Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Elküldte a tippem? Vmi hülyeséget írt ki.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Én most nagyon érzem Belgium győzelmét.
Sixo
de a kérdés az volt, hogy nekik szurkolsz-e?! 😀
Löfli
már mondtam ,hogy a diósgyőrnek ...

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én most nagyon érzem Belgium győzelmét.
Sixo
de a kérdés az volt, hogy nekik szurkolsz-e?! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Lesz itteni csoport a hivatalos Fantasy játékban?
Iceman88
Link a kiemelt kommentben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Brazilia
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Én most nagyon érzem Belgium győzelmét.

több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Argentína



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Gyerekkorom óta Szaud-Arábia-rajongó vagyok, a 2002-es csapatot még most is fejből tudom.
Kampman
Én még arra is emlékszek, hogy ki melyik csapatban játszott! A keret fele Al-hilal, a másik fele Al-ahli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Horvatorszag


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Lesz itteni csoport a hivatalos Fantasy játékban?
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nosza, Bowl.hu-s VB tippjáték:  docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgte3T965clmhmBmIW7xooTM_0_8beMPcVNS94fLo8AWcTRw/viewform

a nyertes kap egy fagyit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
1986 óta csak Németországnak (NSZK-nak) drukkoltam.
(‘82-ben még azért az olaszokkal egyetemben, ‘86-ban meg magyarok is voltak. Négy percig....)
Ennyi siker után, ahogy a Patsre, úgy a németekre is ráuntam.
(Ebben a Löw-féle pöcsölős tilitoliban semmi németes nincs, ahogy sehol egy Matthaus, Brehme, Kohler, Legat, Borowka, Basler, Klinsi, Jancker, Kahn, Lahm féle karakter.)
Rákenroll lenne egy dán, izlandi, svéd győzelem, tetszene is, csak esélytelen.

Úgyhogy idén szeretném, ha a jelenkor legjobbja lenne világbajnok, lehetőleg úgy, hogy “nem érdemelte meg” (hogy máshogy?) tehát

Hajrá Portugália!

több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 138
Horvátok, hátha egyszer (és utoljára) révbe ér ez a generáció. Jó pár játékosnak kijárna egy normális nemzetközi szereplés, a legendás Igor Tudor óta bízom ebben, ha most nem, nem tudom, mikor..

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Németország, bár elnézve ezt a mai Szaudi meccset is vannak komoly kétségeim.
iktriad
Tudod, hogy barátságos meccs, meg a torna nem függ össze náluk.

Ettől függetlenül gyakorlatilag van egy Wernerünk elöl, és annyi.

A középpályának hasítania kell, ha 4-be akarunk jutni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Gyerekkorom óta Szaud-Arábia-rajongó vagyok, a 2002-es csapatot még most is fejből tudom.
Kampman
Igen, igazi tehetségek voltak, főleg a hátsó négyes volt klasszis.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Gyerekkorom óta Szaud-Arábia-rajongó vagyok, a 2002-es csapatot még most is fejből tudom.
több mint 5 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Németország
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Németország, bár elnézve ezt a mai Szaudi meccset is vannak komoly kétségeim.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Argentína, egyértelmű, de a tokosokonés a franciákon kívül bárkinek tudnék örülni....😊
csi77
Que?
Fast Willie
vrij6 megválaszolta helyettem...😊
csi77
Amúgy nyugi, én nagyon meglepődnék egy esetleges címvédésen. 😀

Bár nem tudom, Te hova várod az argentinokat reálisan?
Vrij6
Fúú, én nagyon kiestem a nemzetközi futball figyeléséből, fogalmam nincs, de azért a 8 közé illene bejutniuk, nem? A németek meg hát mindig németek, ott lesznek az elején megint.....
csi77
Én sem követem annyira, de pl tőlük nem tudom mit várjak...

Kemény a csoportjuk, Izlanddal, Horvátországgal, Nigéria nekem sötét ló. De nyerni kéne a csoportot, hogy ne rögtön egy francia-argentin nyolcaddöntő legyen, mert szerintem a franciák jobbak jelenleg.
Vrij6
Jogos, kemény a csoportjuk, meglátjuk...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor újra leírom: ARGENTÍNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😉
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Argentína, egyértelmű, de a tokosokonés a franciákon kívül bárkinek tudnék örülni....😊
csi77
Que?
Fast Willie
vrij6 megválaszolta helyettem...😊
csi77
Amúgy nyugi, én nagyon meglepődnék egy esetleges címvédésen. 😀

Bár nem tudom, Te hova várod az argentinokat reálisan?
Vrij6
Fúú, én nagyon kiestem a nemzetközi futball figyeléséből, fogalmam nincs, de azért a 8 közé illene bejutniuk, nem? A németek meg hát mindig németek, ott lesznek az elején megint.....
csi77
Én sem követem annyira, de pl tőlük nem tudom mit várjak...

Kemény a csoportjuk, Izlanddal, Horvátországgal, Nigéria nekem sötét ló. De nyerni kéne a csoportot, hogy ne rögtön egy francia-argentin nyolcaddöntő legyen, mert szerintem a franciák jobbak jelenleg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Argentína, egyértelmű, de a tokosokonés a franciákon kívül bárkinek tudnék örülni....😊
csi77
Que?
Fast Willie
vrij6 megválaszolta helyettem...😊
csi77
Amúgy nyugi, én nagyon meglepődnék egy esetleges címvédésen. 😀

Bár nem tudom, Te hova várod az argentinokat reálisan?
Vrij6
Fúú, én nagyon kiestem a nemzetközi futball figyeléséből, fogalmam nincs, de azért a 8 közé illene bejutniuk, nem? A németek meg hát mindig németek, ott lesznek az elején megint.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha csak egyet lehet, akkor Belgium. Ha többet, akk Belga, Ausztrál, Angol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Argentína, egyértelmű, de a tokosokonés a franciákon kívül bárkinek tudnék örülni....😊
csi77
Que?
Fast Willie
vrij6 megválaszolta helyettem...😊
csi77
Amúgy nyugi, én nagyon meglepődnék egy esetleges címvédésen. 😀

Bár nem tudom, Te hova várod az argentinokat reálisan?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Argentína, egyértelmű, de a tokosokonés a franciákon kívül bárkinek tudnék örülni....😊
csi77
Que?
Fast Willie
vrij6 megválaszolta helyettem...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png