha nekik kene menni az eredmeny utan, sztem eleg hamar elvesztenek a szarjukat elkezdenenek panikolni. de egy golt barki talalhat, szoval amig 0-0, a szerbeknek se kell 10 emberrel tamadni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Sokaktól kérdeztem, hogy ki fog ebben a csapatban majd gólokat lőni?
Vrij6
lehet en voltam naiv, de en Mullertol vartam, hogy kotorjon minden meccsen 1et. Kva keves focit nezek(mmint ahhoz kepest, amikor kb minden PL/Bundesliga/Spanyol/Olasz meccset neztem 10eve, v akar csak 4-5 eve is meg szinte minden PL/Bundas + BL + legtobb rangado a nagy ligakbol) , latszik h nem is vagyok kepben a jelenlegi eroviszonyokkal.
Borbinho
Én so-so képben voltam velük nyilván, láttam a keretet, a támadósort, és azt hittem, hogy Löw viccel. Papíron 3 támadó, ebből egy tejfelesszájú, tapasztalatlan újonc, egy nem klasszikus befejező csatár, meg egy 30n felüli, semmi extrát nem mutató csatár, akitől megváltást várni dőreség.

Ez így vékony. Az is lett. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ezt a szerbek nem fogják végig bírni. De remélem tévedek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...