Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem láttam eddig, mit csinált Bánhidi, hogy kiállították, és, hogy lehet az, hogy szinte csak minket állítanak ki, csak ők lövik a heteseket, és mégis vezetünk? 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Lékai borzalmas továbbra is
de Máthé se jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Csak a büntető csak a büntetőőő

több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Bánhidi azért hiányozni fog....ha esetleg kikapunk lesz mire fogni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
"minden más jól működött" édes faszom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Egy jó középcsapat vagyunk, ahhoz képest jól teljesítünk. Én sokkal rosszabbat vártam, nekem eddig egy nagy pozitív ez az EB, főleg a fiatalok miatt.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Olvasva az itteni kommenteket az EB-ről, azt hinné az ember hogy a csapat 0 ponttal és hatalmas zakókkal zár 😀
ervinator
Ó ne félj jönni fog az első reality check, ahogy találkozunk egy olyan válogatottal, aki nem nagyobb balfasz még tőlünk is.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Olvasva az itteni kommenteket az EB-ről, azt hinné az ember hogy a csapat 0 ponttal és hatalmas zakókkal zár 😀
ervinator
ha csak azt néznéd mit csinálnak a magyar játékosok támadásban te se gondolnál másra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Ez az egyperc jobban felcseszett mint bármi a kéziben. Dollár baloldal hányszor hangzott el? 😀
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Olvasva az itteni kommenteket az EB-ről, azt hinné az ember hogy a csapat 0 ponttal és hatalmas zakókkal zár 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Félidőben 17-15-re mennek a franciák a németek ellen, és az osztrákok a spanyolok ellen is!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Van bennem egy olyan vészmadár érzés, hogy ezek az izlandiak fel fognak ébredni a második félidőben és 6-al nyernek
Hanni
mondanám hogy akinek vinnie kéne a válogatottat azok alulteljesítenek és majd feljavulnak
de eddigi meccsek alapján nem

megint sikerült a félidő végére elbukni az előnyt ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Van bennem egy olyan vészmadár érzés, hogy ezek az izlandiak fel fognak ébredni a második félidőben és 6-al nyernek
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Mire Ancsin visszaér lefújják a meccset

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Amúgy volt félés, hogy mi lesz Mikler nélkül. Hát a két kapus elég jó volt eddig
zacknorb
Bartucz okés backup de azért jó lenne valaki jobb
ettől függetlenül Palasics parádés és nagyon bíztató, főleg 21 évesen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
mi a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?
Negritis, a vajda
Szétszakadt a térde 😃
Hanni
oh, arról lemaradtam
mondjuk mentségemre mikor nem sérült akkor se hívják be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amúgy volt félés, hogy mi lesz Mikler nélkül. Hát a két kapus elég jó volt eddig
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
mi a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?
Negritis, a vajda
Szétszakadt a térde 😃
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Hanusz-Imre-Szita jók
Palasics 40%al zseniális
de a többi hogy mit csinál?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Ilics mi a halál faszát csinál ezekkel az elbaszott bejátszásokkal?
hogy a faszba nincs üres ember mikor Rosta hárommal bírkózik?
Negritis, a vajda
Hót fogalmatlan a gyerek az egész EB-n. Mondjuk az összes lövőnk az.
Hanni
jó hát, nepotism all the way ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ilics mi a halál faszát csinál ezekkel az elbaszott bejátszásokkal?
hogy a faszba nincs üres ember mikor Rosta hárommal bírkózik?
Negritis, a vajda
iLics pusztulat szar

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
mi a faszombat csinált Bartók Donát hogy ebbe a nullába nem fér be?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Ilics mi a halál faszát csinál ezekkel az elbaszott bejátszásokkal?
hogy a faszba nincs üres ember mikor Rosta hárommal bírkózik?
Negritis, a vajda
Hót fogalmatlan a gyerek az egész EB-n. Mondjuk az összes lövőnk az.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Ilics mi a halál faszát csinál ezekkel az elbaszott bejátszásokkal?
hogy a faszba nincs üres ember mikor Rosta hárommal bírkózik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Jó lenne egy Ligetvári, Bodó is hozzátenne ma
petey
én már annak is örülnék ha Lékai-Ancsin nem venne el

amúgy durva hogy Pálmársson mennyire jól mozgatja a csapatát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!