Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
illetve kanada a bolcso es ok akarnak maradni a legjobbak is.Kellett azért hozzá, hogy a két elnök háborút csinált belőle. Az amerikaiaknál trumpista a keret nagy része, meghaltak a jégen. Mindkét elnök telefonált nekik meccs előtt egyébként. Kanadai elnök már tweetelt is, hogy sem az ország, sem a játék nem lesz az övék.A hoki az a sport, ahol tizen kergetnek egy korongot, de a végén mindig kanada nyer.De micsoda sportemberek, egy totál semmilyen torna az NHL szezon közepén, ehhez képest mintha az olimpiai döntő lett volna
nagir
r.baggio
Cruyffista
kozben meg usaban van a legeroseb liga es kanadai csapat nem is nyert mar reg ota...
több mint 1 éve
Kellett azért hozzá, hogy a két elnök háborút csinált belőle. Az amerikaiaknál trumpista a keret nagy része, meghaltak a jégen. Mindkét elnök telefonált nekik meccs előtt egyébként. Kanadai elnök már tweetelt is, hogy sem az ország, sem a játék nem lesz az övék.A hoki az a sport, ahol tizen kergetnek egy korongot, de a végén mindig kanada nyer.De micsoda sportemberek, egy totál semmilyen torna az NHL szezon közepén, ehhez képest mintha az olimpiai döntő lett volna
nagir
r.baggio
több mint 1 éve
Más a hozzáállás, mindennek van rangja és értéke ha van hozzáállás és semminek nincs ha nincs.A hoki az a sport, ahol tizen kergetnek egy korongot, de a végén mindig kanada nyer.De micsoda sportemberek, egy totál semmilyen torna az NHL szezon közepén, ehhez képest mintha az olimpiai döntő lett volna
nagir
r.baggio
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
A hoki az a sport, ahol tizen kergetnek egy korongot, de a végén mindig kanada nyer.De micsoda sportemberek, egy totál semmilyen torna az NHL szezon közepén, ehhez képest mintha az olimpiai döntő lett volna
nagir

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Érdemes megnézni MacKinnon gólját is, ultra nagy dugó volt a pipába.THERE IT IS! THE GAME WINNER! THE TOURNAMENT WINNER! 😱😱😱
— NHL (@NHL) February 21, 2025
CONNOR MCDAVID HAS WON IT FOR CANADA!!! #4Nations pic.twitter.com/nDneA2e26K
több mint 1 éve
A hoki az a sport, ahol tizen kergetnek egy korongot, de a végén mindig kanada nyer.

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Fasza lenne még egy, utolsó hosszabbításos meccsNos uram!
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Fasza lenne még egy, utolsó hosszabbításos meccs
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Kanada szépen elintézi a finneketi see what you just did there... de végül too little, too late lett a finn feltámadás
Stoki
több mint 1 éve
Kanada szépen elintézi a finneket
több mint 1 éve
Nekem kissé meglepő mindkét végeredmény.De a torna nagyon jó az biztos.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
kurvajó eddig az egész torna, a felkészülés rövidségéhez mérten brutál szinvonal, szerintem jóval komolyabb mint egy vb-n vagy olimpián ami nem meglepő, tekintve hogy sokkal jobb játékosok szerepelnek. Ez a rivalry meg a kanadaiak és a trumpisták között külön masterpieceTrumpisták? Ezt nem értem.
USA vs. Canada started off in MADNESS 😳
— ESPN (@espn) February 16, 2025
📺: ABC/ESPN+/Disney+ pic.twitter.com/BrWlXzMb7J
Cruyffista
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
vhol ez hianyolom a mai nba-bol.kurvajó eddig az egész torna, a felkészülés rövidségéhez mérten brutál szinvonal, szerintem jóval komolyabb mint egy vb-n vagy olimpián ami nem meglepő, tekintve hogy sokkal jobb játékosok szerepelnek. Ez a rivalry meg a kanadaiak és a trumpisták között külön masterpieceKucherovnak megköszönhetjük, hogy kinyírta tavaly az ASG-t 😀
USA vs. Canada started off in MADNESS 😳
— ESPN (@espn) February 16, 2025
📺: ABC/ESPN+/Disney+ pic.twitter.com/BrWlXzMb7J
Cruyffista
Wester
itt meg megvannak a tuskek
több mint 1 éve
kurvajó eddig az egész torna, a felkészülés rövidségéhez mérten brutál szinvonal, szerintem jóval komolyabb mint egy vb-n vagy olimpián ami nem meglepő, tekintve hogy sokkal jobb játékosok szerepelnek. Ez a rivalry meg a kanadaiak és a trumpisták között külön masterpieceKucherovnak megköszönhetjük, hogy kinyírta tavaly az ASG-t 😀
USA vs. Canada started off in MADNESS 😳
— ESPN (@espn) February 16, 2025
📺: ABC/ESPN+/Disney+ pic.twitter.com/BrWlXzMb7J
Cruyffista
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
kurvajó eddig az egész torna, a felkészülés rövidségéhez mérten brutál szinvonal, szerintem jóval komolyabb mint egy vb-n vagy olimpián ami nem meglepő, tekintve hogy sokkal jobb játékosok szerepelnek. Ez a rivalry meg a kanadaiak és a trumpisták között külön masterpieceUSA vs. Canada started off in MADNESS 😳
— ESPN (@espn) February 16, 2025
📺: ABC/ESPN+/Disney+ pic.twitter.com/BrWlXzMb7J
több mint 1 éve
itt írta be valaki lentebb😊Szenzációs nyitómeccs volt, különösen az OT része a végén.Hol tudtad nézni ha nem titok?
zavi27
Összefoglalót láttam csak, de az tényleg jó volt....
Sonics
"Az NHL Four Nations Face-off, ami idén az All Star hétvége helyett van, az NHL YouTube csatornán nézhető ingyen, a meccsek nemcsak élőben, hanem utólag felvételről is megtekinthetőek."
ezt írta valaki egy másik fórumba
több mint 1 éve
Szenzációs nyitómeccs volt, különösen az OT része a végén.Hol tudtad nézni ha nem titok?
zavi27
Összefoglalót láttam csak, de az tényleg jó volt....
több mint 1 éve
Szenzációs nyitómeccs volt, különösen az OT része a végén.
több mint 1 éve
Mondjuk az, hogy a gollövő lista dobogójáról Scheifele nincs ott, az botrány...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
Ennél jobb első meccset nem igen kívánhattak a szervezők.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ennek sokkal több érteleme is van."Az NHL Four Nations Face-off, ami idén az All Star hétvége helyett van, az NHL YouTube csatornán nézhető ingyen, a meccsek nemcsak élőben, hanem utólag felvételről is megtekinthetőek."ilyesmit én is, de ettől nem vagyok beljebb igazán.😊4 Nations-t akkor sehol nem lehet nézni semmilyen formában majd, akár előfizetve valamire sem, vagy utólag megnézni?Én ezt találtam:
zavi27
sports.yahoo.com/how-to-watch-the-4-nations-face-off-hockey-tournament-this-week-123032641.html
nagir
zavi27
ezt írta valaki egy másik fórumba
NB2
több mint 1 éve
azta, és tényleg, nagyon köszi!😊"Az NHL Four Nations Face-off, ami idén az All Star hétvége helyett van, az NHL YouTube csatornán nézhető ingyen, a meccsek nemcsak élőben, hanem utólag felvételről is megtekinthetőek."ilyesmit én is, de ettől nem vagyok beljebb igazán.😊4 Nations-t akkor sehol nem lehet nézni semmilyen formában majd, akár előfizetve valamire sem, vagy utólag megnézni?Én ezt találtam:
zavi27
sports.yahoo.com/how-to-watch-the-4-nations-face-off-hockey-tournament-this-week-123032641.html
nagir
zavi27
ezt írta valaki egy másik fórumba
NB2
több mint 1 éve
Na ezek nevek "öcsém", végre jó látni, hogy kik játszanak a nemzeti csapatokban, alig várom az olimpiát.
több mint 1 éve
"Az NHL Four Nations Face-off, ami idén az All Star hétvége helyett van, az NHL YouTube csatornán nézhető ingyen, a meccsek nemcsak élőben, hanem utólag felvételről is megtekinthetőek."ilyesmit én is, de ettől nem vagyok beljebb igazán.😊4 Nations-t akkor sehol nem lehet nézni semmilyen formában majd, akár előfizetve valamire sem, vagy utólag megnézni?Én ezt találtam:
zavi27
sports.yahoo.com/how-to-watch-the-4-nations-face-off-hockey-tournament-this-week-123032641.html
nagir
zavi27
ezt írta valaki egy másik fórumba