Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?
peach
A top5-tel mondjuk nem nagyon szűkítette le a kört szerintem, mert a kétezres években bárhogy számolom, nem készült ötnél több emlékezetes western... 😊 az biztos, hogy a Jesse James meggyilkolása... kell hogy legyen a no. 1.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Sobri Jóska
Maradék 4?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.
dugo93
Nálam top5 modern western.
Mi mond ellent minek?

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
3 10 to yuma:

Jó színészek, jó pontszámok. Úgy ültem le a film elé, hogy nem igazán csalódhatok benne, aztán mégis hatalmasat sikerült. Teljesen ellentmondásos és logikátlan az egész.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
ZoliMP
azért a lázadókért lehet majd izgulni h ne haljon meg mind.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
Kb. igy kellett volna az Episode 7-nek kineznie (ertelemszeruen a post-Vader kontextusban), aztan lehet hogy elkiabalom es ez is 90%-ban ujrahasznositott sztori lesz.. de egyelore tetszik nekem is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
miért meghalt Yoda?

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
ZoliMP
ez így van.Én csak remélni tudom,hogy valahogy a későbbi filmekben visszahozzák Yodát,az igazán fasza lenne.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon ígéretesnek tűnik:
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Sausage party, ekkora állatságot nem láttam szerintem életemben. A legjobb értelemben.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Az elmúlt hónapok termései:

Pénzes cápa: könnyed esti szórakozás, a körmöm nem rágtam le. Valahogy nem hittem el a sztorit. A gyerek nagyon töketlen volt... 6/10.

Jöttünk, láttunk 3: eszeveszett ordítozás az egész, nincs három egymás után nyugodtan elmondott mondat, eszméletlenül idegesítő volt, és számomra nézhetetlen. Kár érte. 4/10.

Amerika kapitány episode 817.: annyira nem vagyok oda a szuperhősös filmekért és igazság szerint követni sem tudom már, hogy ki kicsoda és ki kivel van. Érdekesen indult, de annyira hosszú volt, hogy képtelen voltam kivárni s elkezdtem tekerni... 5/10.

Free state of Jones: baromira tetszett, főleg eredeti nyelven ugye. Matthew papa - nálam - képtelen hibázni. Lenyomott olyan északi akcentust, hogy csak lestem. Kár a kevés csatajelenetért 😀 9/10.

Angry Birds: kicsit hosszúnak találtam, de tetszett. Az elején lévő jó poénok megfelelő alapot szolgáltattak. 7/10.

13 óra, Bengházi titkos katonái: A sólyom végveszélyben kettő. Hatalmas film, aki nem látta, pótolja! 10/10.

Rendes fickók: a trailer minden poént lelőtt, nagyon laposnak és erőltetettnek tűnt. A korhűség miatt 6/10.

A zátony: inkább le sem írom a véleményem. 2/10.

A legkúlabb nap: óriási vígjáték, nagyon, nagyon jól szórakoztam. 9/10.

Mielőtt megismertelek: életrevalók kettő, plusz Emilia Clarke mimikája és szemöldöke - na meg a szinkronhangja - irritált mint állat, ennek ellenére sírtam. 8/10.

Központi hírszerzés: egynek elment, párszor nevettem, bírom a Sziklát. 7/10.

Függetlenség napja kettő: a pár idiótaságon kívül simán nézhető, 7/10.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Kubo 10/10
legalábbis számomra, és remélem sikerül összehozni h megapják az oscart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez az új Batman Unlimited hozta a szokásos maga színvonalat a DC-s animációk között.
Amennyire betúlzásnak tűnt az eleje annyira koherens lett az egész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!


Bardem zseniális lesz.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)
Löfli
Azt tuti megnézem mert Roland az osztálytársam volt alt suliban még egyutt voltunk az első statiszta szereplésen 7v 8 evesen..

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?
sutianap
Ő Domonkos-rendi volt! 😉
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Ugyanez jutott nekem is eszembe 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Magnificent 7

ideális blockbuster, első olyan Pratt alakítás amivel nem vagyok teljesen kibékülve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.
dugo93
különálló történetek, a Q ügyosztály esetei, eddig(?) hat részes a sorozat. nekem egyik film sem jött be annyira, mint a könyvek, sokkal több lenne a karakterekben, ha tetszett a sztori, érdemes inkább elolvasni őket.
kristof
És vonatkozik ez az összes skandináv krimire.
Tetovált lány fullra eltolva (amcsi is, svéd is), Kenneth Branagh Wallanderj sorozata szintén ergya, Jo Nesbo Fejvadászokja szintúgy, és ezek a Jussi Adler Olsenek is dettó.