Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
a végét jól elkúrtuk
mák, hogy nem lett -2
néha nem értem olyat eszetlenek vagyunk
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ancsin die Wunderwaffe

több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
mi lenne ha a németek nem rettegnének?
petey
Siet Heilt kiabálnának

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Időt kértünk....
Nekünk az emberelőny emberhátrány....ezzel látványosan nem tud mit kezdeni Chema....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
mi lenne ha a németek nem rettegnének?

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 735 — Poloska confirmed
U8 szivacskézilabda torna 😃
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem értek annyira a kézilabdához, az 1. félidő közepén 100%-os kapura lövési sikerességgel rendelkezni mennyire általános?
Kampman
Annyira mint,hogy megdugd Kim Kardashiant 😉😉😉
ThundersNFL a Paraszt
Mondjuk az lehet nem tart 20 percig
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nem értek annyira a kézilabdához, az 1. félidő közepén 100%-os kapura lövési sikerességgel rendelkezni mennyire általános?
Kampman
Annyira mint,hogy megdugd Kim Kardashiant 😉😉😉
ThundersNFL a Paraszt
Szóval, minthogy átalakulok egy zseniális, de buggyant fekete rapperré?
Világos.
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Nem értek annyira a kézilabdához, az 1. félidő közepén 100%-os kapura lövési sikerességgel rendelkezni mennyire általános?
Kampman
Annyira mint,hogy megdugd Kim Kardashiant 😉😉😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nem értek annyira a kézilabdához, az 1. félidő közepén 100%-os kapura lövési sikerességgel rendelkezni mennyire általános?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Eddig nem szar, sőt
zacknorb
Hmm, lehet jó lett volna nem eljynxelni
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Eddig nem szar, sőt
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Lékai parádéé
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Magyar nemzet: "Hazudozás, botrány után rettegve várják a németek a mieink elleni meccset az Eb-n!"
....már-már origo-i magasságok | mélységek |
Stoki
origo is lehozta
HIHETETLEN: A NÉMETEK RETTEGNEK MINDEN IDŐK LEGŐRÜLTEBB KÉZILABDAMECCSE ELŐT
 www.origo.hu/sport/csapat/20240122-ferfi-kezilabda-eb-nemetorszag-magyarorszag-koln-kozepdonto.html
Negritis, a vajda
ha meg kikapunk akkor globalistasorosista Prüsszel megvette az IHF-et
petey
ehf, de igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Magyar nemzet: "Hazudozás, botrány után rettegve várják a németek a mieink elleni meccset az Eb-n!"
....már-már origo-i magasságok | mélységek |
Stoki
origo is lehozta
HIHETETLEN: A NÉMETEK RETTEGNEK MINDEN IDŐK LEGŐRÜLTEBB KÉZILABDAMECCSE ELŐT
 www.origo.hu/sport/csapat/20240122-ferfi-kezilabda-eb-nemetorszag-magyarorszag-koln-kozepdonto.html
Negritis, a vajda
ha meg kikapunk akkor globalistasorosista Prüsszel megvette az EHF-et

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
Magyar nemzet: "Hazudozás, botrány után rettegve várják a németek a mieink elleni meccset az Eb-n!"
....már-már origo-i magasságok | mélységek |
Stoki
origo is lehozta
HIHETETLEN: A NÉMETEK RETTEGNEK MINDEN IDŐK LEGŐRÜLTEBB KÉZILABDAMECCSE ELŐT
 www.origo.hu/sport/csapat/20240122-ferfi-kezilabda-eb-nemetorszag-magyarorszag-koln-kozepdonto.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Magyar nemzet: "Hazudozás, botrány után rettegve várják a németek a mieink elleni meccset az Eb-n!"
....már-már origo-i magasságok | mélységek |
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A végére bedaráltak őket a csigazabálók, de nagy versenyt futnak a sógorok, respekt előttük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
A végén lehet az osztrákok lesznek a csoportelsők? 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
A többi eredménytől függ, még elég sokismeretlenes az egyenlet.
Ha a franciák megverik az osztrákokat, mi pedig döntetlent játszunk, akkor pontelőnnyel megyünk mind az osztrákok, mind a németekkel szemben az utolsó, franciák elleni meccsnek, akik jó eséllyel pihentetni fognak, mivel már megnyerték a csoportot....

De megmondom őszintén, sztem ma beleszaladunk a késbe, remélem nem lesz igazam.
gabokocka
jah, csak ha mi is nyerünk ma, akkor a franciák ellen csak egy baráti x lenne jó a franciáknak, mert akkor őriznék meg az első helyüket
igaz addig még nekik is nyerni kéne és nekünk is
NB2
mondjuk sztem mind1 a franciáknak hogy a svéd-dán páros potenciálisan milyen sorrendben jön
az osztrák/német/magyar trióból meg sztem egyik miatt sem aggódnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
A többi eredménytől függ, még elég sokismeretlenes az egyenlet.
Ha a franciák megverik az osztrákokat, mi pedig döntetlent játszunk, akkor pontelőnnyel megyünk mind az osztrákok, mind a németekkel szemben az utolsó, franciák elleni meccsnek, akik jó eséllyel pihentetni fognak, mivel már megnyerték a csoportot....

De megmondom őszintén, sztem ma beleszaladunk a késbe, remélem nem lesz igazam.
gabokocka
jah, csak ha mi is nyerünk ma, akkor a franciák ellen csak egy baráti x lenne jó a franciáknak, mert akkor őriznék meg az első helyüket
igaz addig még nekik is nyerni kéne és nekünk is
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
A többi eredménytől függ, még elég sokismeretlenes az egyenlet.
Ha a franciák megverik az osztrákokat, mi pedig döntetlent játszunk, akkor pontelőnnyel megyünk mind az osztrákok, mind a németekkel szemben az utolsó, franciák elleni meccsnek, akik jó eséllyel pihentetni fognak, mivel már megnyerték a csoportot....

De megmondom őszintén, sztem ma beleszaladunk a késbe, remélem nem lesz igazam.
gabokocka
koszi. en meg tevedesben is voltam, mert azt hittem ez az utolso csoportmeccs raadasul. ezert hittem azt, hogy mar eleg egyertelmu mi lesz.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
A többi eredménytől függ, még elég sokismeretlenes az egyenlet.
Ha a franciák megverik az osztrákokat, mi pedig döntetlent játszunk, akkor pontelőnnyel megyünk mind az osztrákok, mind a németekkel szemben az utolsó, franciák elleni meccsnek, akik jó eséllyel pihentetni fognak, mivel már megnyerték a csoportot....

De megmondom őszintén, sztem ma beleszaladunk a késbe, remélem nem lesz igazam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Nézem a csoportot és azt nem értem,hogy kikaptunk 🇦🇹tól ,hogy vagyunk előttük? Ez szabályzat:
Sorrend szabályai: 1) több pont; 2) több egymás elleni pont; 3) jobb egymás elleni gólkülönbség; 4) több egymás ellen szerzett gól; 5) jobb gólkülönbség.
Ezt hogyan kell értelmezni?
Ja és nem fikázasból kérdezem...csak nem értem a szabályzatot.
A választ előre is köszönöm
ThundersNFL a Paraszt
Csak a végén szokták az egymás ellenit nézni, addig gólkülönbség alapján rangsorolnak.
gabokocka
lehet irtatok mar, bocsi nem olvasok vissza. szoval matekban hogy jon ki a tovabbjutasunk? mkepp nyerni kell az elodontohoz vagy az iksz is jo lehet?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 24.hu/sport/2024/01/22/ferfi-kezilabda-eb-2024-nemet-valogatott-influenza-virus-megbetegedes/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...