Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni
0–0, de Fellaini kap egy pirosat, aztan azzal az angolok lesznek az elsok.
Stez
mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy az angolok ne kapjanak gólt, Panama is csak azért nem rúgott nekik hármat, mert balfaszok voltak... de a belgák azért más liga.
slowmotion
Mas liga, csak ha nem akarnak focikazni, akkor azert ok is meg tudjak oldani. Egyebkent egy komoly meccsen en sem tudom elkepzelni, hogy az angolok ne nyaljanak legalabb kettot ettol a belga valogatottol.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni
Mint a Bilko főtörzs féle boxmeccs 😊

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szar belegondolni, h a 64 meccsbol 18 van mar csak hatra (2 csoportmeccs, 8 nyolcaddonto, 4 negyed, 2 elodonto, harmadik helyert + a donto), de remeljuk aranyaiban tobb jo meccs lesz ,mint eddig 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 804 — Cowboys fan
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni
0–0, de Fellaini kap egy pirosat, aztan azzal az angolok lesznek az elsok.
Stez
mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy az angolok ne kapjanak gólt, Panama is csak azért nem rúgott nekik hármat, mert balfaszok voltak... de a belgák azért más liga.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csicska nemetek. Csicska brazilok. Csicska vb.
Stez
Csicska Jobbik.
Vrij6
Csicska Pats!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni
0–0, de Fellaini kap egy pirosat, aztan azzal az angolok lesznek az elsok.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
Hanni
Nagyon bizok benne, hogy mindket csapat ugy van vele, hogy ok VB-t akarnak nyerni. Ahhoz meg tok8 ki jon szembe, meg kell verni. Szoval en bizok benne h mindket csapat a gyozelemre fog jatszani es egy jo meccs lesz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na és ma a belga angolon mekkora antifoci lesz? Hogy lehet azt megoldani, hogy kikapj, amikor a másik is ki akar? 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
Csicska nemetek. Csicska brazilok. Csicska vb.
Stez
Csicska Jobbik.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Egyetlen nap volt, amikor nem jött volna a 4/3-as kombis szelvény amióta nézem. Ezen az egyetlen napon raktam mixet, tegnap 😀 😀 😀 Az anyja keservit.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 804 — Cowboys fan
mondjuk tegnap elég sok szelvényem ment el a spagettifejű befejezésein (a 2,5 overt háromszor is hozhatta volna kb), meg az utolsó perces costa ricai tizenegyesen, (meg hát tenisz, kösszép)...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csicska nemetek. Csicska brazilok. Csicska vb.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mexikó rábaszott de nem teljesen!
Ha németek rúgják a végén a gólokat, akkor körbeveréssel kiestek volna(ha jól tudom)!
Most kaptak egy plusz kört a Brazilok ellen! Mondjuk én bízok bennük h megverik Neymarékat!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szép egy nap....egy papírforma kivételével semmi nem jött be
Chargers LT
Nah akkor nem csak én gondoltam a dél-koreai 2-0ás győzelmet papírformának .
Sixo
céges tippjátékban kolléganőm 1-0-t írt Koreának, itt izgult hogy ne vegyék el az elsőre meg nem adott gólt, rá pár percre szóltunk neki, hogy ne örüljön, mert 2-0 😀
eaglesmcnabb
Nekem a céges napi tippjeim:
Serbia 0 - 1 Brazil
Switzerland 0 - 1 Costa Rica
South Korea 3 - 1 Germany
Mexico 0 - 1 Sweden

3 meccsen legalább az meg lett h 1,2 v X, az már 1 pont/meccs


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Esküszöm egyes játékvezetők tudják hogy nyomjuk a cégben a tippmixet és csak azért is megszivatnak, ilyen kamu 95.perces büntetőkkel... hétfőn 10 pont helyett 2, kedden 10/3, ma meg 10/8 helyett 10/4, kösszépen majmok, nehogy nyerjek valamit.....😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remélem beírják öngólnak..
dawyd728
annak írták, LOL
r.baggio
Volt vagy 8 játékosom mára és nem lett még csak 10 pontom se. 😀
Mindegy én ma nem panaszkodom.
dawyd728
Én 8/12 pontot fizettem a POR-GER-SUI védőtriómért, az a bruttó három szerzett ponttyal akárhogy is nézem, mínusz 5/9 nettóban... 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
CR 3 perc alatt két kamu 11-est kapott...csak az elsőt nem tarthatták, mert az nemcsak kamu volt, de még les is...és mindezt rögtön a svájci gól után...érdekes 😀
Klaci79
CR már csak ilyen, 5-6 éve kamutiziket kap :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Megtettem Kolumbiát is...azaz tuti x lesz az is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szép egy nap....egy papírforma kivételével semmi nem jött be
Chargers LT
Nah akkor nem csak én gondoltam a dél-koreai 2-0ás győzelmet papírformának .
Sixo
céges tippjátékban kolléganőm 1-0-t írt Koreának, itt izgult hogy ne vegyék el az elsőre meg nem adott gólt, rá pár percre szóltunk neki, hogy ne örüljön, mert 2-0 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
CR 3 perc alatt két kamu 11-est kapott...csak az elsőt nem tarthatták, mert az nemcsak kamu volt, de még les is...és mindezt rögtön a svájci gól után...érdekes 😀
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért ezzel a tizivel bukni az all-int. Legalább négy évre elment a kedvem megint a fogadastól 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Remélem beírják öngólnak..
dawyd728
annak írták, LOL
r.baggio
Volt vagy 8 játékosom mára és nem lett még csak 10 pontom se. 😀
Mindegy én ma nem panaszkodom.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 804 — Cowboys fan
Szép egy nap....egy papírforma kivételével semmi nem jött be
Chargers LT
Nah akkor nem csak én gondoltam a dél-koreai 2-0ás győzelmet papírformának .
Sixo
😀
kishaszi
én komolyan gondolkodtam a hetvenöt-nyolcvanadik perc környékén megtenni Dél-Koreát csak poénból, tizenvalahányas odds mellett.
utána persze már nem volt akkora poén, hogy nem tettem meg.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szép egy nap....egy papírforma kivételével semmi nem jött be
Chargers LT
Nah akkor nem csak én gondoltam a dél-koreai 2-0ás győzelmet papírformának .
Sixo
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."