Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
sikerült elrontani a félidő végét, de remélem a meccs meglesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nehéz szülés volt, de Oroszországban nyerni nagyon nagy dolog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Szeged meglepően szépen egyben van már most az elején...
remélem csak még jobbak lesznek!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 index.hu/sport/kezilabda/2016/10/04/ambros_martin_roman_noi_kezikapitany_lesz_gyor/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
Ilics magyar lett.
Janek
lehet ezért nem játszott már múlt héten sem?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ilics magyar lett.

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
 24.hu/sport/2016/06/16/vilagklasszis-jobbszelsot-igazolt-a-veszprem/
empty taxi
szép-szép! de hát most sem a keret erősségén múlott ez a történet igazán...
és végül Kálomista is marad! 😊
yooker
Nem, viszont Gajics tud hetest dobni, ami nem hátrány visszagondolva a döntőre 😊
empty taxi
a döntőig Margucs is tudott...😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 24.hu/sport/2016/06/16/vilagklasszis-jobbszelsot-igazolt-a-veszprem/
empty taxi
szép-szép! de hát most sem a keret erősségén múlott ez a történet igazán...
és végül Kálomista is marad! 😊
yooker
Nem, viszont Gajics tud hetest dobni, ami nem hátrány visszagondolva a döntőre 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
 24.hu/sport/2016/06/16/vilagklasszis-jobbszelsot-igazolt-a-veszprem/
empty taxi
szép-szép! de hát most sem a keret erősségén múlott ez a történet igazán...
és végül Kálomista is marad! 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 24.hu/sport/2016/06/16/vilagklasszis-jobbszelsot-igazolt-a-veszprem/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom nézte-e valaki a Dunán ma volt egy ffi kézilabda meccs. Szerbia-Magyarország. 10-18 volt nekünk, kb 40 percnél jártunk. Találó kérdés: mi lett? 19-18 a szerbeknek😊 Edző megint Sabate. Méghogy a sort nem ismétli önmagát😊 Mondjuk most legalább nyertünk 1-gyel.
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Minden esetből helyzetből lehet és kell is tanulni, pláne egy ilyenből.. Én sem azt mondom hogy mostantól minden nap ezzel keljenek és feküdjenek a játékosok hanem át kell azért beszélni öltözőn belül majd hogy ha legközelebb hasonló helyzetbe kerülnek netán akkor felkészültebbek legyenek!Egyszerűen nem hiszem el hogy egy büdös szót nem ejtenek az egészről soha. a profik sem gépek, hogy akkor holnaptól gond nélkül mennek tovább (legalábbis nem mindenki) ha így lenne akkor semmi szükség nem lenne sportpszichhológusra ami manapság már teljesen bevett dolog .
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
minden embernek mas a temperamentuma. A ver profikat pont az teszi profiva, hogy pillanatok alatt tul tudnak lepni barmin. Es amugy kell is, mert ha valakit leutnek meccs kozben es sir fel oraig. Akkor csokken a koncentracio, gyengebbek az eselyek. Aki meg a mult serelmeit leszarva megy tovabb. Az nyer. Ennyi. Duzzogassal nem lehet nyerni. 2 honap mulva is ezen ragodni es nem oda tenni magad meg nagyobb bun mint igy elbukni egy meccset.

Marpedig a veszpremben ha nem alszanak be, eleg sok a profi mentalitasu ember. Ugyhogy meg lesz ez jovore is. Nem kell szarni.

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Lehet baszogatni őket, de nyilván nekik fáj a legjobban. Az ETO is meddig küszködött, mire meglett az első diadal, előbb utóbb Veszprémben is meg fog törni a jég.
Így is hatalmas teljesítmény, amit két nap alatt leraktak az asztalra, tíz perc betli elég volt, hogy kicsússzon a kezükből a kupa.
És nem igaz, hogy nem lesz még esély, jövőre is simán odaérhetnek, a keret adott, jön Ancsin, semmivel nem lesznek gyengébbek és a szezont talán nem edzőcserével kezdik.

Baszki a szurkolóknak milyen szar lesz hazajönni, az nem semmi... 😕
gabokocka
Persze simán odaérhetnek,de akár simán nem... Egy ilyen 9 gólos vezetésről való bukta után kb 10 perccel ilyen lazán "beleszarni" hogy ááááá majd jövőre...elég fura hozzáálás... Nem igazán érint meg a dolog nekem ez azt jelzi!de hát nem mindenki éli meg hasonlóan a dolgokat
yooker
És akkor mi lenne a teendő, legyen öngyilkos mindenki aki benne volt? Vagy mindenkit elküldeni a halál faszába? Attól megváltozik a múlt és megnyerik a meccset? Tovább kell lépni, nem a múlton rágódni, ha úgy tesznek akkor biztos nem nyernek jövőre se. Mindent megtettek a győzelemért, nyilván hibáztak, elbaszták, de ha ezzel foglalkoznak hónapokon keresztül, akkor jövőre sem fognak nyerni. Sportban nincs mi lett volna ha, el kell kezdeni a felkészülést a következő idényre.
gabokocka
ki mondta hogy legyél öngyilkos? kit küldtem el a halál faszára?
a leszarás mellett nyilván az egyetlen megoldás csakis az öngyilkosság lehet persze...

ilyen hideg fejjel érzelemmentesen megélni egy ekkora kudarcot nekem azt jelenti hogy
nem klasszikus szurkolói szemmel nézed a dolgot , hanem mint kvázi kívülálló !
nyilván az út az hogy meg kell próbálni elfelejteni ( amit nem lehet) de igenis ki kell elemezni
a dolgokat!ha azt teszik amit írsz hogy a szőnyeg alá söprik egy mozdulattal akkor abból semmi jó nem sül ki! most igenis komoly sportpszichológusi munka is fog kelleni , hogy kibeszéljék és rendbe tegyék a fejeket( lehet nem egyből ma , de valamikor igen) aztán jöhet a felkészülés
és az arccal előre tekintés....
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Nem hittem el, hogy 9 gólnál az após eltudja kiabálni, de csak sikerült neki...HIHETETLEN
dugo93
nemcsak az após kiabálta el, én még azt is bemondtam hogy az csak a syndey-s p.csáknak sikerült hogy innen bukjanak, de ők mivel férfi profi csapat ez elképzelhetetlen... nekünk ez is sikerült úgy hogy elég lett volna 3 gólt dobni negyed óra alatt a győzelemhez. Nagyon amatőr volt ez a srácoktól, az meg h nincs tisztában azzal hogy bármi áron de meg kell akadályozni a gólszerzést 9mp-cel a vége előtt nonszensz, már bocsánat de ha kell arcon vered ilyenkor az ellent (nem egyszer meg is történik). De még egyszer: az a csapat aki 13 percig nem lő gólt ne is nyerjen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Mikler:

„Amikor kicsik voltunk, Imre Vilmos edzőnk mindig azt sulykolta belénk, hogy »a döglött oroszlánba is bele kell rúgni még egyet, hogy meggyőződjünk róla, biztosan megdöglött e?!« Mi ezt sajnos nem tettük meg tegnap! Felkelt az »oroszlán« és elharapta a torkunkat... – írta Facebook-bejegyzésében Mikler Roland. – Akkora volt az előnyünk és annyira jól mentek a dolgok, hogy talán azt gondolhattuk a következő hibás lövés, a következő hibás védekezés, a következő nem kivédett labda még beleférhet... Aztán sajnos megindult a sz@r a lejtőn és nem tudtuk megállítani!”

„Szmal teljesen megbabonázott minket, és ha jól emlékszem az utolsó 13 percben nem tudtunk gólt lőni... Mérhetetlen fájdalmat, elkeseredettséget érzek azért mert egy »megnyert« BL-döntőt engedtünk ki a kezünkből! Azt pedig még talán ennél is jobban sajnálom, hogy ennyi szurkolónknak, barátunknak, családtagunknak csalódást okoztunk!”

„Ilyenkor rengetegen bántanak minket... mert mindenkiben óriási a csalódottság... de higgyétek el, hogy nálunk jobban senkinek sem fáj a tegnapi vereség! Kimondhatatlanul sajnáljuk a történteket, de akik igazán szeretnek minket, azokkal együtt sírunk, együtt nevetünk!!!!! És szerencsére a sok bántó szó mellé mindig jön 10x vagy inkább 100x annyi buzdítás és szeretet!!! KÖSZÖNJÜK, HOGY ILYENKOR IS VELÜNK VAGYTOK!”

„Mivel az elkövetkező 2 hétben életbevágó vb-selejtezőket vívunk a szerbek ellen, ezért minél hamarabb talpra kell állnunk, mert az élet megy tovább és jönnek az újabb célok, újabb feladatok! Mérhetetlen a fájdalom és az elkeseredettség, de menni kell tovább és innentől kezdve csakis a szerbekre kell koncentrálni! Jövőre pedig MEGLESZ A BL-TRÓFEA!!!!!! Hajrá Veszprém Handball Team, Hajrá Magyarok!!!” – tekintett a jövőbe a válogatott kapusa.

Igen, elvileg így kell hozzáállni. Azért szép a sport, mert új nap, új feladatok, talpra kell állni és ott a lehetőség a javításra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
motiváció legalább van jövőre is...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Nem hittem el, hogy 9 gólnál az após eltudja kiabálni, de csak sikerült neki...HIHETETLEN

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Lehet baszogatni őket, de nyilván nekik fáj a legjobban. Az ETO is meddig küszködött, mire meglett az első diadal, előbb utóbb Veszprémben is meg fog törni a jég.
Így is hatalmas teljesítmény, amit két nap alatt leraktak az asztalra, tíz perc betli elég volt, hogy kicsússzon a kezükből a kupa.
És nem igaz, hogy nem lesz még esély, jövőre is simán odaérhetnek, a keret adott, jön Ancsin, semmivel nem lesznek gyengébbek és a szezont talán nem edzőcserével kezdik.

Baszki a szurkolóknak milyen szar lesz hazajönni, az nem semmi... 😕
gabokocka
Persze simán odaérhetnek,de akár simán nem... Egy ilyen 9 gólos vezetésről való bukta után kb 10 perccel ilyen lazán "beleszarni" hogy ááááá majd jövőre...elég fura hozzáálás... Nem igazán érint meg a dolog nekem ez azt jelzi!de hát nem mindenki éli meg hasonlóan a dolgokat
yooker
És akkor mi lenne a teendő, legyen öngyilkos mindenki aki benne volt? Vagy mindenkit elküldeni a halál faszába? Attól megváltozik a múlt és megnyerik a meccset? Tovább kell lépni, nem a múlton rágódni, ha úgy tesznek akkor biztos nem nyernek jövőre se. Mindent megtettek a győzelemért, nyilván hibáztak, elbaszták, de ha ezzel foglalkoznak hónapokon keresztül, akkor jövőre sem fognak nyerni. Sportban nincs mi lett volna ha, el kell kezdeni a felkészülést a következő idényre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
Azért a hosszabbításban is megnyerhettük volna, basszus úgy kezdtük a második részt a hosszabbításban, hogy +1-nél emberelőnyben támadtunk, erre labdaeladás, gyors lengyel gól😕
Ilyen hülyeségeken, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mégmost is ideges vagyok!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 897 — nabege2@yahoo.com
Hát ennél nagyobb sansza nem lesz a Veszprémnek BL-t nyerni.
Ennyire elkúrni eddig csak lányokat láttam. Talán plusz 9-nél lehetett volna cserélni, Lékait behozni, hogy a belsők pihenjenek...
De dühös vagyok most!!!
NB2
Volt benn, el is szúrt két támadást ő is. De az egy dolog, viszont a védekezés szétesése elég érthetetlen, addig pont azzal uralta a meccset a Veszprém. Még csak azt se lehet mondani, hogy magyar betegség. spanyol edző, magyar alig volt a pályán...
Jakehomer
+9-nél? Úgy emlékszem akkor lettek cserélve mikor -4 volt és várta a megváltást.
NL pénzén jöhetne 2 jobb átlövő és akkor meg is van a meccs. Én mindig kiakadok, hogy ekkora termettel nem meri rádobni... És mivel egyedül volt, plusz védekezett is, el is fáradt.

Esélyek:
Az a gondom, hogy a németek nem voltak olyan jók, a Barcát kilökték, PSG-t leverte a Kielce, tényleg ennyire kisöpörni a riválisokat, nem tudom mikor fogják. Azért ez nem női kézi, itt mindig lesz 6-8 jó csapat, baromira nehéz odaérni a végére...
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
Amúgy nem vagyok egy nagy kézilabda szakértő, de 3 másodperccel a vége előtt ha izomból a földhöz basszák a lengyel csapat játékosát akkor nem időntúli szabad?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 649 — Cowboys fan
na. aztán most nehogy az legyen, mint a női FF-ban, hogy a legesélytelenebbnek tartott csapat viszi a serleget...
slowmotion
és baszki nemhogy ugyanaz lett, de lényegében ugyanúgy is
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre nincs mentség.... gyűlölöm hogy szeretem a sportot jobb lenne magasról letojni az egészet.... Nem feltétlen az zavar hogy kikaptak hanem ahogy.. Próbálom nyugodtan viselni a család miatt de nem egyszerű