Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Bombac amúgy miért nem játszik ebben a szlovén csapatban?
sérült? vagy ő is a összebalhézott netán Vujoviccsal?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 www.digisport.hu/news/24363
Nem tom, hogy ez csak a hangulat lehűtése miatt volt, de ha tényleg így gondolja a kézitársadalom ahogy itt Krivokapics fogalmaz, akkor sikerült a felmerülő problémákat alaposan a szőnyeg alá söpörni...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Kit lep meg, hogy az egy nappal korábbi elődöntőt a franciák játsszák?😊
Amúgy tényleg ennyire nem fért bele egy napra tenni 2 elődöntőt???
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
De ha átlövőkre építed a csapatot, akkor a nem volt rossz meg az 5 meccsből hozott 1 jó meccset azért az kevés.
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Balogh-gal kapcsolatban én is így vagyok, hogy alapvetően nem volt ő rossz, dán meccsen adott egy löketet, mikor holtpontban voltunk. ha megtanulna védekezni, akkor pl a jobb 2-es pozícióban komolyan tudná tehermentesíteni Nagy Lacit.
csebi
Sajnos soha nem fog tudni. Már nálunk is teljesen fogalmatlan volt, ha bent maradt véletlenül egyből tolták le szélre az első faultig.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
közben Zubai lemondta. kár azon ritka játékosok egyike, akik elől és hátul is megbízhatóan játszott, talán ezen a tornán picit kevesebbet is, mint kellett volna.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.
empty taxi
nem kell aggódni, haverom öccse most jött ki a veszprémi akadémiáról, NB1ben már játszott tavaly, 2-3- év és meg lesz oldva a szélsőposzt is
eaglesmcnabb
az egy. mennyi kell egy keretbe?
slowmotion
Mivel 4 széle van egy pályának, ezért annyi használható szélső nem árt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.
empty taxi
nem kell aggódni, haverom öccse most jött ki a veszprémi akadémiáról, NB1ben már játszott tavaly, 2-3- év és meg lesz oldva a szélsőposzt is
eaglesmcnabb
az egy. mennyi kell egy keretbe?
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Mellesleg a női és a férfi válogatottunk se fog jelentőset előrelépni, ha a fiataljaink nem játszanak eleget. Márpedig a BL döntős csapatainkban elég kevés a magyar, PICK-ben sem ők viszik feltétlen a prímet.
Toca
Én ezt úgy fordítanám meg, hogy amíg nem tudnak odakerülni, addig nem fogunk előrelépni. Olyan fiatalokat kell kinevelni, akik képesek beverekedni magukat ezekbe a csapatokba. Ha mesterségesen kényszeríted a csapatokat, hogy a magyarokat játszassák, vissza fognak esni, és semmi értelme nem lesz az egésznek.
gabokocka
ez így nem teljesen igaz, mert ha sikert akarunk elérni kellenek a jobb fiatalok
ha muszáj vagy X fiatalt játszatni akkor próbálsz jobbakat kinevelni hogy jobb eredményt érj el

nyílván az itthoni posványban ez esélytelen, de lehetne az jó dolog is h fiatalokat tolunk

a legfontosabb amúgy az lenne, hogy ne dédelgessük a fiataljainkat tehetségként 30 éves korig, aztán dobjuk be a fotex pad végére 20adik embernek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mellesleg a női és a férfi válogatottunk se fog jelentőset előrelépni, ha a fiataljaink nem játszanak eleget. Márpedig a BL döntős csapatainkban elég kevés a magyar, PICK-ben sem ők viszik feltétlen a prímet.
Toca
Én ezt úgy fordítanám meg, hogy amíg nem tudnak odakerülni, addig nem fogunk előrelépni. Olyan fiatalokat kell kinevelni, akik képesek beverekedni magukat ezekbe a csapatokba. Ha mesterségesen kényszeríted a csapatokat, hogy a magyarokat játszassák, vissza fognak esni, és semmi értelme nem lesz az egésznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Ez a csapat olyan mint egy női csapat. Hektikus.
Sajnos olyan átlövő sorra lett építve a játékunk, ami ha hozza magát verünk bárkit lásd Dánok.
Ha pedig nem hozza magát szétver minket Fehérorszország is.
Ráadásul a Norvégok gyorsak voltak és elég volt középen tömörülniük, mert széthúzni a játékot nem igazán próbáltuk.
Amikor próbáltuk is kihagytunk elég sok mindent, mivel nem szélsők játszanak ott vagy csak elfogytak a srácok.
Sabate amúgy nem tudom mit gondolt, nekem az a véleményem, hogy megint csak Bólogató Jancsit játszott, meccsbe belenyúlni nem tudott.

Mellesleg a női és a férfi válogatottunk se fog jelentőset előrelépni, ha a fiataljaink nem játszanak eleget. Márpedig a BL döntős csapatainkban elég kevés a magyar, PICK-ben sem ők viszik feltétlen a prímet.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy nem értem, miért nem lehet olyan csapatot építeni, amiben gyakorlatilag csak olyan játékosok vannak, akik támadni és védekezni is képesek? Minden posztra két játékos, rotálni és rohanni 60 percen át. Így kevésbé jó játékosokkal is jobb eredmény lenne elérhető. Mondjuk ezt csak laikusként kérdezem, de cáfoljatok rám. Mert ez a mostani út ahogy nézem nem vezet sehova. Sem a nőknél sem a férfiaknál - a dánok legyőzése ellenére sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Gerdán, mint 3-s védő?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.
empty taxi
nem kell aggódni, haverom öccse most jött ki a veszprémi akadémiáról, NB1ben már játszott tavaly, 2-3- év és meg lesz oldva a szélsőposzt is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Balogh-gal kapcsolatban én is így vagyok, hogy alapvetően nem volt ő rossz, dán meccsen adott egy löketet, mikor holtpontban voltunk. ha megtanulna védekezni, akkor pl a jobb 2-es pozícióban komolyan tudná tehermentesíteni Nagy Lacit.

sajnos Ancsinnal kapcsolatban már évek óta a pszichológus kell a kifejezés van. Én reménykedtem, hogy a Veszprém rá ilyen szempont alapján nagyon jó hatással lesz, de sajnos nem így van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bartucz? Sztem ő viheti a nr.2 kapus posztot csak ha jól tudom sérült. A védekezéssel kapcs. egyet értek. Támadásban Ancsinnak pszichológus kell, nem ez az első meccs ahol totál leblokkolt. Balogh kvzi rookie volt neki kellett a tapasztalat válogatott szinten.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
...engem az keserített el, hogy rájöttem: dédnagyapa leszek tán, mikor a legjobb 4 között látok majd magyar kéziválogatottat.
Hatalmas a lemaradásunk.
Szomorú.
JC6
Amellett h igazad van, javaslom h nézd vissza az athéni olimpiai tornát 😉

Komolyra fordítva a szót, félelmetesen kevés normális védőjátékosunk van akár férfi, akár női vonalon, férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.
empty taxi
nem feltétlenül azzal van a baj, hogy kevés a normális védőjátékosunk. Sokat kell cserélnünk, mert a védőjátékosok támadásban nem elég jók. Egy ilyen rohanó norvég csapat ellen pedig nem lehet cserélni. Azért az az egész koncepciót felborította, hogy Nagy Laci nem tudott támadni a bokarándulás után. Ha ő a meccs elején tud támadni, akkor berak egy-kettőt 10-ről, és más a leányzó fekvése. A probléma az, hogy pl egy Ancsin 8 méterről sem mert már felugrani, pedig Bodó a 10-12 méteres lövéseivel megmutatta, hogy ezzel kellett volna kezdenünk.

Szélsőkkel meg nem tudom mi lesz. az nem egészséges, hogy a fiatal Juhász klubcsapatban irányító, mert akkor a válogatottban nem lesznek meg azok a tudatalatti, begyakorolt dolgok szélről, amik kellenek egy ilyen éles meccsen. Ráadásul a másik oldalon sem Harsányi, sem Gulyás, sem Ancsin nem elég gyors a nemzetközi válogatott meccsekhez, lefordulást felesleges várni tőlük.
csebi
A két dolog összefügg.
Összesen volt 3 db normális 3-as védőnk a keretben, ebből Nagy Laci az, aki támadásban is pályára mehet, ő meg ugye 35 éves. Remélem Ligetvári támadójátéka fejlődik annyit az elkövetkezendő években, hogy őt pályán lehessen hagyni, bár Bodó meg Jamali kettesben még meg is oldották a dolgukat, ha a Ligetvári-Nagy-Schuch hármasból volt kettő a hármas védő.

A gond az, hogy ugye mivel Laci 35 éves, ezért már spórolni kell a játékperceivel, ettől kezdve jogos h Balogh meg Ancsin válogatott (mondjuk a norvégok ellen mind2-en hoztak egy terített betlit), a gond az, hogy mind2 borzasztóan szar védő, így kell a helyükre valaki védekezni kettesben és a beállóink közül egyedül Zubai az, aki elfogadható kettes védő, bár a norvégok ellen őt is ott alázták, ahol érték. Bánhidit meg Szőllősit is használni kellett védekezésben, akik a saját klubcsapatukban nem védekeznek, ráadásul volt, hogy 3-asban volt kénytelen őket játszatni Sabaté. Az irányítóink közül Lékai alkatilag sem jó kettesnek, Császár meg kb. Balogh szintű védő, így őket is cserélni kell, vagy ledugni szélre, a szélsőink között meg nincs olyan, aki felléphetne kettesnek.

Támadásban sztem megvan a nemzetközi szintű roster (mínusz a szélsők), a norvég meccsen az volt a gebasz, hogy Nagy sérült volt, a másik 2 jobblövőnek meg irgalmatlan rossz meccse volt, egy ilyet sztem jópár másik válogatott sem bírna el.

A másik, hogy Mikler mellé kéne még egy kapus. Fazekas reaktiválása mindent elmond arról, hogy mekkora szarban vagyunk itt. Nem mintha Fazék ne lett volna valaha klasszis, de látszott, hogy a VB-n már hosszabb játékidőt nem mert rábízni Sabaté.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
...engem az keserített el, hogy rájöttem: dédnagyapa leszek tán, mikor a legjobb 4 között látok majd magyar kéziválogatottat.
Hatalmas a lemaradásunk.
Szomorú.
JC6
Amellett h igazad van, javaslom h nézd vissza az athéni olimpiai tornát 😉

Komolyra fordítva a szót, félelmetesen kevés normális védőjátékosunk van akár férfi, akár női vonalon, férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.
empty taxi
nem feltétlenül azzal van a baj, hogy kevés a normális védőjátékosunk. Sokat kell cserélnünk, mert a védőjátékosok támadásban nem elég jók. Egy ilyen rohanó norvég csapat ellen pedig nem lehet cserélni. Azért az az egész koncepciót felborította, hogy Nagy Laci nem tudott támadni a bokarándulás után. Ha ő a meccs elején tud támadni, akkor berak egy-kettőt 10-ről, és más a leányzó fekvése. A probléma az, hogy pl egy Ancsin 8 méterről sem mert már felugrani, pedig Bodó a 10-12 méteres lövéseivel megmutatta, hogy ezzel kellett volna kezdenünk.

Szélsőkkel meg nem tudom mi lesz. az nem egészséges, hogy a fiatal Juhász klubcsapatban irányító, mert akkor a válogatottban nem lesznek meg azok a tudatalatti, begyakorolt dolgok szélről, amik kellenek egy ilyen éles meccsen. Ráadásul a másik oldalon sem Harsányi, sem Gulyás, sem Ancsin nem elég gyors a nemzetközi válogatott meccsekhez, lefordulást felesleges várni tőlük.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
...engem az keserített el, hogy rájöttem: dédnagyapa leszek tán, mikor a legjobb 4 között látok majd magyar kéziválogatottat.
Hatalmas a lemaradásunk.
Szomorú.
JC6
Amellett h igazad van, javaslom h nézd vissza az athéni olimpiai tornát 😉

Komolyra fordítva a szót, félelmetesen kevés normális védőjátékosunk van akár férfi, akár női vonalon, férfivonalon ráadásul szélsőkkel is irgalmatlan szarul állunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem értem miért nem vettük elő Kleinheislert... egyszer már bejött.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
...engem az keserített el, hogy rájöttem: dédnagyapa leszek tán, mikor a legjobb 4 között látok majd magyar kéziválogatottat.
Hatalmas a lemaradásunk.
Szomorú.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 940
eleg sok golt kaptunk ugy h mi lottunk aztan kozepkezdesbol lerohantak😕
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
nem szégyen a jobbtól kikapni az tény viszont edzői hibák voltak sajnos az is. a kiválasztott taktika nem működött sem támadásban sem védekezésben. elől talán előbb kellett volna elkezdni 10-ről felugorni és lőni, hátul pedig alapvetően hibás elképzelés volt, hogy a norvég irányítót 12 méteren leütközzék és megállítják, mikor egyből lábbal megvert mindenkit.
van ilyen, igazából így is egy meccsel többet nyertek, mint amit én számítottam.

tanulni kellene. németektől eltanulni a szélsőik képzését, norvégoktól pedig ezt a kézilabdát. csak megjegyzem, hogy még mindig egy 35 éves játékostól függünk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
hát én agyaltam h mikor végre hazaértem nézem, de inkább nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
4 helyett 7. Nagyobb bravúr volt így lehozni mint az első opció. Ancsin nettó emberhátrány, ill. egy 35 éves emberrel próbáljuk 1v1ben megfogni segosent v kit...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...